Sport > Tabele > Vojvođanska liga - sever (2019/2020)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Sloga (Čonoplja) 5 4 1 0 17:4 +13 0 13
2 Stari Grad (Bačka Palanka) 5 3 1 1 14:4 +10 0 10
3 Mladost Apa (Apatin) 5 3 1 1 7:3 +4 0 10
4 Tavankut 5 3 1 1 7:5 +2 0 10
5 Tekstilac (Odžaci) 5 3 0 2 9:5 +4 0 9
6 Vojvodina (Bačko Gradište) 5 2 3 0 5:2 +3 0 9
7 Tisa (Adorjan) 5 2 3 0 6:4 +2 0 9
8 Bajša 5 2 2 1 11:9 +2 0 8
9 ČSK (Čelarevo) 5 2 2 1 8:7 +1 0 8
10 Mladost (Bački Petrovac) 5 2 0 3 9:6 +3 0 6
11 Krila Krajine (Bačka Palanka) 5 2 0 3 6:10 -4 0 6
12 Vrbas 5 1 1 3 3:8 -5 0 4
13 Crvenka 5 1 1 3 4:12 -8 0 4
14 Mladost (Turija) 5 1 0 4 4:9 -5 0 3
15 Bačka (Pačir) 5 0 2 3 2:10 -8 0 2
16 Radnički (Sombor) 5 0 0 5 2:16 -14 0 0

1. kolo

(Bački Petrovac) Mladost 4:0 Bačka (Pačir)
(Apatin) Mladost Apa 3:0 Vrbas
(Adorjan) Tisa 0:0 Vojvodina (Bačko Gradište)
(Čelarevo) ČSK 2:2 Sloga (Čonoplja)
(Turija) Mladost 3:0 Radnički (Sombor)
Tavankut 2:1 Crvenka
Bajša 3:2 Stari Grad (Bačka Palanka)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 0:1 Tekstilac (Odžaci)

2. kolo

(Pačir) Bačka 0:3 Tekstilac (Odžaci)
(Bačka Palanka) Stari Grad 3:0 Krila Krajine (Bačka Palanka)
Crvenka 1:1 Bajša
(Sombor) Radnički 0:1 Tavankut
(Čonoplja) Sloga 3:0 Mladost (Turija)
(Bačko Gradište) Vojvodina 1:0 ČSK (Čelarevo)
Vrbas 0:1 Tisa (Adorjan)
(Bački Petrovac) Mladost 0:1 Mladost Apa (Apatin)

3. kolo

(Apatin) Mladost Apa 1:0 Bačka (Pačir)
(Adorjan) Tisa 2:1 Mladost (Bački Petrovac)
(Čelarevo) ČSK 1:1 Vrbas
(Turija) Mladost 0:2 Vojvodina (Bačko Gradište)
Tavankut 2:4 Sloga (Čonoplja)
Bajša 5:0 Radnički (Sombor)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 3:0 Crvenka
(Odžaci) Tekstilac 1:3 Stari Grad (Bačka Palanka)

4. kolo

(Pačir) Bačka 0:0 Stari Grad (Bačka Palanka)
Crvenka 2:0 Tekstilac (Odžaci)
(Sombor) Radnički 2:3 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Čonoplja) Sloga 4:0 Bajša
(Bačko Gradište) Vojvodina 0:0 Tavankut
Vrbas 2:1 Mladost (Turija)
(Bački Petrovac) Mladost 2:3 ČSK (Čelarevo)
(Apatin) Mladost Apa 1:1 Tisa (Adorjan)

5. kolo

(Adorjan) Tisa 2:2 Bačka (Pačir)
(Čelarevo) ČSK 2:1 Mladost Apa (Apatin)
(Turija) Mladost 0:2 Mladost (Bački Petrovac)
Tavankut 2:0 Vrbas
Bajša 2:2 Vojvodina (Bačko Gradište)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 0:4 Sloga (Čonoplja)
(Odžaci) Tekstilac 4:0 Radnički (Sombor)
(Bačka Palanka) Stari Grad 6:0 Crvenka

6. kolo

(Pačir) Bačka Crvenka
(Sombor) Radnički Stari Grad (Bačka Palanka)
(Čonoplja) Sloga Tekstilac (Odžaci)
(Bačko Gradište) Vojvodina Krila Krajine (Bačka Palanka)
Vrbas Bajša
(Bački Petrovac) Mladost Tavankut
(Apatin) Mladost Apa Mladost (Turija)
(Adorjan) Tisa ČSK (Čelarevo)

7. kolo

(Čelarevo) ČSK Bačka (Pačir)
(Turija) Mladost Tisa (Adorjan)
Tavankut Mladost Apa (Apatin)
Bajša Mladost (Bački Petrovac)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Vrbas
(Odžaci) Tekstilac Vojvodina (Bačko Gradište)
(Bačka Palanka) Stari Grad Sloga (Čonoplja)
Crvenka Radnički (Sombor)

8. kolo

(Pačir) Bačka Radnički (Sombor)
(Čonoplja) Sloga Crvenka
(Bačko Gradište) Vojvodina Stari Grad (Bačka Palanka)
Vrbas Tekstilac (Odžaci)
(Bački Petrovac) Mladost Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Apatin) Mladost Apa Bajša
(Adorjan) Tisa Tavankut
(Čelarevo) ČSK Mladost (Turija)

9. kolo

(Turija) Mladost Bačka (Pačir)
Tavankut ČSK (Čelarevo)
Bajša Tisa (Adorjan)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Mladost Apa (Apatin)
(Odžaci) Tekstilac Mladost (Bački Petrovac)
(Bačka Palanka) Stari Grad Vrbas
Crvenka Vojvodina (Bačko Gradište)
(Sombor) Radnički Sloga (Čonoplja)

10. kolo

(Pačir) Bačka Sloga (Čonoplja)
(Bačko Gradište) Vojvodina Radnički (Sombor)
Vrbas Crvenka
(Bački Petrovac) Mladost Stari Grad (Bačka Palanka)
(Apatin) Mladost Apa Tekstilac (Odžaci)
(Adorjan) Tisa Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Čelarevo) ČSK Bajša
(Turija) Mladost Tavankut

11. kolo

Tavankut Bačka (Pačir)
Bajša Mladost (Turija)
(Bačka Palanka) Krila Krajine ČSK (Čelarevo)
(Odžaci) Tekstilac Tisa (Adorjan)
(Bačka Palanka) Stari Grad Mladost Apa (Apatin)
Crvenka Mladost (Bački Petrovac)
(Sombor) Radnički Vrbas
(Čonoplja) Sloga Vojvodina (Bačko Gradište)

12. kolo

(Pačir) Bačka Vojvodina (Bačko Gradište)
Vrbas Sloga (Čonoplja)
(Bački Petrovac) Mladost Radnički (Sombor)
(Apatin) Mladost Apa Crvenka
(Adorjan) Tisa Stari Grad (Bačka Palanka)
(Čelarevo) ČSK Tekstilac (Odžaci)
(Turija) Mladost Krila Krajine (Bačka Palanka)
Tavankut Bajša

13. kolo

Bajša Bačka (Pačir)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Tavankut
(Odžaci) Tekstilac Mladost (Turija)
(Bačka Palanka) Stari Grad ČSK (Čelarevo)
Crvenka Tisa (Adorjan)
(Sombor) Radnički Mladost Apa (Apatin)
(Čonoplja) Sloga Mladost (Bački Petrovac)
(Bačko Gradište) Vojvodina Vrbas

14. kolo

(Pačir) Bačka Vrbas
(Bački Petrovac) Mladost Vojvodina (Bačko Gradište)
(Apatin) Mladost Apa Sloga (Čonoplja)
(Adorjan) Tisa Radnički (Sombor)
(Čelarevo) ČSK Crvenka
(Turija) Mladost Stari Grad (Bačka Palanka)
Tavankut Tekstilac (Odžaci)
Bajša Krila Krajine (Bačka Palanka)

15. kolo

(Bačka Palanka) Krila Krajine Bačka (Pačir)
(Odžaci) Tekstilac Bajša
(Bačka Palanka) Stari Grad Tavankut
Crvenka Mladost (Turija)
(Sombor) Radnički ČSK (Čelarevo)
(Čonoplja) Sloga Tisa (Adorjan)
(Bačko Gradište) Vojvodina Mladost Apa (Apatin)
Vrbas Mladost (Bački Petrovac)

16. kolo

(Pačir) Bačka Mladost (Bački Petrovac)
Vrbas Mladost Apa (Apatin)
(Bačko Gradište) Vojvodina Tisa (Adorjan)
(Čonoplja) Sloga ČSK (Čelarevo)
(Sombor) Radnički Mladost (Turija)
Crvenka Tavankut
(Bačka Palanka) Stari Grad Bajša
(Odžaci) Tekstilac Krila Krajine (Bačka Palanka)

17. kolo

(Odžaci) Tekstilac Bačka (Pačir)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Stari Grad (Bačka Palanka)
Bajša Crvenka
Tavankut Radnički (Sombor)
(Turija) Mladost Sloga (Čonoplja)
(Čelarevo) ČSK Vojvodina (Bačko Gradište)
(Adorjan) Tisa Vrbas
(Apatin) Mladost Apa Mladost (Bački Petrovac)

18. kolo

(Pačir) Bačka Mladost Apa (Apatin)
(Bački Petrovac) Mladost Tisa (Adorjan)
Vrbas ČSK (Čelarevo)
(Bačko Gradište) Vojvodina Mladost (Turija)
(Čonoplja) Sloga Tavankut
(Sombor) Radnički Bajša
Crvenka Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Bačka Palanka) Stari Grad Tekstilac (Odžaci)

19. kolo

(Bačka Palanka) Stari Grad Bačka (Pačir)
(Odžaci) Tekstilac Crvenka
(Bačka Palanka) Krila Krajine Radnički (Sombor)
Bajša Sloga (Čonoplja)
Tavankut Vojvodina (Bačko Gradište)
(Turija) Mladost Vrbas
(Čelarevo) ČSK Mladost (Bački Petrovac)
(Adorjan) Tisa Mladost Apa (Apatin)

20. kolo

(Pačir) Bačka Tisa (Adorjan)
(Apatin) Mladost Apa ČSK (Čelarevo)
(Bački Petrovac) Mladost Mladost (Turija)
Vrbas Tavankut
(Bačko Gradište) Vojvodina Bajša
(Čonoplja) Sloga Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Sombor) Radnički Tekstilac (Odžaci)
Crvenka Stari Grad (Bačka Palanka)

21. kolo

Crvenka Bačka (Pačir)
(Bačka Palanka) Stari Grad Radnički (Sombor)
(Odžaci) Tekstilac Sloga (Čonoplja)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Vojvodina (Bačko Gradište)
Bajša Vrbas
Tavankut Mladost (Bački Petrovac)
(Turija) Mladost Mladost Apa (Apatin)
(Čelarevo) ČSK Tisa (Adorjan)

22. kolo

(Pačir) Bačka ČSK (Čelarevo)
(Adorjan) Tisa Mladost (Turija)
(Apatin) Mladost Apa Tavankut
(Bački Petrovac) Mladost Bajša
Vrbas Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Bačko Gradište) Vojvodina Tekstilac (Odžaci)
(Čonoplja) Sloga Stari Grad (Bačka Palanka)
(Sombor) Radnički Crvenka

23. kolo

(Sombor) Radnički Bačka (Pačir)
Crvenka Sloga (Čonoplja)
(Bačka Palanka) Stari Grad Vojvodina (Bačko Gradište)
(Odžaci) Tekstilac Vrbas
(Bačka Palanka) Krila Krajine Mladost (Bački Petrovac)
Bajša Mladost Apa (Apatin)
Tavankut Tisa (Adorjan)
(Turija) Mladost ČSK (Čelarevo)

24. kolo

(Pačir) Bačka Mladost (Turija)
(Čelarevo) ČSK Tavankut
(Adorjan) Tisa Bajša
(Apatin) Mladost Apa Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Bački Petrovac) Mladost Tekstilac (Odžaci)
Vrbas Stari Grad (Bačka Palanka)
(Bačko Gradište) Vojvodina Crvenka
(Čonoplja) Sloga Radnički (Sombor)

25. kolo

(Čonoplja) Sloga Bačka (Pačir)
(Sombor) Radnički Vojvodina (Bačko Gradište)
Crvenka Vrbas
(Bačka Palanka) Stari Grad Mladost (Bački Petrovac)
(Odžaci) Tekstilac Mladost Apa (Apatin)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Tisa (Adorjan)
Bajša ČSK (Čelarevo)
Tavankut Mladost (Turija)

26. kolo

(Pačir) Bačka Tavankut
(Turija) Mladost Bajša
(Čelarevo) ČSK Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Adorjan) Tisa Tekstilac (Odžaci)
(Apatin) Mladost Apa Stari Grad (Bačka Palanka)
(Bački Petrovac) Mladost Crvenka
Vrbas Radnički (Sombor)
(Bačko Gradište) Vojvodina Sloga (Čonoplja)

27. kolo

(Bačko Gradište) Vojvodina Bačka (Pačir)
(Čonoplja) Sloga Vrbas
(Sombor) Radnički Mladost (Bački Petrovac)
Crvenka Mladost Apa (Apatin)
(Bačka Palanka) Stari Grad Tisa (Adorjan)
(Odžaci) Tekstilac ČSK (Čelarevo)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Mladost (Turija)
Bajša Tavankut

28. kolo

(Pačir) Bačka Bajša
Tavankut Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Turija) Mladost Tekstilac (Odžaci)
(Čelarevo) ČSK Stari Grad (Bačka Palanka)
(Adorjan) Tisa Crvenka
(Apatin) Mladost Apa Radnički (Sombor)
(Bački Petrovac) Mladost Sloga (Čonoplja)
Vrbas Vojvodina (Bačko Gradište)

29. kolo

Vrbas Bačka (Pačir)
(Bačko Gradište) Vojvodina Mladost (Bački Petrovac)
(Čonoplja) Sloga Mladost Apa (Apatin)
(Sombor) Radnički Tisa (Adorjan)
Crvenka ČSK (Čelarevo)
(Bačka Palanka) Stari Grad Mladost (Turija)
(Odžaci) Tekstilac Tavankut
(Bačka Palanka) Krila Krajine Bajša

30. kolo

(Pačir) Bačka Krila Krajine (Bačka Palanka)
Bajša Tekstilac (Odžaci)
Tavankut Stari Grad (Bačka Palanka)
(Turija) Mladost Crvenka
(Čelarevo) ČSK Radnički (Sombor)
(Adorjan) Tisa Sloga (Čonoplja)
(Apatin) Mladost Apa Vojvodina (Bačko Gradište)
(Bački Petrovac) Mladost Vrbas