Skrobonja na mala vrata

Poznati su učesnici mastersa u ubrzanom šahu.

Foto 36778„Pobednik” poslednje kvalifikacione runde, iako je zauzeo treće mesto, bio je Siniša Skrobonja. On je ovim plasmanom, sa pozicije ispod crte dospeo čak do osmog mesta i osigurao prolaz na završno takmičenje. Bitne bodove osvojio je i Nenad Paštrović, koji je poslednji turnir okončao kao sedmoplasirani. Tako je pretekao Igora Terzina koji inače nije učestvovao na novembarskom turniru. Kvalifikacije je osvojio Dušan Šijačić sa 56 bodova. Ispod njega su ostali znatno bolje rangirani Drago Kurčubić i Jelena Milivojević
Najboljima iz kvalifikacija na decembarskom mastersu pridružiće se još Igor Bešlin, Vojin Popović, Ivan Kolompar, Ivan Ivančev, Siniša Skrobonja, Dušan Kolundžija, Zoran Babac, Nenad Paštrović, Miroslav Sumper, Simana Matković i Vuk Rutešić. Poslednji učesnik finalnog turnira biće gost po pozivu organizatora. Naknadno će biti objavljen termin odigravanja mastersa.
@ Uto, 03.12.2019. 01:24
cuger - ubrzani šah drago kurčubić dušan kolundžija dušan šijačić igor bešlin igor terzin ivan kolompar jelena milivojević miroslav sumper nenad paštrović šah simana matković siniša skrobonja sombor sport vojin popović vuk rutešić zoran babac