Mara iznenadila šampiona

Počelo je takmičenje u somborskoj Biznis ligi.

Foto 33070Foto 33072 Iznenađenje dana viđeno je već na otvaranju. Mara je odolela aktuelnom prvaku Bolnici. Meč je završen rezultatom 2:2 i to uz veliki povratak favorita. Mara je golovima Mufića i Lukića do 28. minuta vodila sa 2:0, ali su Konjović i Mladen Vuković, pogodili u finišu za izjednačenje. Remijem je završen i duel debitanata. Savić je u 12. minutu doveo „čuvare” u vođstvo. Bukvalno u poslednjem napadu, „mlinari” su izjednačili, nakon čudnog odbitka. Jedan od najiskusnijih timova lige nije imao problema sa trećim debitantskim timom. Pošta - Total SAT 4:1. Mrežu novajlija po dva puta su pogađali Sladojević i Prerad. Usledio je meč bez golova, Somboled i Fiorano, a potom najefikasniji susret prvog radnog dana. Malo je nedostajalo da mlada ekipa Tepkosa prokocka ubedljivo vođstvo. Sportski savez grada Sombora je stao na pragu velikog povratka. Konačnih 4:5. Bilten - 1 možete preuzeti u prilogu vesti.
Raspored - nedelja: 13:30 Mara – Sombormlin, 14:05 Hitne službe – Total SAT, 14:40 Pošta – Somboled, 15:15 Tepkos – Bolnica, 15:50 KPZ Sombor – SSGS. Slobodni: Fiorano.
@ Ned, 11.02.2018. 01:17
13. biznis liga bolnica fiorano hitne službe konjović kpz sombor mali fudbal mara mladen vuković pošta prerad savić sladojević somboled sombor sombormlin sport ssgs tepkos total sat