Remi u Čonoplji, važni bodovi Radničkog

Somborski crveno-beli posle mnogo muke savladali Polet iz Karavukova.

Foto 35339Foto 35337 Radnički - Polet 3:1 (1:1)
Gradski stadion. Gledalaca oko 100. Sudija: Dopuđa (Bački Sokolac). Strelci: Resanović u 25., Matijević u 80. i Veselinović u 82. minutu za Radnički, a Stanković  u 16. minutu za Polet.
Radnički: Zorić, Vuković, Rnjak, Čuljak, Veselinović (Bubanja), Matijević (Zorica), Mazinjanin, Dulić (Grgić), Erdei, Resanović, Vukadinović.
Polet: Spasić, Milunović (Malinović), Aleksić, A. Stanojković, Anđelković, Stanković, Stošić, Zlatković, Veličković, Bogdanović, M. Stanojković.
Zasluženi trijumf somborskog tima. Gosti su, na opšte iznenađenje došli do vođstva u 16. minutu. Resanović je, desetak minuta kasnije, izjednačio odličnim udarcem glavom posle centaršuta Vukovića. Usledila je prava opsada gola gostiju. Brojni pokušaji domaćih završavali su van gola ili u rukama solidnog Spasića. Nesigurni sudija Dopuđa u najmanje jednom slučaju iz samo sebi znanih razloga nije pokazao na belu tačku. Ipak, stvari je na mesto postavio, u nastavku rastrčani Matijević. Preciznim šutem sa preko 20 metara podogio je mrežu gostiju. Trijumf je potvrdio Veselinović. Crveno-beli naredne nedelje gostuju mladenovačkoj Budućnosti.
Sloga - ex Stanišić 2:2 (0:0) - strelci za domaće bili su Vemić u 60. i Purić u 88. minutu. Čonopljancima predstoji duel u Vrbasu.
Područna liga: Stari grad - ŽAK 6:0.
Međuopštinska liga - 1. razred: Partizan - Omladinac (Bukovac) 2:2, Dunav - Kordun 0:4.
@ Pon, 25.03.2019. 02:23
bački monoštor bukovac čonoplja ex stanišić fk dunav fk kordun fk omladinac fk partizan kupusina fk polet karavukovo fk radnički fk sloga fk stari grad bačka palanka fk žak kljajićevo međuopštinska liga - 1. razred milan matijević milorad resanović nikola vemić područna liga sela sombor sport vojvođanska liga - sever