Previše teških poraza

Somborski predstavnici u Vojvođanskoj i Područnoj ligi osvojili su u prethodnom kolu svega tri boda.

Foto 36411 Jedini uspeh ostvarili su fudbaleri Sloge iz Čonoplje. Slavili su 4:2 (2:2) u Tavankutu. Gosti su bili konkretniji rival i zasluženo se radovali posle goleade. Ćovin je postigao dva pogotka, po jednom su strelci bili Vemić i Peruničić. Čonopljance naredne nedelje očekuje derbi protiv Bajše, koja je danas bila ubedljiva 5:0 (2:0) protiv Radničkog. Meč je rešen praktično već sredinom prvog dela. Gosti su u 3. minutu propustili izuzetnu šansu i već za par minuta kasnije bili su kažnjeni za promašaj. Potom su ostali i sa igračem manje. Isključen je golman Zorić posle prekršaja za najstrožu kaznu. Oba pogotka delo su odličnog Alberta Lekaja koji je u finišu susreta stigao i do het trika. Crveno - beli u subotu (16:30) dočekuju tri boda bolja Krila Krajine iz Bačke Palanke.
Radnički: Zorić, N. Tevanović, Mazinjanin (Vezmar), Erdei, S. Tevanović, Martinović, Đukanović (Mitrović), Kovačić, Pavin (Dobre), Lukić, Lakić.
Očajan učinak imali su naši timovi u Područnoj ligi. Iako su svi bili domaćini dali su dva i primili neverovatnih 13 golova. ŽAK je po drugi put u sezoni poražen sa 2:7. Ovaj put od Borca 46 iz Obrovca. Duel bukovačkog Omladinca i Vojvodine iz Tovariševa završen je 0:5, dok je „derbi” u Kljajićevu minimalnim rezultatom dobio Hercegovac iz Gajdobre.
MFL - 1. razred: Dunav - Jedinstvo (Ribarevo) 2:0, Lider (Odžaci) - Hajduk (Stapar) 2:2.
MFL - 2. razred: Sport - Jedinstvo Lemeš 1:0, Bratstvo 2019 (Prigrevica) - Graničar 2:0.
@ Pon, 02.09.2019. 01:11
bački monoštor bezdan čonoplja fk dunav fk graničar fk hajduk fk jedinstvo lemeš fk radnički fk sloga fk sport fudbal međuopštinska liga - 1. razred međuopštinska liga - 2. razred područna liga riđica sela sombor sport stapar svetozar miletić vojvođanska liga - sever