Treća sreća za Policiju?!

Ekipe Mare i Policije sastaće se, naredne nedelje, u finalu 8. Biznis lige.

Foto 16726Foto 16721Aktuelni vicešampion, Policija u drugo vezano finale plasirala se zahvaljujući dobroj igri protiv Vodokanala. Desetak minuta rivali su bili ujednačeni, ali su za svega dva minuta, golovima Mišković i Macanović „plavci” došli do ubedljivog vođstva. Eventuelni povratak „vodara” u meč, razbio je najbolji strelac dosadašnjeg dela turnira, Vlada Jovanović, već u drugom minutu nastavka. Napad kasnije, Darko Konjović je na kratko smanjio ogromnu prednost, koju je potvrdio Mudrinić glavom. Uzbuđenja iz četvrfinala, nedostajala su i u drugom meču dana. Mara je potpuno nadigrala SC Soko, a igrač odluke bio je Miloš Lukić, koji je za deset minuta postigao het-trik. Tek u nastavku Purić smanjuje ogromnu prednost, ali Hoscieslavski vraća na plus tri. Do kraja Purić pogađa još jednom za konačnih 2:4. Policija je blagi favorit u finalnom duelu protiv Mare, koja je u nokaut fazi odigrala dva izvanredna meča, posebno protiv prvog favorita Graničara. Inače, Policiji će ovo biti treće finale u istoriji Biznis lige. U prethodna dva su ostali bez titule. Meč za treće mesto, između poraženih polufinalista, Vodokanala i Sportskog centra SOKO, prethodiće finalnom duelu.
Futsal nedeljno popodne u Mostongi, kome je prisustvovalo stotinjak gledalaca, ubedljivim porazom zaključili su igrači Kluba malog fudbala Sombor. Poslednjeplasirana Bačka iz Bačke Palanke slavila je 2:6, zahvaljujući očajnoj igri domaćih igrača u prvom delu. Priliku za popravni „zeleno-crni” će imati po završetku finala Biznis lige, naredne nedelje. Gost će biti Kepa 9 iz Stajićeva kod Zrenjanina.
@ Ned, 10.02.2013. 22:44
8. biznis liga futsal - mali fudbal gh mostonga hoscieslavski kmf bačka palanka kmf kepa 9 stajićevo kmf sombor mara miloš lukić policija purić sc soko sombor sport vlada jovanović vodokanal