Lider se provukao u Mostongi

KMF Sombor - KMF Telep (Novi Sad) 3:4 (1:2)

Foto 5336Gradska hala Mostonga. Gledalaca 20. Sudije: Obradović (Kruščić) i Vračar (Sombor). Strelci: Drobina u 4. i 21. minutu i Mandić u 28. minutu za Sombor, a Ponjavić u 9. i 35. i Radosavljević u 17. i 30. minutu za Telep. Žuti kartoni: Pantelić i Radosavljević (Telep). Crveni karton: Ljevaja (Telep). Prekršaji: Sombor 5+4, Telep 3+5.
KMF Sombor: D. Lukić, Drobina, Mandić, Minić, Golić, M. Lukić, Nađ, Đorđević.
KMF Telep: Pantelić, Radosavljević, Isakov, Mišanović, Ljevaja, Radosavljev, Ponjavić, Čabrilo.
Novi minimalni poraz zeleno-belih iz Sombora. Vodeći tim Vojvođanske futsal lige je odneo bodove iz Mostonge zahvaljujući pre svega velikom broju propuštenih prilika domaćeg tima. Erik Drobina je doveo Sombor u vođstvo već u 4. minutu. Iznenađeni gosti su u narednih nekoliko napada mogli biti potpuno slomljeni. Nažalost, somborski fudbaleri nisu iskoristili pet izglednih prilika pa su u devetom minutu kažnjeni. Strelac je bio Ponjavić iz slobodnjaka. Serija promašaja domaćih trajala je do poluvremena. Probali su Minić, Golić, Đorđević, Lukić. U finišu prvog dela Radosavljević je doneo potpun preokret. Mladi somborski sastav je i u nastavku zadržao nivo igre i već u drugom napadu izjednačio rezultat. Ponovo je pogodio Drobina. Nova serija promašaja, a zatim i odličan gol Mandića posle prekida. Međutim, novo vođstvo domaćih trajalo je svega dva minuta. Radosavljev je iskoristio trenutak nepažnje i izjednačio na 3:3. Pet minuta pre kraja bilo je 3:4. Slab šut Ponjavića sa 12 metara uspeo je da se dokotrlja iza leđa Lukića.
KMF Sombor je doživeo četvrti prolećni poraz i zadržao fenjer vojvođanske futsal lige. Poslednji meč u sezoni Somborci igraju na domaćem terenu protiv Temerina. Zbog uskršnjih praznika još uvek nije poznat termin meča. Tabela
@ Sub, 04.04.2015. 22:35
erik drobina futsal klub malog fudbala sombor kmf sombor kmf telep luka golić mali fudbal marko mandić sombor sport vojvođanska futsal liga