Sport > Tabele > Međuopštinska liga - 2. razred (2016/2017)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Partizan (Kupusina) 14 12 2 0 63:7 +56 0 38
2 Dinamo 1923 (Bački Breg) 14 9 3 2 36:17 +19 0 30
3 Rastina 1918 15 9 1 5 35:26 +9 0 28
4 Jedinstvo (Ribarevo) 14 8 1 5 32:14 +18 0 25
5 KFK Kula 15 6 3 6 31:30 +1 0 21
6 OFK Metalac (Sombor) 15 5 4 6 27:29 -2 0 19
7 Dinamo (Sonta) 14 5 3 6 30:21 +9 -1 17
8 Panonija (Lalić) 15 4 5 6 24:21 +3 0 17
9 Sport (Bezdan) 15 4 5 6 18:26 -8 0 17
10 Jedinstvo 1947 (Kolut) 15 3 1 11 19:51 -32 -1 9
11 Telečka 14 1 0 13 6:79 -73 0 3

1. kolo

(Sonta) Dinamo 3:2 Panonija (Lalić)
Telečka 0:6 Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Bezdan) Sport 1:1 KFK Kula
Rastina 1918 2:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Sombor) OFK Metalac 1:5 Partizan (Kupusina)

2. kolo

(Ribarevo) Jedinstvo 1:1 OFK Metalac (Sombor)
KFK Kula 3:2 Rastina 1918
(Kolut) Jedinstvo 1947 1:0 Sport (Bezdan)
(Lalić) Panonija 1:0 Telečka
(Bački Breg) Dinamo 1923 2:1 Dinamo (Sonta)

3. kolo

Telečka 0:2 Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Bezdan) Sport 0:0 Panonija (Lalić)
Rastina 1918 3:1 Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Sombor) OFK Metalac 0:0 KFK Kula
(Kupusina) Partizan 3:1 Jedinstvo (Ribarevo)

4. kolo

KFK Kula 0:3 Partizan (Kupusina)
(Kolut) Jedinstvo 1947 0:4 OFK Metalac (Sombor)
(Lalić) Panonija 1:1 Rastina 1918
(Bački Breg) Dinamo 1923 5:0 Sport (Bezdan)
(Sonta) Dinamo 5:0 Telečka

5. kolo

(Bezdan) Sport 1:1 Dinamo (Sonta)
Rastina 1918 4:1 Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Sombor) OFK Metalac 2:1 Panonija (Lalić)
(Kupusina) Partizan 3:0 Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Ribarevo) Jedinstvo 3:0 KFK Kula

6. kolo

(Kolut) Jedinstvo 1947 0:6 Jedinstvo (Ribarevo)
(Lalić) Panonija 0:2 Partizan (Kupusina)
(Bački Breg) Dinamo 1923 5:1 OFK Metalac (Sombor)
(Sonta) Dinamo 6:0 Rastina 1918
Telečka 0:3 Sport (Bezdan)

7. kolo

Rastina 1918 8:0 Telečka
(Sombor) OFK Metalac 0:0 Dinamo (Sonta)
(Kupusina) Partizan 5:1 Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Ribarevo) Jedinstvo 2:1 Panonija (Lalić)
KFK Kula 6:0 Jedinstvo 1947 (Kolut)

8. kolo

(Lalić) Panonija 1:2 KFK Kula
(Bački Breg) Dinamo 1923 1:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Sonta) Dinamo 1:1 Partizan (Kupusina)
Telečka 1:7 OFK Metalac (Sombor)
(Bezdan) Sport 3:1 Rastina 1918

9. kolo

(Sombor) OFK Metalac 4:1 Sport (Bezdan)
(Kupusina) Partizan 16:0 Telečka
(Ribarevo) Jedinstvo 3:2 Dinamo (Sonta)
KFK Kula 1:1 Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Kolut) Jedinstvo 1947 3:3 Panonija (Lalić)

10. kolo

(Bački Breg) Dinamo 1923 4:1 Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Sonta) Dinamo 6:1 KFK Kula
Telečka 0:7 Jedinstvo (Ribarevo)
(Bezdan) Sport 1:1 Partizan (Kupusina)
Rastina 1918 3:0 OFK Metalac (Sombor)

11. kolo

(Kupusina) Partizan 7:0 Rastina 1918
(Ribarevo) Jedinstvo 5:1 Sport (Bezdan)
KFK Kula 10:0 Telečka
(Kolut) Jedinstvo 1947 2:0 Dinamo (Sonta)
(Lalić) Panonija 2:2 Dinamo 1923 (Bački Breg)

12. kolo

(Lalić) Panonija 5:1 Dinamo (Sonta)
(Kolut) Jedinstvo 1947 3:4 Telečka
KFK Kula 3:1 Sport (Bezdan)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:1 Rastina 1918
(Kupusina) Partizan 4:0 OFK Metalac (Sombor)

13. kolo

(Sombor) OFK Metalac 0:2 Jedinstvo (Ribarevo)
Rastina 1918 7:0 KFK Kula
(Bezdan) Sport 4:1 Jedinstvo 1947 (Kolut)
Telečka 0:3 Panonija (Lalić)
(Sonta) Dinamo 1:2 Dinamo 1923 (Bački Breg)

14. kolo

(Bački Breg) Dinamo 1923 6:1 Telečka
(Lalić) Panonija 2:0 Sport (Bezdan)
(Kolut) Jedinstvo 1947 0:2 Rastina 1918
KFK Kula 3:0 OFK Metalac (Sombor)
(Ribarevo) Jedinstvo 1:2 Partizan (Kupusina)

15. kolo

(Kupusina) Partizan 4:1 KFK Kula
(Sombor) OFK Metalac 5:1 Jedinstvo 1947 (Kolut)
Rastina 1918 1:0 Panonija (Lalić)
(Bezdan) Sport 0:0 Dinamo 1923 (Bački Breg)
Telečka 0:2 Dinamo (Sonta)

16. kolo

(Sonta) Dinamo 1:2 Sport (Bezdan)
(Bački Breg) Dinamo 1923 4:0 Rastina 1918
(Lalić) Panonija 2:2 OFK Metalac (Sombor)
(Kolut) Jedinstvo 1947 0:7 Partizan (Kupusina)
KFK Kula 0:1 Jedinstvo (Ribarevo)

17. kolo

(Ribarevo) Jedinstvo Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Kupusina) Partizan Panonija (Lalić)
(Sombor) OFK Metalac Dinamo 1923 (Bački Breg)
Rastina 1918 Dinamo (Sonta)
(Bezdan) Sport Telečka

18. kolo

Telečka Rastina 1918
(Sonta) Dinamo OFK Metalac (Sombor)
(Bački Breg) Dinamo 1923 Partizan (Kupusina)
(Lalić) Panonija Jedinstvo (Ribarevo)
(Kolut) Jedinstvo 1947 KFK Kula

19. kolo

KFK Kula Panonija (Lalić)
(Ribarevo) Jedinstvo Dinamo 1923 (Bački Breg)
(Kupusina) Partizan Dinamo (Sonta)
(Sombor) OFK Metalac Telečka
Rastina 1918 Sport (Bezdan)

20. kolo

(Bezdan) Sport OFK Metalac (Sombor)
Telečka Partizan (Kupusina)
(Sonta) Dinamo Jedinstvo (Ribarevo)
(Bački Breg) Dinamo 1923 KFK Kula
(Lalić) Panonija Jedinstvo 1947 (Kolut)

21. kolo

(Kolut) Jedinstvo 1947 Dinamo 1923 (Bački Breg)
KFK Kula Dinamo (Sonta)
(Ribarevo) Jedinstvo Telečka
(Kupusina) Partizan Sport (Bezdan)
(Sombor) OFK Metalac Rastina 1918

22. kolo

Rastina 1918 Partizan (Kupusina)
(Bezdan) Sport Jedinstvo (Ribarevo)
Telečka KFK Kula
(Sonta) Dinamo Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Bački Breg) Dinamo 1923 Panonija (Lalić)