Sport > Tabele > Međuopštinska liga - Beton (2010/2011)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Omladinac (Deronje) 24 18 4 2 62:19 +43 0 58
2 Graničar (Gakovo) 24 17 4 3 69:31 +38 0 55
3 Panonija (Lalić) 24 15 6 3 65:30 +35 0 51
4 Rusin (Ruski Krstur) 24 15 2 7 58:35 +23 0 47
5 Dunav (Bački Monoštor) 24 13 2 9 44:41 +3 0 41
6 OFK Šikara (Sombor) 24 9 6 9 32:41 -9 0 33
7 Aleksa Šantić 24 9 2 13 44:44 0 0 29
8 Sloga (Čonoplja) 24 9 3 12 35:42 -7 -1 29
9 Terekveš (Svilojevo) 24 10 4 10 50:38 +12 -6 28
10 Jedinstvo (Ribarevo) 24 5 4 15 29:48 -19 0 19
11 Lipar 24 5 2 17 37:63 -26 0 17
12 OFK Metalac (Sombor) 24 4 5 15 37:66 -29 0 17
13 Dinamo (Sonta) 24 3 4 17 28:92 -64 0 13
14 Dinamo (Bački Breg) 0 0 0 0 0:0 0 0 0

1. kolo

(Lalić) Panonija 4:3 Aleksa Šantić
(Deronje) Omladinac 1:0 Graničar (Gakovo)
(Bački Monoštor) Dunav 5:1 Sloga (Čonoplja)
(Bački Breg) Dinamo Rusin (Ruski Krstur)
(Svilojevo) Terekveš 5:0 Lipar
(Sombor) OFK Metalac 4:3 Dinamo (Sonta)
(Sombor) OFK Šikara 0:1 Jedinstvo (Ribarevo)

2. kolo

Aleksa Šantić 0:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Sonta) Dinamo 2:2 OFK Šikara (Sombor)
Lipar 5:0 OFK Metalac (Sombor)
(Ruski Krstur) Rusin 2:1 Terekveš (Svilojevo)
(Čonoplja) Sloga Dinamo (Bački Breg)
(Gakovo) Graničar 4:0 Dunav (Bački Monoštor)
(Lalić) Panonija 2:1 Omladinac (Deronje)

3. kolo

(Deronje) Omladinac 5:0 Aleksa Šantić
(Bački Monoštor) Dunav 3:3 Panonija (Lalić)
(Bački Breg) Dinamo Graničar (Gakovo)
(Svilojevo) Terekveš 2:1 Sloga (Čonoplja)
(Sombor) OFK Metalac 4:7 Rusin (Ruski Krstur)
(Sombor) OFK Šikara 2:2 Lipar
(Ribarevo) Jedinstvo 3:2 Dinamo (Sonta)

4. kolo

Aleksa Šantić 4:0 Dinamo (Sonta)
Lipar 0:2 Jedinstvo (Ribarevo)
(Ruski Krstur) Rusin 6:0 OFK Šikara (Sombor)
(Čonoplja) Sloga 4:2 OFK Metalac (Sombor)
(Gakovo) Graničar 3:1 Terekveš (Svilojevo)
(Lalić) Panonija Dinamo (Bački Breg)
(Deronje) Omladinac 2:0 Dunav (Bački Monoštor)

5. kolo

(Bački Monoštor) Dunav 3:0 Aleksa Šantić
(Bački Breg) Dinamo Omladinac (Deronje)
(Svilojevo) Terekveš 1:1 Panonija (Lalić)
(Sombor) OFK Metalac 0:2 Graničar (Gakovo)
(Sombor) OFK Šikara 1:0 Sloga (Čonoplja)
(Ribarevo) Jedinstvo 1:2 Rusin (Ruski Krstur)
(Sonta) Dinamo 1:5 Lipar

6. kolo

Aleksa Šantić 4:0 Lipar
(Ruski Krstur) Rusin 3:1 Dinamo (Sonta)
(Čonoplja) Sloga 2:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Gakovo) Graničar 4:1 OFK Šikara (Sombor)
(Lalić) Panonija 6:2 OFK Metalac (Sombor)
(Deronje) Omladinac 4:0 Terekveš (Svilojevo)
(Bački Monoštor) Dunav Dinamo (Bački Breg)

7. kolo

(Bački Breg) Dinamo Aleksa Šantić
(Svilojevo) Terekveš 4:1 Dunav (Bački Monoštor)
(Sombor) OFK Metalac 1:2 Omladinac (Deronje)
(Sombor) OFK Šikara 1:1 Panonija (Lalić)
(Ribarevo) Jedinstvo 3:4 Graničar (Gakovo)
(Sonta) Dinamo 0:0 Sloga (Čonoplja)
Lipar 3:2 Rusin (Ruski Krstur)

8. kolo

Aleksa Šantić 2:0 Rusin (Ruski Krstur)
(Čonoplja) Sloga 2:0 Lipar
(Gakovo) Graničar 4:1 Dinamo (Sonta)
(Lalić) Panonija 3:1 Jedinstvo (Ribarevo)
(Deronje) Omladinac 5:0 OFK Šikara (Sombor)
(Bački Monoštor) Dunav 3:2 OFK Metalac (Sombor)
(Bački Breg) Dinamo Terekveš (Svilojevo)

9. kolo

(Svilojevo) Terekveš 2:0 Aleksa Šantić
(Sombor) OFK Metalac Dinamo (Bački Breg)
(Sombor) OFK Šikara 0:1 Dunav (Bački Monoštor)
(Ribarevo) Jedinstvo 1:2 Omladinac (Deronje)
(Sonta) Dinamo 2:1 Panonija (Lalić)
Lipar 2:4 Graničar (Gakovo)
(Ruski Krstur) Rusin 3:0 Sloga (Čonoplja)

10. kolo

Aleksa Šantić 1:2 Sloga (Čonoplja)
(Gakovo) Graničar 2:4 Rusin (Ruski Krstur)
(Lalić) Panonija 4:2 Lipar
(Deronje) Omladinac 7:1 Dinamo (Sonta)
(Bački Monoštor) Dunav 5:1 Jedinstvo (Ribarevo)
(Bački Breg) Dinamo OFK Šikara (Sombor)
(Svilojevo) Terekveš 2:1 OFK Metalac (Sombor)

11. kolo

(Sombor) OFK Metalac 4:2 Aleksa Šantić
(Sombor) OFK Šikara 2:1 Terekveš (Svilojevo)
(Ribarevo) Jedinstvo Dinamo (Bački Breg)
(Sonta) Dinamo 4:1 Dunav (Bački Monoštor)
Lipar 1:2 Omladinac (Deronje)
(Ruski Krstur) Rusin 1:2 Panonija (Lalić)
(Čonoplja) Sloga 1:1 Graničar (Gakovo)

12. kolo

Aleksa Šantić 0:3 Graničar (Gakovo)
(Lalić) Panonija 4:1 Sloga (Čonoplja)
(Deronje) Omladinac 3:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Bački Monoštor) Dunav 2:1 Lipar
(Bački Breg) Dinamo Dinamo (Sonta)
(Svilojevo) Terekveš 1:1 Jedinstvo (Ribarevo)
(Sombor) OFK Metalac 0:2 OFK Šikara (Sombor)

13. kolo

(Sombor) OFK Šikara 1:3 Aleksa Šantić
(Ribarevo) Jedinstvo 3:3 OFK Metalac (Sombor)
(Sonta) Dinamo 1:2 Terekveš (Svilojevo)
Lipar Dinamo (Bački Breg)
(Ruski Krstur) Rusin 2:1 Dunav (Bački Monoštor)
(Čonoplja) Sloga 3:1 Omladinac (Deronje)
(Gakovo) Graničar 0:0 Panonija (Lalić)

14. kolo

Aleksa Šantić 2:0 Panonija (Lalić)
(Gakovo) Graničar 1:1 Omladinac (Deronje)
(Čonoplja) Sloga 0:2 Dunav (Bački Monoštor)
(Ruski Krstur) Rusin Dinamo (Bački Breg)
Lipar 0:2 Terekveš (Svilojevo)
(Sonta) Dinamo 1:1 OFK Metalac (Sombor)
(Ribarevo) Jedinstvo 2:3 OFK Šikara (Sombor)

15. kolo

(Ribarevo) Jedinstvo 0:1 Aleksa Šantić
(Sombor) OFK Šikara 5:1 Dinamo (Sonta)
(Sombor) OFK Metalac 2:2 Lipar
(Svilojevo) Terekveš 2:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Bački Breg) Dinamo Sloga (Čonoplja)
(Bački Monoštor) Dunav 2:2 Graničar (Gakovo)
(Deronje) Omladinac 1:1 Panonija (Lalić)

16. kolo

Aleksa Šantić 0:1 Omladinac (Deronje)
(Lalić) Panonija 2:0 Dunav (Bački Monoštor)
(Gakovo) Graničar Dinamo (Bački Breg)
(Čonoplja) Sloga 2:0 Terekveš (Svilojevo)
(Ruski Krstur) Rusin 2:1 OFK Metalac (Sombor)
Lipar 1:2 OFK Šikara (Sombor)
(Sonta) Dinamo 2:0 Jedinstvo (Ribarevo)

17. kolo

(Sonta) Dinamo 1:1 Aleksa Šantić
(Ribarevo) Jedinstvo 2:0 Lipar
(Sombor) OFK Šikara 0:2 Rusin (Ruski Krstur)
(Sombor) OFK Metalac 1:1 Sloga (Čonoplja)
(Svilojevo) Terekveš 1:2 Graničar (Gakovo)
(Bački Breg) Dinamo Panonija (Lalić)
(Bački Monoštor) Dunav 0:3 Omladinac (Deronje)

18. kolo

Aleksa Šantić 2:1 Dunav (Bački Monoštor)
(Deronje) Omladinac Dinamo (Bački Breg)
(Lalić) Panonija 3:0 Terekveš (Svilojevo)
(Gakovo) Graničar 6:1 OFK Metalac (Sombor)
(Čonoplja) Sloga 1:2 OFK Šikara (Sombor)
(Ruski Krstur) Rusin 1:1 Jedinstvo (Ribarevo)
Lipar 6:2 Dinamo (Sonta)

19. kolo

Lipar 2:1 Aleksa Šantić
(Sonta) Dinamo 0:5 Rusin (Ruski Krstur)
(Ribarevo) Jedinstvo 3:0 Sloga (Čonoplja)
(Sombor) OFK Šikara 1:2 Graničar (Gakovo)
(Sombor) OFK Metalac 0:1 Panonija (Lalić)
(Svilojevo) Terekveš 0:1 Omladinac (Deronje)
(Bački Breg) Dinamo Dunav (Bački Monoštor)

20. kolo

Aleksa Šantić Dinamo (Bački Breg)
(Bački Monoštor) Dunav 1:0 Terekveš (Svilojevo)
(Deronje) Omladinac 5:0 OFK Metalac (Sombor)
(Lalić) Panonija 1:1 OFK Šikara (Sombor)
(Gakovo) Graničar 4:2 Jedinstvo (Ribarevo)
(Čonoplja) Sloga 2:0 Dinamo (Sonta)
(Ruski Krstur) Rusin 2:0 Lipar

21. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 4:2 Aleksa Šantić
Lipar 1:2 Sloga (Čonoplja)
(Sonta) Dinamo 1:7 Graničar (Gakovo)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:1 Panonija (Lalić)
(Sombor) OFK Šikara 1:1 Omladinac (Deronje)
(Sombor) OFK Metalac 4:0 Dunav (Bački Monoštor)
(Svilojevo) Terekveš Dinamo (Bački Breg)

22. kolo

Aleksa Šantić 7:1 Terekveš (Svilojevo)
(Bački Breg) Dinamo OFK Metalac (Sombor)
(Bački Monoštor) Dunav 2:1 OFK Šikara (Sombor)
(Deronje) Omladinac 2:1 Jedinstvo (Ribarevo)
(Lalić) Panonija 11:1 Dinamo (Sonta)
(Gakovo) Graničar 3:0 Lipar
(Čonoplja) Sloga 2:3 Rusin (Ruski Krstur)

23. kolo

(Čonoplja) Sloga 5:2 Aleksa Šantić
(Ruski Krstur) Rusin 3:0 Graničar (Gakovo)
Lipar 1:6 Panonija (Lalić)
(Sonta) Dinamo 1:3 Omladinac (Deronje)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:2 Dunav (Bački Monoštor)
(Sombor) OFK Šikara Dinamo (Bački Breg)
(Sombor) OFK Metalac 1:1 Terekveš (Svilojevo)

24. kolo

Aleksa Šantić 5:1 OFK Metalac (Sombor)
(Svilojevo) Terekveš 2:2 OFK Šikara (Sombor)
(Bački Breg) Dinamo Jedinstvo (Ribarevo)
(Bački Monoštor) Dunav 2:0 Dinamo (Sonta)
(Deronje) Omladinac 4:0 Lipar
(Lalić) Panonija 3:0 Rusin (Ruski Krstur)
(Gakovo) Graničar 3:0 Sloga (Čonoplja)

25. kolo

(Gakovo) Graničar 3:2 Aleksa Šantić
(Čonoplja) Sloga 1:2 Panonija (Lalić)
(Ruski Krstur) Rusin 2:2 Omladinac (Deronje)
Lipar 3:5 Dunav (Bački Monoštor)
(Sonta) Dinamo Dinamo (Bački Breg)
(Ribarevo) Jedinstvo 1:6 Terekveš (Svilojevo)
(Sombor) OFK Šikara 1:0 OFK Metalac (Sombor)

26. kolo

Aleksa Šantić 0:1 OFK Šikara (Sombor)
(Sombor) OFK Metalac 2:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Svilojevo) Terekveš 13:0 Dinamo (Sonta)
(Bački Breg) Dinamo Lipar
(Bački Monoštor) Dunav 2:0 Rusin (Ruski Krstur)
(Deronje) Omladinac 3:2 Sloga (Čonoplja)
(Lalić) Panonija 3:5 Graničar (Gakovo)