Sloga nastavila seriju

Pobeda vodećeg i poraz poslednjeplasiranog tima Vojvođanske lige - sever.

Foto 36515 Sloga je pred svojom publikom slavila 3:1 nad Tekstilcem. Ubedljiv i siguran start domaći su krunisali sa dva brza pogotka. Strelci su bili Peruničić i Đorović. Peti trijumf u sezoni overio je Rajčanji u završnici susreta. Čonopljanci naredne nedelje imaju prvi teži ispit. Gostuju bačkopalanačkom Starom Gradu koji je u ovoj rundi slavio (0:3) protiv Radničkog na Gradskom stadionu. Stari grad je jedini poraz doživeo u prvom kolu protiv Bajše.
Crveno-beli iz Sombora su bili bez sreće u subotnjem susretu. Nisu uspeli da kapitalizuju bolje izdanje u prvih sat vremena igre, a zatim su, u 62. minutu, kažnjeni prestrogo dosuđenim kaznenim udarcem. Gosti su u finišu, 87. i 90. minut, iz odlične kontre i posle kornera potvrdili pobedu.
Radnički: Vezmar, N. Tevanović, Josić, Kolarić, Martinović, S. Tevanović, Kovačić (Zorica), Mijović, Lukić, Pavin, Mitrović. Najmlađem timu lige, ujedno i jedinom bez bodova u VFL - sever, predstoji okršaj sa Crvenkom u „slatkom selu”. Tabele
KLV - pioniri: /sreda/ Arena (Subotica) - Radnički 0:1, /subota/ TSC (Bačka Topola) - Radnički 5:0.
@ Ned, 22.09.2019. 01:26
čonoplja fk arena subotica fk crvenka fk radnički fk sloga fk stari grad bačka palanka fk tekstilac odžaci fk tsc bačka topola fudbal pioniri sela sombor sport vojvođanska liga - sever