Sport > Tabele > Međuopštinska liga - 2. razred (2019/2020)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Prigrevica 8 8 0 0 30:3 +27 0 24
2 Rastina 1918 8 6 0 2 26:12 +14 0 18
3 Panonija (Lalić) 8 4 1 3 17:17 0 0 13
4 Dinamo (Bački Breg) 8 3 1 4 14:21 -7 0 10
5 Telečka 8 2 3 3 13:14 -1 0 9
6 Graničar (Riđica) 8 2 2 4 14:18 -4 0 8
7 Dinamo (Sonta) 8 2 1 5 14:19 -5 0 7
8 Jedinstvo - Lemeš (Svetozar MIletić) 8 2 1 5 13:25 -12 0 7
9 Sport (Bezdan) 8 2 1 5 7:19 -12 0 7
10 Metalac (Sombor) 0 0 0 0 0:0 0 0 0

1. kolo

(Bezdan) Sport 1:0 Jedinstvo - Lemeš (Svetozar MIletić)
Telečka 1:1 Dinamo (Sonta)
(Bački Breg) Dinamo 1:0 Panonija (Lalić)
(Sombor) Metalac Rastina 1918
Prigrevica 2:0 Graničar (Riđica)

2. kolo

(Svetozar MIletić) Jedinstvo - Lemeš 3:2 Graničar (Riđica)
Rastina 1918 1:3 Prigrevica
(Lalić) Panonija Metalac (Sombor)
(Sonta) Dinamo 3:0 Dinamo (Bački Breg)
(Bezdan) Sport 2:0 Telečka

3. kolo

Telečka 1:1 Jedinstvo - Lemeš (Svetozar MIletić)
(Bački Breg) Dinamo 2:1 Sport (Bezdan)
(Sombor) Metalac Dinamo (Sonta)
Prigrevica 5:0 Panonija (Lalić)
(Riđica) Graničar 1:2 Rastina 1918

4. kolo

(Svetozar MIletić) Jedinstvo - Lemeš 1:3 Rastina 1918
(Lalić) Panonija 3:0 Graničar (Riđica)
(Sonta) Dinamo 1:3 Prigrevica
(Bezdan) Sport Metalac (Sombor)
Telečka 4:1 Dinamo (Bački Breg)

5. kolo

(Bački Breg) Dinamo 7:2 Jedinstvo - Lemeš (Svetozar MIletić)
(Sombor) Metalac Telečka
Prigrevica 4:0 Sport (Bezdan)
(Riđica) Graničar 4:2 Dinamo (Sonta)
Rastina 1918 7:2 Panonija (Lalić)

6. kolo

(Svetozar MIletić) Jedinstvo - Lemeš 1:5 Panonija (Lalić)
(Sonta) Dinamo 1:2 Rastina 1918
(Bezdan) Sport 1:2 Graničar (Riđica)
Telečka 1:3 Prigrevica
(Bački Breg) Dinamo Metalac (Sombor)

7. kolo

(Sombor) Metalac Jedinstvo - Lemeš (Svetozar MIletić)
Prigrevica 5:0 Dinamo (Bački Breg)
(Riđica) Graničar 2:2 Telečka
Rastina 1918 6:1 Sport (Bezdan)
(Lalić) Panonija 4:1 Dinamo (Sonta)

8. kolo

(Svetozar MIletić) Jedinstvo - Lemeš 5:1 Dinamo (Sonta)
(Bezdan) Sport 1:1 Panonija (Lalić)
Telečka 3:2 Rastina 1918
(Bački Breg) Dinamo 3:3 Graničar (Riđica)
(Sombor) Metalac Prigrevica

9. kolo

Prigrevica 5:0 Jedinstvo - Lemeš (Svetozar MIletić)
(Riđica) Graničar Metalac (Sombor)
Rastina 1918 3:0 Dinamo (Bački Breg)
(Lalić) Panonija 2:1 Telečka
(Sonta) Dinamo 4:0 Sport (Bezdan)

10. kolo

(Svetozar MIletić) Jedinstvo - Lemeš Sport (Bezdan)
(Sonta) Dinamo Telečka
(Lalić) Panonija Dinamo (Bački Breg)
Rastina 1918 Metalac (Sombor)
(Riđica) Graničar Prigrevica

11. kolo

(Riđica) Graničar Jedinstvo - Lemeš (Svetozar MIletić)
Prigrevica Rastina 1918
(Sombor) Metalac Panonija (Lalić)
(Bački Breg) Dinamo Dinamo (Sonta)
Telečka Sport (Bezdan)

12. kolo

(Svetozar MIletić) Jedinstvo - Lemeš Telečka
(Bezdan) Sport Dinamo (Bački Breg)
(Sonta) Dinamo Metalac (Sombor)
(Lalić) Panonija Prigrevica
Rastina 1918 Graničar (Riđica)

13. kolo

Rastina 1918 Jedinstvo - Lemeš (Svetozar MIletić)
(Riđica) Graničar Panonija (Lalić)
Prigrevica Dinamo (Sonta)
(Sombor) Metalac Sport (Bezdan)
(Bački Breg) Dinamo Telečka

14. kolo

(Svetozar MIletić) Jedinstvo - Lemeš Dinamo (Bački Breg)
Telečka Metalac (Sombor)
(Bezdan) Sport Prigrevica
(Sonta) Dinamo Graničar (Riđica)
(Lalić) Panonija Rastina 1918

15. kolo

(Lalić) Panonija Jedinstvo - Lemeš (Svetozar MIletić)
Rastina 1918 Dinamo (Sonta)
(Riđica) Graničar Sport (Bezdan)
Prigrevica Telečka
(Sombor) Metalac Dinamo (Bački Breg)

16. kolo

(Svetozar MIletić) Jedinstvo - Lemeš Metalac (Sombor)
(Bački Breg) Dinamo Prigrevica
Telečka Graničar (Riđica)
(Bezdan) Sport Rastina 1918
(Sonta) Dinamo Panonija (Lalić)

17. kolo

(Sonta) Dinamo Jedinstvo - Lemeš (Svetozar MIletić)
(Lalić) Panonija Sport (Bezdan)
Rastina 1918 Telečka
(Riđica) Graničar Dinamo (Bački Breg)
Prigrevica Metalac (Sombor)

18. kolo

(Svetozar MIletić) Jedinstvo - Lemeš Prigrevica
(Sombor) Metalac Graničar (Riđica)
(Bački Breg) Dinamo Rastina 1918
Telečka Panonija (Lalić)
(Bezdan) Sport Dinamo (Sonta)