Rukometaši bez bodova

Ubedjivia porazi rukometnih sastava.

Foto 36712Prvoligaš Somborelektro pružio je solidan otpor drugoplasiranom timu ovog ranga. Banatski Karlovac je na svom terenu slavio 38:30 (22:16). Gosti su odlično parirali petnaestak minuta, međutim u nastavku poluvremena ekipa Banatskog Karlovca pravi seriju 10:4 i stiže do, ispostaviće se, nedostižne prednosti. Ova pobeda omogućila im da nastave poteru za vodećom Inđijom. Somborelektro ostaje 10. u konkurenciji 12 timova. Sledi im derbi začelja. Dočekuju, za vikend, poziciju i bod bolju Crvenu zvezdu iz Mokrina.
Poraze su doživeli i naši predstavnici u severnoj grupi Druge lige. Sombor je u Mostongi izgubio od vrlo dobre Slavije iz Novog Sada. Konačnih 26:32 (14:18). Bolji od ostalih bili su Kokrehelj sa deset i Neškovski sa sedam pogodaka. Riđički Dalmatinac nije uspeo da iznenadi na gostovanju vršačkoj Mladosti. Domaći tim je je bio kvalitetniji rival i zasluženo slavio 35:26 (19:11). Rukometaši iz Riđice polusezonu zatvaraju domaćim susretom protiv Budućnosti iz Alibunara. Somboru predstoji komšijski derbi. Gostuju u Prigrevici.
@ Pon, 25.11.2019. 01:31
druga liga - sever mrk somborelektro prva liga - sever riđica rk banatski karlovac rk dalmatinac rk mladost vršac rk slavija novi sad rk sombor rukomet sela sombor sport