Milan Matijević srušio Mladenovčane

Budućnost - Radnički 0:2 (0:0)

Foto 35380Foto 35384Foto 35382 Igralište u Mladenovu. Gledalaca oko 100. Sudija: Milosavljević (Subotica). Strelac: Matijević u 68. i 90+2 minutu. Žuti kartoni: Čuljak i Žeželj (Radnički).
Budućnost: Lugonja, Medić, Ralević (Šatora), Radičić, Lovre, Vulić, Dujaković, Josimović, Jurčević, Sekulić (Đumić), Subošić (Vasić).
Radnički: Zorić, Grgić, Čuljak, Rnjak, Vuković, Žeželj (Bubanja), Resanović, Mazinjanin (Zambo), Veselinović, Matijević (Zorica), Vukadinović.
Zaslužena pobeda gostiju iz Sombora koji su bili bez gotovo pola tima. Igrač utakmice bio je Milan Matijević strelac oba pogotka na meču. Prvo je u 68. minutu, odlično reagovao na fenomenalan pas Milorada Resanovića. Izuzetan prijem, lažnjak i rezantan udarac u suprotni ugao koji je bio nezaustavljiv i za visokog golmana Lugonju. Somborci su nakon toga imali još nekoliko ozbiljnih prilika, međutim, neprecizni su bili Vuković, Matijević i Resanović. Ipak, u nadoknadi vremena najbolji pojedinac susreta je stavio tačku na bitan trijumf. Ponovo je primio loptu na levoj strani, sa tri driblinga izbacio kompletnu domaću odbranu iz igre i sa nekoliko metara plasirao u nebranjenu mrežu. Odmah nakon gola napustio je teren, a nagrađen aplauzima svih prisutnih.
Crveno - beli u subotu (16 sati), na svom stadionu, dočekuju četvrtoplasiranu Tisu iz Adorjana. Susret počinje u 16 sati.
Međuopštinska liga - 1. razred: Omladinac (B) - Omladinac (D) 4:1, Hajduk - Terekveš 3:3.
@ Pon, 01.04.2019. 04:39
fk budućnost mladenovo fk radnički fudbal međuopštinska liga - 1. razred milan matijević milorad resanović sombor sport vojvođanska liga - sever