Somborskim klubovima 13 medalja

Rvački klubovi Soko i Radnički zapaženi u Kupu Srbije.

Foto 36023Foto 36022 Somborski takmičari su pokazali zavidan kvalitet i zauzeli pozicije na postolju u ekipnoj konkurenciji. Soko je trijumfovao, Radnički bio trećeplasirani. Naši timovi su osvojili ukupno 13 medalja. Rvačima Sokola pripalo je čak šest zlata. Kup Srbije trijumfalno su završili Jovan Stajin, Stefan Grba, Simo Jovišić, Dejan Fratrić, Aleksandar Olujić i Sava Mijoković. Trojka Radničkog, Milan Čeprnja (62 kg), David Novič (67 kg) i Bojan Kostić (92 kg), te Strahinja Ikić iz Sokola poraženi su u finalu i ovog puta moraju da se zadovolje srebrnim odličjima. Bronze su pripale Jovanu Kosovcu (30 kg) i Milanu Toliću (62 kg) iz Radničkog, odnosno Vuji Đeriću članu RK Soko.
Domaćini ove runde rvačkog Kupa Srbije bili su RK Fruškogorac iz Sremska Kamenica i Rvački savez Vojvodine.
@ Uto, 25.06.2019. 03:53
aleksandar olujić bojan kostić david novič dejan fratrić jovan kosovac jovan stajin kup srbije milan čeprnja milan tolić rk radnički rk soko rvanje sava mijoković simo jovišić sombor sport stefan grba vujo đerić