Somborci poklekli u finišu

Mladost (Turija) - Radnički 3:1 (1:0)

Foto 33610 Crveno - beli nisu izdržali u Turiji. Domaći su u vođstvo stigli već u uvodnim minutima susreta, što je prilično uzdrmalo mladi sastav iz Sombora. Fudbaleri Mladosti su u narednih petnaestak minuta stvorili još dve poluprilike i uspeli da do odmora iskontrolišu stanje na terenu, iako su se gosti oporavili od startnog šoka. Potpuno druga slika u nastavku. Radnički preuzima inicijativu i igru, ali bez prave pretnje pred golom domaćeg tima. Ipak, u 65. minutu stiže izjednačenje. Samo što je ušao u igru, Lazar Žeželj odlično reaguje posle kornera i s pet metara glavom smešta loptu u mrežu. Domaći tim nakon toga kreće u potpunu inicijativu što im se isplatilo u 80. minuta. Brzo nakon vodećeg gola glavni sudija počastio ih i kaznenim udarcem koji je realizovao Sredanov. Naredno kolo vojvođanskog severa igra se u sredu. Somborci dočekuju još uvek ugroženi Zadrugar. Sloga u Čonoplji igra protiv Bačke iz Pačira koja je domaćim porazom od Karavukova postala najozbiljni kandidat za ispadanje. Tabele
Međuopštinska liga - 1. razred: Omladinac (Bukovac) - Jedinstvo (Ribarevo) 2:1, Hajduk - Polet 2:2.
Međuopštinska liga - 2. razred: OFK Metalac - Terekveš 1:2, OFK Šikara - Graničar (Riđica) 3:0 pf.
@ Pon, 14.05.2018. 00:29
bukovac čonoplja fk bačka pačir fk graničar fk hajduk fk jedinstvo ribarevo fk mladost turija fk omladinac fk radnički fk sloga fk terekveš svilojevo fk zadrugar srpski miletić fudbal međuopštinska liga - 1. razred međuopštinska liga - 2. razred ofk metalac ofk šikara riđica sela sombor sport stapar vojvođanska liga - sever