Sport > Tabele > Međuopštinska liga - 1. razred (2018/2019)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Omladinac (Deronje) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Mladost (Kruščić) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Zadrugar (Srpski Miletić) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Partizan (Kupusina) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Hajduk (Stapar) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Rastina 1918 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Kordun (Kljajićevo) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Aleksa Šantić 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Jedinstvo (Ribarevo) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Dunav (Bački Monoštor) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 OFK Šikara (Sombor) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Omladinac (Bukovac) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
13 Terekveš (Svilojevo) 0 0 0 0 0:0 0 0 0

1. kolo

(Stapar) Hajduk Jedinstvo (Ribarevo)
Rastina 1918 Dunav (Bački Monoštor)
(Kupusina) Partizan OFK Šikara (Sombor)
(Srpski Miletić) Zadrugar Terekveš (Svilojevo)
(Kruščić) Mladost Omladinac (Bukovac)
(Kljajićevo) Kordun Aleksa Šantić

2. kolo

(Bukovac) Omladinac Kordun (Kljajićevo)
(Svilojevo) Terekveš Mladost (Kruščić)
(Sombor) OFK Šikara Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bački Monoštor) Dunav Partizan (Kupusina)
(Ribarevo) Jedinstvo Rastina 1918
(Deronje) Omladinac Hajduk (Stapar)

3. kolo

Rastina 1918 Omladinac (Deronje)
(Kupusina) Partizan Jedinstvo (Ribarevo)
(Srpski Miletić) Zadrugar Dunav (Bački Monoštor)
(Kruščić) Mladost OFK Šikara (Sombor)
(Kljajićevo) Kordun Terekveš (Svilojevo)
Aleksa Šantić Omladinac (Bukovac)

4. kolo

(Svilojevo) Terekveš Aleksa Šantić
(Sombor) OFK Šikara Kordun (Kljajićevo)
(Bački Monoštor) Dunav Mladost (Kruščić)
(Ribarevo) Jedinstvo Zadrugar (Srpski Miletić)
(Deronje) Omladinac Partizan (Kupusina)
(Stapar) Hajduk Rastina 1918

5. kolo

(Kupusina) Partizan Hajduk (Stapar)
(Srpski Miletić) Zadrugar Omladinac (Deronje)
(Kruščić) Mladost Jedinstvo (Ribarevo)
(Kljajićevo) Kordun Dunav (Bački Monoštor)
Aleksa Šantić OFK Šikara (Sombor)
(Bukovac) Omladinac Terekveš (Svilojevo)

6. kolo

(Sombor) OFK Šikara Omladinac (Bukovac)
(Bački Monoštor) Dunav Aleksa Šantić
(Ribarevo) Jedinstvo Kordun (Kljajićevo)
(Deronje) Omladinac Mladost (Kruščić)
(Stapar) Hajduk Zadrugar (Srpski Miletić)
Rastina 1918 Partizan (Kupusina)

7. kolo

(Srpski Miletić) Zadrugar Rastina 1918
(Kruščić) Mladost Hajduk (Stapar)
(Kljajićevo) Kordun Omladinac (Deronje)
Aleksa Šantić Jedinstvo (Ribarevo)
(Bukovac) Omladinac Dunav (Bački Monoštor)
(Svilojevo) Terekveš OFK Šikara (Sombor)

8. kolo

(Bački Monoštor) Dunav Terekveš (Svilojevo)
(Ribarevo) Jedinstvo Omladinac (Bukovac)
(Deronje) Omladinac Aleksa Šantić
(Stapar) Hajduk Kordun (Kljajićevo)
Rastina 1918 Mladost (Kruščić)
(Kupusina) Partizan Zadrugar (Srpski Miletić)

9. kolo

(Kruščić) Mladost Partizan (Kupusina)
(Kljajićevo) Kordun Rastina 1918
Aleksa Šantić Hajduk (Stapar)
(Bukovac) Omladinac Omladinac (Deronje)
(Svilojevo) Terekveš Jedinstvo (Ribarevo)
(Sombor) OFK Šikara Dunav (Bački Monoštor)

10. kolo

(Ribarevo) Jedinstvo OFK Šikara (Sombor)
(Deronje) Omladinac Terekveš (Svilojevo)
(Stapar) Hajduk Omladinac (Bukovac)
Rastina 1918 Aleksa Šantić
(Kupusina) Partizan Kordun (Kljajićevo)
(Srpski Miletić) Zadrugar Mladost (Kruščić)

11. kolo

(Kljajićevo) Kordun Zadrugar (Srpski Miletić)
Aleksa Šantić Partizan (Kupusina)
(Bukovac) Omladinac Rastina 1918
(Svilojevo) Terekveš Hajduk (Stapar)
(Sombor) OFK Šikara Omladinac (Deronje)
(Bački Monoštor) Dunav Jedinstvo (Ribarevo)

12. kolo

(Deronje) Omladinac Dunav (Bački Monoštor)
(Stapar) Hajduk OFK Šikara (Sombor)
Rastina 1918 Terekveš (Svilojevo)
(Kupusina) Partizan Omladinac (Bukovac)
(Srpski Miletić) Zadrugar Aleksa Šantić
(Kruščić) Mladost Kordun (Kljajićevo)

13. kolo

Aleksa Šantić Mladost (Kruščić)
(Bukovac) Omladinac Zadrugar (Srpski Miletić)
(Svilojevo) Terekveš Partizan (Kupusina)
(Sombor) OFK Šikara Rastina 1918
(Bački Monoštor) Dunav Hajduk (Stapar)
(Ribarevo) Jedinstvo Omladinac (Deronje)

14. kolo

(Ribarevo) Jedinstvo Hajduk (Stapar)
(Bački Monoštor) Dunav Rastina 1918
(Sombor) OFK Šikara Partizan (Kupusina)
(Svilojevo) Terekveš Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bukovac) Omladinac Mladost (Kruščić)
Aleksa Šantić Kordun (Kljajićevo)

15. kolo

(Kljajićevo) Kordun Omladinac (Bukovac)
(Kruščić) Mladost Terekveš (Svilojevo)
(Srpski Miletić) Zadrugar OFK Šikara (Sombor)
(Kupusina) Partizan Dunav (Bački Monoštor)
Rastina 1918 Jedinstvo (Ribarevo)
(Stapar) Hajduk Omladinac (Deronje)

16. kolo

(Deronje) Omladinac Rastina 1918
(Ribarevo) Jedinstvo Partizan (Kupusina)
(Bački Monoštor) Dunav Zadrugar (Srpski Miletić)
(Sombor) OFK Šikara Mladost (Kruščić)
(Svilojevo) Terekveš Kordun (Kljajićevo)
(Bukovac) Omladinac Aleksa Šantić

17. kolo

Aleksa Šantić Terekveš (Svilojevo)
(Kljajićevo) Kordun OFK Šikara (Sombor)
(Kruščić) Mladost Dunav (Bački Monoštor)
(Srpski Miletić) Zadrugar Jedinstvo (Ribarevo)
(Kupusina) Partizan Omladinac (Deronje)
Rastina 1918 Hajduk (Stapar)

18. kolo

(Stapar) Hajduk Partizan (Kupusina)
(Deronje) Omladinac Zadrugar (Srpski Miletić)
(Ribarevo) Jedinstvo Mladost (Kruščić)
(Bački Monoštor) Dunav Kordun (Kljajićevo)
(Sombor) OFK Šikara Aleksa Šantić
(Svilojevo) Terekveš Omladinac (Bukovac)

19. kolo

(Bukovac) Omladinac OFK Šikara (Sombor)
Aleksa Šantić Dunav (Bački Monoštor)
(Kljajićevo) Kordun Jedinstvo (Ribarevo)
(Kruščić) Mladost Omladinac (Deronje)
(Srpski Miletić) Zadrugar Hajduk (Stapar)
(Kupusina) Partizan Rastina 1918

20. kolo

Rastina 1918 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Stapar) Hajduk Mladost (Kruščić)
(Deronje) Omladinac Kordun (Kljajićevo)
(Ribarevo) Jedinstvo Aleksa Šantić
(Bački Monoštor) Dunav Omladinac (Bukovac)
(Sombor) OFK Šikara Terekveš (Svilojevo)

21. kolo

(Svilojevo) Terekveš Dunav (Bački Monoštor)
(Bukovac) Omladinac Jedinstvo (Ribarevo)
Aleksa Šantić Omladinac (Deronje)
(Kljajićevo) Kordun Hajduk (Stapar)
(Kruščić) Mladost Rastina 1918
(Srpski Miletić) Zadrugar Partizan (Kupusina)

22. kolo

(Kupusina) Partizan Mladost (Kruščić)
Rastina 1918 Kordun (Kljajićevo)
(Stapar) Hajduk Aleksa Šantić
(Deronje) Omladinac Omladinac (Bukovac)
(Ribarevo) Jedinstvo Terekveš (Svilojevo)
(Bački Monoštor) Dunav OFK Šikara (Sombor)

23. kolo

(Sombor) OFK Šikara Jedinstvo (Ribarevo)
(Svilojevo) Terekveš Omladinac (Deronje)
(Bukovac) Omladinac Hajduk (Stapar)
Aleksa Šantić Rastina 1918
(Kljajićevo) Kordun Partizan (Kupusina)
(Kruščić) Mladost Zadrugar (Srpski Miletić)

24. kolo

(Srpski Miletić) Zadrugar Kordun (Kljajićevo)
(Kupusina) Partizan Aleksa Šantić
Rastina 1918 Omladinac (Bukovac)
(Stapar) Hajduk Terekveš (Svilojevo)
(Deronje) Omladinac OFK Šikara (Sombor)
(Ribarevo) Jedinstvo Dunav (Bački Monoštor)

25. kolo

(Bački Monoštor) Dunav Omladinac (Deronje)
(Sombor) OFK Šikara Hajduk (Stapar)
(Svilojevo) Terekveš Rastina 1918
(Bukovac) Omladinac Partizan (Kupusina)
Aleksa Šantić Zadrugar (Srpski Miletić)
(Kljajićevo) Kordun Mladost (Kruščić)

26. kolo

(Kruščić) Mladost Aleksa Šantić
(Srpski Miletić) Zadrugar Omladinac (Bukovac)
(Kupusina) Partizan Terekveš (Svilojevo)
Rastina 1918 OFK Šikara (Sombor)
(Stapar) Hajduk Dunav (Bački Monoštor)
(Deronje) Omladinac Jedinstvo (Ribarevo)