Het-trik Prerada i Berlekovića

Odigrani su mečevi 3. kolo Biznis lige Sombor.

Foto 33072Postignuti su uglavnom očekivani rezultati, ali bi se pod „iznenađenje” ipak mogle zavesti ubedljive pobede Sportskog saveza grada Sombora nad Sombormlinom od 7:1, odnosno Mare nad Tepkosom od 5:1. Treći radni dan počeo je pobedom Pošte nad Fioranom (3:1). Igrač utakmice bio je trostruki strelac Prerad. Već u narednom meču viđen je novi het-trik, koji je delo Berlekovića (SSGS). Pored njega u strelce su se protiv oslabljenih „mlinara” upisali otac i sin, Dragan i Miloš Bubanja, odnosno Knežević. Najinteresantniji meč subotnjeg programa odigrali su Somboled i Hitne službe. Slavili su mlekari sa 2:1, a gol odluke postigao je Nenadić u 27. minutu. Šampion Bolnica je odlično počela duel sa KPZ Sombor i već u 8. minutu imali su 2:0. Smanjio je Subotić pri kraju prvog dela, ali je sve dileme u 21. minutu otklonio Konjović. Mara je u meču za drugu poziciju grupe A bila vrlo sigurno. Damjanović, golovima u prvom i poslednjem minutu, odnosno Đurđev u 21. i 28. minutu krunisali su vrlo dobre partije. Ekipa Tepkosa je u 15. minutu izjednačila golom Rebića i to je bilo sve što su Čonopljanci uradili na ovom susretu. Bilten-3 preuzmite u prilogu vesti.
Raspored za danas: 15:00 Hitne službe – Fiorano, 15:35 Total SAT – Somboled, 16:10 KPZ Sombor – Mara, 16:45 Tepkos – Sombormlin, 17:20 SGSS – Bolnica. Slobodni: Pošta.
@ Ned, 18.02.2018. 04:06
13. biznis liga berleković bolnica damjanović fiorano hitne službe konjović kpz sombor mara nenadić pošta prerad somboled sombor sombormlin sport ssgs subotić tepkos