Poštari opet kobni po Bolnicu

Odigrani su četvrtfinalni mečevi 14. Biznis lige.

Foto 34807Foto 34806 Utakmice nokaut faze opravdale sva očekivanja. Viđeni su znatno kvalitetnije partije nego u grupnoj fazi, a uzbuđenja nije manjkalo ni u jednom susretu. Meč dana, po očekivanjima, odigrali su lanjski finalisti Pošta i Bolnica. „Žuti” su ponovo bili uspešniji (2:1). Pobedonosni pogodak postigli su na ulasku u poslednji minut susreta. Strelac je bio korpulentni Sladojević. Prvi deo susreta završen je nerešeno, 1:1. Milović je u 9. minutu doveo Poštare u vođstvo, izjednačio je četiri minuta kasnije Konjović. Zanimljivo je bilo i u prvom meču dana, između Soccer beta i Fiorana (2:1). Debitantima je prednost doneo Zlatković u petom minutu, da bi Maričić vratio egal u poslednjim trenucima prvog dela. Jamina, sredinom nastavka, prvim golom na turniru obezbeđuje „kladioničarima” mesto u polufinalu. Drugi takmičarski vikend sigurnom pobedom (2:0) zaključili su fudbaleri Somboleda. Golovima Delije i Peina ispratili su sa turnira borbenu Telečku.
Biznis liga se nastavlja 12. januara. Slede polufinalni mečevi u kojima se sastaju Soccer bet - Pošta, Somboled - Mara. Poštari su četvorostruki prvaci, dok ekipa Mare ima jedan naslov. Somboled, inače najredovniji učesnik, do sada nije uspeo da stigne do titule. Bilten - četvrtfinale u prilogu vesti.
@ Pon, 31.12.2018. 05:42
14. biznis liga bolnica četvrtfinale fiorano mara pošta soccer bet somboled sombor sport telečka