Sport > Tabele > Vojvođanska liga „sever” (2017/2018)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Srbobran 21 16 4 1 49:6 +43 0 52
2 Tisa (Adorjan) 21 15 4 2 43:13 +30 0 49
3 Mladost (Bački Petrovac) 21 12 5 4 45:18 +27 0 41
4 Radnički (Sombor) 21 10 4 7 33:29 +4 0 34
5 Sloga (Čonoplja) 21 8 7 6 43:32 +11 0 31
6 BSK (Bački Brestovac) 21 9 3 9 45:43 +2 0 30
7 Polet (Karavukovo) 22 7 7 8 31:28 +3 0 28
8 Budućnost (Gložan) 22 8 4 10 31:35 -4 0 28
9 Tekstilac (Odžaci) 22 7 4 11 19:52 -33 0 25
10 Preporod (Novi Žednik) 21 7 3 11 33:39 -6 0 24
11 Tavankut 22 7 3 12 32:46 -14 0 24
12 Zadrugar (Srpski Miletić) 22 5 8 9 33:44 -11 0 23
13 Bačka (Pačir) 22 7 1 14 31:43 -12 0 22
14 Mladost (Turija) 21 5 5 11 22:38 -16 0 20
15 Mladost Apa (Apatin) 22 4 6 12 18:42 -24 0 18
16 Potisje (Kanjiža) 0 0 0 0 0:0 0 0 0

1. kolo

(Bački Brestovac) BSK 4:2 Bačka (Pačir)
(Turija) Mladost 0:0 Srbobran
(Srpski Miletić) Zadrugar 4:5 Sloga (Čonoplja)
(Apatin) Mladost Apa 0:3 Mladost (Bački Petrovac)
(Gložan) Budućnost 2:1 Preporod (Novi Žednik)
(Karavukovo) Polet 1:0 Tisa (Adorjan)
(Kanjiža) Potisje Radnički (Sombor)
(Odžaci) Tekstilac 1:0 Tavankut

2. kolo

(Pačir) Bačka 1:2 Tavankut
(Sombor) Radnički 7:0 Tekstilac (Odžaci)
(Adorjan) Tisa Potisje (Kanjiža)
(Novi Žednik) Preporod 1:1 Polet (Karavukovo)
(Bački Petrovac) Mladost 2:0 Budućnost (Gložan)
(Čonoplja) Sloga 6:0 Mladost Apa (Apatin)
Srbobran 2:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bački Brestovac) BSK 5:1 Mladost (Turija)

3. kolo

(Turija) Mladost 2:1 Bačka (Pačir)
(Srpski Miletić) Zadrugar 5:2 BSK (Bački Brestovac)
(Apatin) Mladost Apa 0:0 Srbobran
(Gložan) Budućnost 2:2 Sloga (Čonoplja)
(Karavukovo) Polet 0:0 Mladost (Bački Petrovac)
(Kanjiža) Potisje Preporod (Novi Žednik)
(Odžaci) Tekstilac 0:4 Tisa (Adorjan)
Tavankut 0:2 Radnički (Sombor)

4. kolo

(Pačir) Bačka 1:2 Radnički (Sombor)
(Adorjan) Tisa 3:0 Tavankut
(Novi Žednik) Preporod 3:0 Tekstilac (Odžaci)
(Bački Petrovac) Mladost Potisje (Kanjiža)
(Čonoplja) Sloga 2:1 Polet (Karavukovo)
Srbobran 2:0 Budućnost (Gložan)
(Bački Brestovac) BSK 2:1 Mladost Apa (Apatin)
(Turija) Mladost 5:1 Zadrugar (Srpski Miletić)

5. kolo

(Srpski Miletić) Zadrugar 6:0 Bačka (Pačir)
(Apatin) Mladost Apa 1:0 Mladost (Turija)
(Gložan) Budućnost 2:1 BSK (Bački Brestovac)
(Karavukovo) Polet 0:1 Srbobran
(Kanjiža) Potisje Sloga (Čonoplja)
(Odžaci) Tekstilac 0:2 Mladost (Bački Petrovac)
Tavankut 1:1 Preporod (Novi Žednik)
(Sombor) Radnički 1:1 Tisa (Adorjan)

6. kolo

(Pačir) Bačka 0:1 Tisa (Adorjan)
(Novi Žednik) Preporod 3:1 Radnički (Sombor)
(Bački Petrovac) Mladost 3:2 Tavankut
(Čonoplja) Sloga 1:1 Tekstilac (Odžaci)
Srbobran Potisje (Kanjiža)
(Bački Brestovac) BSK 2:1 Polet (Karavukovo)
(Turija) Mladost 2:0 Budućnost (Gložan)
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:1 Mladost Apa (Apatin)

7. kolo

(Apatin) Mladost Apa 2:0 Bačka (Pačir)
(Gložan) Budućnost 1:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Karavukovo) Polet 4:2 Mladost (Turija)
(Kanjiža) Potisje BSK (Bački Brestovac)
(Odžaci) Tekstilac 1:3 Srbobran
Tavankut 1:2 Sloga (Čonoplja)
(Sombor) Radnički 1:3 Mladost (Bački Petrovac)
(Adorjan) Tisa 2:1 Preporod (Novi Žednik)

8. kolo

(Pačir) Bačka 7:1 Preporod (Novi Žednik)
(Bački Petrovac) Mladost 0:2 Tisa (Adorjan)
(Čonoplja) Sloga 1:3 Radnički (Sombor)
Srbobran 3:0 Tavankut
(Bački Brestovac) BSK 6:0 Tekstilac (Odžaci)
(Turija) Mladost Potisje (Kanjiža)
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:1 Polet (Karavukovo)
(Apatin) Mladost Apa 1:3 Budućnost (Gložan)

9. kolo

(Gložan) Budućnost 1:2 Bačka (Pačir)
(Karavukovo) Polet 5:2 Mladost Apa (Apatin)
(Kanjiža) Potisje Zadrugar (Srpski Miletić)
(Odžaci) Tekstilac 2:2 Mladost (Turija)
Tavankut 3:2 BSK (Bački Brestovac)
(Sombor) Radnički 0:1 Srbobran
(Adorjan) Tisa 1:1 Sloga (Čonoplja)
(Novi Žednik) Preporod 1:3 Mladost (Bački Petrovac)

10. kolo

(Pačir) Bačka 1:0 Mladost (Bački Petrovac)
(Čonoplja) Sloga 2:2 Preporod (Novi Žednik)
Srbobran 0:0 Tisa (Adorjan)
(Bački Brestovac) BSK 3:3 Radnički (Sombor)
(Turija) Mladost 4:0 Tavankut
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:2 Tekstilac (Odžaci)
(Apatin) Mladost Apa Potisje (Kanjiža)
(Gložan) Budućnost 2:0 Polet (Karavukovo)

11. kolo

(Karavukovo) Polet 5:1 Bačka (Pačir)
(Kanjiža) Potisje Budućnost (Gložan)
(Odžaci) Tekstilac 1:1 Mladost Apa (Apatin)
Tavankut 2:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Sombor) Radnički 1:0 Mladost (Turija)
(Adorjan) Tisa 5:1 BSK (Bački Brestovac)
(Novi Žednik) Preporod 1:3 Srbobran
(Bački Petrovac) Mladost 5:2 Sloga (Čonoplja)

12. kolo

(Pačir) Bačka 2:1 Sloga (Čonoplja)
Srbobran 0:1 Mladost (Bački Petrovac)
(Bački Brestovac) BSK 5:2 Preporod (Novi Žednik)
(Turija) Mladost 0:0 Tisa (Adorjan)
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:1 Radnički (Sombor)
(Apatin) Mladost Apa 1:2 Tavankut
(Gložan) Budućnost 5:0 Tekstilac (Odžaci)
(Karavukovo) Polet Potisje (Kanjiža)

13. kolo

(Kanjiža) Potisje Bačka (Pačir)
(Odžaci) Tekstilac 2:0 Polet (Karavukovo)
Tavankut 3:1 Budućnost (Gložan)
(Sombor) Radnički 2:1 Mladost Apa (Apatin)
(Adorjan) Tisa 4:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Novi Žednik) Preporod 3:1 Mladost (Turija)
(Bački Petrovac) Mladost 5:1 BSK (Bački Brestovac)
(Čonoplja) Sloga 0:0 Srbobran

14. kolo

(Pačir) Bačka 0:3 Srbobran
(Bački Brestovac) BSK 3:2 Sloga (Čonoplja)
(Turija) Mladost 0:0 Mladost (Bački Petrovac)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:1 Preporod (Novi Žednik)
(Apatin) Mladost Apa 0:3 Tisa (Adorjan)
(Gložan) Budućnost 0:1 Radnički (Sombor)
(Karavukovo) Polet 2:0 Tavankut
(Kanjiža) Potisje Tekstilac (Odžaci)

15. kolo

(Odžaci) Tekstilac 1:0 Bačka (Pačir)
Tavankut Potisje (Kanjiža)
(Sombor) Radnički 2:1 Polet (Karavukovo)
(Adorjan) Tisa 5:0 Budućnost (Gložan)
(Novi Žednik) Preporod 4:0 Mladost Apa (Apatin)
(Bački Petrovac) Mladost 5:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Čonoplja) Sloga 3:0 Mladost (Turija)
Srbobran 4:2 BSK (Bački Brestovac)

16. kolo

(Pačir) Bačka 2:0 BSK (Bački Brestovac)
Srbobran 2:0 Mladost (Turija)
(Čonoplja) Sloga 4:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bački Petrovac) Mladost 0:3 Mladost Apa (Apatin)
(Novi Žednik) Preporod 1:3 Budućnost (Gložan)
(Adorjan) Tisa 2:0 Polet (Karavukovo)
(Sombor) Radnički Potisje (Kanjiža)
Tavankut 3:2 Tekstilac (Odžaci)

17. kolo

Tavankut 4:1 Bačka (Pačir)
(Odžaci) Tekstilac 1:1 Radnički (Sombor)
(Kanjiža) Potisje Tisa (Adorjan)
(Karavukovo) Polet 2:0 Preporod (Novi Žednik)
(Gložan) Budućnost 1:1 Mladost (Bački Petrovac)
(Apatin) Mladost Apa 2:1 Sloga (Čonoplja)
(Srpski Miletić) Zadrugar 0:3 Srbobran
(Turija) Mladost 2:1 BSK (Bački Brestovac)

18. kolo

(Pačir) Bačka 4:0 Mladost (Turija)
(Bački Brestovac) BSK 2:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
Srbobran 4:0 Mladost Apa (Apatin)
(Čonoplja) Sloga 2:0 Budućnost (Gložan)
(Bački Petrovac) Mladost 0:0 Polet (Karavukovo)
(Novi Žednik) Preporod Potisje (Kanjiža)
(Adorjan) Tisa 0:1 Tekstilac (Odžaci)
(Sombor) Radnički 2:1 Tavankut

19. kolo

(Sombor) Radnički 2:0 Bačka (Pačir)
Tavankut 2:3 Tisa (Adorjan)
(Odžaci) Tekstilac 1:0 Preporod (Novi Žednik)
(Kanjiža) Potisje Mladost (Bački Petrovac)
(Karavukovo) Polet 1:1 Sloga (Čonoplja)
(Gložan) Budućnost 0:2 Srbobran
(Apatin) Mladost Apa 0:0 BSK (Bački Brestovac)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:0 Mladost (Turija)

20. kolo

(Pačir) Bačka 1:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Turija) Mladost 0:0 Mladost Apa (Apatin)
(Bački Brestovac) BSK 3:1 Budućnost (Gložan)
Srbobran 6:1 Polet (Karavukovo)
(Čonoplja) Sloga Potisje (Kanjiža)
(Bački Petrovac) Mladost 4:0 Tekstilac (Odžaci)
(Novi Žednik) Preporod 3:1 Tavankut
(Adorjan) Tisa 2:1 Radnički (Sombor)

21. kolo

(Adorjan) Tisa 2:1 Bačka (Pačir)
(Sombor) Radnički 0:2 Preporod (Novi Žednik)
Tavankut 2:2 Mladost (Bački Petrovac)
(Odžaci) Tekstilac 1:0 Sloga (Čonoplja)
(Kanjiža) Potisje Srbobran
(Karavukovo) Polet 0:0 BSK (Bački Brestovac)
(Gložan) Budućnost 3:0 Mladost (Turija)
(Apatin) Mladost Apa 0:0 Zadrugar (Srpski Miletić)

22. kolo

(Pačir) Bačka 3:1 Mladost Apa (Apatin)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:2 Budućnost (Gložan)
(Turija) Mladost 1:5 Polet (Karavukovo)
(Bački Brestovac) BSK Potisje (Kanjiža)
Srbobran 7:0 Tekstilac (Odžaci)
(Čonoplja) Sloga 3:3 Tavankut
(Bački Petrovac) Mladost 5:0 Radnički (Sombor)
(Novi Žednik) Preporod 0:1 Tisa (Adorjan)

23. kolo

(Novi Žednik) Preporod 2:1 Bačka (Pačir)
(Adorjan) Tisa 2:1 Mladost (Bački Petrovac)
(Sombor) Radnički 0:2 Sloga (Čonoplja)
Tavankut 0:3 Srbobran
(Odžaci) Tekstilac 2:0 BSK (Bački Brestovac)
(Kanjiža) Potisje Mladost (Turija)
(Karavukovo) Polet 0:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Gložan) Budućnost 2:1 Mladost Apa (Apatin)

24. kolo

(Pačir) Bačka Budućnost (Gložan)
(Apatin) Mladost Apa Polet (Karavukovo)
(Srpski Miletić) Zadrugar Potisje (Kanjiža)
(Turija) Mladost Tekstilac (Odžaci)
(Bački Brestovac) BSK Tavankut
Srbobran Radnički (Sombor)
(Čonoplja) Sloga Tisa (Adorjan)
(Bački Petrovac) Mladost Preporod (Novi Žednik)

25. kolo

(Bački Petrovac) Mladost Bačka (Pačir)
(Novi Žednik) Preporod Sloga (Čonoplja)
(Adorjan) Tisa Srbobran
(Sombor) Radnički BSK (Bački Brestovac)
Tavankut Mladost (Turija)
(Odžaci) Tekstilac Zadrugar (Srpski Miletić)
(Kanjiža) Potisje Mladost Apa (Apatin)
(Karavukovo) Polet Budućnost (Gložan)

26. kolo

(Pačir) Bačka Polet (Karavukovo)
(Gložan) Budućnost Potisje (Kanjiža)
(Apatin) Mladost Apa Tekstilac (Odžaci)
(Srpski Miletić) Zadrugar Tavankut
(Turija) Mladost Radnički (Sombor)
(Bački Brestovac) BSK Tisa (Adorjan)
Srbobran Preporod (Novi Žednik)
(Čonoplja) Sloga Mladost (Bački Petrovac)

27. kolo

(Čonoplja) Sloga Bačka (Pačir)
(Bački Petrovac) Mladost Srbobran
(Novi Žednik) Preporod BSK (Bački Brestovac)
(Adorjan) Tisa Mladost (Turija)
(Sombor) Radnički Zadrugar (Srpski Miletić)
Tavankut Mladost Apa (Apatin)
(Odžaci) Tekstilac Budućnost (Gložan)
(Kanjiža) Potisje Polet (Karavukovo)

28. kolo

(Pačir) Bačka Potisje (Kanjiža)
(Karavukovo) Polet Tekstilac (Odžaci)
(Gložan) Budućnost Tavankut
(Apatin) Mladost Apa Radnički (Sombor)
(Srpski Miletić) Zadrugar Tisa (Adorjan)
(Turija) Mladost Preporod (Novi Žednik)
(Bački Brestovac) BSK Mladost (Bački Petrovac)
Srbobran Sloga (Čonoplja)

29. kolo

Srbobran Bačka (Pačir)
(Čonoplja) Sloga BSK (Bački Brestovac)
(Bački Petrovac) Mladost Mladost (Turija)
(Novi Žednik) Preporod Zadrugar (Srpski Miletić)
(Adorjan) Tisa Mladost Apa (Apatin)
(Sombor) Radnički Budućnost (Gložan)
Tavankut Polet (Karavukovo)
(Odžaci) Tekstilac Potisje (Kanjiža)

30. kolo

(Pačir) Bačka Tekstilac (Odžaci)
(Kanjiža) Potisje Tavankut
(Karavukovo) Polet Radnički (Sombor)
(Gložan) Budućnost Tisa (Adorjan)
(Apatin) Mladost Apa Preporod (Novi Žednik)
(Srpski Miletić) Zadrugar Mladost (Bački Petrovac)
(Turija) Mladost Sloga (Čonoplja)
(Bački Brestovac) BSK Srbobran