Sport > Tabele > Međuopštinska liga - 1. razred (2019/2020)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Stanišić 1920 15 12 1 2 39:17 +22 0 37
2 Borac (Bački Gračac) 15 10 4 1 44:13 +31 0 34
3 Zadrugar (Srpski Miletić) 15 9 4 2 49:18 +31 0 31
4 Omladinac (Deronje) 15 9 4 2 46:22 +24 0 31
5 Lipar 15 9 1 5 48:21 +27 0 28
6 Hajduk (Stapar) 15 7 4 4 35:25 +10 0 25
7 Partizan (Kupusina) 15 6 3 6 30:30 0 0 21
8 Polet (Sivac) 15 6 3 6 25:28 -3 0 21
9 Aleksa Šantić 15 6 2 7 22:34 -12 0 20
10 OFK Kula 15 6 1 8 30:32 -2 0 19
11 Terekveš (Svilojevo) 15 5 4 6 20:26 -6 0 19
12 Mladost (Kruščić) 15 5 3 7 17:32 -15 0 18
13 Lider (Odžaci) 15 4 3 8 25:32 -7 0 15
14 Dunav (Bački Monoštor) 15 4 1 10 25:57 -32 0 13
15 Jedinstvo (Ribarevo) 15 1 2 12 10:44 -34 0 5
16 OFK Odžaci 15 1 0 14 3:37 -34 0 3

1. kolo

OFK Kula 3:0 Mladost (Kruščić)
(Sivac) Polet 2:1 Partizan (Kupusina)
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:0 Terekveš (Svilojevo)
Lipar 6:0 Stanišić 1920
(Bački Gračac) Borac 2:2 Hajduk (Stapar)
Aleksa Šantić 1:1 Omladinac (Deronje)
(Odžaci) Lider 3:0 Jedinstvo (Ribarevo)
OFK Odžaci 0:3 Dunav (Bački Monoštor)

2. kolo

(Kruščić) Mladost 2:0 Dunav (Bački Monoštor)
(Ribarevo) Jedinstvo 1:0 OFK Odžaci
(Deronje) Omladinac 4:1 Lider (Odžaci)
(Stapar) Hajduk 5:1 Aleksa Šantić
Stanišić 1920 0:0 Borac (Bački Gračac)
(Svilojevo) Terekveš 2:0 Lipar
(Kupusina) Partizan 2:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
OFK Kula 1:1 Polet (Sivac)

3. kolo

(Sivac) Polet 4:0 Mladost (Kruščić)
(Srpski Miletić) Zadrugar 4:1 OFK Kula
Lipar 1:2 Partizan (Kupusina)
(Bački Gračac) Borac 1:1 Terekveš (Svilojevo)
Aleksa Šantić 1:2 Stanišić 1920
(Odžaci) Lider 2:2 Hajduk (Stapar)
OFK Odžaci 0:4 Omladinac (Deronje)
(Bački Monoštor) Dunav 2:0 Jedinstvo (Ribarevo)

4. kolo

(Kruščić) Mladost 3:1 Jedinstvo (Ribarevo)
(Deronje) Omladinac 9:2 Dunav (Bački Monoštor)
(Stapar) Hajduk 2:1 OFK Odžaci
Stanišić 1920 5:2 Lider (Odžaci)
(Svilojevo) Terekveš 0:1 Aleksa Šantić
(Kupusina) Partizan 1:4 Borac (Bački Gračac)
OFK Kula 2:0 Lipar
(Sivac) Polet 1:4 Zadrugar (Srpski Miletić)

5. kolo

(Srpski Miletić) Zadrugar 5:1 Mladost (Kruščić)
Lipar 3:0 Polet (Sivac)
(Bački Gračac) Borac 5:1 OFK Kula
Aleksa Šantić 1:1 Partizan (Kupusina)
(Odžaci) Lider 5:0 Terekveš (Svilojevo)
OFK Odžaci 0:5 Stanišić 1920
(Bački Monoštor) Dunav 1:5 Hajduk (Stapar)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:3 Omladinac (Deronje)

6. kolo

(Kruščić) Mladost 2:4 Omladinac (Deronje)
(Stapar) Hajduk 4:0 Jedinstvo (Ribarevo)
Stanišić 1920 6:0 Dunav (Bački Monoštor)
(Svilojevo) Terekveš 2:0 OFK Odžaci
(Kupusina) Partizan 3:2 Lider (Odžaci)
OFK Kula 7:1 Aleksa Šantić
(Sivac) Polet 1:3 Borac (Bački Gračac)
(Srpski Miletić) Zadrugar 6:2 Lipar

7. kolo

Lipar 6:0 Mladost (Kruščić)
(Bački Gračac) Borac 6:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
Aleksa Šantić 3:2 Polet (Sivac)
(Odžaci) Lider 3:1 OFK Kula
OFK Odžaci 1:2 Partizan (Kupusina)
(Bački Monoštor) Dunav 2:5 Terekveš (Svilojevo)
(Ribarevo) Jedinstvo 1:2 Stanišić 1920
(Deronje) Omladinac 2:2 Hajduk (Stapar)

8. kolo

(Kruščić) Mladost 3:1 Hajduk (Stapar)
Stanišić 1920 2:3 Omladinac (Deronje)
(Svilojevo) Terekveš 3:1 Jedinstvo (Ribarevo)
(Kupusina) Partizan 5:1 Dunav (Bački Monoštor)
OFK Kula 4:0 OFK Odžaci
(Sivac) Polet 3:2 Lider (Odžaci)
(Srpski Miletić) Zadrugar 7:0 Aleksa Šantić
Lipar 3:1 Borac (Bački Gračac)

9. kolo

(Bački Gračac) Borac 1:1 Mladost (Kruščić)
Aleksa Šantić 2:6 Lipar
(Odžaci) Lider 1:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
OFK Odžaci 0:1 Polet (Sivac)
(Bački Monoštor) Dunav 5:3 OFK Kula
(Ribarevo) Jedinstvo 4:4 Partizan (Kupusina)
(Deronje) Omladinac 6:1 Terekveš (Svilojevo)
(Stapar) Hajduk 1:2 Stanišić 1920

10. kolo

(Kruščić) Mladost 0:3 Stanišić 1920
(Svilojevo) Terekveš 1:1 Hajduk (Stapar)
(Kupusina) Partizan 3:0 Omladinac (Deronje)
OFK Kula 1:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Sivac) Polet 3:0 Dunav (Bački Monoštor)
(Srpski Miletić) Zadrugar 4:0 OFK Odžaci
Lipar 4:0 Lider (Odžaci)
(Bački Gračac) Borac 1:0 Aleksa Šantić

11. kolo

Aleksa Šantić 3:0 Mladost (Kruščić)
(Odžaci) Lider 0:4 Borac (Bački Gračac)
OFK Odžaci 0:2 Lipar
(Bački Monoštor) Dunav 2:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Ribarevo) Jedinstvo 2:2 Polet (Sivac)
(Deronje) Omladinac 2:1 OFK Kula
(Stapar) Hajduk 2:1 Partizan (Kupusina)
Stanišić 1920 3:0 Terekveš (Svilojevo)

12. kolo

(Kruščić) Mladost 0:0 Terekveš (Svilojevo)
(Kupusina) Partizan 0:3 Stanišić 1920
OFK Kula 1:4 Hajduk (Stapar)
(Sivac) Polet 1:5 Omladinac (Deronje)
(Srpski Miletić) Zadrugar 5:0 Jedinstvo (Ribarevo)
Lipar 6:1 Dunav (Bački Monoštor)
(Bački Gračac) Borac 3:0 OFK Odžaci
Aleksa Šantić 0:2 Lider (Odžaci)

13. kolo

(Odžaci) Lider 0:0 Mladost (Kruščić)
OFK Odžaci 0:2 Aleksa Šantić
(Bački Monoštor) Dunav 2:5 Borac (Bački Gračac)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:6 Lipar
(Deronje) Omladinac 1:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Stapar) Hajduk 0:1 Polet (Sivac)
Stanišić 1920 3:2 OFK Kula
(Svilojevo) Terekveš 3:0 Partizan (Kupusina)

14. kolo

(Kruščić) Mladost 3:1 Partizan (Kupusina)
OFK Kula 1:0 Terekveš (Svilojevo)
(Sivac) Polet 1:2 Stanišić 1920
(Srpski Miletić) Zadrugar 5:0 Hajduk (Stapar)
Lipar 1:1 Omladinac (Deronje)
(Bački Gračac) Borac 4:0 Jedinstvo (Ribarevo)
Aleksa Šantić 4:0 Dunav (Bački Monoštor)
(Odžaci) Lider 0:1 OFK Odžaci

15. kolo

OFK Odžaci 0:2 Mladost (Kruščić)
(Bački Monoštor) Dunav 4:2 Lider (Odžaci)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:2 Aleksa Šantić
(Deronje) Omladinac 1:4 Borac (Bački Gračac)
(Stapar) Hajduk 4:2 Lipar
Stanišić 1920 1:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Svilojevo) Terekveš 2:2 Polet (Sivac)
(Kupusina) Partizan 4:1 OFK Kula

16. kolo

(Kruščić) Mladost OFK Kula
(Kupusina) Partizan Polet (Sivac)
(Svilojevo) Terekveš Zadrugar (Srpski Miletić)
Stanišić 1920 Lipar
(Stapar) Hajduk Borac (Bački Gračac)
(Deronje) Omladinac Aleksa Šantić
(Ribarevo) Jedinstvo Lider (Odžaci)
(Bački Monoštor) Dunav OFK Odžaci

17. kolo

(Bački Monoštor) Dunav Mladost (Kruščić)
OFK Odžaci Jedinstvo (Ribarevo)
(Odžaci) Lider Omladinac (Deronje)
Aleksa Šantić Hajduk (Stapar)
(Bački Gračac) Borac Stanišić 1920
Lipar Terekveš (Svilojevo)
(Srpski Miletić) Zadrugar Partizan (Kupusina)
(Sivac) Polet OFK Kula

18. kolo

(Kruščić) Mladost Polet (Sivac)
OFK Kula Zadrugar (Srpski Miletić)
(Kupusina) Partizan Lipar
(Svilojevo) Terekveš Borac (Bački Gračac)
Stanišić 1920 Aleksa Šantić
(Stapar) Hajduk Lider (Odžaci)
(Deronje) Omladinac OFK Odžaci
(Ribarevo) Jedinstvo Dunav (Bački Monoštor)

19. kolo

(Ribarevo) Jedinstvo Mladost (Kruščić)
(Bački Monoštor) Dunav Omladinac (Deronje)
OFK Odžaci Hajduk (Stapar)
(Odžaci) Lider Stanišić 1920
Aleksa Šantić Terekveš (Svilojevo)
(Bački Gračac) Borac Partizan (Kupusina)
Lipar OFK Kula
(Srpski Miletić) Zadrugar Polet (Sivac)

20. kolo

(Kruščić) Mladost Zadrugar (Srpski Miletić)
(Sivac) Polet Lipar
OFK Kula Borac (Bački Gračac)
(Kupusina) Partizan Aleksa Šantić
(Svilojevo) Terekveš Lider (Odžaci)
Stanišić 1920 OFK Odžaci
(Stapar) Hajduk Dunav (Bački Monoštor)
(Deronje) Omladinac Jedinstvo (Ribarevo)

21. kolo

(Deronje) Omladinac Mladost (Kruščić)
(Ribarevo) Jedinstvo Hajduk (Stapar)
(Bački Monoštor) Dunav Stanišić 1920
OFK Odžaci Terekveš (Svilojevo)
(Odžaci) Lider Partizan (Kupusina)
Aleksa Šantić OFK Kula
(Bački Gračac) Borac Polet (Sivac)
Lipar Zadrugar (Srpski Miletić)

22. kolo

(Kruščić) Mladost Lipar
(Srpski Miletić) Zadrugar Borac (Bački Gračac)
(Sivac) Polet Aleksa Šantić
OFK Kula Lider (Odžaci)
(Kupusina) Partizan OFK Odžaci
(Svilojevo) Terekveš Dunav (Bački Monoštor)
Stanišić 1920 Jedinstvo (Ribarevo)
(Stapar) Hajduk Omladinac (Deronje)

23. kolo

(Stapar) Hajduk Mladost (Kruščić)
(Deronje) Omladinac Stanišić 1920
(Ribarevo) Jedinstvo Terekveš (Svilojevo)
(Bački Monoštor) Dunav Partizan (Kupusina)
OFK Odžaci OFK Kula
(Odžaci) Lider Polet (Sivac)
Aleksa Šantić Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bački Gračac) Borac Lipar

24. kolo

(Kruščić) Mladost Borac (Bački Gračac)
Lipar Aleksa Šantić
(Srpski Miletić) Zadrugar Lider (Odžaci)
(Sivac) Polet OFK Odžaci
OFK Kula Dunav (Bački Monoštor)
(Kupusina) Partizan Jedinstvo (Ribarevo)
(Svilojevo) Terekveš Omladinac (Deronje)
Stanišić 1920 Hajduk (Stapar)

25. kolo

Stanišić 1920 Mladost (Kruščić)
(Stapar) Hajduk Terekveš (Svilojevo)
(Deronje) Omladinac Partizan (Kupusina)
(Ribarevo) Jedinstvo OFK Kula
(Bački Monoštor) Dunav Polet (Sivac)
OFK Odžaci Zadrugar (Srpski Miletić)
(Odžaci) Lider Lipar
Aleksa Šantić Borac (Bački Gračac)

26. kolo

(Kruščić) Mladost Aleksa Šantić
(Bački Gračac) Borac Lider (Odžaci)
Lipar OFK Odžaci
(Srpski Miletić) Zadrugar Dunav (Bački Monoštor)
(Sivac) Polet Jedinstvo (Ribarevo)
OFK Kula Omladinac (Deronje)
(Kupusina) Partizan Hajduk (Stapar)
(Svilojevo) Terekveš Stanišić 1920

27. kolo

(Svilojevo) Terekveš Mladost (Kruščić)
Stanišić 1920 Partizan (Kupusina)
(Stapar) Hajduk OFK Kula
(Deronje) Omladinac Polet (Sivac)
(Ribarevo) Jedinstvo Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bački Monoštor) Dunav Lipar
OFK Odžaci Borac (Bački Gračac)
(Odžaci) Lider Aleksa Šantić

28. kolo

(Kruščić) Mladost Lider (Odžaci)
Aleksa Šantić OFK Odžaci
(Bački Gračac) Borac Dunav (Bački Monoštor)
Lipar Jedinstvo (Ribarevo)
(Srpski Miletić) Zadrugar Omladinac (Deronje)
(Sivac) Polet Hajduk (Stapar)
OFK Kula Stanišić 1920
(Kupusina) Partizan Terekveš (Svilojevo)

29. kolo

(Kupusina) Partizan Mladost (Kruščić)
(Svilojevo) Terekveš OFK Kula
Stanišić 1920 Polet (Sivac)
(Stapar) Hajduk Zadrugar (Srpski Miletić)
(Deronje) Omladinac Lipar
(Ribarevo) Jedinstvo Borac (Bački Gračac)
(Bački Monoštor) Dunav Aleksa Šantić
OFK Odžaci Lider (Odžaci)

30. kolo

(Kruščić) Mladost OFK Odžaci
(Odžaci) Lider Dunav (Bački Monoštor)
Aleksa Šantić Jedinstvo (Ribarevo)
(Bački Gračac) Borac Omladinac (Deronje)
Lipar Hajduk (Stapar)
(Srpski Miletić) Zadrugar Stanišić 1920
(Sivac) Polet Terekveš (Svilojevo)
OFK Kula Partizan (Kupusina)