Sport > Tabele > Područna liga Sombor (2018/2019)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Stari Grad (Bačka Palanka) 10 6 3 1 25:6 +19 0 21
2 ŽAK (Sombor) 10 6 1 3 17:12 +5 0 19
3 Slavija (Pivnice) 10 5 3 2 22:14 +8 0 18
4 Budućnost (Parage) 10 5 3 2 16:11 +5 0 18
5 Rusin (Ruski Krstur) 10 5 2 3 23:11 +12 0 17
6 Krila Krajine (Bačka Palanka) 10 5 2 3 13:7 +6 0 17
7 Vojvodina (Tovariševo) 10 5 2 3 23:18 +5 0 17
8 Borac 46 (Obrovac) 10 5 0 5 23:29 -6 0 15
9 Kula 10 4 2 4 26:17 +9 0 14
10 Kulpin 10 4 2 4 23:19 +4 0 14
11 Tvrđava (Bač) 10 3 4 3 12:19 -7 0 13
12 Hercegovac (Gajdobra) 10 3 2 5 12:19 -7 0 11
13 Radnički 1918 (Ratkovo) 10 3 1 6 19:26 -7 0 10
14 Lipar 10 2 2 6 13:24 -11 0 8
15 Polet (Sivac) 10 1 3 6 13:25 -12 0 6
16 Odžaci 10 2 0 8 9:32 -23 0 6

1. kolo

(Bačka Palanka) Stari Grad 4:0 Hercegovac (Gajdobra)
Odžaci 2:3 Borac 46 (Obrovac)
(Sombor) ŽAK 1:2 Slavija (Pivnice)
Kula 0:0 Tvrđava (Bač)
(Sivac) Polet 1:1 Budućnost (Parage)
Kulpin 1:3 Lipar
(Tovariševo) Vojvodina 3:1 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Ruski Krstur) Rusin 1:0 Krila Krajine (Bačka Palanka)

2. kolo

(Gajdobra) Hercegovac 1:3 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Ratkovo) Radnički 1918 3:3 Rusin (Ruski Krstur)
Lipar 2:2 Vojvodina (Tovariševo)
(Parage) Budućnost 3:2 Kulpin
(Bač) Tvrđava 1:1 Polet (Sivac)
(Pivnice) Slavija 3:0 Kula
(Obrovac) Borac 46 4:1 ŽAK (Sombor)
(Bačka Palanka) Stari Grad 5:0 Odžaci

3. kolo

Odžaci 1:3 Hercegovac (Gajdobra)
(Sombor) ŽAK 1:2 Stari Grad (Bačka Palanka)
Kula 8:0 Borac 46 (Obrovac)
(Sivac) Polet 2:4 Slavija (Pivnice)
Kulpin 5:2 Tvrđava (Bač)
(Tovariševo) Vojvodina 2:0 Budućnost (Parage)
(Ruski Krstur) Rusin 5:0 Lipar
(Bačka Palanka) Krila Krajine 3:0 Radnički 1918 (Ratkovo)

4. kolo

(Gajdobra) Hercegovac 2:5 Radnički 1918 (Ratkovo)
Lipar 2:1 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Parage) Budućnost 2:0 Rusin (Ruski Krstur)
(Bač) Tvrđava 3:2 Vojvodina (Tovariševo)
(Pivnice) Slavija 1:1 Kulpin
(Obrovac) Borac 46 2:0 Polet (Sivac)
(Bačka Palanka) Stari Grad 1:2 Kula
Odžaci 0:2 ŽAK (Sombor)

5. kolo

(Sombor) ŽAK 2:0 Hercegovac (Gajdobra)
Kula 7:2 Odžaci
(Sivac) Polet 1:1 Stari Grad (Bačka Palanka)
Kulpin 3:2 Borac 46 (Obrovac)
(Tovariševo) Vojvodina 3:2 Slavija (Pivnice)
(Ruski Krstur) Rusin 6:0 Tvrđava (Bač)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 1:1 Budućnost (Parage)
(Ratkovo) Radnički 1918 2:1 Lipar

6. kolo

(Gajdobra) Hercegovac 2:0 Lipar
(Parage) Budućnost 2:1 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Bač) Tvrđava 0:2 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Pivnice) Slavija 1:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Obrovac) Borac 46 6:3 Vojvodina (Tovariševo)
(Bačka Palanka) Stari Grad 3:0 Kulpin
Odžaci 3:1 Polet (Sivac)
(Sombor) ŽAK 3:1 Kula

7. kolo

Kula 1:1 Hercegovac (Gajdobra)
(Sivac) Polet 1:3 ŽAK (Sombor)
Kulpin 4:0 Odžaci
(Tovariševo) Vojvodina 2:2 Stari Grad (Bačka Palanka)
(Ruski Krstur) Rusin 3:0 Borac 46 (Obrovac)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 2:1 Slavija (Pivnice)
(Ratkovo) Radnički 1918 2:3 Tvrđava (Bač)
Lipar 0:3 Budućnost (Parage)

8. kolo

(Gajdobra) Hercegovac 0:1 Budućnost (Parage)
(Bač) Tvrđava 2:0 Lipar
(Pivnice) Slavija 4:1 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Obrovac) Borac 46 0:1 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Bačka Palanka) Stari Grad 3:0 Rusin (Ruski Krstur)
Odžaci 0:4 Vojvodina (Tovariševo)
(Sombor) ŽAK 1:1 Kulpin
Kula 5:1 Polet (Sivac)

9. kolo

(Sivac) Polet 2:3 Hercegovac (Gajdobra)
Kulpin 4:1 Kula
(Tovariševo) Vojvodina 0:1 ŽAK (Sombor)
(Ruski Krstur) Rusin 3:0 Odžaci
(Bačka Palanka) Krila Krajine 0:0 Stari Grad (Bačka Palanka)
(Ratkovo) Radnički 1918 4:1 Borac 46 (Obrovac)
Lipar 1:1 Slavija (Pivnice)
(Parage) Budućnost 1:1 Tvrđava (Bač)

10. kolo

(Gajdobra) Hercegovac 0:0 Tvrđava (Bač)
(Pivnice) Slavija 3:2 Budućnost (Parage)
(Obrovac) Borac 46 5:4 Lipar
(Bačka Palanka) Stari Grad 4:0 Radnički 1918 (Ratkovo)
Odžaci 1:0 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Sombor) ŽAK 2:1 Rusin (Ruski Krstur)
Kula 1:2 Vojvodina (Tovariševo)
(Sivac) Polet 3:2 Kulpin

11. kolo

Kulpin Hercegovac (Gajdobra)
(Tovariševo) Vojvodina Polet (Sivac)
(Ruski Krstur) Rusin Kula
(Bačka Palanka) Krila Krajine ŽAK (Sombor)
(Ratkovo) Radnički 1918 Odžaci
Lipar Stari Grad (Bačka Palanka)
(Parage) Budućnost Borac 46 (Obrovac)
(Bač) Tvrđava Slavija (Pivnice)

12. kolo

(Gajdobra) Hercegovac Slavija (Pivnice)
(Obrovac) Borac 46 Tvrđava (Bač)
(Bačka Palanka) Stari Grad Budućnost (Parage)
Odžaci Lipar
(Sombor) ŽAK Radnički 1918 (Ratkovo)
Kula Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Sivac) Polet Rusin (Ruski Krstur)
Kulpin Vojvodina (Tovariševo)

13. kolo

(Tovariševo) Vojvodina Hercegovac (Gajdobra)
(Ruski Krstur) Rusin Kulpin
(Bačka Palanka) Krila Krajine Polet (Sivac)
(Ratkovo) Radnički 1918 Kula
Lipar ŽAK (Sombor)
(Parage) Budućnost Odžaci
(Bač) Tvrđava Stari Grad (Bačka Palanka)
(Pivnice) Slavija Borac 46 (Obrovac)

14. kolo

(Gajdobra) Hercegovac Borac 46 (Obrovac)
(Bačka Palanka) Stari Grad Slavija (Pivnice)
Odžaci Tvrđava (Bač)
(Sombor) ŽAK Budućnost (Parage)
Kula Lipar
(Sivac) Polet Radnički 1918 (Ratkovo)
Kulpin Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Tovariševo) Vojvodina Rusin (Ruski Krstur)

15. kolo

(Ruski Krstur) Rusin Hercegovac (Gajdobra)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Vojvodina (Tovariševo)
(Ratkovo) Radnički 1918 Kulpin
Lipar Polet (Sivac)
(Parage) Budućnost Kula
(Bač) Tvrđava ŽAK (Sombor)
(Pivnice) Slavija Odžaci
(Obrovac) Borac 46 Stari Grad (Bačka Palanka)

16. kolo

(Gajdobra) Hercegovac Stari Grad (Bačka Palanka)
(Obrovac) Borac 46 Odžaci
(Pivnice) Slavija ŽAK (Sombor)
(Bač) Tvrđava Kula
(Parage) Budućnost Polet (Sivac)
Lipar Kulpin
(Ratkovo) Radnički 1918 Vojvodina (Tovariševo)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Rusin (Ruski Krstur)

17. kolo

(Bačka Palanka) Krila Krajine Hercegovac (Gajdobra)
(Ruski Krstur) Rusin Radnički 1918 (Ratkovo)
(Tovariševo) Vojvodina Lipar
Kulpin Budućnost (Parage)
(Sivac) Polet Tvrđava (Bač)
Kula Slavija (Pivnice)
(Sombor) ŽAK Borac 46 (Obrovac)
Odžaci Stari Grad (Bačka Palanka)

18. kolo

(Gajdobra) Hercegovac Odžaci
(Bačka Palanka) Stari Grad ŽAK (Sombor)
(Obrovac) Borac 46 Kula
(Pivnice) Slavija Polet (Sivac)
(Bač) Tvrđava Kulpin
(Parage) Budućnost Vojvodina (Tovariševo)
Lipar Rusin (Ruski Krstur)
(Ratkovo) Radnički 1918 Krila Krajine (Bačka Palanka)

19. kolo

(Ratkovo) Radnički 1918 Hercegovac (Gajdobra)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Lipar
(Ruski Krstur) Rusin Budućnost (Parage)
(Tovariševo) Vojvodina Tvrđava (Bač)
Kulpin Slavija (Pivnice)
(Sivac) Polet Borac 46 (Obrovac)
Kula Stari Grad (Bačka Palanka)
(Sombor) ŽAK Odžaci

20. kolo

(Gajdobra) Hercegovac ŽAK (Sombor)
Odžaci Kula
(Bačka Palanka) Stari Grad Polet (Sivac)
(Obrovac) Borac 46 Kulpin
(Pivnice) Slavija Vojvodina (Tovariševo)
(Bač) Tvrđava Rusin (Ruski Krstur)
(Parage) Budućnost Krila Krajine (Bačka Palanka)
Lipar Radnički 1918 (Ratkovo)

21. kolo

Lipar Hercegovac (Gajdobra)
(Ratkovo) Radnički 1918 Budućnost (Parage)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Tvrđava (Bač)
(Ruski Krstur) Rusin Slavija (Pivnice)
(Tovariševo) Vojvodina Borac 46 (Obrovac)
Kulpin Stari Grad (Bačka Palanka)
(Sivac) Polet Odžaci
Kula ŽAK (Sombor)

22. kolo

(Gajdobra) Hercegovac Kula
(Sombor) ŽAK Polet (Sivac)
Odžaci Kulpin
(Bačka Palanka) Stari Grad Vojvodina (Tovariševo)
(Obrovac) Borac 46 Rusin (Ruski Krstur)
(Pivnice) Slavija Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Bač) Tvrđava Radnički 1918 (Ratkovo)
(Parage) Budućnost Lipar

23. kolo

(Parage) Budućnost Hercegovac (Gajdobra)
Lipar Tvrđava (Bač)
(Ratkovo) Radnički 1918 Slavija (Pivnice)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Borac 46 (Obrovac)
(Ruski Krstur) Rusin Stari Grad (Bačka Palanka)
(Tovariševo) Vojvodina Odžaci
Kulpin ŽAK (Sombor)
(Sivac) Polet Kula

24. kolo

(Gajdobra) Hercegovac Polet (Sivac)
Kula Kulpin
(Sombor) ŽAK Vojvodina (Tovariševo)
Odžaci Rusin (Ruski Krstur)
(Bačka Palanka) Stari Grad Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Obrovac) Borac 46 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Pivnice) Slavija Lipar
(Bač) Tvrđava Budućnost (Parage)

25. kolo

(Bač) Tvrđava Hercegovac (Gajdobra)
(Parage) Budućnost Slavija (Pivnice)
Lipar Borac 46 (Obrovac)
(Ratkovo) Radnički 1918 Stari Grad (Bačka Palanka)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Odžaci
(Ruski Krstur) Rusin ŽAK (Sombor)
(Tovariševo) Vojvodina Kula
Kulpin Polet (Sivac)

26. kolo

(Gajdobra) Hercegovac Kulpin
(Sivac) Polet Vojvodina (Tovariševo)
Kula Rusin (Ruski Krstur)
(Sombor) ŽAK Krila Krajine (Bačka Palanka)
Odžaci Radnički 1918 (Ratkovo)
(Bačka Palanka) Stari Grad Lipar
(Obrovac) Borac 46 Budućnost (Parage)
(Pivnice) Slavija Tvrđava (Bač)

27. kolo

(Pivnice) Slavija Hercegovac (Gajdobra)
(Bač) Tvrđava Borac 46 (Obrovac)
(Parage) Budućnost Stari Grad (Bačka Palanka)
Lipar Odžaci
(Ratkovo) Radnički 1918 ŽAK (Sombor)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Kula
(Ruski Krstur) Rusin Polet (Sivac)
(Tovariševo) Vojvodina Kulpin

28. kolo

(Gajdobra) Hercegovac Vojvodina (Tovariševo)
Kulpin Rusin (Ruski Krstur)
(Sivac) Polet Krila Krajine (Bačka Palanka)
Kula Radnički 1918 (Ratkovo)
(Sombor) ŽAK Lipar
Odžaci Budućnost (Parage)
(Bačka Palanka) Stari Grad Tvrđava (Bač)
(Obrovac) Borac 46 Slavija (Pivnice)

29. kolo

(Obrovac) Borac 46 Hercegovac (Gajdobra)
(Pivnice) Slavija Stari Grad (Bačka Palanka)
(Bač) Tvrđava Odžaci
(Parage) Budućnost ŽAK (Sombor)
Lipar Kula
(Ratkovo) Radnički 1918 Polet (Sivac)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Kulpin
(Ruski Krstur) Rusin Vojvodina (Tovariševo)

30. kolo

(Gajdobra) Hercegovac Rusin (Ruski Krstur)
(Tovariševo) Vojvodina Krila Krajine (Bačka Palanka)
Kulpin Radnički 1918 (Ratkovo)
(Sivac) Polet Lipar
Kula Budućnost (Parage)
(Sombor) ŽAK Tvrđava (Bač)
Odžaci Slavija (Pivnice)
(Bačka Palanka) Stari Grad Borac 46 (Obrovac)