Bez golova kraj pruge, Čonopljanci sigurni

ŽAK - OFK Odžaci 0:0

Foto 35374 Igralište kraj pruge. Gledalaca oko 100. Sudija: Pilić (Kula). Žuti kartoni: Šimunov, Čičovački, Žukanović, Antičević, Macanović (ŽAK), Lazić, Jašović, Jovanović, Kuzmanović (Odžaci).
ŽAK: Tešić Đurić, Nikić (Trivunović), Bečanović, Šimunov, Macanović, Kovačević, Joka, Antičević, Mišković (Stanković), Đukanović, Čičovački (Vukelić).
Odžaci: N. Kuzmanović, Rašetić, Matijević, Lazić, Petković, Lukić, Kanja (Zorić), Krstić, M. Kuzmanović, Jovanović, Jašović.
Gosti su ostvarili svoju nameru. Odbranili su se i osvojili bod koji im pruža nadu da mogu opstati u ovom rangu. Susret je protekao praktično bez ozbiljnije prilika, ali je obilovao opomenama. Dodeljeno je čak devet žutih kartona igračima oba tima. Crno - beli će u narednoj rundi biti gosti Hercegovca iz Gajdobre.
Vojvođanska liga - sever:
OFK Vrbas - Sloga 0:2 (0:1). Čonopljance je u vođstvo doveo iskusni Strahinja Lučić. Pogodio je u 35. minutu. Drugoplasirani tim lige je u nastavku meča bez poteškoća održao stečeno vođstvo. Trijumf je, u nadoknadi vremena, potvrdio talentovani Nikola Milošević. Sloga će naredne subote biti domaćin Mladosti iz Bačkog Petrovca. Tabele
@ Ned, 31.03.2019. 00:05
čonoplja fk hercegovac gajdobra fk mladost bački petrovac fk sloga fk žak nikola milošević ofk odžaci ofk vrbas sela sombor sport strahinja lučić