Sport > Tabele > Područna liga - PFL Sombor (2017/2018)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Stanišić 10 10 0 0 36:6 +30 0 30
2 Crvenka 10 8 1 1 34:13 +21 0 25
3 Hajduk Junior (Kula) 10 6 3 1 32:10 +22 0 21
4 Slavija (Pivnice) 10 6 1 3 16:17 -1 0 19
5 Stari Grad (Bačka Palanka) 10 6 0 4 21:12 +9 0 18
6 Krila Krajine (Bačka Palanka) 10 4 4 2 22:8 +14 0 16
7 Budućnost (Mladenovo) 10 4 2 4 18:16 +2 0 14
8 Rusin (Ruski Krstur) 10 4 2 4 19:22 -3 0 14
9 Lipar 10 3 4 3 16:19 -3 0 13
10 Budućnost (Parage) 10 2 5 3 12:12 0 0 11
11 ŽAK (Sombor) 10 3 2 5 12:22 -10 0 11
12 Kula 10 3 1 6 8:24 -16 0 10
13 Vojvodina (Tovariševo) 10 2 1 7 14:23 -9 0 7
14 Mladost (Kruščić) 10 2 1 7 9:26 -17 0 7
15 Borac (Bački Gračac) 10 1 3 6 11:27 -16 0 6
16 Hercegovac (Gajdobra) 10 0 2 8 7:30 -23 0 2

1. kolo

(Bačka Palanka) Stari Grad 3:0 Kula
Stanišić 2:0 Slavija (Pivnice)
Lipar 1:1 Hajduk Junior (Kula)
(Tovariševo) Vojvodina 4:1 Rusin (Ruski Krstur)
Crvenka 4:0 Mladost (Kruščić)
(Mladenovo) Budućnost 2:1 Budućnost (Parage)
(Gajdobra) Hercegovac 1:1 ŽAK (Sombor)
(Bački Gračac) Borac 3:3 Krila Krajine (Bačka Palanka)

2. kolo

Kula 0:2 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Sombor) ŽAK 1:1 Borac (Bački Gračac)
(Parage) Budućnost 2:1 Hercegovac (Gajdobra)
(Kruščić) Mladost 2:2 Budućnost (Mladenovo)
(Ruski Krstur) Rusin 1:7 Crvenka
(Kula) Hajduk Junior 7:1 Vojvodina (Tovariševo)
(Pivnice) Slavija 2:2 Lipar
(Bačka Palanka) Stari Grad 0:2 Stanišić

3. kolo

Stanišić 10:1 Kula
Lipar 2:1 Stari Grad (Bačka Palanka)
(Tovariševo) Vojvodina 1:2 Slavija (Pivnice)
Crvenka 3:1 Hajduk Junior (Kula)
(Mladenovo) Budućnost 3:0 Rusin (Ruski Krstur)
(Gajdobra) Hercegovac 2:3 Mladost (Kruščić)
(Bački Gračac) Borac 1:1 Budućnost (Parage)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 3:0 ŽAK (Sombor)

4. kolo

Kula 1:2 ŽAK (Sombor)
(Parage) Budućnost 1:1 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Kruščić) Mladost 2:0 Borac (Bački Gračac)
(Ruski Krstur) Rusin 6:1 Hercegovac (Gajdobra)
(Kula) Hajduk Junior 3:0 Budućnost (Mladenovo)
(Pivnice) Slavija 2:4 Crvenka
(Bačka Palanka) Stari Grad 2:1 Vojvodina (Tovariševo)
Stanišić 3:1 Lipar

5. kolo

Lipar 2:1 Kula
(Tovariševo) Vojvodina 1:2 Stanišić
Crvenka 3:0 Stari Grad (Bačka Palanka)
(Mladenovo) Budućnost 5:1 Slavija (Pivnice)
(Gajdobra) Hercegovac 0:5 Hajduk Junior (Kula)
(Bački Gračac) Borac 3:4 Rusin (Ruski Krstur)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 8:0 Mladost (Kruščić)
(Sombor) ŽAK 2:1 Budućnost (Parage)

6. kolo

Kula 1:1 Budućnost (Parage)
(Kruščić) Mladost 1:2 ŽAK (Sombor)
(Ruski Krstur) Rusin 0:0 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Kula) Hajduk Junior 4:0 Borac (Bački Gračac)
(Pivnice) Slavija 2:1 Hercegovac (Gajdobra)
(Bačka Palanka) Stari Grad 2:1 Budućnost (Mladenovo)
Stanišić 5:0 Crvenka
Lipar 4:2 Vojvodina (Tovariševo)

7. kolo

(Tovariševo) Vojvodina 0:1 Kula
Crvenka 6:2 Lipar
(Mladenovo) Budućnost 1:2 Stanišić
(Gajdobra) Hercegovac 0:3 Stari Grad (Bačka Palanka)
(Bački Gračac) Borac 0:2 Slavija (Pivnice)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 1:1 Hajduk Junior (Kula)
(Sombor) ŽAK 0:3 Rusin (Ruski Krstur)
(Parage) Budućnost 2:0 Mladost (Kruščić)

8. kolo

Kula 1:0 Mladost (Kruščić)
(Ruski Krstur) Rusin 1:1 Budućnost (Parage)
(Kula) Hajduk Junior 6:3 ŽAK (Sombor)
(Pivnice) Slavija 1:0 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Bačka Palanka) Stari Grad 7:0 Borac (Bački Gračac)
Stanišić 6:0 Hercegovac (Gajdobra)
Lipar 1:1 Budućnost (Mladenovo)
(Tovariševo) Vojvodina 1:1 Crvenka

9. kolo

Crvenka 3:0 Kula
(Mladenovo) Budućnost 2:1 Vojvodina (Tovariševo)
(Gajdobra) Hercegovac 0:0 Lipar
(Bački Gračac) Borac 1:2 Stanišić
(Bačka Palanka) Krila Krajine 3:0 Stari Grad (Bačka Palanka)
(Sombor) ŽAK 1:2 Slavija (Pivnice)
(Parage) Budućnost 1:1 Hajduk Junior (Kula)
(Kruščić) Mladost 1:2 Rusin (Ruski Krstur)

10. kolo

Kula 2:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Kula) Hajduk Junior 3:0 Mladost (Kruščić)
(Pivnice) Slavija 2:1 Budućnost (Parage)
(Bačka Palanka) Stari Grad 3:0 ŽAK (Sombor)
Stanišić 2:1 Krila Krajine (Bačka Palanka)
Lipar 1:2 Borac (Bački Gračac)
(Tovariševo) Vojvodina 2:1 Hercegovac (Gajdobra)
Crvenka 3:1 Budućnost (Mladenovo)

11. kolo

(Mladenovo) Budućnost Kula
(Gajdobra) Hercegovac Crvenka
(Bački Gračac) Borac Vojvodina (Tovariševo)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Lipar
(Sombor) ŽAK Stanišić
(Parage) Budućnost Stari Grad (Bačka Palanka)
(Kruščić) Mladost Slavija (Pivnice)
(Ruski Krstur) Rusin Hajduk Junior (Kula)

12. kolo

Kula Hajduk Junior (Kula)
(Pivnice) Slavija Rusin (Ruski Krstur)
(Bačka Palanka) Stari Grad Mladost (Kruščić)
Stanišić Budućnost (Parage)
Lipar ŽAK (Sombor)
(Tovariševo) Vojvodina Krila Krajine (Bačka Palanka)
Crvenka Borac (Bački Gračac)
(Mladenovo) Budućnost Hercegovac (Gajdobra)

13. kolo

(Gajdobra) Hercegovac Kula
(Bački Gračac) Borac Budućnost (Mladenovo)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Crvenka
(Sombor) ŽAK Vojvodina (Tovariševo)
(Parage) Budućnost Lipar
(Kruščić) Mladost Stanišić
(Ruski Krstur) Rusin Stari Grad (Bačka Palanka)
(Kula) Hajduk Junior Slavija (Pivnice)

14. kolo

Kula Slavija (Pivnice)
(Bačka Palanka) Stari Grad Hajduk Junior (Kula)
Stanišić Rusin (Ruski Krstur)
Lipar Mladost (Kruščić)
(Tovariševo) Vojvodina Budućnost (Parage)
Crvenka ŽAK (Sombor)
(Mladenovo) Budućnost Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Gajdobra) Hercegovac Borac (Bački Gračac)

15. kolo

(Bački Gračac) Borac Kula
(Bačka Palanka) Krila Krajine Hercegovac (Gajdobra)
(Sombor) ŽAK Budućnost (Mladenovo)
(Parage) Budućnost Crvenka
(Kruščić) Mladost Vojvodina (Tovariševo)
(Ruski Krstur) Rusin Lipar
(Kula) Hajduk Junior Stanišić
(Pivnice) Slavija Stari Grad (Bačka Palanka)

16. kolo

Kula Stari Grad (Bačka Palanka)
(Pivnice) Slavija Stanišić
(Kula) Hajduk Junior Lipar
(Ruski Krstur) Rusin Vojvodina (Tovariševo)
(Kruščić) Mladost Crvenka
(Parage) Budućnost Budućnost (Mladenovo)
(Sombor) ŽAK Hercegovac (Gajdobra)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Borac (Bački Gračac)

17. kolo

(Bačka Palanka) Krila Krajine Kula
(Bački Gračac) Borac ŽAK (Sombor)
(Gajdobra) Hercegovac Budućnost (Parage)
(Mladenovo) Budućnost Mladost (Kruščić)
Crvenka Rusin (Ruski Krstur)
(Tovariševo) Vojvodina Hajduk Junior (Kula)
Lipar Slavija (Pivnice)
Stanišić Stari Grad (Bačka Palanka)

18. kolo

Kula Stanišić
(Bačka Palanka) Stari Grad Lipar
(Pivnice) Slavija Vojvodina (Tovariševo)
(Kula) Hajduk Junior Crvenka
(Ruski Krstur) Rusin Budućnost (Mladenovo)
(Kruščić) Mladost Hercegovac (Gajdobra)
(Parage) Budućnost Borac (Bački Gračac)
(Sombor) ŽAK Krila Krajine (Bačka Palanka)

19. kolo

(Sombor) ŽAK Kula
(Bačka Palanka) Krila Krajine Budućnost (Parage)
(Bački Gračac) Borac Mladost (Kruščić)
(Gajdobra) Hercegovac Rusin (Ruski Krstur)
(Mladenovo) Budućnost Hajduk Junior (Kula)
Crvenka Slavija (Pivnice)
(Tovariševo) Vojvodina Stari Grad (Bačka Palanka)
Lipar Stanišić

20. kolo

Kula Lipar
Stanišić Vojvodina (Tovariševo)
(Bačka Palanka) Stari Grad Crvenka
(Pivnice) Slavija Budućnost (Mladenovo)
(Kula) Hajduk Junior Hercegovac (Gajdobra)
(Ruski Krstur) Rusin Borac (Bački Gračac)
(Kruščić) Mladost Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Parage) Budućnost ŽAK (Sombor)

21. kolo

(Parage) Budućnost Kula
(Sombor) ŽAK Mladost (Kruščić)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Rusin (Ruski Krstur)
(Bački Gračac) Borac Hajduk Junior (Kula)
(Gajdobra) Hercegovac Slavija (Pivnice)
(Mladenovo) Budućnost Stari Grad (Bačka Palanka)
Crvenka Stanišić
(Tovariševo) Vojvodina Lipar

22. kolo

Kula Vojvodina (Tovariševo)
Lipar Crvenka
Stanišić Budućnost (Mladenovo)
(Bačka Palanka) Stari Grad Hercegovac (Gajdobra)
(Pivnice) Slavija Borac (Bački Gračac)
(Kula) Hajduk Junior Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Ruski Krstur) Rusin ŽAK (Sombor)
(Kruščić) Mladost Budućnost (Parage)

23. kolo

(Kruščić) Mladost Kula
(Parage) Budućnost Rusin (Ruski Krstur)
(Sombor) ŽAK Hajduk Junior (Kula)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Slavija (Pivnice)
(Bački Gračac) Borac Stari Grad (Bačka Palanka)
(Gajdobra) Hercegovac Stanišić
(Mladenovo) Budućnost Lipar
Crvenka Vojvodina (Tovariševo)

24. kolo

Kula Crvenka
(Tovariševo) Vojvodina Budućnost (Mladenovo)
Lipar Hercegovac (Gajdobra)
Stanišić Borac (Bački Gračac)
(Bačka Palanka) Stari Grad Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Pivnice) Slavija ŽAK (Sombor)
(Kula) Hajduk Junior Budućnost (Parage)
(Ruski Krstur) Rusin Mladost (Kruščić)

25. kolo

(Ruski Krstur) Rusin Kula
(Kruščić) Mladost Hajduk Junior (Kula)
(Parage) Budućnost Slavija (Pivnice)
(Sombor) ŽAK Stari Grad (Bačka Palanka)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Stanišić
(Bački Gračac) Borac Lipar
(Gajdobra) Hercegovac Vojvodina (Tovariševo)
(Mladenovo) Budućnost Crvenka

26. kolo

Kula Budućnost (Mladenovo)
Crvenka Hercegovac (Gajdobra)
(Tovariševo) Vojvodina Borac (Bački Gračac)
Lipar Krila Krajine (Bačka Palanka)
Stanišić ŽAK (Sombor)
(Bačka Palanka) Stari Grad Budućnost (Parage)
(Pivnice) Slavija Mladost (Kruščić)
(Kula) Hajduk Junior Rusin (Ruski Krstur)

27. kolo

(Kula) Hajduk Junior Kula
(Ruski Krstur) Rusin Slavija (Pivnice)
(Kruščić) Mladost Stari Grad (Bačka Palanka)
(Parage) Budućnost Stanišić
(Sombor) ŽAK Lipar
(Bačka Palanka) Krila Krajine Vojvodina (Tovariševo)
(Bački Gračac) Borac Crvenka
(Gajdobra) Hercegovac Budućnost (Mladenovo)

28. kolo

Kula Hercegovac (Gajdobra)
(Mladenovo) Budućnost Borac (Bački Gračac)
Crvenka Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Tovariševo) Vojvodina ŽAK (Sombor)
Lipar Budućnost (Parage)
Stanišić Mladost (Kruščić)
(Bačka Palanka) Stari Grad Rusin (Ruski Krstur)
(Pivnice) Slavija Hajduk Junior (Kula)

29. kolo

(Pivnice) Slavija Kula
(Kula) Hajduk Junior Stari Grad (Bačka Palanka)
(Ruski Krstur) Rusin Stanišić
(Kruščić) Mladost Lipar
(Parage) Budućnost Vojvodina (Tovariševo)
(Sombor) ŽAK Crvenka
(Bačka Palanka) Krila Krajine Budućnost (Mladenovo)
(Bački Gračac) Borac Hercegovac (Gajdobra)

30. kolo

Kula Borac (Bački Gračac)
(Gajdobra) Hercegovac Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Mladenovo) Budućnost ŽAK (Sombor)
Crvenka Budućnost (Parage)
(Tovariševo) Vojvodina Mladost (Kruščić)
Lipar Rusin (Ruski Krstur)
Stanišić Hajduk Junior (Kula)
(Bačka Palanka) Stari Grad Slavija (Pivnice)