Džoker drži korak

Somborci su nanizali pet pobeda.

Foto 33039Košarkaši somborskog Džokera su u poslednjoj rundi uspešno okončali gostovanje četvrtoplasiranom timu Druge regionalne lige - sever A. Slavili su u Beočinu 72:61 (26:14, 12:13, 19:17, 15:17). Trijumf su nagovestili u odličnoj uvodnoj četvrtini koju su dobili sa čak 12 razlike. Stečenu prednost uspešno su sačuvali u nastavku susreta. Džoker je i dalje na vodećoj poziciji sa maksimalnih pet pobeda. Nešto slabiju koš razliku ima Dunav 2014 iz Apatina, a trenutno je bez poraza još i tim Srbobrana koji je odigrao utakmicu manje.
Somborski sastav takmičenje nastavlja za vikend. Ugostiće Veliku Kikindu koja zauzima peto mesto uz polovičan ligaški učinak. Sve sem pobede domaćih predstavljalo bi veliko iznenađenje. Ekipi Džokera nakon ovog susreta predstoje dva derbija. Zaigraće u Apatinu, pa nakon sedmice pauze, dočekuju košarkaše iz Srbobrana.
@ Pet, 08.11.2019. 03:30
druga regionalna liga - sever a kk beočin kk dunav 2014 apatin kk džoker kk srbobran kk velika kikinda košarka sombor sport