Sport > Tabele > Područna liga (2019/2020)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Borac 46 (Obrovac) 5 5 0 0 22:5 +17 0 15
2 Hercegovac (Gajdobra) 5 4 0 1 11:5 +6 0 12
3 Vojvodina (Tovariševo) 5 3 1 1 10:6 +4 0 10
4 Tvrđava (Bač) 5 3 0 2 20:7 +13 0 9
5 Budućnost (Mladenovo) 5 3 0 2 17:10 +7 0 9
6 Kordun (Kljajićevo) 5 3 0 2 10:5 +5 0 9
7 Slavija (Pivnice) 5 2 2 1 12:7 +5 0 8
8 Radnički 1918 (Ratkovo) 5 2 2 1 9:7 +2 0 8
9 Rusin (Ruski Krstur) 5 2 1 2 12:6 +6 0 7
10 Polet (Karavukovo) 5 2 1 2 14:14 0 0 7
11 BSK (Bački Brestovac) 5 2 1 2 8:9 -1 0 7
12 Maglić 5 2 0 3 14:13 +1 0 6
13 Budućnost (Parage) 5 1 1 3 7:15 -8 0 4
14 Kulpin 5 1 0 4 3:29 -26 0 3
15 Omladinac (Bukovac) 5 0 1 4 5:17 -12 0 1
16 ŽAK (Sombor) 5 0 0 5 5:24 -19 0 0

1. kolo

(Bački Brestovac) BSK 1:2 Budućnost (Mladenovo)
(Pivnice) Slavija 1:1 Vojvodina (Tovariševo)
(Ratkovo) Radnički 1918 3:0 Hercegovac (Gajdobra)
(Bukovac) Omladinac 2:2 Polet (Karavukovo)
(Kljajićevo) Kordun 3:1 Budućnost (Parage)
(Ruski Krstur) Rusin 0:1 Borac 46 (Obrovac)
Maglić 6:0 Kulpin
(Sombor) ŽAK 2:7 Tvrđava (Bač)

2. kolo

(Mladenovo) Budućnost 1:0 Tvrđava (Bač)
Kulpin 1:0 ŽAK (Sombor)
(Obrovac) Borac 46 5:0 Maglić
(Parage) Budućnost 1:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Karavukovo) Polet 1:4 Kordun (Kljajićevo)
(Gajdobra) Hercegovac 5:1 Omladinac (Bukovac)
(Tovariševo) Vojvodina 3:1 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Bački Brestovac) BSK 3:2 Slavija (Pivnice)

3. kolo

(Pivnice) Slavija 5:1 Budućnost (Mladenovo)
(Ratkovo) Radnički 1918 1:1 BSK (Bački Brestovac)
(Bukovac) Omladinac 0:5 Vojvodina (Tovariševo)
(Kljajićevo) Kordun 0:1 Hercegovac (Gajdobra)
(Ruski Krstur) Rusin 7:2 Polet (Karavukovo)
Maglić 7:0 Budućnost (Parage)
(Sombor) ŽAK 2:7 Borac 46 (Obrovac)
(Bač) Tvrđava 7:0 Kulpin

4. kolo

(Mladenovo) Budućnost 11:1 Kulpin
(Obrovac) Borac 46 4:2 Tvrđava (Bač)
(Parage) Budućnost 5:0 ŽAK (Sombor)
(Karavukovo) Polet 5:0 Maglić
(Gajdobra) Hercegovac 2:0 Rusin (Ruski Krstur)
(Tovariševo) Vojvodina 1:0 Kordun (Kljajićevo)
(Bački Brestovac) BSK 2:1 Omladinac (Bukovac)
(Pivnice) Slavija 1:1 Radnički 1918 (Ratkovo)

5. kolo

(Ratkovo) Radnički 1918 3:2 Budućnost (Mladenovo)
(Bukovac) Omladinac 1:3 Slavija (Pivnice)
(Kljajićevo) Kordun 3:1 BSK (Bački Brestovac)
(Ruski Krstur) Rusin 4:0 Vojvodina (Tovariševo)
Maglić 1:3 Hercegovac (Gajdobra)
(Sombor) ŽAK 1:4 Polet (Karavukovo)
(Bač) Tvrđava 4:0 Budućnost (Parage)
Kulpin 1:5 Borac 46 (Obrovac)

6. kolo

(Mladenovo) Budućnost Borac 46 (Obrovac)
(Parage) Budućnost Kulpin
(Karavukovo) Polet Tvrđava (Bač)
(Gajdobra) Hercegovac ŽAK (Sombor)
(Tovariševo) Vojvodina Maglić
(Bački Brestovac) BSK Rusin (Ruski Krstur)
(Pivnice) Slavija Kordun (Kljajićevo)
(Ratkovo) Radnički 1918 Omladinac (Bukovac)

7. kolo

(Bukovac) Omladinac Budućnost (Mladenovo)
(Kljajićevo) Kordun Radnički 1918 (Ratkovo)
(Ruski Krstur) Rusin Slavija (Pivnice)
Maglić BSK (Bački Brestovac)
(Sombor) ŽAK Vojvodina (Tovariševo)
(Bač) Tvrđava Hercegovac (Gajdobra)
Kulpin Polet (Karavukovo)
(Obrovac) Borac 46 Budućnost (Parage)

8. kolo

(Mladenovo) Budućnost Budućnost (Parage)
(Karavukovo) Polet Borac 46 (Obrovac)
(Gajdobra) Hercegovac Kulpin
(Tovariševo) Vojvodina Tvrđava (Bač)
(Bački Brestovac) BSK ŽAK (Sombor)
(Pivnice) Slavija Maglić
(Ratkovo) Radnički 1918 Rusin (Ruski Krstur)
(Bukovac) Omladinac Kordun (Kljajićevo)

9. kolo

(Kljajićevo) Kordun Budućnost (Mladenovo)
(Ruski Krstur) Rusin Omladinac (Bukovac)
Maglić Radnički 1918 (Ratkovo)
(Sombor) ŽAK Slavija (Pivnice)
(Bač) Tvrđava BSK (Bački Brestovac)
Kulpin Vojvodina (Tovariševo)
(Obrovac) Borac 46 Hercegovac (Gajdobra)
(Parage) Budućnost Polet (Karavukovo)

10. kolo

(Mladenovo) Budućnost Polet (Karavukovo)
(Gajdobra) Hercegovac Budućnost (Parage)
(Tovariševo) Vojvodina Borac 46 (Obrovac)
(Bački Brestovac) BSK Kulpin
(Pivnice) Slavija Tvrđava (Bač)
(Ratkovo) Radnički 1918 ŽAK (Sombor)
(Bukovac) Omladinac Maglić
(Kljajićevo) Kordun Rusin (Ruski Krstur)

11. kolo

(Ruski Krstur) Rusin Budućnost (Mladenovo)
Maglić Kordun (Kljajićevo)
(Sombor) ŽAK Omladinac (Bukovac)
(Bač) Tvrđava Radnički 1918 (Ratkovo)
Kulpin Slavija (Pivnice)
(Obrovac) Borac 46 BSK (Bački Brestovac)
(Parage) Budućnost Vojvodina (Tovariševo)
(Karavukovo) Polet Hercegovac (Gajdobra)

12. kolo

(Mladenovo) Budućnost Hercegovac (Gajdobra)
(Tovariševo) Vojvodina Polet (Karavukovo)
(Bački Brestovac) BSK Budućnost (Parage)
(Pivnice) Slavija Borac 46 (Obrovac)
(Ratkovo) Radnički 1918 Kulpin
(Bukovac) Omladinac Tvrđava (Bač)
(Kljajićevo) Kordun ŽAK (Sombor)
(Ruski Krstur) Rusin Maglić

13. kolo

Maglić Budućnost (Mladenovo)
(Sombor) ŽAK Rusin (Ruski Krstur)
(Bač) Tvrđava Kordun (Kljajićevo)
Kulpin Omladinac (Bukovac)
(Obrovac) Borac 46 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Parage) Budućnost Slavija (Pivnice)
(Karavukovo) Polet BSK (Bački Brestovac)
(Gajdobra) Hercegovac Vojvodina (Tovariševo)

14. kolo

(Mladenovo) Budućnost Vojvodina (Tovariševo)
(Bački Brestovac) BSK Hercegovac (Gajdobra)
(Pivnice) Slavija Polet (Karavukovo)
(Ratkovo) Radnički 1918 Budućnost (Parage)
(Bukovac) Omladinac Borac 46 (Obrovac)
(Kljajićevo) Kordun Kulpin
(Ruski Krstur) Rusin Tvrđava (Bač)
Maglić ŽAK (Sombor)

15. kolo

(Sombor) ŽAK Budućnost (Mladenovo)
(Bač) Tvrđava Maglić
Kulpin Rusin (Ruski Krstur)
(Obrovac) Borac 46 Kordun (Kljajićevo)
(Parage) Budućnost Omladinac (Bukovac)
(Karavukovo) Polet Radnički 1918 (Ratkovo)
(Gajdobra) Hercegovac Slavija (Pivnice)
(Tovariševo) Vojvodina BSK (Bački Brestovac)

16. kolo

(Mladenovo) Budućnost BSK (Bački Brestovac)
(Tovariševo) Vojvodina Slavija (Pivnice)
(Gajdobra) Hercegovac Radnički 1918 (Ratkovo)
(Karavukovo) Polet Omladinac (Bukovac)
(Parage) Budućnost Kordun (Kljajićevo)
(Obrovac) Borac 46 Rusin (Ruski Krstur)
Kulpin Maglić
(Bač) Tvrđava ŽAK (Sombor)

17. kolo

(Bač) Tvrđava Budućnost (Mladenovo)
(Sombor) ŽAK Kulpin
Maglić Borac 46 (Obrovac)
(Ruski Krstur) Rusin Budućnost (Parage)
(Kljajićevo) Kordun Polet (Karavukovo)
(Bukovac) Omladinac Hercegovac (Gajdobra)
(Ratkovo) Radnički 1918 Vojvodina (Tovariševo)
(Pivnice) Slavija BSK (Bački Brestovac)

18. kolo

(Mladenovo) Budućnost Slavija (Pivnice)
(Bački Brestovac) BSK Radnički 1918 (Ratkovo)
(Tovariševo) Vojvodina Omladinac (Bukovac)
(Gajdobra) Hercegovac Kordun (Kljajićevo)
(Karavukovo) Polet Rusin (Ruski Krstur)
(Parage) Budućnost Maglić
(Obrovac) Borac 46 ŽAK (Sombor)
Kulpin Tvrđava (Bač)

19. kolo

Kulpin Budućnost (Mladenovo)
(Bač) Tvrđava Borac 46 (Obrovac)
(Sombor) ŽAK Budućnost (Parage)
Maglić Polet (Karavukovo)
(Ruski Krstur) Rusin Hercegovac (Gajdobra)
(Kljajićevo) Kordun Vojvodina (Tovariševo)
(Bukovac) Omladinac BSK (Bački Brestovac)
(Ratkovo) Radnički 1918 Slavija (Pivnice)

20. kolo

(Mladenovo) Budućnost Radnički 1918 (Ratkovo)
(Pivnice) Slavija Omladinac (Bukovac)
(Bački Brestovac) BSK Kordun (Kljajićevo)
(Tovariševo) Vojvodina Rusin (Ruski Krstur)
(Gajdobra) Hercegovac Maglić
(Karavukovo) Polet ŽAK (Sombor)
(Parage) Budućnost Tvrđava (Bač)
(Obrovac) Borac 46 Kulpin

21. kolo

(Obrovac) Borac 46 Budućnost (Mladenovo)
Kulpin Budućnost (Parage)
(Bač) Tvrđava Polet (Karavukovo)
(Sombor) ŽAK Hercegovac (Gajdobra)
Maglić Vojvodina (Tovariševo)
(Ruski Krstur) Rusin BSK (Bački Brestovac)
(Kljajićevo) Kordun Slavija (Pivnice)
(Bukovac) Omladinac Radnički 1918 (Ratkovo)

22. kolo

(Mladenovo) Budućnost Omladinac (Bukovac)
(Ratkovo) Radnički 1918 Kordun (Kljajićevo)
(Pivnice) Slavija Rusin (Ruski Krstur)
(Bački Brestovac) BSK Maglić
(Tovariševo) Vojvodina ŽAK (Sombor)
(Gajdobra) Hercegovac Tvrđava (Bač)
(Karavukovo) Polet Kulpin
(Parage) Budućnost Borac 46 (Obrovac)

23. kolo

(Parage) Budućnost Budućnost (Mladenovo)
(Obrovac) Borac 46 Polet (Karavukovo)
Kulpin Hercegovac (Gajdobra)
(Bač) Tvrđava Vojvodina (Tovariševo)
(Sombor) ŽAK BSK (Bački Brestovac)
Maglić Slavija (Pivnice)
(Ruski Krstur) Rusin Radnički 1918 (Ratkovo)
(Kljajićevo) Kordun Omladinac (Bukovac)

24. kolo

(Mladenovo) Budućnost Kordun (Kljajićevo)
(Bukovac) Omladinac Rusin (Ruski Krstur)
(Ratkovo) Radnički 1918 Maglić
(Pivnice) Slavija ŽAK (Sombor)
(Bački Brestovac) BSK Tvrđava (Bač)
(Tovariševo) Vojvodina Kulpin
(Gajdobra) Hercegovac Borac 46 (Obrovac)
(Karavukovo) Polet Budućnost (Parage)

25. kolo

(Karavukovo) Polet Budućnost (Mladenovo)
(Parage) Budućnost Hercegovac (Gajdobra)
(Obrovac) Borac 46 Vojvodina (Tovariševo)
Kulpin BSK (Bački Brestovac)
(Bač) Tvrđava Slavija (Pivnice)
(Sombor) ŽAK Radnički 1918 (Ratkovo)
Maglić Omladinac (Bukovac)
(Ruski Krstur) Rusin Kordun (Kljajićevo)

26. kolo

(Mladenovo) Budućnost Rusin (Ruski Krstur)
(Kljajićevo) Kordun Maglić
(Bukovac) Omladinac ŽAK (Sombor)
(Ratkovo) Radnički 1918 Tvrđava (Bač)
(Pivnice) Slavija Kulpin
(Bački Brestovac) BSK Borac 46 (Obrovac)
(Tovariševo) Vojvodina Budućnost (Parage)
(Gajdobra) Hercegovac Polet (Karavukovo)

27. kolo

(Gajdobra) Hercegovac Budućnost (Mladenovo)
(Karavukovo) Polet Vojvodina (Tovariševo)
(Parage) Budućnost BSK (Bački Brestovac)
(Obrovac) Borac 46 Slavija (Pivnice)
Kulpin Radnički 1918 (Ratkovo)
(Bač) Tvrđava Omladinac (Bukovac)
(Sombor) ŽAK Kordun (Kljajićevo)
Maglić Rusin (Ruski Krstur)

28. kolo

(Mladenovo) Budućnost Maglić
(Ruski Krstur) Rusin ŽAK (Sombor)
(Kljajićevo) Kordun Tvrđava (Bač)
(Bukovac) Omladinac Kulpin
(Ratkovo) Radnički 1918 Borac 46 (Obrovac)
(Pivnice) Slavija Budućnost (Parage)
(Bački Brestovac) BSK Polet (Karavukovo)
(Tovariševo) Vojvodina Hercegovac (Gajdobra)

29. kolo

(Tovariševo) Vojvodina Budućnost (Mladenovo)
(Gajdobra) Hercegovac BSK (Bački Brestovac)
(Karavukovo) Polet Slavija (Pivnice)
(Parage) Budućnost Radnički 1918 (Ratkovo)
(Obrovac) Borac 46 Omladinac (Bukovac)
Kulpin Kordun (Kljajićevo)
(Bač) Tvrđava Rusin (Ruski Krstur)
(Sombor) ŽAK Maglić

30. kolo

(Mladenovo) Budućnost ŽAK (Sombor)
Maglić Tvrđava (Bač)
(Ruski Krstur) Rusin Kulpin
(Kljajićevo) Kordun Borac 46 (Obrovac)
(Bukovac) Omladinac Budućnost (Parage)
(Ratkovo) Radnički 1918 Polet (Karavukovo)
(Pivnice) Slavija Hercegovac (Gajdobra)
(Bački Brestovac) BSK Vojvodina (Tovariševo)