Sport > Tabele > Međuopštinska liga - 2. razred (2017/2018)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 OFK Šikara (Sombor) 12 9 0 3 32:20 +12 0 27
2 OFK Metalac (Sombor) 13 8 2 3 27:17 +10 0 26
3 Terekveš (Svilojevo) 13 7 1 5 20:22 -2 0 22
4 Sport (Bezdan) 12 6 2 4 26:12 +14 0 20
5 Graničar (Riđica) 12 6 1 5 30:18 +12 0 19
6 KFK Kula 12 6 1 5 25:29 -4 0 19
7 Panonija (Lalić) 11 3 3 5 22:26 -4 0 12
8 Dinamo (Sonta) 13 3 2 8 20:30 -10 0 11
9 Telečka 12 0 2 10 13:41 -28 0 2

1. kolo

(Lalić) Panonija 3:3 KFK Kula
(Riđica) Graničar 5:0 Dinamo (Sonta)
(Svilojevo) Terekveš 3:1 Telečka
(Sombor) OFK Metalac 6:1 OFK Šikara (Sombor)

2. kolo

Telečka 2:3 OFK Metalac (Sombor)
(Sonta) Dinamo 1:1 Terekveš (Svilojevo)
KFK Kula 3:0 Graničar (Riđica)
(Bezdan) Sport 2:0 Panonija (Lalić)

3. kolo

(Riđica) Graničar 2:1 Sport (Bezdan)
(Svilojevo) Terekveš 4:2 KFK Kula
(Sombor) OFK Metalac 2:0 Dinamo (Sonta)
(Sombor) OFK Šikara 4:2 Telečka

4. kolo

(Sonta) Dinamo 0:1 OFK Šikara (Sombor)
KFK Kula 3:1 OFK Metalac (Sombor)
(Bezdan) Sport 2:0 Terekveš (Svilojevo)
(Lalić) Panonija 2:2 Graničar (Riđica)

5. kolo

(Svilojevo) Terekveš 1:0 Panonija (Lalić)
(Sombor) OFK Metalac 0:0 Sport (Bezdan)
(Sombor) OFK Šikara 0:1 KFK Kula
Telečka 0:0 Dinamo (Sonta)

6. kolo

KFK Kula 3:0 Telečka
(Bezdan) Sport 2:3 OFK Šikara (Sombor)
(Lalić) Panonija 3:5 OFK Metalac (Sombor)
(Riđica) Graničar 5:0 Terekveš (Svilojevo)

7. kolo

(Sombor) OFK Metalac 2:1 Graničar (Riđica)
(Sombor) OFK Šikara 5:3 Panonija (Lalić)
Telečka 1:5 Sport (Bezdan)
(Sonta) Dinamo 8:2 KFK Kula

8. kolo

(Bezdan) Sport 3:0 Dinamo (Sonta)
(Lalić) Panonija 2:0 Telečka
(Riđica) Graničar 4:1 OFK Šikara (Sombor)
(Svilojevo) Terekveš 2:0 OFK Metalac (Sombor)

9. kolo

(Sombor) OFK Šikara 2:0 Terekveš (Svilojevo)
Telečka 0:5 Graničar (Riđica)
(Sonta) Dinamo 3:4 Panonija (Lalić)
KFK Kula 0:5 Sport (Bezdan)

10. kolo

KFK Kula Panonija (Lalić)
(Sonta) Dinamo 2:1 Graničar (Riđica)
Telečka 3:4 Terekveš (Svilojevo)
(Sombor) OFK Šikara 1:0 OFK Metalac (Sombor)

11. kolo

(Sombor) OFK Metalac 1:1 Telečka
(Svilojevo) Terekveš 1:0 Dinamo (Sonta)
(Riđica) Graničar 2:3 KFK Kula
(Lalić) Panonija 1:1 Sport (Bezdan)

12. kolo

(Bezdan) Sport 3:0 Graničar (Riđica)
KFK Kula 3:1 Terekveš (Svilojevo)
(Sonta) Dinamo 0:1 OFK Metalac (Sombor)
Telečka 1:5 OFK Šikara (Sombor)

13. kolo

(Sombor) OFK Šikara 7:0 Dinamo (Sonta)
(Sombor) OFK Metalac 3:1 KFK Kula
(Svilojevo) Terekveš 2:0 Sport (Bezdan)
(Riđica) Graničar 3:1 Panonija (Lalić)

14. kolo

(Lalić) Panonija 3:1 Terekveš (Svilojevo)
(Bezdan) Sport 2:3 OFK Metalac (Sombor)
KFK Kula 1:2 OFK Šikara (Sombor)
(Sonta) Dinamo 6:2 Telečka

15. kolo

Telečka KFK Kula
(Sombor) OFK Šikara Sport (Bezdan)
(Sombor) OFK Metalac Panonija (Lalić)
(Svilojevo) Terekveš Graničar (Riđica)

16. kolo

(Riđica) Graničar OFK Metalac (Sombor)
(Lalić) Panonija OFK Šikara (Sombor)
(Bezdan) Sport Telečka
KFK Kula Dinamo (Sonta)

17. kolo

(Sonta) Dinamo Sport (Bezdan)
Telečka Panonija (Lalić)
(Sombor) OFK Šikara Graničar (Riđica)
(Sombor) OFK Metalac Terekveš (Svilojevo)

18. kolo

(Svilojevo) Terekveš OFK Šikara (Sombor)
(Riđica) Graničar Telečka
(Lalić) Panonija Dinamo (Sonta)
(Bezdan) Sport KFK Kula