Sport > Tabele > Područna liga Sombor (2016/2017)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 BSK (Bački Brestovac) 23 16 4 3 60:16 +44 0 52
2 Mladost (Bački Petrovac) 23 16 4 3 53:24 +29 0 52
3 Krila Krajine (Bačka Palanka) 23 14 4 5 45:19 +26 0 46
4 Hajduk junior (Kula) 23 12 1 10 53:42 +11 0 37
5 Rusin (Ruski Krstur) 23 10 6 7 38:32 +6 0 36
6 Slavija (Pivnice) 23 9 6 8 42:36 +6 0 33
7 Hercegovac (Gajdobra) 23 10 3 10 32:44 -12 0 33
8 ŽAK (Sombor) 23 9 2 12 37:42 -5 0 29
9 Mladost (Kruščić) 23 8 5 10 36:52 -16 0 29
10 Terekveš (Svilojevo) 23 8 5 10 44:32 +12 -1 28
11 Šikara (Sombor) 23 8 5 10 37:42 -5 -1 28
12 Budućnost (Mladenovo) 23 7 6 10 32:36 -4 0 27
13 Stari grad (Bačka Palanka) 23 7 6 10 29:36 -7 0 27
14 Lipar 23 6 4 13 26:45 -19 0 22
15 Borac (Bački Gračac) 23 6 2 15 34:67 -33 0 20
16 Polet (Sivac) 23 3 7 13 18:51 -33 0 16

1. kolo

(Bačka Palanka) Stari grad 0:2 Hajduk junior (Kula)
(Svilojevo) Terekveš 3:0 Hercegovac (Gajdobra)
(Sivac) Polet 0:0 Budućnost (Mladenovo)
(Sombor) Šikara 2:1 Borac (Bački Gračac)
(Kruščić) Mladost 2:2 BSK (Bački Brestovac)
Lipar 2:0 ŽAK (Sombor)
(Bački Petrovac) Mladost 3:2 Slavija (Pivnice)
(Ruski Krstur) Rusin 0:1 Krila Krajine (Bačka Palanka)

2. kolo

(Kula) Hajduk junior 2:0 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Pivnice) Slavija 2:0 Rusin (Ruski Krstur)
(Sombor) ŽAK 1:1 Mladost (Bački Petrovac)
(Bački Brestovac) BSK 4:0 Lipar
(Bački Gračac) Borac 4:2 Mladost (Kruščić)
(Mladenovo) Budućnost 1:4 Šikara (Sombor)
(Gajdobra) Hercegovac 1:0 Polet (Sivac)
(Bačka Palanka) Stari grad 1:1 Terekveš (Svilojevo)

3. kolo

(Svilojevo) Terekveš 0:2 Hajduk junior (Kula)
(Sivac) Polet 0:0 Stari grad (Bačka Palanka)
(Sombor) Šikara 4:0 Hercegovac (Gajdobra)
(Kruščić) Mladost 4:2 Budućnost (Mladenovo)
Lipar 3:0 Borac (Bački Gračac)
(Bački Petrovac) Mladost 2:1 BSK (Bački Brestovac)
(Ruski Krstur) Rusin 2:2 ŽAK (Sombor)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 3:0 Slavija (Pivnice)

4. kolo

(Kula) Hajduk junior 4:0 Slavija (Pivnice)
(Sombor) ŽAK 2:1 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Bački Brestovac) BSK 2:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Bački Gračac) Borac 1:3 Mladost (Bački Petrovac)
(Mladenovo) Budućnost 0:0 Lipar
(Gajdobra) Hercegovac 4:0 Mladost (Kruščić)
(Bačka Palanka) Stari grad 0:2 Šikara (Sombor)
(Svilojevo) Terekveš 1:1 Polet (Sivac)

5. kolo

(Sivac) Polet 0:2 Hajduk junior (Kula)
(Sombor) Šikara 3:0 Terekveš (Svilojevo)
(Kruščić) Mladost 2:0 Stari grad (Bačka Palanka)
Lipar 0:1 Hercegovac (Gajdobra)
(Bački Petrovac) Mladost 3:2 Budućnost (Mladenovo)
(Ruski Krstur) Rusin 5:2 Borac (Bački Gračac)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 2:2 BSK (Bački Brestovac)
(Pivnice) Slavija 1:0 ŽAK (Sombor)

6. kolo

(Kula) Hajduk junior 3:1 ŽAK (Sombor)
(Bački Brestovac) BSK 1:0 Slavija (Pivnice)
(Bački Gračac) Borac 2:2 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Mladenovo) Budućnost 1:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Gajdobra) Hercegovac 1:2 Mladost (Bački Petrovac)
(Bačka Palanka) Stari grad 4:1 Lipar
(Svilojevo) Terekveš 5:1 Mladost (Kruščić)
(Sivac) Polet 1:1 Šikara (Sombor)

7. kolo

(Sombor) Šikara 2:3 Hajduk junior (Kula)
(Kruščić) Mladost 2:1 Polet (Sivac)
Lipar 3:2 Terekveš (Svilojevo)
(Bački Petrovac) Mladost 4:0 Stari grad (Bačka Palanka)
(Ruski Krstur) Rusin 3:0 Hercegovac (Gajdobra)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 3:0 Budućnost (Mladenovo)
(Pivnice) Slavija 6:2 Borac (Bački Gračac)
(Sombor) ŽAK 0:4 BSK (Bački Brestovac)

8. kolo

(Kula) Hajduk junior 1:6 BSK (Bački Brestovac)
(Bački Gračac) Borac 1:4 ŽAK (Sombor)
(Mladenovo) Budućnost 2:4 Slavija (Pivnice)
(Gajdobra) Hercegovac 3:2 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Bačka Palanka) Stari grad 1:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Svilojevo) Terekveš 1:2 Mladost (Bački Petrovac)
(Sivac) Polet 1:1 Lipar
(Sombor) Šikara 0:0 Mladost (Kruščić)

9. kolo

(Kruščić) Mladost 3:0 Hajduk junior (Kula)
Lipar 2:0 Šikara (Sombor)
(Bački Petrovac) Mladost 5:0 Polet (Sivac)
(Ruski Krstur) Rusin 3:1 Terekveš (Svilojevo)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 0:0 Stari grad (Bačka Palanka)
(Pivnice) Slavija 1:1 Hercegovac (Gajdobra)
(Sombor) ŽAK 3:1 Budućnost (Mladenovo)
(Bački Brestovac) BSK 8:0 Borac (Bački Gračac)

10. kolo

(Kula) Hajduk junior 4:2 Borac (Bački Gračac)
(Mladenovo) Budućnost 0:2 BSK (Bački Brestovac)
(Gajdobra) Hercegovac 2:3 ŽAK (Sombor)
(Bačka Palanka) Stari grad 1:1 Slavija (Pivnice)
(Svilojevo) Terekveš 3:0 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Sivac) Polet 1:3 Rusin (Ruski Krstur)
(Sombor) Šikara 0:4 Mladost (Bački Petrovac)
(Kruščić) Mladost 4:3 Lipar

11. kolo

Lipar 3:1 Hajduk junior (Kula)
(Bački Petrovac) Mladost 4:1 Mladost (Kruščić)
(Ruski Krstur) Rusin 2:0 Šikara (Sombor)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 5:0 Polet (Sivac)
(Pivnice) Slavija 3:1 Terekveš (Svilojevo)
(Sombor) ŽAK 3:0 Stari grad (Bačka Palanka)
(Bački Brestovac) BSK 6:0 Hercegovac (Gajdobra)
(Bački Gračac) Borac 1:2 Budućnost (Mladenovo)

12. kolo

(Kula) Hajduk junior 2:3 Budućnost (Mladenovo)
(Gajdobra) Hercegovac 4:1 Borac (Bački Gračac)
(Bačka Palanka) Stari grad 0:4 BSK (Bački Brestovac)
(Svilojevo) Terekveš 0:3 ŽAK (Sombor)
(Sivac) Polet 3:2 Slavija (Pivnice)
(Sombor) Šikara 0:3 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Kruščić) Mladost 0:0 Rusin (Ruski Krstur)
Lipar 1:4 Mladost (Bački Petrovac)

13. kolo

(Bački Petrovac) Mladost 2:1 Hajduk junior (Kula)
(Ruski Krstur) Rusin 2:1 Lipar
(Bačka Palanka) Krila Krajine 2:0 Mladost (Kruščić)
(Pivnice) Slavija 3:1 Šikara (Sombor)
(Sombor) ŽAK 6:0 Polet (Sivac)
(Bački Brestovac) BSK 1:0 Terekveš (Svilojevo)
(Bački Gračac) Borac 2:5 Stari grad (Bačka Palanka)
(Mladenovo) Budućnost 0:1 Hercegovac (Gajdobra)

14. kolo

(Kula) Hajduk junior 3:0 Hercegovac (Gajdobra)
(Bačka Palanka) Stari grad 2:0 Budućnost (Mladenovo)
(Svilojevo) Terekveš 6:0 Borac (Bački Gračac)
(Sivac) Polet 0:2 BSK (Bački Brestovac)
(Sombor) Šikara 4:1 ŽAK (Sombor)
(Kruščić) Mladost 3:3 Slavija (Pivnice)
Lipar 0:3 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Bački Petrovac) Mladost 3:1 Rusin (Ruski Krstur)

15. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 3:2 Hajduk junior (Kula)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 1:1 Mladost (Bački Petrovac)
(Pivnice) Slavija 0:0 Lipar
(Sombor) ŽAK 4:0 Mladost (Kruščić)
(Bački Brestovac) BSK 3:0 Šikara (Sombor)
(Bački Gračac) Borac 3:1 Polet (Sivac)
(Mladenovo) Budućnost 1:1 Terekveš (Svilojevo)
(Gajdobra) Hercegovac 2:1 Stari grad (Bačka Palanka)

16. kolo

(Kula) Hajduk junior 0:3 Stari grad (Bačka Palanka)
(Gajdobra) Hercegovac 0:3 Terekveš (Svilojevo)
(Mladenovo) Budućnost 2:0 Polet (Sivac)
(Bački Gračac) Borac 0:0 Šikara (Sombor)
(Bački Brestovac) BSK 2:0 Mladost (Kruščić)
(Sombor) ŽAK 1:0 Lipar
(Pivnice) Slavija 3:3 Mladost (Bački Petrovac)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 1:2 Rusin (Ruski Krstur)

17. kolo

(Bačka Palanka) Krila Krajine 2:0 Hajduk junior (Kula)
(Ruski Krstur) Rusin 1:3 Slavija (Pivnice)
(Bački Petrovac) Mladost 1:0 ŽAK (Sombor)
Lipar 0:3 BSK (Bački Brestovac)
(Kruščić) Mladost 3:2 Borac (Bački Gračac)
(Sombor) Šikara 1:1 Budućnost (Mladenovo)
(Sivac) Polet 3:0 Hercegovac (Gajdobra)
(Svilojevo) Terekveš 3:3 Stari grad (Bačka Palanka)

18. kolo

(Kula) Hajduk junior 0:3 Terekveš (Svilojevo)
(Bačka Palanka) Stari grad 1:0 Polet (Sivac)
(Gajdobra) Hercegovac 2:2 Šikara (Sombor)
(Mladenovo) Budućnost 6:1 Mladost (Kruščić)
(Bački Gračac) Borac 3:0 Lipar
(Bački Brestovac) BSK 1:1 Mladost (Bački Petrovac)
(Sombor) ŽAK 0:2 Rusin (Ruski Krstur)
(Pivnice) Slavija 1:2 Krila Krajine (Bačka Palanka)

19. kolo

(Pivnice) Slavija 2:2 Hajduk junior (Kula)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 4:0 ŽAK (Sombor)
(Ruski Krstur) Rusin 1:1 BSK (Bački Brestovac)
(Bački Petrovac) Mladost 2:0 Borac (Bački Gračac)
Lipar 0:3 Budućnost (Mladenovo)
(Kruščić) Mladost 1:1 Hercegovac (Gajdobra)
(Sombor) Šikara 3:1 Stari grad (Bačka Palanka)
(Sivac) Polet 1:1 Terekveš (Svilojevo)

20. kolo

(Kula) Hajduk junior 5:1 Polet (Sivac)
(Svilojevo) Terekveš 5:0 Šikara (Sombor)
(Bačka Palanka) Stari grad 3:0 Mladost (Kruščić)
(Gajdobra) Hercegovac 2:1 Lipar
(Mladenovo) Budućnost 2:0 Mladost (Bački Petrovac)
(Bački Gračac) Borac 2:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Bački Brestovac) BSK 0:2 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Sombor) ŽAK 0:3 Slavija (Pivnice)

21. kolo

(Sombor) ŽAK 1:6 Hajduk junior (Kula)
(Pivnice) Slavija 1:0 BSK (Bački Brestovac)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 1:0 Borac (Bački Gračac)
(Ruski Krstur) Rusin 1:1 Budućnost (Mladenovo)
(Bački Petrovac) Mladost 1:3 Hercegovac (Gajdobra)
Lipar 3:1 Stari grad (Bačka Palanka)
(Kruščić) Mladost 2:0 Terekveš (Svilojevo)
(Sombor) Šikara 5:0 Polet (Sivac)

22. kolo

(Kula) Hajduk junior 5:1 Šikara (Sombor)
(Sivac) Polet 2:1 Mladost (Kruščić)
(Svilojevo) Terekveš 4:0 Lipar
(Bačka Palanka) Stari grad 1:0 Mladost (Bački Petrovac)
(Gajdobra) Hercegovac 4:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Mladenovo) Budućnost 1:2 Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Bački Gračac) Borac 2:1 Slavija (Pivnice)
(Bački Brestovac) BSK 1:0 ŽAK (Sombor)

23. kolo

(Bački Brestovac) BSK 4:3 Hajduk junior (Kula)
(Sombor) ŽAK 2:3 Borac (Bački Gračac)
(Pivnice) Slavija 0:1 Budućnost (Mladenovo)
(Bačka Palanka) Krila Krajine 3:0 Hercegovac (Gajdobra)
(Ruski Krstur) Rusin 2:1 Stari grad (Bačka Palanka)
(Bački Petrovac) Mladost 2:0 Terekveš (Svilojevo)
Lipar 2:2 Polet (Sivac)
(Kruščić) Mladost 4:2 Šikara (Sombor)

24. kolo

(Kula) Hajduk junior Mladost (Kruščić)
(Sombor) Šikara Lipar
(Sivac) Polet Mladost (Bački Petrovac)
(Svilojevo) Terekveš Rusin (Ruski Krstur)
(Bačka Palanka) Stari grad Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Gajdobra) Hercegovac Slavija (Pivnice)
(Mladenovo) Budućnost ŽAK (Sombor)
(Bački Gračac) Borac BSK (Bački Brestovac)

25. kolo

(Bački Gračac) Borac Hajduk junior (Kula)
(Bački Brestovac) BSK Budućnost (Mladenovo)
(Sombor) ŽAK Hercegovac (Gajdobra)
(Pivnice) Slavija Stari grad (Bačka Palanka)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Terekveš (Svilojevo)
(Ruski Krstur) Rusin Polet (Sivac)
(Bački Petrovac) Mladost Šikara (Sombor)
Lipar Mladost (Kruščić)

26. kolo

(Kula) Hajduk junior Lipar
(Kruščić) Mladost Mladost (Bački Petrovac)
(Sombor) Šikara Rusin (Ruski Krstur)
(Sivac) Polet Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Svilojevo) Terekveš Slavija (Pivnice)
(Bačka Palanka) Stari grad ŽAK (Sombor)
(Gajdobra) Hercegovac BSK (Bački Brestovac)
(Mladenovo) Budućnost Borac (Bački Gračac)

27. kolo

(Mladenovo) Budućnost Hajduk junior (Kula)
(Bački Gračac) Borac Hercegovac (Gajdobra)
(Bački Brestovac) BSK Stari grad (Bačka Palanka)
(Sombor) ŽAK Terekveš (Svilojevo)
(Pivnice) Slavija Polet (Sivac)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Šikara (Sombor)
(Ruski Krstur) Rusin Mladost (Kruščić)
(Bački Petrovac) Mladost Lipar

28. kolo

(Kula) Hajduk junior Mladost (Bački Petrovac)
Lipar Rusin (Ruski Krstur)
(Kruščić) Mladost Krila Krajine (Bačka Palanka)
(Sombor) Šikara Slavija (Pivnice)
(Sivac) Polet ŽAK (Sombor)
(Svilojevo) Terekveš BSK (Bački Brestovac)
(Bačka Palanka) Stari grad Borac (Bački Gračac)
(Gajdobra) Hercegovac Budućnost (Mladenovo)

29. kolo

(Gajdobra) Hercegovac Hajduk junior (Kula)
(Mladenovo) Budućnost Stari grad (Bačka Palanka)
(Bački Gračac) Borac Terekveš (Svilojevo)
(Bački Brestovac) BSK Polet (Sivac)
(Sombor) ŽAK Šikara (Sombor)
(Pivnice) Slavija Mladost (Kruščić)
(Bačka Palanka) Krila Krajine Lipar
(Ruski Krstur) Rusin Mladost (Bački Petrovac)

30. kolo

(Kula) Hajduk junior Rusin (Ruski Krstur)
(Bački Petrovac) Mladost Krila Krajine (Bačka Palanka)
Lipar Slavija (Pivnice)
(Kruščić) Mladost ŽAK (Sombor)
(Sombor) Šikara BSK (Bački Brestovac)
(Sivac) Polet Borac (Bački Gračac)
(Svilojevo) Terekveš Budućnost (Mladenovo)
(Bačka Palanka) Stari grad Hercegovac (Gajdobra)