Trijumf u derbiju, sledi gostovanje Proleteru

Košarkaši Džokera preuzeli su vođstvo u poretku razigravanju Druge regionalne lige - sever.

Foto 35265 Somborski tim je u prethodnom kolu pred svojom publikom slavio protiv do sada nepogrešive novosadske Slobode. Utakmicu su prelomili u poslednjoj deonici koju su dobili sa čak 11 poena razlike. Novosađani su sve do ulaska u poslednja dva minuta uspeli da zadrže vođstvo. Inače, izvanredno su otvorili utakmicu i bili izuzetno efikasni, pa su prvu četvrtinu završili sa čak 23 data poena. Ipak, nakon toga domaći tim je preuzeo igru i kako je meč odmicao topio razliku. Džoker - Sloboda 66:60 (13:23,15:12, 16:14, 22:11). Bilo je ovo drugo kolo plej ofa u kome učestvuju osam timova. Somborci i Novosađani su na čelu.
Ekipu Džokera za vikend očekuje gostovanje u Ravnom selu. Trećeplasirani Proleter je u prethodnom kolu iznenadio Veliku Kikindu i slavio, na strani, sa pola koša razlike.
@ Pet, 15.03.2019. 03:31
druga regionalna liga - sever kk džoker kk proleter ravno selo kk sloboda novi sad kk velika kikinda košarka sombor sport