Sport > Tabele > Međuopštinska liga - 1. razred (2017/2018)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Dunav (Bački Monoštor) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Partizan (Kupusina) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Kordun (Kljajićevo) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Hajduk (Stapar) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Omladinac (Bukovac) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Dinamo 1923 (Bački Breg) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Polet (Sivac) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Omladinac (Deronje) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Rastina 1918 (Rastina) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Aleksa Šantić 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Jedinstvo (Ribarevo) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Radnički 1918 (Ratkovo) 0 0 0 0 0:0 0 0 0

1. kolo

(Bački Monoštor) Dunav Omladinac (Deronje)
(Bukovac) Omladinac Rastina 1918 (Rastina)
(Stapar) Hajduk Aleksa Šantić
(Kljajićevo) Kordun Radnički 1918 (Ratkovo)
(Kupusina) Partizan Jedinstvo (Ribarevo)
(Bački Breg) Dinamo 1923 Polet (Sivac)

2. kolo

(Deronje) Omladinac Polet (Sivac)
(Ribarevo) Jedinstvo Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Ratkovo) Radnički 1918 Partizan (Kupusina)
Aleksa Šantić Kordun (Kljajićevo)
(Rastina) Rastina 1918 Hajduk (Stapar)
(Bački Monoštor) Dunav Omladinac (Bukovac)

3. kolo

(Bukovac) Omladinac Omladinac (Deronje)
(Stapar) Hajduk Dunav (Bački Monoštor)
(Kljajićevo) Kordun Rastina 1918 (Rastina)
(Kupusina) Partizan Aleksa Šantić
(Bački Breg) Dinamo 1923 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Sivac) Polet Jedinstvo (Ribarevo)

4. kolo

(Deronje) Omladinac Jedinstvo (Ribarevo)
(Ratkovo) Radnički 1918 Polet (Sivac)
Aleksa Šantić Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Rastina) Rastina 1918 Partizan (Kupusina)
(Bački Monoštor) Dunav Kordun (Kljajićevo)
(Bukovac) Omladinac Hajduk (Stapar)

5. kolo

(Stapar) Hajduk Omladinac (Deronje)
(Kljajićevo) Kordun Omladinac (Bukovac)
(Kupusina) Partizan Dunav (Bački Monoštor)
(Bački Breg) Dinamo 1923 Rastina 1918 (Rastina)
(Sivac) Polet Aleksa Šantić
(Ribarevo) Jedinstvo Radnički 1918 (Ratkovo)

6. kolo

(Deronje) Omladinac Radnički 1918 (Ratkovo)
Aleksa Šantić Jedinstvo (Ribarevo)
(Rastina) Rastina 1918 Polet (Sivac)
(Bački Monoštor) Dunav Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Bukovac) Omladinac Partizan (Kupusina)
(Stapar) Hajduk Kordun (Kljajićevo)

7. kolo

(Kljajićevo) Kordun Omladinac (Deronje)
(Kupusina) Partizan Hajduk (Stapar)
(Bački Breg) Dinamo 1923 Omladinac (Bukovac)
(Sivac) Polet Dunav (Bački Monoštor)
(Ribarevo) Jedinstvo Rastina 1918 (Rastina)
(Ratkovo) Radnički 1918 Aleksa Šantić

8. kolo

(Deronje) Omladinac Aleksa Šantić
(Rastina) Rastina 1918 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Bački Monoštor) Dunav Jedinstvo (Ribarevo)
(Bukovac) Omladinac Polet (Sivac)
(Stapar) Hajduk Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Kljajićevo) Kordun Partizan (Kupusina)

9. kolo

(Kupusina) Partizan Omladinac (Deronje)
(Bački Breg) Dinamo 1923 Kordun (Kljajićevo)
(Sivac) Polet Hajduk (Stapar)
(Ribarevo) Jedinstvo Omladinac (Bukovac)
(Ratkovo) Radnički 1918 Dunav (Bački Monoštor)
Aleksa Šantić Rastina 1918 (Rastina)

10. kolo

(Deronje) Omladinac Rastina 1918 (Rastina)
(Bački Monoštor) Dunav Aleksa Šantić
(Bukovac) Omladinac Radnički 1918 (Ratkovo)
(Stapar) Hajduk Jedinstvo (Ribarevo)
(Kljajićevo) Kordun Polet (Sivac)
(Kupusina) Partizan Dinamo 1923 (Bački Breg)

11. kolo

(Bački Breg) Dinamo 1923 Omladinac (Deronje)
(Sivac) Polet Partizan (Kupusina)
(Ribarevo) Jedinstvo Kordun (Kljajićevo)
(Ratkovo) Radnički 1918 Hajduk (Stapar)
Aleksa Šantić Omladinac (Bukovac)
(Rastina) Rastina 1918 Dunav (Bački Monoštor)

12. kolo

(Deronje) Omladinac Dunav (Bački Monoštor)
(Rastina) Rastina 1918 Omladinac (Bukovac)
Aleksa Šantić Hajduk (Stapar)
(Ratkovo) Radnički 1918 Kordun (Kljajićevo)
(Ribarevo) Jedinstvo Partizan (Kupusina)
(Sivac) Polet Dinamo 1923 (Bački Breg)

13. kolo

(Sivac) Polet Omladinac (Deronje)
(Bački Breg) Dinamo 1923 Jedinstvo (Ribarevo)
(Kupusina) Partizan Radnički 1918 (Ratkovo)
(Kljajićevo) Kordun Aleksa Šantić
(Stapar) Hajduk Rastina 1918 (Rastina)
(Bukovac) Omladinac Dunav (Bački Monoštor)

14. kolo

(Deronje) Omladinac Omladinac (Bukovac)
(Bački Monoštor) Dunav Hajduk (Stapar)
(Rastina) Rastina 1918 Kordun (Kljajićevo)
Aleksa Šantić Partizan (Kupusina)
(Ratkovo) Radnički 1918 Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Ribarevo) Jedinstvo Polet (Sivac)

15. kolo

(Ribarevo) Jedinstvo Omladinac (Deronje)
(Sivac) Polet Radnički 1918 (Ratkovo)
(Bački Breg) Dinamo 1923 Aleksa Šantić
(Kupusina) Partizan Rastina 1918 (Rastina)
(Kljajićevo) Kordun Dunav (Bački Monoštor)
(Stapar) Hajduk Omladinac (Bukovac)

16. kolo

(Deronje) Omladinac Hajduk (Stapar)
(Bukovac) Omladinac Kordun (Kljajićevo)
(Bački Monoštor) Dunav Partizan (Kupusina)
(Rastina) Rastina 1918 Dinamo 1923 (Bački Breg)
Aleksa Šantić Polet (Sivac)
(Ratkovo) Radnički 1918 Jedinstvo (Ribarevo)

17. kolo

(Ratkovo) Radnički 1918 Omladinac (Deronje)
(Ribarevo) Jedinstvo Aleksa Šantić
(Sivac) Polet Rastina 1918 (Rastina)
(Bački Breg) Dinamo 1923 Dunav (Bački Monoštor)
(Kupusina) Partizan Omladinac (Bukovac)
(Kljajićevo) Kordun Hajduk (Stapar)

18. kolo

(Deronje) Omladinac Kordun (Kljajićevo)
(Stapar) Hajduk Partizan (Kupusina)
(Bukovac) Omladinac Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Bački Monoštor) Dunav Polet (Sivac)
(Rastina) Rastina 1918 Jedinstvo (Ribarevo)
Aleksa Šantić Radnički 1918 (Ratkovo)

19. kolo

Aleksa Šantić Omladinac (Deronje)
(Ratkovo) Radnički 1918 Rastina 1918 (Rastina)
(Ribarevo) Jedinstvo Dunav (Bački Monoštor)
(Sivac) Polet Omladinac (Bukovac)
(Bački Breg) Dinamo 1923 Hajduk (Stapar)
(Kupusina) Partizan Kordun (Kljajićevo)

20. kolo

(Deronje) Omladinac Partizan (Kupusina)
(Kljajićevo) Kordun Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Stapar) Hajduk Polet (Sivac)
(Bukovac) Omladinac Jedinstvo (Ribarevo)
(Bački Monoštor) Dunav Radnički 1918 (Ratkovo)
(Rastina) Rastina 1918 Aleksa Šantić

21. kolo

(Rastina) Rastina 1918 Omladinac (Deronje)
Aleksa Šantić Dunav (Bački Monoštor)
(Ratkovo) Radnički 1918 Omladinac (Bukovac)
(Ribarevo) Jedinstvo Hajduk (Stapar)
(Sivac) Polet Kordun (Kljajićevo)
(Bački Breg) Dinamo 1923 Partizan (Kupusina)

22. kolo

(Deronje) Omladinac Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Kupusina) Partizan Polet (Sivac)
(Kljajićevo) Kordun Jedinstvo (Ribarevo)
(Stapar) Hajduk Radnički 1918 (Ratkovo)
(Bukovac) Omladinac Aleksa Šantić
(Bački Monoštor) Dunav Rastina 1918 (Rastina)