Preokret Sloge, nule crno i crveno belih

Počela su prolećna fudbalska takmičenja u Vojvođanskoj i Područnoj ligi.

Foto 35232 Sloga - Bačka (Pačir) 4:3 (1:2)
Igralište u Čonoplji. Gledalaca oko 100. Sudija: Vidaković (Apatin). Strelci: Vukas u 26. i 48., Rajčanji u 60. i Štrbac u 63. minutu za Slogu, a Milovanović u 30., 33. i 87. minutu za Bačku.
Sloga: Lebović, Štrbac, Sazdanić (Rajčanji), Vidović, Purić, Vukas, Milošević, Vemić (Ninković), Mitrović, Konjović, Stojšić (Jajić).
Trijumf koji je Čonopljance učvrstio na drugoj ligaškoj poziciji. Iznad ostalih bili su strelci, dvostruki u redovima domaćih, Milovan Vukas i trostruki kod gostiju, Milovanović Bojan.
Radnički - Vrbas 0:0
Igralište u Čonoplji. Gledalaca oko 100. Sudija: Kisin (Bač). Žuti kartoni: Martinović, Resanović, Žeželj i Vuković (Radnički), Roganović, Avdalović, Bogavac (Vrbas).
Radnički: Zorić, Martinović, Veselinović, Erdei, Čuljak, Matijević, Vuković, Žeželj (Grgić), Resanović (Vukadinović), Mazinjanin (Tevanović).
Solidna fudbalska partija koja nije ukrašena golovima. Najbolje prilike, sredinom prvog i drugog dela, propustio je desno krilo „domaćih” Dejan Mazinjanin. Izlazio je sam pred odličnog golmana Latinovića, međutim nije uspeo da ga savlada. Izgubio je kontrolu nad loptom u prvoj prilici, dok je pola sata kasnije nedovoljno dobro šutirao. Radnički naredne nedelje gostuje u Bačkom Petrovcu, Sloga putuje na megdan mesto i 12 bodova lošijoj Bajši
Područna liga: Slavija (Pivnice) - ŽAK 0:0. Crno-beli u subotu dočekuju Borac 46 iz Obrovca.
@ Pon, 11.03.2019. 03:27
čonoplja fk bačka pačir fk radnički fk slavija pivnice fk sloga fk žak fudbal ofk vrbas područna liga sela sombor sport vojvođanska liga - sever