Sport > Tabele > Međuopštinska liga - 2. razred (2018/2019)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Borac (Bački Gračac) 10 8 2 0 31:6 +25 0 26
2 Lider (Odžaci) 10 7 1 2 23:14 +9 0 22
3 Stanišić 1920 10 6 3 1 39:17 +22 0 21
4 Graničar (Riđica) 10 7 0 3 24:11 +13 0 21
5 Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić) 10 4 3 3 11:16 -5 0 15
6 Dinamo 1923 (Bački Breg) 10 4 1 5 25:18 +7 0 13
7 Dinamo (Sonta) 10 3 2 5 14:26 -12 0 11
8 Telečka 10 3 1 6 14:18 -4 0 10
9 Panonija (Lalić) 10 2 1 7 10:33 -23 0 7
10 OFK Metalac (Sombor) 10 2 0 8 13:34 -21 0 6
11 Sport (Bezdan) 10 0 4 6 7:18 -11 0 4
12 KFK Kula 0 0 0 0 0:0 0 0 0

1. kolo

Stanišić 1920 7:0 Panonija (Lalić)
(Bezdan) Sport KFK Kula
(Sombor) OFK Metalac 2:1 Telečka
(Riđica) Graničar 4:0 Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić)
(Bački Breg) Dinamo 1923 1:0 Lider (Odžaci)
(Sonta) Dinamo 0:2 Borac (Bački Gračac)

2. kolo

(Lalić) Panonija 3:3 Borac (Bački Gračac)
(Odžaci) Lider 6:1 Dinamo (Sonta)
(Svetozar Miletić) Jedinstvo Lemeš 2:1 Dinamo 1923 (Bački Breg)
Telečka 0:2 Graničar (Riđica)
KFK Kula OFK Metalac (Sombor)
Stanišić 1920 4:3 Sport (Bezdan)

3. kolo

(Bezdan) Sport 0:1 Panonija (Lalić)
(Sombor) OFK Metalac 2:8 Stanišić 1920
(Riđica) Graničar KFK Kula
(Bački Breg) Dinamo 1923 2:0 Telečka
(Sonta) Dinamo 1:1 Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić)
(Bački Gračac) Borac 5:0 Lider (Odžaci)

4. kolo

(Lalić) Panonija 2:3 Lider (Odžaci)
(Svetozar Miletić) Jedinstvo Lemeš 0:5 Borac (Bački Gračac)
Telečka 3:0 Dinamo (Sonta)
KFK Kula Dinamo 1923 (Bački Breg)
Stanišić 1920 2:0 Graničar (Riđica)
(Bezdan) Sport 0:2 OFK Metalac (Sombor)

5. kolo

(Sombor) OFK Metalac 2:3 Panonija (Lalić)
(Riđica) Graničar 3:0 Sport (Bezdan)
(Bački Breg) Dinamo 1923 2:3 Stanišić 1920
(Sonta) Dinamo KFK Kula
(Bački Gračac) Borac 4:0 Telečka
(Odžaci) Lider 2:0 Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić)

6. kolo

(Lalić) Panonija 0:1 Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić)
Telečka 1:2 Lider (Odžaci)
KFK Kula Borac (Bački Gračac)
Stanišić 1920 9:2 Dinamo (Sonta)
(Bezdan) Sport 1:1 Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Sombor) OFK Metalac 2:4 Graničar (Riđica)

7. kolo

(Riđica) Graničar 3:0 Panonija (Lalić)
(Bački Breg) Dinamo 1923 7:0 OFK Metalac (Sombor)
(Sonta) Dinamo 0:0 Sport (Bezdan)
(Bački Gračac) Borac 2:0 Stanišić 1920
(Odžaci) Lider KFK Kula
(Svetozar Miletić) Jedinstvo Lemeš 2:0 Telečka

8. kolo

(Lalić) Panonija 0:3 Telečka
KFK Kula Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić)
Stanišić 1920 1:1 Lider (Odžaci)
(Bezdan) Sport 1:1 Borac (Bački Gračac)
(Sombor) OFK Metalac 0:2 Dinamo (Sonta)
(Riđica) Graničar 4:0 Dinamo 1923 (Bački Breg)

9. kolo

(Bački Breg) Dinamo 1923 8:1 Panonija (Lalić)
(Sonta) Dinamo 1:2 Graničar (Riđica)
(Bački Gračac) Borac 3:0 OFK Metalac (Sombor)
(Odžaci) Lider 3:1 Sport (Bezdan)
(Svetozar Miletić) Jedinstvo Lemeš 2:2 Stanišić 1920
Telečka KFK Kula

10. kolo

(Lalić) Panonija KFK Kula
Stanišić 1920 3:3 Telečka
(Bezdan) Sport 0:0 Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić)
(Sombor) OFK Metalac 2:3 Lider (Odžaci)
(Riđica) Graničar 2:3 Borac (Bački Gračac)
(Bački Breg) Dinamo 1923 3:4 Dinamo (Sonta)

11. kolo

(Sonta) Dinamo 3:0 Panonija (Lalić)
(Bački Gračac) Borac 3:0 Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Odžaci) Lider 3:0 Graničar (Riđica)
(Svetozar Miletić) Jedinstvo Lemeš 3:1 OFK Metalac (Sombor)
Telečka 3:1 Sport (Bezdan)
KFK Kula Stanišić 1920

12. kolo

(Lalić) Panonija Stanišić 1920
KFK Kula Sport (Bezdan)
Telečka OFK Metalac (Sombor)
(Svetozar Miletić) Jedinstvo Lemeš Graničar (Riđica)
(Odžaci) Lider Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Bački Gračac) Borac Dinamo (Sonta)

13. kolo

(Bački Gračac) Borac Panonija (Lalić)
(Sonta) Dinamo Lider (Odžaci)
(Bački Breg) Dinamo 1923 Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić)
(Riđica) Graničar Telečka
(Sombor) OFK Metalac KFK Kula
(Bezdan) Sport Stanišić 1920

14. kolo

(Lalić) Panonija Sport (Bezdan)
Stanišić 1920 OFK Metalac (Sombor)
KFK Kula Graničar (Riđica)
Telečka Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Svetozar Miletić) Jedinstvo Lemeš Dinamo (Sonta)
(Odžaci) Lider Borac (Bački Gračac)

15. kolo

(Odžaci) Lider Panonija (Lalić)
(Bački Gračac) Borac Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić)
(Sonta) Dinamo Telečka
(Bački Breg) Dinamo 1923 KFK Kula
(Riđica) Graničar Stanišić 1920
(Sombor) OFK Metalac Sport (Bezdan)

16. kolo

(Lalić) Panonija OFK Metalac (Sombor)
(Bezdan) Sport Graničar (Riđica)
Stanišić 1920 Dinamo 1923 (Bački Breg)
KFK Kula Dinamo (Sonta)
Telečka Borac (Bački Gračac)
(Svetozar Miletić) Jedinstvo Lemeš Lider (Odžaci)

17. kolo

(Svetozar Miletić) Jedinstvo Lemeš Panonija (Lalić)
(Odžaci) Lider Telečka
(Bački Gračac) Borac KFK Kula
(Sonta) Dinamo Stanišić 1920
(Bački Breg) Dinamo 1923 Sport (Bezdan)
(Riđica) Graničar OFK Metalac (Sombor)

18. kolo

(Lalić) Panonija Graničar (Riđica)
(Sombor) OFK Metalac Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Bezdan) Sport Dinamo (Sonta)
Stanišić 1920 Borac (Bački Gračac)
KFK Kula Lider (Odžaci)
Telečka Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić)

19. kolo

Telečka Panonija (Lalić)
(Svetozar Miletić) Jedinstvo Lemeš KFK Kula
(Odžaci) Lider Stanišić 1920
(Bački Gračac) Borac Sport (Bezdan)
(Sonta) Dinamo OFK Metalac (Sombor)
(Bački Breg) Dinamo 1923 Graničar (Riđica)

20. kolo

(Lalić) Panonija Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Riđica) Graničar Dinamo (Sonta)
(Sombor) OFK Metalac Borac (Bački Gračac)
(Bezdan) Sport Lider (Odžaci)
Stanišić 1920 Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić)
KFK Kula Telečka

21. kolo

KFK Kula Panonija (Lalić)
Telečka Stanišić 1920
(Svetozar Miletić) Jedinstvo Lemeš Sport (Bezdan)
(Odžaci) Lider OFK Metalac (Sombor)
(Bački Gračac) Borac Graničar (Riđica)
(Sonta) Dinamo Dinamo 1923 (Bački Breg)

22. kolo

(Lalić) Panonija Dinamo (Sonta)
(Bački Breg) Dinamo 1923 Borac (Bački Gračac)
(Riđica) Graničar Lider (Odžaci)
(Sombor) OFK Metalac Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić)
(Bezdan) Sport Telečka
Stanišić 1920 KFK Kula