Preokret Čuke

Čukarički - Radnički 2:1 (0:1)

Foto 1053Somborci su vodili, bili bolji rival, ali se kući vraćaju bez bodova. Crveno-beli su poveli u 23. minutu golom Saše Tomanovića. U tom peridu naš tim je mogao i do ubedljivije prednosti no u završnici nije bilo dovoljno koncentracije pa se na pauzu ipak otišlo minimalnom prednošću gostiju. I na startu drugog dela igrači Radničkog bili su tu koji su igrali. Međutim u 20. minutu nastavka Lakić je, po proceni glavnog delioca pravde Marinkovića iz Soko Banje, igrao rukom u svom šesnaestercu. Hrnjak je nepogrešiv sa bele tačke. Usledio je period znatno bolje igre Čukaričkog, a kada je u 76. minutu isključen Milan Belić, Beograđani su videli priliku da stignu do sva tri boda. Do 2:1 stižu samo dva minuta kasnije golom Gorana Matića. Ovo je prva pobeda Čukaričkog u sezoni.
Sa dva trijumfa, egalom i tri poraza RAdnički se nalazi na desetom mestu. Za nedelju dana na Gradski stadion stiže još jedna ekipa iz opasne zone, Srem. Između dva prvenstvena susreta Somborce u sredu očekuje duel sa čačanskim superligašem u okviru šesnaestine Kupa Srbije.
Vojvođanska liga - Zapad
: Stanišić - Crvena zvezda (Novi Sad) 1:0 (0:0). Strelac: Dragičević.
@ Sub, 17.09.2011. 22:00
čukarički fk radnički gradski stadion kup srbije prva liga srbije saša tomanović sombor sport