Vemić i Kemenj za pobedu

Sloga - Crvenka 2:1 (1:0).

Foto 30547Foto 35785 Igralište u Čonoplji. Gledalaca oko 100. Sudija: Latinović (Bačka Palanka). Strelci: Vemić u 8. i Kemenj u 76. minutu za Slogu, a Kerekeš u 87. minutu za Crvenku. Žuti kartoni: Vidović i Purić (Sloga), a Babić i Vujović (Crvenka).
Sloga: Lebović, Vemić, Kemenj, Vidović, Milošević (Jajić), Lučić, Ninković, Rajčanji, Mitrović, Purić, Stojšić (Vukas).
Crvenka: Drinčić, Kostić, J. Subotić (Dragović), Radmanović, Šakić, M. Subotić, Kerekeš, Ivić, Vujović, Babić, Furtula (Marić).
Domaći su u izdnačenoj fudbalaskoj partiji iskoristiti više prilika i na kraji zasluženo slavili. Poveli su već u osmom minutu. Strelac je bio Nikola Vemić. U narednih sat vremena oba tima su imali svoje šanse, no nije bilo promene rezultata. Pogotkom Atile Kemenja Čonopljanci su u 76. minutu udvostručili prednost. Gosti su do kraja uspeli da smanje rezultat. Tri minuta pre isteka regularnog dela pogodio je Marko Kerekeš. Rezultati, tabele i raspored za nedelju
Kvalitetna liga Vojvodine - pioniri: Radnički - Arena (Subotica) 2:2 (1:0). Strelci za domaće: Ignjatović i Đurđev.
@ Ned, 26.05.2019. 01:54
atila kemenj čonoplja dejan đurđev fk arena subotica fk crvenka fk sloga kvalitetna liga vojvodine miloš ignjatović nikola vemić rezultati sombor sport tabele vojvođanska liga