Dalmatinski podrum bez greške

Lanjski pobednik odbranio naslov.

Foto 33973 Petodnevno basket nadmetanje u OŠ Nikola Tesla završeno je trijumfom prvih favorita. Ekipa Dalmatinski podrum odbranila je titulu osvojenu u prošlogodišnjem izdanju turnira i direktno se plasirali na Otvoreno prvenstvo grada u basketu koje startuje 21. avgusta. Ekipa Dalmatinski podrum je kompletan turnir u Kljajićevu odigrala bez greške i sa svih osam pobeda zasluženo osvojila titulu. Oni su u velikom finalu, pred više od 200 gledalaca, savladali ekipu Max Bet. Duel za treće mesto završen je pobedom sastava 3x3 Prigravica. Bili su uspešniji od somborskog tima Ravangradske ajkule.
Već po tradiciji, u okviru turnira, organizovano je takmičenje u šutiranju trojki. Najuspešniji je bio Nemanja Pavkov iz Ravangradskih ajkula. Slavio je u izuzetno uzbudljivom takmičenju, nakon razigravanja. Nemanja je u finalu bio uspešniji od Darka Penića iz Trenda.
- Zahvaljujemo se OŠ Nikola Tesla, KK Džoker i Fondaciji Jokić, te Sportskom savezu grada Sombora na pomoći u organizaciji turnira, kao i svim pojedincima koji su nesebično pomogli kako bi ovaj turnir i drugu godinu za redom bio uspešno organizovan - preneli su domaćini.
@ Čet, 09.08.2018. 02:00
3x3 prigravica basket dalmatinski podrum darko penić fondacija jokić kk džoker kljajićevo max bet nemanja pavkov oš nikola tesla ravangradske ajkule sela sombor sport sportski savez grada sombora trend