Sport > Tabele > Područna liga Sombor (2010/2011)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Stanišić 30 21 3 6 72:46 +26 0 66
2 Mladost (Kruščić) 30 19 4 7 64:34 +30 -1 60
3 Hajduk (Stapar) 30 14 6 10 68:52 +16 0 48
4 Zadrugar (Srpski Miletić) 30 14 6 10 49:40 +9 0 48
5 PIK Prigrevica 30 14 6 10 49:40 +9 0 48
6 Kordun (Kljajićevo) 30 13 7 10 66:43 +23 0 46
7 Omladinac (Bukovac) 30 12 5 13 57:53 +4 0 41
8 Graničar (Riđica) 30 11 8 11 67:65 +2 0 41
9 Crvenka 30 12 5 13 60:59 +1 0 41
10 ŽAK (Sombor) 30 9 11 10 53:48 +5 0 38
11 Borac (Bački Gračac) 30 11 3 16 45:63 -18 0 36
12 BSK (Bački Brestovac) 30 11 2 17 55:73 -18 0 35
13 Kula 30 9 7 14 52:64 -12 0 34
14 Polet (Karavukovo) 30 10 4 16 54:77 -23 0 34
15 Radnički (Ratkovo) 30 8 5 17 46:72 -26 0 29
16 OFK Odžaci 30 7 8 15 44:72 -28 -1 28

1. kolo

(Kljajićevo) Kordun 3:4 Mladost (Kruščić)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:0 Omladinac (Bukovac)
PIK Prigrevica 2:1 Radnički (Ratkovo)
(Bački Gračac) Borac 4:2 BSK (Bački Brestovac)
OFK Odžaci 3:3 Graničar (Riđica)
(Sombor) ŽAK 3:1 Kula
(Stapar) Hajduk 5:0 Crvenka
Stanišić 6:1 Polet (Karavukovo)

2. kolo

(Kruščić) Mladost 5:0 Polet (Karavukovo)
Crvenka 1:5 Stanišić
Kula 2:2 Hajduk (Stapar)
(Riđica) Graničar 4:1 ŽAK (Sombor)
(Bački Brestovac) BSK 3:0 OFK Odžaci
(Ratkovo) Radnički 2:1 Borac (Bački Gračac)
(Bukovac) Omladinac 0:0 PIK Prigrevica
(Kljajićevo) Kordun 2:0 Zadrugar (Srpski Miletić)

3. kolo

(Srpski Miletić) Zadrugar 1:2 Mladost (Kruščić)
PIK Prigrevica 2:0 Kordun (Kljajićevo)
(Bački Gračac) Borac 3:2 Omladinac (Bukovac)
OFK Odžaci 3:1 Radnički (Ratkovo)
(Sombor) ŽAK 2:1 BSK (Bački Brestovac)
(Stapar) Hajduk 3:4 Graničar (Riđica)
Stanišić 3:1 Kula
(Karavukovo) Polet 2:3 Crvenka

4. kolo

(Kruščić) Mladost 2:0 Crvenka
Kula 4:1 Polet (Karavukovo)
(Riđica) Graničar 0:4 Stanišić
(Bački Brestovac) BSK 0:4 Hajduk (Stapar)
(Ratkovo) Radnički 1:2 ŽAK (Sombor)
(Bukovac) Omladinac 3:1 OFK Odžaci
(Kljajićevo) Kordun 1:0 Borac (Bački Gračac)
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:0 PIK Prigrevica

5. kolo

PIK Prigrevica 2:0 Mladost (Kruščić)
(Bački Gračac) Borac 2:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
OFK Odžaci 0:0 Kordun (Kljajićevo)
(Sombor) ŽAK 1:1 Omladinac (Bukovac)
(Stapar) Hajduk 3:1 Radnički (Ratkovo)
Stanišić 1:0 BSK (Bački Brestovac)
(Karavukovo) Polet 5:2 Graničar (Riđica)
Crvenka 2:3 Kula

6. kolo

(Kruščić) Mladost 2:0 Kula
(Riđica) Graničar 2:1 Crvenka
(Bački Brestovac) BSK 2:0 Polet (Karavukovo)
(Ratkovo) Radnički 2:2 Stanišić
(Bukovac) Omladinac 4:2 Hajduk (Stapar)
(Kljajićevo) Kordun 3:1 ŽAK (Sombor)
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:2 OFK Odžaci
PIK Prigrevica 4:2 Borac (Bački Gračac)

7. kolo

(Bački Gračac) Borac 1:0 Mladost (Kruščić)
OFK Odžaci 1:2 PIK Prigrevica
(Sombor) ŽAK 1:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Stapar) Hajduk 4:1 Kordun (Kljajićevo)
Stanišić 2:1 Omladinac (Bukovac)
(Karavukovo) Polet 4:1 Radnički (Ratkovo)
Crvenka 3:2 BSK (Bački Brestovac)
Kula 1:3 Graničar (Riđica)

8. kolo

(Kruščić) Mladost 4:1 Graničar (Riđica)
(Bački Brestovac) BSK 2:1 Kula
(Ratkovo) Radnički 4:3 Crvenka
(Bukovac) Omladinac 2:1 Polet (Karavukovo)
(Kljajićevo) Kordun 3:5 Stanišić
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:0 Hajduk (Stapar)
PIK Prigrevica 3:1 ŽAK (Sombor)
(Bački Gračac) Borac 2:1 OFK Odžaci

9. kolo

OFK Odžaci 3:4 Mladost (Kruščić)
(Sombor) ŽAK 4:1 Borac (Bački Gračac)
(Stapar) Hajduk 1:1 PIK Prigrevica
Stanišić 2:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Karavukovo) Polet 2:2 Kordun (Kljajićevo)
Crvenka 1:1 Omladinac (Bukovac)
Kula 3:3 Radnički (Ratkovo)
(Riđica) Graničar 3:1 BSK (Bački Brestovac)

10. kolo

(Kruščić) Mladost 3:0 BSK (Bački Brestovac)
(Ratkovo) Radnički 3:2 Graničar (Riđica)
(Bukovac) Omladinac 5:1 Kula
(Kljajićevo) Kordun 0:2 Crvenka
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:1 Polet (Karavukovo)
PIK Prigrevica 2:0 Stanišić
(Bački Gračac) Borac 1:3 Hajduk (Stapar)
OFK Odžaci 1:1 ŽAK (Sombor)

11. kolo

(Sombor) ŽAK 1:2 Mladost (Kruščić)
(Stapar) Hajduk 1:0 OFK Odžaci
Stanišić 5:2 Borac (Bački Gračac)
(Karavukovo) Polet 0:1 PIK Prigrevica
Crvenka 1:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
Kula 3:1 Kordun (Kljajićevo)
(Riđica) Graničar 2:2 Omladinac (Bukovac)
(Bački Brestovac) BSK 3:3 Radnički (Ratkovo)

12. kolo

(Kruščić) Mladost 4:0 Radnički (Ratkovo)
(Bukovac) Omladinac 8:2 BSK (Bački Brestovac)
(Kljajićevo) Kordun 4:0 Graničar (Riđica)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:1 Kula
PIK Prigrevica 2:0 Crvenka
(Bački Gračac) Borac 1:3 Polet (Karavukovo)
OFK Odžaci 0:4 Stanišić
(Sombor) ŽAK 1:1 Hajduk (Stapar)

13. kolo

(Stapar) Hajduk 1:1 Mladost (Kruščić)
Stanišić 1:0 ŽAK (Sombor)
(Karavukovo) Polet 2:2 OFK Odžaci
Crvenka 3:0 Borac (Bački Gračac)
Kula 1:2 PIK Prigrevica
(Riđica) Graničar 2:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bački Brestovac) BSK 3:1 Kordun (Kljajićevo)
(Ratkovo) Radnički 1:2 Omladinac (Bukovac)

14. kolo

(Kruščić) Mladost 3:1 Omladinac (Bukovac)
(Kljajićevo) Kordun 2:0 Radnički (Ratkovo)
(Srpski Miletić) Zadrugar 6:0 BSK (Bački Brestovac)
PIK Prigrevica 3:0 Graničar (Riđica)
(Bački Gračac) Borac 2:1 Kula
OFK Odžaci 5:4 Crvenka
(Sombor) ŽAK 1:1 Polet (Karavukovo)
(Stapar) Hajduk 2:3 Stanišić

15. kolo

Stanišić 3:3 Mladost (Kruščić)
(Karavukovo) Polet 2:1 Hajduk (Stapar)
Crvenka 2:1 ŽAK (Sombor)
Kula 3:3 OFK Odžaci
(Riđica) Graničar 1:1 Borac (Bački Gračac)
(Bački Brestovac) BSK 1:2 PIK Prigrevica
(Ratkovo) Radnički 2:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bukovac) Omladinac 3:0 Kordun (Kljajićevo)

16. kolo

(Kruščić) Mladost 0:1 Kordun (Kljajićevo)
(Bukovac) Omladinac 2:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Ratkovo) Radnički 1:1 PIK Prigrevica
(Bački Brestovac) BSK 1:3 Borac (Bački Gračac)
(Riđica) Graničar 3:0 OFK Odžaci
Kula 3:0 ŽAK (Sombor)
Crvenka 5:2 Hajduk (Stapar)
(Karavukovo) Polet 0:1 Stanišić

17. kolo

(Karavukovo) Polet 2:3 Mladost (Kruščić)
Stanišić 1:0 Crvenka
(Stapar) Hajduk 1:1 Kula
(Sombor) ŽAK 1:1 Graničar (Riđica)
OFK Odžaci 0:0 BSK (Bački Brestovac)
(Bački Gračac) Borac 2:1 Radnički (Ratkovo)
PIK Prigrevica 3:0 Omladinac (Bukovac)
(Srpski Miletić) Zadrugar 0:0 Kordun (Kljajićevo)

18. kolo

(Kruščić) Mladost 1:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Kljajićevo) Kordun 3:1 PIK Prigrevica
(Bukovac) Omladinac 2:1 Borac (Bački Gračac)
(Ratkovo) Radnički 2:1 OFK Odžaci
(Bački Brestovac) BSK 3:2 ŽAK (Sombor)
(Riđica) Graničar 3:0 Hajduk (Stapar)
Kula 1:1 Stanišić
Crvenka 3:2 Polet (Karavukovo)

19. kolo

Crvenka 1:0 Mladost (Kruščić)
(Karavukovo) Polet 3:1 Kula
Stanišić 4:3 Graničar (Riđica)
(Stapar) Hajduk 1:0 BSK (Bački Brestovac)
(Sombor) ŽAK 2:1 Radnički (Ratkovo)
OFK Odžaci 2:2 Omladinac (Bukovac)
(Bački Gračac) Borac 0:0 Kordun (Kljajićevo)
PIK Prigrevica 2:2 Zadrugar (Srpski Miletić)

20. kolo

(Kruščić) Mladost 1:0 PIK Prigrevica
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:0 Borac (Bački Gračac)
(Kljajićevo) Kordun 6:0 OFK Odžaci
(Bukovac) Omladinac 0:1 ŽAK (Sombor)
(Ratkovo) Radnički 1:2 Hajduk (Stapar)
(Bački Brestovac) BSK 1:3 Stanišić
(Riđica) Graničar 5:2 Polet (Karavukovo)
Kula 2:2 Crvenka

21. kolo

Kula 3:1 Mladost (Kruščić)
Crvenka 2:2 Graničar (Riđica)
(Karavukovo) Polet 3:1 BSK (Bački Brestovac)
Stanišić 4:0 Radnički (Ratkovo)
(Stapar) Hajduk 3:1 Omladinac (Bukovac)
(Sombor) ŽAK 1:1 Kordun (Kljajićevo)
OFK Odžaci 1:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bački Gračac) Borac 3:1 PIK Prigrevica

22. kolo

(Kruščić) Mladost 3:0 Borac (Bački Gračac)
PIK Prigrevica 1:2 OFK Odžaci
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:1 ŽAK (Sombor)
(Kljajićevo) Kordun 7:2 Hajduk (Stapar)
(Bukovac) Omladinac 3:0 Stanišić
(Ratkovo) Radnički 0:2 Polet (Karavukovo)
(Bački Brestovac) BSK 3:2 Crvenka
(Riđica) Graničar 3:0 Kula

23. kolo

(Riđica) Graničar 1:1 Mladost (Kruščić)
Kula 1:5 BSK (Bački Brestovac)
Crvenka 6:1 Radnički (Ratkovo)
(Karavukovo) Polet 3:1 Omladinac (Bukovac)
Stanišić 2:1 Kordun (Kljajićevo)
(Stapar) Hajduk 2:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Sombor) ŽAK 1:1 PIK Prigrevica
OFK Odžaci 3:2 Borac (Bački Gračac)

24. kolo

(Kruščić) Mladost 3:0 OFK Odžaci
(Bački Gračac) Borac 5:5 ŽAK (Sombor)
PIK Prigrevica 0:2 Hajduk (Stapar)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:0 Stanišić
(Kljajićevo) Kordun 8:0 Polet (Karavukovo)
(Bukovac) Omladinac 1:2 Crvenka
(Ratkovo) Radnički 1:2 Kula
(Bački Brestovac) BSK 5:4 Graničar (Riđica)

25. kolo

(Bački Brestovac) BSK 0:1 Mladost (Kruščić)
(Riđica) Graničar 6:1 Radnički (Ratkovo)
Kula 3:1 Omladinac (Bukovac)
Crvenka 1:1 Kordun (Kljajićevo)
(Karavukovo) Polet 5:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
Stanišić 2:0 PIK Prigrevica
(Stapar) Hajduk 3:1 Borac (Bački Gračac)
(Sombor) ŽAK 5:0 OFK Odžaci

26. kolo

(Kruščić) Mladost 1:1 ŽAK (Sombor)
OFK Odžaci 3:2 Hajduk (Stapar)
(Bački Gračac) Borac 0:3 Stanišić
PIK Prigrevica 6:1 Polet (Karavukovo)
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:0 Crvenka
(Kljajićevo) Kordun 5:2 Kula
(Bukovac) Omladinac 3:0 Graničar (Riđica)
(Ratkovo) Radnički 2:1 BSK (Bački Brestovac)

27. kolo

(Ratkovo) Radnički 4:1 Mladost (Kruščić)
(Bački Brestovac) BSK 5:3 Omladinac (Bukovac)
(Riđica) Graničar 1:1 Kordun (Kljajićevo)
Kula 3:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
Crvenka 5:0 PIK Prigrevica
(Karavukovo) Polet 3:0 Borac (Bački Gračac)
Stanišić 4:1 OFK Odžaci
(Stapar) Hajduk 2:2 ŽAK (Sombor)

28. kolo

(Kruščić) Mladost 2:1 Hajduk (Stapar)
(Sombor) ŽAK 4:0 Stanišić
OFK Odžaci 3:1 Polet (Karavukovo)
(Bački Gračac) Borac 2:0 Crvenka
PIK Prigrevica 1:1 Kula
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:0 Graničar (Riđica)
(Kljajićevo) Kordun 5:1 BSK (Bački Brestovac)
(Bukovac) Omladinac 0:3 Radnički (Ratkovo)

29. kolo

(Bukovac) Omladinac 2:0 Mladost (Kruščić)
(Ratkovo) Radnički 2:0 Kordun (Kljajićevo)
(Bački Brestovac) BSK 4:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Riđica) Graničar 4:3 PIK Prigrevica
Kula 2:0 Borac (Bački Gračac)
Crvenka 3:1 OFK Odžaci
(Karavukovo) Polet 1:1 ŽAK (Sombor)
Stanišić 0:4 Hajduk (Stapar)

30. kolo

(Kruščić) Mladost 7:1 Stanišić
(Stapar) Hajduk 8:1 Polet (Karavukovo)
(Sombor) ŽAK 5:2 Crvenka
OFK Odžaci 2:1 Kula
(Bački Gračac) Borac 3:2 Graničar (Riđica)
PIK Prigrevica 1:3 BSK (Bački Brestovac)
(Srpski Miletić) Zadrugar 4:1 Radnički (Ratkovo)
(Kljajićevo) Kordun 4:1 Omladinac (Bukovac)