Sport > Tabele > Područna liga Sombor (2015/2016)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Polet (Karavukovo) 30 21 8 1 79:23 +56 0 71
2 Lipar 30 18 5 7 65:30 +35 0 59
3 OFK Šikara (Sombor) 30 17 4 9 74:46 +28 0 55
4 BSK (Bački Brestovac) 30 15 8 7 75:39 +36 0 53
5 Mladost (Kruščić) 30 14 4 12 69:58 +11 0 46
6 Terekveš (Svilojevo) 30 13 7 10 64:54 +10 0 46
7 Rusin (Ruski Krstur) 30 13 6 11 46:52 -6 0 45
8 Borac (Bački Gračac) 30 13 3 14 57:61 -4 0 42
9 Kula 30 11 8 11 48:53 -5 0 41
10 Hajduk (Stapar) 30 10 7 13 52:61 -9 0 37
11 Omladinac (Bukovac) 30 9 8 13 47:48 -1 0 35
12 Kordun (Kljajićevo) 30 9 8 13 40:63 -23 0 35
13 Radnički 1918 (Ratkovo) 30 10 5 15 44:79 -35 0 35
14 Omladinac (Deronje) 30 9 5 16 36:47 -11 0 32
15 Stanišić 30 8 2 20 42:62 -20 0 26
16 Graničar (Gakovo) 30 5 2 23 29:91 -62 0 17

1. kolo

(Kruščić) Mladost 6:0 Terekveš (Svilojevo)
Stanišić 2:2 Hajduk (Stapar)
(Ruski Krstur) Rusin 1:4 Graničar (Gakovo)
(Bukovac) Omladinac 1:1 Polet (Karavukovo)
(Kljajićevo) Kordun 2:2 Omladinac (Deronje)
(Bački Brestovac) BSK 3:0 Lipar
Kula 0:6 OFK Šikara (Sombor)
(Bački Gračac) Borac 1:0 Radnički 1918 (Ratkovo)

2. kolo

(Svilojevo) Terekveš 4:0 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Sombor) OFK Šikara 5:1 Borac (Bački Gračac)
Lipar 3:0 Kula
(Deronje) Omladinac 1:2 BSK (Bački Brestovac)
(Karavukovo) Polet 2:0 Kordun (Kljajićevo)
(Gakovo) Graničar 1:0 Omladinac (Bukovac)
(Stapar) Hajduk 2:2 Rusin (Ruski Krstur)
(Kruščić) Mladost 1:0 Stanišić

3. kolo

Stanišić 3:0 Terekveš (Svilojevo)
(Ruski Krstur) Rusin 3:2 Mladost (Kruščić)
(Bukovac) Omladinac 8:0 Hajduk (Stapar)
(Kljajićevo) Kordun 3:2 Graničar (Gakovo)
(Bački Brestovac) BSK 1:1 Polet (Karavukovo)
Kula 1:0 Omladinac (Deronje)
(Bački Gračac) Borac 2:1 Lipar
(Ratkovo) Radnički 1918 0:3 OFK Šikara (Sombor)

4. kolo

(Svilojevo) Terekveš 2:2 OFK Šikara (Sombor)
Lipar 3:0 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Deronje) Omladinac 1:0 Borac (Bački Gračac)
(Karavukovo) Polet 6:0 Kula
(Gakovo) Graničar 0:2 BSK (Bački Brestovac)
(Stapar) Hajduk 1:1 Kordun (Kljajićevo)
(Kruščić) Mladost 0:1 Omladinac (Bukovac)
Stanišić 1:0 Rusin (Ruski Krstur)

5. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 3:2 Terekveš (Svilojevo)
(Bukovac) Omladinac 2:2 Stanišić
(Kljajićevo) Kordun 2:1 Mladost (Kruščić)
(Bački Brestovac) BSK 1:0 Hajduk (Stapar)
Kula 3:1 Graničar (Gakovo)
(Bački Gračac) Borac 1:1 Polet (Karavukovo)
(Ratkovo) Radnički 1918 2:0 Omladinac (Deronje)
(Sombor) OFK Šikara 0:1 Lipar

6. kolo

(Svilojevo) Terekveš 1:1 Lipar
(Deronje) Omladinac 1:3 OFK Šikara (Sombor)
(Karavukovo) Polet 10:0 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Gakovo) Graničar 2:2 Borac (Bački Gračac)
(Stapar) Hajduk 2:1 Kula
(Kruščić) Mladost 2:2 BSK (Bački Brestovac)
Stanišić 0:1 Kordun (Kljajićevo)
(Ruski Krstur) Rusin 2:1 Omladinac (Bukovac)

7. kolo

(Bukovac) Omladinac 1:1 Terekveš (Svilojevo)
(Kljajićevo) Kordun 0:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Bački Brestovac) BSK 7:1 Stanišić
Kula 2:3 Mladost (Kruščić)
(Bački Gračac) Borac 2:1 Hajduk (Stapar)
(Ratkovo) Radnički 1918 2:3 Graničar (Gakovo)
(Sombor) OFK Šikara 0:1 Polet (Karavukovo)
Lipar 2:0 Omladinac (Deronje)

8. kolo

(Svilojevo) Terekveš 3:1 Omladinac (Deronje)
(Karavukovo) Polet 1:0 Lipar
(Gakovo) Graničar 0:3 OFK Šikara (Sombor)
(Stapar) Hajduk 8:3 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Kruščić) Mladost 3:1 Borac (Bački Gračac)
Stanišić 3:2 Kula
(Ruski Krstur) Rusin 1:0 BSK (Bački Brestovac)
(Bukovac) Omladinac 2:0 Kordun (Kljajićevo)

9. kolo

(Kljajićevo) Kordun 0:3 Terekveš (Svilojevo)
(Bački Brestovac) BSK 3:3 Omladinac (Bukovac)
Kula 2:2 Rusin (Ruski Krstur)
(Bački Gračac) Borac 4:3 Stanišić
(Ratkovo) Radnički 1918 0:3 Mladost (Kruščić)
(Sombor) OFK Šikara 3:2 Hajduk (Stapar)
Lipar 3:0 Graničar (Gakovo)
(Deronje) Omladinac 1:4 Polet (Karavukovo)

10. kolo

(Svilojevo) Terekveš 0:4 Polet (Karavukovo)
(Gakovo) Graničar 3:1 Omladinac (Deronje)
(Stapar) Hajduk 1:2 Lipar
(Kruščić) Mladost 3:1 OFK Šikara (Sombor)
Stanišić 5:1 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Ruski Krstur) Rusin 1:0 Borac (Bački Gračac)
(Bukovac) Omladinac 1:1 Kula
(Kljajićevo) Kordun 4:4 BSK (Bački Brestovac)

11. kolo

(Bački Brestovac) BSK 4:2 Terekveš (Svilojevo)
Kula 0:3 Kordun (Kljajićevo)
(Bački Gračac) Borac 2:1 Omladinac (Bukovac)
(Ratkovo) Radnički 1918 1:4 Rusin (Ruski Krstur)
(Sombor) OFK Šikara 1:0 Stanišić
Lipar 2:1 Mladost (Kruščić)
(Deronje) Omladinac 1:1 Hajduk (Stapar)
(Karavukovo) Polet 2:0 Graničar (Gakovo)

12. kolo

(Svilojevo) Terekveš 4:0 Graničar (Gakovo)
(Stapar) Hajduk 2:2 Polet (Karavukovo)
(Kruščić) Mladost 2:1 Omladinac (Deronje)
Stanišić 1:2 Lipar
(Ruski Krstur) Rusin 1:0 OFK Šikara (Sombor)
(Bukovac) Omladinac 5:1 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Kljajićevo) Kordun 2:1 Borac (Bački Gračac)
(Bački Brestovac) BSK 2:2 Kula

13. kolo

Kula 2:2 Terekveš (Svilojevo)
(Bački Gračac) Borac 3:0 BSK (Bački Brestovac)
(Ratkovo) Radnički 1918 1:0 Kordun (Kljajićevo)
(Sombor) OFK Šikara 3:2 Omladinac (Bukovac)
Lipar 6:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Deronje) Omladinac 1:0 Stanišić
(Karavukovo) Polet 8:1 Mladost (Kruščić)
(Gakovo) Graničar 0:1 Hajduk (Stapar)

14. kolo

(Svilojevo) Terekveš 3:2 Hajduk (Stapar)
(Kruščić) Mladost 5:0 Graničar (Gakovo)
Stanišić 1:2 Polet (Karavukovo)
(Ruski Krstur) Rusin 2:0 Omladinac (Deronje)
(Bukovac) Omladinac 1:0 Lipar
(Kljajićevo) Kordun 1:1 OFK Šikara (Sombor)
(Bački Brestovac) BSK 11:0 Radnički 1918 (Ratkovo)
Kula 3:1 Borac (Bački Gračac)

15. kolo

(Bački Gračac) Borac 5:2 Terekveš (Svilojevo)
(Ratkovo) Radnički 1918 0:4 Kula
(Sombor) OFK Šikara 0:2 BSK (Bački Brestovac)
Lipar 4:1 Kordun (Kljajićevo)
(Deronje) Omladinac 0:3 Omladinac (Bukovac)
(Karavukovo) Polet 1:0 Rusin (Ruski Krstur)
(Gakovo) Graničar 0:3 Stanišić
(Stapar) Hajduk 2:2 Mladost (Kruščić)

16. kolo

(Svilojevo) Terekveš 2:0 Mladost (Kruščić)
(Stapar) Hajduk 3:1 Stanišić
(Gakovo) Graničar 0:3 Rusin (Ruski Krstur)
(Karavukovo) Polet 1:1 Omladinac (Bukovac)
(Deronje) Omladinac 1:1 Kordun (Kljajićevo)
Lipar 2:0 BSK (Bački Brestovac)
(Sombor) OFK Šikara 1:0 Kula
(Ratkovo) Radnički 1918 3:2 Borac (Bački Gračac)

17. kolo

(Ratkovo) Radnički 1918 1:1 Terekveš (Svilojevo)
(Bački Gračac) Borac 3:2 OFK Šikara (Sombor)
Kula 1:1 Lipar
(Bački Brestovac) BSK 3:0 Omladinac (Deronje)
(Kljajićevo) Kordun 1:1 Polet (Karavukovo)
(Bukovac) Omladinac 3:0 Graničar (Gakovo)
(Ruski Krstur) Rusin 3:1 Hajduk (Stapar)
Stanišić 2:3 Mladost (Kruščić)

18. kolo

(Svilojevo) Terekveš 4:0 Stanišić
(Kruščić) Mladost 5:0 Rusin (Ruski Krstur)
(Stapar) Hajduk 2:0 Omladinac (Bukovac)
(Gakovo) Graničar 0:3 Kordun (Kljajićevo)
(Karavukovo) Polet 0:0 BSK (Bački Brestovac)
(Deronje) Omladinac 2:0 Kula
Lipar 7:1 Borac (Bački Gračac)
(Sombor) OFK Šikara 2:2 Radnički 1918 (Ratkovo)

19. kolo

(Sombor) OFK Šikara 2:0 Terekveš (Svilojevo)
(Ratkovo) Radnički 1918 0:0 Lipar
(Bački Gračac) Borac 1:0 Omladinac (Deronje)
Kula 0:1 Polet (Karavukovo)
(Bački Brestovac) BSK 5:0 Graničar (Gakovo)
(Kljajićevo) Kordun 1:1 Hajduk (Stapar)
(Bukovac) Omladinac 4:2 Mladost (Kruščić)
(Ruski Krstur) Rusin 1:0 Stanišić

20. kolo

(Svilojevo) Terekveš 1:1 Rusin (Ruski Krstur)
Stanišić 1:0 Omladinac (Bukovac)
(Kruščić) Mladost 5:0 Kordun (Kljajićevo)
(Stapar) Hajduk 2:0 BSK (Bački Brestovac)
(Gakovo) Graničar 1:1 Kula
(Karavukovo) Polet 3:1 Borac (Bački Gračac)
(Deronje) Omladinac 1:1 Radnički 1918 (Ratkovo)
Lipar 3:1 OFK Šikara (Sombor)

21. kolo

Lipar 2:3 Terekveš (Svilojevo)
(Sombor) OFK Šikara 2:1 Omladinac (Deronje)
(Ratkovo) Radnički 1918 1:2 Polet (Karavukovo)
(Bački Gračac) Borac 3:0 Graničar (Gakovo)
Kula 4:0 Hajduk (Stapar)
(Bački Brestovac) BSK 5:0 Mladost (Kruščić)
(Kljajićevo) Kordun 3:0 Stanišić
(Bukovac) Omladinac 0:0 Rusin (Ruski Krstur)

22. kolo

(Svilojevo) Terekveš 3:0 Omladinac (Bukovac)
(Ruski Krstur) Rusin 3:1 Kordun (Kljajićevo)
Stanišić 0:3 BSK (Bački Brestovac)
(Kruščić) Mladost 3:1 Kula
(Stapar) Hajduk 4:1 Borac (Bački Gračac)
(Gakovo) Graničar 1:3 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Karavukovo) Polet 6:3 OFK Šikara (Sombor)
(Deronje) Omladinac 1:2 Lipar

23. kolo

(Deronje) Omladinac 2:1 Terekveš (Svilojevo)
Lipar 0:0 Polet (Karavukovo)
(Sombor) OFK Šikara 5:1 Graničar (Gakovo)
(Ratkovo) Radnički 1918 3:1 Hajduk (Stapar)
(Bački Gračac) Borac 4:2 Mladost (Kruščić)
Kula 2:1 Stanišić
(Bački Brestovac) BSK 2:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Kljajićevo) Kordun 3:2 Omladinac (Bukovac)

24. kolo

(Svilojevo) Terekveš 3:1 Kordun (Kljajićevo)
(Bukovac) Omladinac 0:0 BSK (Bački Brestovac)
(Ruski Krstur) Rusin 1:2 Kula
Stanišić 3:2 Borac (Bački Gračac)
(Kruščić) Mladost 2:2 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Stapar) Hajduk 3:1 OFK Šikara (Sombor)
(Gakovo) Graničar 0:2 Lipar
(Karavukovo) Polet 4:2 Omladinac (Deronje)

25. kolo

(Karavukovo) Polet 0:1 Terekveš (Svilojevo)
(Deronje) Omladinac 3:0 Graničar (Gakovo)
Lipar 3:1 Hajduk (Stapar)
(Sombor) OFK Šikara 3:0 Mladost (Kruščić)
(Ratkovo) Radnički 1918 2:0 Stanišić
(Bački Gračac) Borac 4:3 Rusin (Ruski Krstur)
Kula 4:1 Omladinac (Bukovac)
(Bački Brestovac) BSK 3:1 Kordun (Kljajićevo)

26. kolo

(Svilojevo) Terekveš 1:3 BSK (Bački Brestovac)
(Kljajićevo) Kordun 1:1 Kula
(Bukovac) Omladinac 1:0 Borac (Bački Gračac)
(Ruski Krstur) Rusin 0:3 Radnički 1918 (Ratkovo)
Stanišić 0:1 OFK Šikara (Sombor)
(Kruščić) Mladost 2:1 Lipar
(Stapar) Hajduk 0:3 Omladinac (Deronje)
(Gakovo) Graničar 1:3 Polet (Karavukovo)

27. kolo

(Gakovo) Graničar 3:10 Terekveš (Svilojevo)
(Karavukovo) Polet 3:0 Hajduk (Stapar)
(Deronje) Omladinac 1:1 Mladost (Kruščić)
Lipar 5:2 Stanišić
(Sombor) OFK Šikara 3:3 Rusin (Ruski Krstur)
(Ratkovo) Radnički 1918 4:0 Omladinac (Bukovac)
(Bački Gračac) Borac 5:0 Kordun (Kljajićevo)
Kula 3:1 BSK (Bački Brestovac)

28. kolo

(Svilojevo) Terekveš 1:1 Kula
(Bački Brestovac) BSK 2:2 Borac (Bački Gračac)
(Kljajićevo) Kordun 0:4 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Bukovac) Omladinac 2:5 OFK Šikara (Sombor)
(Ruski Krstur) Rusin 2:2 Lipar
Stanišić 1:2 Omladinac (Deronje)
(Kruščić) Mladost 2:3 Polet (Karavukovo)
(Stapar) Hajduk 3:0 Graničar (Gakovo)

29. kolo

(Stapar) Hajduk 4:2 Terekveš (Svilojevo)
(Gakovo) Graničar 5:4 Mladost (Kruščić)
(Karavukovo) Polet 4:1 Stanišić
(Deronje) Omladinac 4:0 Rusin (Ruski Krstur)
Lipar 4:1 Omladinac (Bukovac)
(Sombor) OFK Šikara 8:2 Kordun (Kljajićevo)
(Ratkovo) Radnički 1918 3:1 BSK (Bački Brestovac)
(Bački Gračac) Borac 2:3 Kula

30. kolo

(Svilojevo) Terekveš 2:0 Borac (Bački Gračac)
Kula 2:1 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Bački Brestovac) BSK 3:4 OFK Šikara (Sombor)
(Kljajićevo) Kordun 2:1 Lipar
(Bukovac) Omladinac 0:2 Omladinac (Deronje)
(Ruski Krstur) Rusin 1:2 Polet (Karavukovo)
Stanišić 5:1 Graničar (Gakovo)
(Kruščić) Mladost 3:0 Hajduk (Stapar)