Sport > Tabele > Vojvođanska liga - sever (2018/2019)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Tavankut 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Mladost (Bački Petrovac) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Polet (Karavukovo) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Vrbas 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Radnički 1912 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Bačka (Pačir) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Bajša 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Budućnost (Gložan) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Tisa (Adorjan) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Sloga (Čonoplja) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Mladost (Turija) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Crvenka 0 0 0 0 0:0 0 0 0
13 Tekstilac (Odžaci) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
14 Mladost Apa (Apatin) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
15 BSK (Bački Brestovac) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
16 Radnički (Sombor) 0 0 0 0 0:0 0 0 0

1. kolo

Tavankut Mladost (Turija)
(Pačir) Bačka Sloga (Čonoplja)
Bajša Crvenka
Radnički 1912 Tekstilac (Odžaci)
Vrbas Radnički (Sombor)
(Bački Petrovac) Mladost BSK (Bački Brestovac)
(Karavukovo) Polet Mladost Apa (Apatin)
(Gložan) Budućnost Tisa (Adorjan)

2. kolo

(Turija) Mladost Tisa (Adorjan)
(Apatin) Mladost Apa Budućnost (Gložan)
(Bački Brestovac) BSK Polet (Karavukovo)
(Sombor) Radnički Mladost (Bački Petrovac)
(Odžaci) Tekstilac Vrbas
Crvenka Radnički 1912
(Čonoplja) Sloga Bajša
Tavankut Bačka (Pačir)

3. kolo

(Pačir) Bačka Mladost (Turija)
Bajša Tavankut
Radnički 1912 Sloga (Čonoplja)
Vrbas Crvenka
(Bački Petrovac) Mladost Tekstilac (Odžaci)
(Karavukovo) Polet Radnički (Sombor)
(Gložan) Budućnost BSK (Bački Brestovac)
(Adorjan) Tisa Mladost Apa (Apatin)

4. kolo

(Turija) Mladost Mladost Apa (Apatin)
(Bački Brestovac) BSK Tisa (Adorjan)
(Sombor) Radnički Budućnost (Gložan)
(Odžaci) Tekstilac Polet (Karavukovo)
Crvenka Mladost (Bački Petrovac)
(Čonoplja) Sloga Vrbas
Tavankut Radnički 1912
(Pačir) Bačka Bajša

5. kolo

Bajša Mladost (Turija)
Radnički 1912 Bačka (Pačir)
Vrbas Tavankut
(Bački Petrovac) Mladost Sloga (Čonoplja)
(Karavukovo) Polet Crvenka
(Gložan) Budućnost Tekstilac (Odžaci)
(Adorjan) Tisa Radnički (Sombor)
(Apatin) Mladost Apa BSK (Bački Brestovac)

6. kolo

(Turija) Mladost BSK (Bački Brestovac)
(Sombor) Radnički Mladost Apa (Apatin)
(Odžaci) Tekstilac Tisa (Adorjan)
Crvenka Budućnost (Gložan)
(Čonoplja) Sloga Polet (Karavukovo)
Tavankut Mladost (Bački Petrovac)
(Pačir) Bačka Vrbas
Bajša Radnički 1912

7. kolo

Radnički 1912 Mladost (Turija)
Vrbas Bajša
(Bački Petrovac) Mladost Bačka (Pačir)
(Karavukovo) Polet Tavankut
(Gložan) Budućnost Sloga (Čonoplja)
(Adorjan) Tisa Crvenka
(Apatin) Mladost Apa Tekstilac (Odžaci)
(Bački Brestovac) BSK Radnički (Sombor)

8. kolo

(Turija) Mladost Radnički (Sombor)
(Odžaci) Tekstilac BSK (Bački Brestovac)
Crvenka Mladost Apa (Apatin)
(Čonoplja) Sloga Tisa (Adorjan)
Tavankut Budućnost (Gložan)
(Pačir) Bačka Polet (Karavukovo)
Bajša Mladost (Bački Petrovac)
Radnički 1912 Vrbas

9. kolo

Vrbas Mladost (Turija)
(Bački Petrovac) Mladost Radnički 1912
(Karavukovo) Polet Bajša
(Gložan) Budućnost Bačka (Pačir)
(Adorjan) Tisa Tavankut
(Apatin) Mladost Apa Sloga (Čonoplja)
(Bački Brestovac) BSK Crvenka
(Sombor) Radnički Tekstilac (Odžaci)

10. kolo

(Turija) Mladost Tekstilac (Odžaci)
Crvenka Radnički (Sombor)
(Čonoplja) Sloga BSK (Bački Brestovac)
Tavankut Mladost Apa (Apatin)
(Pačir) Bačka Tisa (Adorjan)
Bajša Budućnost (Gložan)
Radnički 1912 Polet (Karavukovo)
Vrbas Mladost (Bački Petrovac)

11. kolo

(Bački Petrovac) Mladost Mladost (Turija)
(Karavukovo) Polet Vrbas
(Gložan) Budućnost Radnički 1912
(Adorjan) Tisa Bajša
(Apatin) Mladost Apa Bačka (Pačir)
(Bački Brestovac) BSK Tavankut
(Sombor) Radnički Sloga (Čonoplja)
(Odžaci) Tekstilac Crvenka

12. kolo

(Turija) Mladost Crvenka
(Čonoplja) Sloga Tekstilac (Odžaci)
Tavankut Radnički (Sombor)
(Pačir) Bačka BSK (Bački Brestovac)
Bajša Mladost Apa (Apatin)
Radnički 1912 Tisa (Adorjan)
Vrbas Budućnost (Gložan)
(Bački Petrovac) Mladost Polet (Karavukovo)

13. kolo

(Karavukovo) Polet Mladost (Turija)
(Gložan) Budućnost Mladost (Bački Petrovac)
(Adorjan) Tisa Vrbas
(Apatin) Mladost Apa Radnički 1912
(Bački Brestovac) BSK Bajša
(Sombor) Radnički Bačka (Pačir)
(Odžaci) Tekstilac Tavankut
Crvenka Sloga (Čonoplja)

14. kolo

(Turija) Mladost Sloga (Čonoplja)
Tavankut Crvenka
(Pačir) Bačka Tekstilac (Odžaci)
Bajša Radnički (Sombor)
Radnički 1912 BSK (Bački Brestovac)
Vrbas Mladost Apa (Apatin)
(Bački Petrovac) Mladost Tisa (Adorjan)
(Karavukovo) Polet Budućnost (Gložan)

15. kolo

(Gložan) Budućnost Mladost (Turija)
(Adorjan) Tisa Polet (Karavukovo)
(Apatin) Mladost Apa Mladost (Bački Petrovac)
(Bački Brestovac) BSK Vrbas
(Sombor) Radnički Radnički 1912
(Odžaci) Tekstilac Bajša
Crvenka Bačka (Pačir)
(Čonoplja) Sloga Tavankut

16. kolo

(Turija) Mladost Tavankut
(Čonoplja) Sloga Bačka (Pačir)
Crvenka Bajša
(Odžaci) Tekstilac Radnički 1912
(Sombor) Radnički Vrbas
(Bački Brestovac) BSK Mladost (Bački Petrovac)
(Apatin) Mladost Apa Polet (Karavukovo)
(Adorjan) Tisa Budućnost (Gložan)

17. kolo

(Adorjan) Tisa Mladost (Turija)
(Gložan) Budućnost Mladost Apa (Apatin)
(Karavukovo) Polet BSK (Bački Brestovac)
(Bački Petrovac) Mladost Radnički (Sombor)
Vrbas Tekstilac (Odžaci)
Radnički 1912 Crvenka
Bajša Sloga (Čonoplja)
(Pačir) Bačka Tavankut

18. kolo

(Turija) Mladost Bačka (Pačir)
Tavankut Bajša
(Čonoplja) Sloga Radnički 1912
Crvenka Vrbas
(Odžaci) Tekstilac Mladost (Bački Petrovac)
(Sombor) Radnički Polet (Karavukovo)
(Bački Brestovac) BSK Budućnost (Gložan)
(Apatin) Mladost Apa Tisa (Adorjan)

19. kolo

(Apatin) Mladost Apa Mladost (Turija)
(Adorjan) Tisa BSK (Bački Brestovac)
(Gložan) Budućnost Radnički (Sombor)
(Karavukovo) Polet Tekstilac (Odžaci)
(Bački Petrovac) Mladost Crvenka
Vrbas Sloga (Čonoplja)
Radnički 1912 Tavankut
Bajša Bačka (Pačir)

20. kolo

(Turija) Mladost Bajša
(Pačir) Bačka Radnički 1912
Tavankut Vrbas
(Čonoplja) Sloga Mladost (Bački Petrovac)
Crvenka Polet (Karavukovo)
(Odžaci) Tekstilac Budućnost (Gložan)
(Sombor) Radnički Tisa (Adorjan)
(Bački Brestovac) BSK Mladost Apa (Apatin)

21. kolo

(Bački Brestovac) BSK Mladost (Turija)
(Apatin) Mladost Apa Radnički (Sombor)
(Adorjan) Tisa Tekstilac (Odžaci)
(Gložan) Budućnost Crvenka
(Karavukovo) Polet Sloga (Čonoplja)
(Bački Petrovac) Mladost Tavankut
Vrbas Bačka (Pačir)
Radnički 1912 Bajša

22. kolo

(Turija) Mladost Radnički 1912
Bajša Vrbas
(Pačir) Bačka Mladost (Bački Petrovac)
Tavankut Polet (Karavukovo)
(Čonoplja) Sloga Budućnost (Gložan)
Crvenka Tisa (Adorjan)
(Odžaci) Tekstilac Mladost Apa (Apatin)
(Sombor) Radnički BSK (Bački Brestovac)

23. kolo

(Sombor) Radnički Mladost (Turija)
(Bački Brestovac) BSK Tekstilac (Odžaci)
(Apatin) Mladost Apa Crvenka
(Adorjan) Tisa Sloga (Čonoplja)
(Gložan) Budućnost Tavankut
(Karavukovo) Polet Bačka (Pačir)
(Bački Petrovac) Mladost Bajša
Vrbas Radnički 1912

24. kolo

(Turija) Mladost Vrbas
Radnički 1912 Mladost (Bački Petrovac)
Bajša Polet (Karavukovo)
(Pačir) Bačka Budućnost (Gložan)
Tavankut Tisa (Adorjan)
(Čonoplja) Sloga Mladost Apa (Apatin)
Crvenka BSK (Bački Brestovac)
(Odžaci) Tekstilac Radnički (Sombor)

25. kolo

(Odžaci) Tekstilac Mladost (Turija)
(Sombor) Radnički Crvenka
(Bački Brestovac) BSK Sloga (Čonoplja)
(Apatin) Mladost Apa Tavankut
(Adorjan) Tisa Bačka (Pačir)
(Gložan) Budućnost Bajša
(Karavukovo) Polet Radnički 1912
(Bački Petrovac) Mladost Vrbas

26. kolo

(Turija) Mladost Mladost (Bački Petrovac)
Vrbas Polet (Karavukovo)
Radnički 1912 Budućnost (Gložan)
Bajša Tisa (Adorjan)
(Pačir) Bačka Mladost Apa (Apatin)
Tavankut BSK (Bački Brestovac)
(Čonoplja) Sloga Radnički (Sombor)
Crvenka Tekstilac (Odžaci)

27. kolo

Crvenka Mladost (Turija)
(Odžaci) Tekstilac Sloga (Čonoplja)
(Sombor) Radnički Tavankut
(Bački Brestovac) BSK Bačka (Pačir)
(Apatin) Mladost Apa Bajša
(Adorjan) Tisa Radnički 1912
(Gložan) Budućnost Vrbas
(Karavukovo) Polet Mladost (Bački Petrovac)

28. kolo

(Turija) Mladost Polet (Karavukovo)
(Bački Petrovac) Mladost Budućnost (Gložan)
Vrbas Tisa (Adorjan)
Radnički 1912 Mladost Apa (Apatin)
Bajša BSK (Bački Brestovac)
(Pačir) Bačka Radnički (Sombor)
Tavankut Tekstilac (Odžaci)
(Čonoplja) Sloga Crvenka

29. kolo

(Čonoplja) Sloga Mladost (Turija)
Crvenka Tavankut
(Odžaci) Tekstilac Bačka (Pačir)
(Sombor) Radnički Bajša
(Bački Brestovac) BSK Radnički 1912
(Apatin) Mladost Apa Vrbas
(Adorjan) Tisa Mladost (Bački Petrovac)
(Gložan) Budućnost Polet (Karavukovo)

30. kolo

(Turija) Mladost Budućnost (Gložan)
(Karavukovo) Polet Tisa (Adorjan)
(Bački Petrovac) Mladost Mladost Apa (Apatin)
Vrbas BSK (Bački Brestovac)
Radnički 1912 Radnički (Sombor)
Bajša Tekstilac (Odžaci)
(Pačir) Bačka Crvenka
Tavankut Sloga (Čonoplja)