Bolnica iznenadila šampiona

Startovalo je 12. izdanje Biznis lige Sombor.

Foto 30048Foto 30044 Popodne u Mostongi počelo je porazom aktuelnog prvaka Pošte. Bolničari, predvođeni fudbalerima čonopljanske Sloge, trijumfovali su 4:1. Kovačević je pogodio dva puta, dok su po jednom bili precizni Ninković i Purić. Jedini strelac za poštare bio je Bojić. Odličan debi nastup u Biznis ligi upisali su igrači Tepkosa. Slavili su protiv Mare sa 4:2. Čonopljanci su do poluvremena vodili 3:0, ali su igrači Mare za svega dva minuta nastavka stigli do gola zaostatka. Dragojević je u samom finišu ipak potvrdio trijumf novajlija. Izvanredna partija viđena je i u poslednjem meču dana. Panonka je posle preokreta sa 3:2 savladala Somboled. Najbolji pojedinac susreta bio je dvostruki strelac Burgić, koji je mrežu „mlekara” pogađao u 6. i 28. minutu. Preostale pogotke na susretu postigli su Baljak (Panonka), te Nenadić i Banić (Somboled). Zvaničnim rezultatom, 3:0, Policija je dobila Sportski savez grada Sombora. SSGS nastavlja takmičenje u Biznis ligi.
Mečevi drugog kola na programu su danas od 14 sati. Sastaju se: Fiorano - Mara, Veterani FC - Policija, Tepkos - Panonka i SSGS - Pošta.
@ Ned, 05.02.2017. 01:29
12. biznis liga sombor baljak banić bojić bolnica burgić dragojević fiorano mali fudbal mara mostonga nenadić ninković panonka policija pošta purić somboled sombor sportski savez grada sombora tepkos veterani fc