Sport > Tabele > Međuopštinska liga - 1. razred (2018/2019)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Kordun (Kljajićevo) 11 8 3 0 30:5 +25 0 27
2 Omladinac (Bukovac) 11 8 1 2 25:8 +17 0 25
3 Hajduk (Stapar) 11 7 2 2 25:16 +9 0 23
4 Aleksa Šantić 11 7 0 4 22:17 +5 0 21
5 Partizan (Kupusina) 11 4 5 2 20:13 +7 0 17
6 Omladinac (Deronje) 11 4 4 3 18:12 +6 0 16
7 Terekveš (Svilojevo) 11 3 2 6 18:20 -2 0 11
8 Dunav (Bački Monoštor) 11 3 2 6 18:25 -7 0 11
9 Zadrugar (Srpski Miletić) 11 3 1 7 10:21 -11 0 10
10 Mladost (Kruščić) 11 2 3 6 11:24 -13 0 9
11 Jedinstvo (Ribarevo) 11 2 2 7 13:26 -13 0 8
12 OFK Šikara (Sombor) 11 2 1 8 9:32 -23 0 7

1. kolo

(Deronje) Omladinac 1:0 Mladost (Kruščić)
(Bukovac) Omladinac 3:0 Partizan (Kupusina)
(Srpski Miletić) Zadrugar 0:3 Terekveš (Svilojevo)
(Stapar) Hajduk 5:4 Jedinstvo (Ribarevo)
(Kljajićevo) Kordun 6:0 Dunav (Bački Monoštor)
(Sombor) OFK Šikara 0:2 Aleksa Šantić

2. kolo

(Kruščić) Mladost 1:3 Aleksa Šantić
(Bački Monoštor) Dunav 5:0 OFK Šikara (Sombor)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:2 Kordun (Kljajićevo)
(Svilojevo) Terekveš 0:2 Hajduk (Stapar)
(Kupusina) Partizan 1:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Deronje) Omladinac 2:1 Omladinac (Bukovac)

3. kolo

(Bukovac) Omladinac 4:1 Mladost (Kruščić)
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:0 Omladinac (Deronje)
(Stapar) Hajduk 1:1 Partizan (Kupusina)
(Kljajićevo) Kordun 4:0 Terekveš (Svilojevo)
(Sombor) OFK Šikara 6:4 Jedinstvo (Ribarevo)
Aleksa Šantić 4:1 Dunav (Bački Monoštor)

4. kolo

(Kruščić) Mladost 2:2 Dunav (Bački Monoštor)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:1 Aleksa Šantić
(Svilojevo) Terekveš 3:0 OFK Šikara (Sombor)
(Kupusina) Partizan 1:1 Kordun (Kljajićevo)
(Deronje) Omladinac 3:2 Hajduk (Stapar)
(Bukovac) Omladinac 4:0 Zadrugar (Srpski Miletić)

5. kolo

(Srpski Miletić) Zadrugar 0:0 Mladost (Kruščić)
(Stapar) Hajduk 0:3 Omladinac (Bukovac)
(Kljajićevo) Kordun 2:1 Omladinac (Deronje)
(Sombor) OFK Šikara 1:1 Partizan (Kupusina)
Aleksa Šantić 3:1 Terekveš (Svilojevo)
(Bački Monoštor) Dunav 4:0 Jedinstvo (Ribarevo)

6. kolo

(Kruščić) Mladost 0:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Svilojevo) Terekveš 4:0 Dunav (Bački Monoštor)
(Kupusina) Partizan 5:0 Aleksa Šantić
(Deronje) Omladinac 6:0 OFK Šikara (Sombor)
(Bukovac) Omladinac 1:1 Kordun (Kljajićevo)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:4 Hajduk (Stapar)

7. kolo

(Stapar) Hajduk 3:0 Mladost (Kruščić)
(Kljajićevo) Kordun 3:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Sombor) OFK Šikara 1:0 Omladinac (Bukovac)
Aleksa Šantić 1:0 Omladinac (Deronje)
(Bački Monoštor) Dunav 3:2 Partizan (Kupusina)
(Ribarevo) Jedinstvo 3:2 Terekveš (Svilojevo)

8. kolo

(Kruščić) Mladost 3:1 Terekveš (Svilojevo)
(Kupusina) Partizan 3:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Deronje) Omladinac 2:2 Dunav (Bački Monoštor)
(Bukovac) Omladinac 3:2 Aleksa Šantić
(Srpski Miletić) Zadrugar 4:1 OFK Šikara (Sombor)
(Stapar) Hajduk 0:0 Kordun (Kljajićevo)

9. kolo

(Kljajićevo) Kordun 6:0 Mladost (Kruščić)
(Sombor) OFK Šikara 0:2 Hajduk (Stapar)
Aleksa Šantić 2:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bački Monoštor) Dunav 0:1 Omladinac (Bukovac)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:0 Omladinac (Deronje)
(Svilojevo) Terekveš 1:1 Partizan (Kupusina)

10. kolo

(Kruščić) Mladost 2:4 Partizan (Kupusina)
(Deronje) Omladinac 2:2 Terekveš (Svilojevo)
(Bukovac) Omladinac 3:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:1 Dunav (Bački Monoštor)
(Stapar) Hajduk 4:3 Aleksa Šantić
(Kljajićevo) Kordun 3:0 OFK Šikara (Sombor)

11. kolo

(Sombor) OFK Šikara 0:2 Mladost (Kruščić)
Aleksa Šantić 1:2 Kordun (Kljajićevo)
(Bački Monoštor) Dunav 0:2 Hajduk (Stapar)
(Ribarevo) Jedinstvo 2:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Svilojevo) Terekveš 1:2 Omladinac (Bukovac)
(Kupusina) Partizan 1:1 Omladinac (Deronje)

12. kolo

(Kruščić) Mladost Omladinac (Deronje)
(Kupusina) Partizan Omladinac (Bukovac)
(Svilojevo) Terekveš Zadrugar (Srpski Miletić)
(Ribarevo) Jedinstvo Hajduk (Stapar)
(Bački Monoštor) Dunav Kordun (Kljajićevo)
Aleksa Šantić OFK Šikara (Sombor)

13. kolo

Aleksa Šantić Mladost (Kruščić)
(Sombor) OFK Šikara Dunav (Bački Monoštor)
(Kljajićevo) Kordun Jedinstvo (Ribarevo)
(Stapar) Hajduk Terekveš (Svilojevo)
(Srpski Miletić) Zadrugar Partizan (Kupusina)
(Bukovac) Omladinac Omladinac (Deronje)

14. kolo

(Kruščić) Mladost Omladinac (Bukovac)
(Deronje) Omladinac Zadrugar (Srpski Miletić)
(Kupusina) Partizan Hajduk (Stapar)
(Svilojevo) Terekveš Kordun (Kljajićevo)
(Ribarevo) Jedinstvo OFK Šikara (Sombor)
(Bački Monoštor) Dunav Aleksa Šantić

15. kolo

(Bački Monoštor) Dunav Mladost (Kruščić)
Aleksa Šantić Jedinstvo (Ribarevo)
(Sombor) OFK Šikara Terekveš (Svilojevo)
(Kljajićevo) Kordun Partizan (Kupusina)
(Stapar) Hajduk Omladinac (Deronje)
(Srpski Miletić) Zadrugar Omladinac (Bukovac)

16. kolo

(Kruščić) Mladost Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bukovac) Omladinac Hajduk (Stapar)
(Deronje) Omladinac Kordun (Kljajićevo)
(Kupusina) Partizan OFK Šikara (Sombor)
(Svilojevo) Terekveš Aleksa Šantić
(Ribarevo) Jedinstvo Dunav (Bački Monoštor)

17. kolo

(Ribarevo) Jedinstvo Mladost (Kruščić)
(Bački Monoštor) Dunav Terekveš (Svilojevo)
Aleksa Šantić Partizan (Kupusina)
(Sombor) OFK Šikara Omladinac (Deronje)
(Kljajićevo) Kordun Omladinac (Bukovac)
(Stapar) Hajduk Zadrugar (Srpski Miletić)

18. kolo

(Kruščić) Mladost Hajduk (Stapar)
(Srpski Miletić) Zadrugar Kordun (Kljajićevo)
(Bukovac) Omladinac OFK Šikara (Sombor)
(Deronje) Omladinac Aleksa Šantić
(Kupusina) Partizan Dunav (Bački Monoštor)
(Svilojevo) Terekveš Jedinstvo (Ribarevo)

19. kolo

(Svilojevo) Terekveš Mladost (Kruščić)
(Ribarevo) Jedinstvo Partizan (Kupusina)
(Bački Monoštor) Dunav Omladinac (Deronje)
Aleksa Šantić Omladinac (Bukovac)
(Sombor) OFK Šikara Zadrugar (Srpski Miletić)
(Kljajićevo) Kordun Hajduk (Stapar)

20. kolo

(Kruščić) Mladost Kordun (Kljajićevo)
(Stapar) Hajduk OFK Šikara (Sombor)
(Srpski Miletić) Zadrugar Aleksa Šantić
(Bukovac) Omladinac Dunav (Bački Monoštor)
(Deronje) Omladinac Jedinstvo (Ribarevo)
(Kupusina) Partizan Terekveš (Svilojevo)

21. kolo

(Kupusina) Partizan Mladost (Kruščić)
(Svilojevo) Terekveš Omladinac (Deronje)
(Ribarevo) Jedinstvo Omladinac (Bukovac)
(Bački Monoštor) Dunav Zadrugar (Srpski Miletić)
Aleksa Šantić Hajduk (Stapar)
(Sombor) OFK Šikara Kordun (Kljajićevo)

22. kolo

(Kruščić) Mladost OFK Šikara (Sombor)
(Kljajićevo) Kordun Aleksa Šantić
(Stapar) Hajduk Dunav (Bački Monoštor)
(Srpski Miletić) Zadrugar Jedinstvo (Ribarevo)
(Bukovac) Omladinac Terekveš (Svilojevo)
(Deronje) Omladinac Partizan (Kupusina)