Karavukovčani nadjačali domaće

KMF Sombor - Pčinja 3:7 (2:5)

Foto 33249GH Mostonga. Gledalaca oko 20. Sudije: Jojkić (Novi Sad) i Božović (Kula). Nagomilavanje prekršaja: Sombor 6+1, Pčinja 6+3. Strelci: Nađ, Đorđević 2 (Sombor), Vračević 3, Stojanović, Milenković, Crnjanski i Jovčić. Crveni karton: Sapožnjičenko (Sombor).
KMF Sombor: Josić, Nađ, Đorđević, Vukadinović, Sapozničenko, Drača, Topalov, Njegovanović.
KMF Pčinja: Đurović, Vračević, Jovčić, Crnjanski, Milenković, Bubanj, Nikolić, Banjac, Smiljković, Stojanović, Davidov.
Drugi domaći poraz somborske futsal ekipe. Motivisani Karavukovčani nadigrali su somborski sastav u svim segmentima igre. Bili su čvršći, koncetrisaniji i konkretniji, kako u organizaciji napada, tako i samoj realizaciji. Treba reći i da je somborski tim, u uvodnim minutima nastavka, propustio nekoliko izglednih situacija. Oba tima su u prvom delu promašili po jedan kazneni udarac, ali su u nastavku bili precizni sa bele tačke. Somborci su pretposlednji sa svega šest osvojenih bodova. Narednog vikenda gostuju Mićko trendu iz Beočina. Vojvođanska futsal liga
Lider somborskog područja sezonu je otvorio trijumfom u Pivnicama. Slavija - Stanišić 1:2. Strelci za goste bili su Lakić i Bogunović. Područna liga Sombor
@ Ned, 11.03.2018. 22:28
damir bogunović fk slavija pivnice fk stanišić fudbal futsal karavukovo kmf pčinja kmf sombor područna liga sombor sela slaven lakić sombor sport stanišić