Sport > Tabele > Vojvođanska liga - sever (2016/2017)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Bečej 1918 (Bečej) 15 13 1 1 51:7 +44 0 40
2 Budućnost (Gložan) 15 11 2 2 37:12 +25 0 35
3 Sloga (Čonoplja) 15 11 2 2 31:14 +17 0 35
4 Srbobran 15 8 3 4 24:16 +8 0 27
5 Tisa (Adorjan) 15 7 4 4 32:20 +12 0 25
6 Zadrugar (Srpski Miletić) 15 6 3 6 32:26 +6 0 21
7 Potisje (Kanjiža) 15 6 3 6 22:19 +3 0 21
8 Bačka (Pačir) 15 6 3 6 25:26 -1 0 21
9 Polet (Karavukovo) 15 6 3 6 23:28 -5 0 21
10 Radnički (Sombor) 15 5 4 6 19:25 -6 0 19
11 Mladost (Turija) 15 5 2 8 19:30 -11 0 17
12 Tavankut 15 5 1 9 22:30 -8 0 16
13 Vrbas 15 4 3 8 13:22 -9 0 15
14 Mladost Apa (Apatin) 15 4 2 9 21:36 -15 0 14
15 Tekstilac (Odžaci) 15 4 2 9 13:34 -21 0 14
16 Subotica 15 0 0 15 8:47 -39 0 0

1. kolo

(Čonoplja) Sloga 4:0 Polet (Karavukovo)
(Apatin) Mladost Apa 3:3 Mladost (Turija)
(Pačir) Bačka 4:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
Srbobran 1:0 Potisje (Kanjiža)
(Bečej) Bečej 1918 1:2 Budućnost (Gložan)
Vrbas 2:0 Tekstilac (Odžaci)
Tavankut 2:1 Subotica
(Adorjan) Tisa 3:0 Radnički (Sombor)

2. kolo

(Karavukovo) Polet 1:0 Radnički (Sombor)
Subotica 1:4 Tisa (Adorjan)
(Odžaci) Tekstilac 2:1 Tavankut
(Gložan) Budućnost 2:0 Vrbas
(Kanjiža) Potisje 0:3 Bečej 1918 (Bečej)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:2 Srbobran
(Turija) Mladost 3:2 Bačka (Pačir)
(Čonoplja) Sloga 1:0 Mladost Apa (Apatin)

3. kolo

(Apatin) Mladost Apa 1:0 Polet (Karavukovo)
(Pačir) Bačka 3:0 Sloga (Čonoplja)
Srbobran 2:1 Mladost (Turija)
(Bečej) Bečej 1918 5:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
Vrbas 1:2 Potisje (Kanjiža)
Tavankut 1:0 Budućnost (Gložan)
(Adorjan) Tisa 2:0 Tekstilac (Odžaci)
(Sombor) Radnički 1:0 Subotica

4. kolo

(Karavukovo) Polet 7:3 Subotica
(Odžaci) Tekstilac 0:1 Radnički (Sombor)
(Gložan) Budućnost 4:1 Tisa (Adorjan)
(Kanjiža) Potisje 1:0 Tavankut
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:0 Vrbas
(Turija) Mladost 0:1 Bečej 1918 (Bečej)
(Čonoplja) Sloga 1:0 Srbobran
(Apatin) Mladost Apa 1:1 Bačka (Pačir)

5. kolo

(Pačir) Bačka 1:4 Polet (Karavukovo)
Srbobran 3:0 Mladost Apa (Apatin)
(Bečej) Bečej 1918 3:0 Sloga (Čonoplja)
Vrbas 2:1 Mladost (Turija)
Tavankut 1:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Adorjan) Tisa 1:1 Potisje (Kanjiža)
(Sombor) Radnički 1:1 Budućnost (Gložan)
Subotica 1:2 Tekstilac (Odžaci)

6. kolo

(Karavukovo) Polet 0:0 Tekstilac (Odžaci)
(Gložan) Budućnost 3:0 Subotica
(Kanjiža) Potisje 1:1 Radnički (Sombor)
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:3 Tisa (Adorjan)
(Turija) Mladost 2:1 Tavankut
(Čonoplja) Sloga 1:1 Vrbas
(Apatin) Mladost Apa 1:5 Bečej 1918 (Bečej)
(Pačir) Bačka 1:0 Srbobran

7. kolo

Srbobran 4:0 Polet (Karavukovo)
(Bečej) Bečej 1918 4:0 Bačka (Pačir)
Vrbas 1:0 Mladost Apa (Apatin)
Tavankut 1:2 Sloga (Čonoplja)
(Adorjan) Tisa 1:1 Mladost (Turija)
(Sombor) Radnički 0:3 Zadrugar (Srpski Miletić)
Subotica 0:1 Potisje (Kanjiža)
(Odžaci) Tekstilac 0:5 Budućnost (Gložan)

8. kolo

(Karavukovo) Polet 2:2 Budućnost (Gložan)
(Kanjiža) Potisje 7:0 Tekstilac (Odžaci)
(Srpski Miletić) Zadrugar 4:0 Subotica
(Turija) Mladost 3:0 Radnički (Sombor)
(Čonoplja) Sloga 3:1 Tisa (Adorjan)
(Apatin) Mladost Apa 2:3 Tavankut
(Pačir) Bačka 1:1 Vrbas
Srbobran 0:0 Bečej 1918 (Bečej)

9. kolo

(Bečej) Bečej 1918 4:0 Polet (Karavukovo)
Vrbas 2:3 Srbobran
Tavankut 0:1 Bačka (Pačir)
(Adorjan) Tisa 5:1 Mladost Apa (Apatin)
(Sombor) Radnički 1:1 Sloga (Čonoplja)
Subotica 0:1 Mladost (Turija)
(Odžaci) Tekstilac 0:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Gložan) Budućnost 3:0 Potisje (Kanjiža)

10. kolo

(Karavukovo) Polet 0:0 Potisje (Kanjiža)
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:2 Budućnost (Gložan)
(Turija) Mladost 0:2 Tekstilac (Odžaci)
(Čonoplja) Sloga 4:0 Subotica
(Apatin) Mladost Apa 2:3 Radnički (Sombor)
(Pačir) Bačka 0:0 Tisa (Adorjan)
Srbobran 3:2 Tavankut
(Bečej) Bečej 1918 5:0 Vrbas

11. kolo

Vrbas 1:2 Polet (Karavukovo)
Tavankut 1:4 Bečej 1918 (Bečej)
(Adorjan) Tisa 4:0 Srbobran
(Sombor) Radnički 1:3 Bačka (Pačir)
Subotica 1:2 Mladost Apa (Apatin)
(Odžaci) Tekstilac 1:4 Sloga (Čonoplja)
(Gložan) Budućnost 6:1 Mladost (Turija)
(Kanjiža) Potisje 3:2 Zadrugar (Srpski Miletić)

12. kolo

(Karavukovo) Polet 3:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Turija) Mladost 1:0 Potisje (Kanjiža)
(Čonoplja) Sloga 2:0 Budućnost (Gložan)
(Apatin) Mladost Apa 3:0 Tekstilac (Odžaci)
(Pačir) Bačka 7:0 Subotica
Srbobran 1:1 Radnički (Sombor)
(Bečej) Bečej 1918 2:1 Tisa (Adorjan)
Vrbas 0:0 Tavankut

13. kolo

Tavankut 4:1 Polet (Karavukovo)
(Adorjan) Tisa 1:0 Vrbas
(Sombor) Radnički 1:4 Bečej 1918 (Bečej)
Subotica 0:1 Srbobran
(Odžaci) Tekstilac 4:0 Bačka (Pačir)
(Gložan) Budućnost 3:1 Mladost Apa (Apatin)
(Kanjiža) Potisje 2:3 Sloga (Čonoplja)
(Srpski Miletić) Zadrugar 5:0 Mladost (Turija)

14. kolo

(Karavukovo) Polet 2:1 Mladost (Turija)
(Čonoplja) Sloga 2:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Apatin) Mladost Apa 3:1 Potisje (Kanjiža)
(Pačir) Bačka 1:3 Budućnost (Gložan)
Srbobran 4:1 Tekstilac (Odžaci)
(Bečej) Bečej 1918 6:0 Subotica
Vrbas 0:1 Radnički (Sombor)
Tavankut 3:2 Tisa (Adorjan)

15. kolo

(Adorjan) Tisa 3:1 Polet (Karavukovo)
(Sombor) Radnički 7:2 Tavankut
Subotica 1:2 Vrbas
(Odžaci) Tekstilac 1:4 Bečej 1918 (Bečej)
(Gložan) Budućnost 1:0 Srbobran
(Kanjiža) Potisje 3:0 Bačka (Pačir)
(Srpski Miletić) Zadrugar 6:1 Mladost Apa (Apatin)
(Turija) Mladost 1:3 Sloga (Čonoplja)

16. kolo

(Karavukovo) Polet Sloga (Čonoplja)
(Turija) Mladost Mladost Apa (Apatin)
(Srpski Miletić) Zadrugar Bačka (Pačir)
(Kanjiža) Potisje Srbobran
(Gložan) Budućnost Bečej 1918 (Bečej)
(Odžaci) Tekstilac Vrbas
Subotica Tavankut
(Sombor) Radnički Tisa (Adorjan)

17. kolo

(Sombor) Radnički Polet (Karavukovo)
(Adorjan) Tisa Subotica
Tavankut Tekstilac (Odžaci)
Vrbas Budućnost (Gložan)
(Bečej) Bečej 1918 Potisje (Kanjiža)
Srbobran Zadrugar (Srpski Miletić)
(Pačir) Bačka Mladost (Turija)
(Apatin) Mladost Apa Sloga (Čonoplja)

18. kolo

(Karavukovo) Polet Mladost Apa (Apatin)
(Čonoplja) Sloga Bačka (Pačir)
(Turija) Mladost Srbobran
(Srpski Miletić) Zadrugar Bečej 1918 (Bečej)
(Kanjiža) Potisje Vrbas
(Gložan) Budućnost Tavankut
(Odžaci) Tekstilac Tisa (Adorjan)
Subotica Radnički (Sombor)

19. kolo

Subotica Polet (Karavukovo)
(Sombor) Radnički Tekstilac (Odžaci)
(Adorjan) Tisa Budućnost (Gložan)
Tavankut Potisje (Kanjiža)
Vrbas Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bečej) Bečej 1918 Mladost (Turija)
Srbobran Sloga (Čonoplja)
(Pačir) Bačka Mladost Apa (Apatin)

20. kolo

(Karavukovo) Polet Bačka (Pačir)
(Apatin) Mladost Apa Srbobran
(Čonoplja) Sloga Bečej 1918 (Bečej)
(Turija) Mladost Vrbas
(Srpski Miletić) Zadrugar Tavankut
(Kanjiža) Potisje Tisa (Adorjan)
(Gložan) Budućnost Radnički (Sombor)
(Odžaci) Tekstilac Subotica

21. kolo

(Odžaci) Tekstilac Polet (Karavukovo)
Subotica Budućnost (Gložan)
(Sombor) Radnički Potisje (Kanjiža)
(Adorjan) Tisa Zadrugar (Srpski Miletić)
Tavankut Mladost (Turija)
Vrbas Sloga (Čonoplja)
(Bečej) Bečej 1918 Mladost Apa (Apatin)
Srbobran Bačka (Pačir)

22. kolo

(Karavukovo) Polet Srbobran
(Pačir) Bačka Bečej 1918 (Bečej)
(Apatin) Mladost Apa Vrbas
(Čonoplja) Sloga Tavankut
(Turija) Mladost Tisa (Adorjan)
(Srpski Miletić) Zadrugar Radnički (Sombor)
(Kanjiža) Potisje Subotica
(Gložan) Budućnost Tekstilac (Odžaci)

23. kolo

(Gložan) Budućnost Polet (Karavukovo)
(Odžaci) Tekstilac Potisje (Kanjiža)
Subotica Zadrugar (Srpski Miletić)
(Sombor) Radnički Mladost (Turija)
(Adorjan) Tisa Sloga (Čonoplja)
Tavankut Mladost Apa (Apatin)
Vrbas Bačka (Pačir)
(Bečej) Bečej 1918 Srbobran

24. kolo

(Karavukovo) Polet Bečej 1918 (Bečej)
Srbobran Vrbas
(Pačir) Bačka Tavankut
(Apatin) Mladost Apa Tisa (Adorjan)
(Čonoplja) Sloga Radnički (Sombor)
(Turija) Mladost Subotica
(Srpski Miletić) Zadrugar Tekstilac (Odžaci)
(Kanjiža) Potisje Budućnost (Gložan)

25. kolo

(Kanjiža) Potisje Polet (Karavukovo)
(Gložan) Budućnost Zadrugar (Srpski Miletić)
(Odžaci) Tekstilac Mladost (Turija)
Subotica Sloga (Čonoplja)
(Sombor) Radnički Mladost Apa (Apatin)
(Adorjan) Tisa Bačka (Pačir)
Tavankut Srbobran
Vrbas Bečej 1918 (Bečej)

26. kolo

(Karavukovo) Polet Vrbas
(Bečej) Bečej 1918 Tavankut
Srbobran Tisa (Adorjan)
(Pačir) Bačka Radnički (Sombor)
(Apatin) Mladost Apa Subotica
(Čonoplja) Sloga Tekstilac (Odžaci)
(Turija) Mladost Budućnost (Gložan)
(Srpski Miletić) Zadrugar Potisje (Kanjiža)

27. kolo

(Srpski Miletić) Zadrugar Polet (Karavukovo)
(Kanjiža) Potisje Mladost (Turija)
(Gložan) Budućnost Sloga (Čonoplja)
(Odžaci) Tekstilac Mladost Apa (Apatin)
Subotica Bačka (Pačir)
(Sombor) Radnički Srbobran
(Adorjan) Tisa Bečej 1918 (Bečej)
Tavankut Vrbas

28. kolo

(Karavukovo) Polet Tavankut
Vrbas Tisa (Adorjan)
(Bečej) Bečej 1918 Radnički (Sombor)
Srbobran Subotica
(Pačir) Bačka Tekstilac (Odžaci)
(Apatin) Mladost Apa Budućnost (Gložan)
(Čonoplja) Sloga Potisje (Kanjiža)
(Turija) Mladost Zadrugar (Srpski Miletić)

29. kolo

(Turija) Mladost Polet (Karavukovo)
(Srpski Miletić) Zadrugar Sloga (Čonoplja)
(Kanjiža) Potisje Mladost Apa (Apatin)
(Gložan) Budućnost Bačka (Pačir)
(Odžaci) Tekstilac Srbobran
Subotica Bečej 1918 (Bečej)
(Sombor) Radnički Vrbas
(Adorjan) Tisa Tavankut

30. kolo

(Karavukovo) Polet Tisa (Adorjan)
Tavankut Radnički (Sombor)
Vrbas Subotica
(Bečej) Bečej 1918 Tekstilac (Odžaci)
Srbobran Budućnost (Gložan)
(Pačir) Bačka Potisje (Kanjiža)
(Apatin) Mladost Apa Zadrugar (Srpski Miletić)
(Čonoplja) Sloga Mladost (Turija)