Sport > Tabele > Vojvođanska liga - Bačka (2015/2016)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Bratstvo 1946 (Prigrevica) 30 24 5 1 78:16 +62 0 77
2 Sloga (Čonoplja) 30 21 4 5 73:27 +46 0 67
3 Bečej 1918 (Bečej) 30 19 5 6 73:23 +50 0 62
4 Tisa (Adorjan) 30 17 5 8 60:36 +24 0 56
5 Zadrugar (Srpski Miletić) 30 12 7 11 52:42 +10 0 43
6 Srbobran 30 12 5 13 54:45 +9 0 41
7 Subotica 30 11 7 12 42:43 -1 0 40
8 Tavankut 30 11 5 14 45:48 -3 0 38
9 Mladost (Turija) 30 12 3 15 48:54 -6 -1 38
10 Mladost Apa (Apatin) 30 12 3 15 41:50 -9 -1 38
11 Vrbas 30 10 5 15 49:59 -10 0 35
12 Bačka (Pačir) 30 10 4 16 34:66 -32 0 34
13 Tekstilac (Odžaci) 30 9 5 16 34:71 -37 -1 31
14 ŽAK (Sombor) 30 6 9 15 27:48 -21 0 27
15 Radnički (Sombor) 30 7 6 17 24:47 -23 0 27
16 Polet (Sivac) 30 6 4 20 38:97 -59 0 22

1. kolo

(Prigrevica) Bratstvo 1946 3:0 Tekstilac (Odžaci)
(Pačir) Bačka 3:1 Mladost (Turija)
(Sombor) Radnički 0:6 Bečej 1918 (Bečej)
Subotica 3:0 Mladost Apa (Apatin)
Vrbas 1:0 Sloga (Čonoplja)
(Adorjan) Tisa 1:0 ŽAK (Sombor)
Srbobran 2:0 Tavankut
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:1 Polet (Sivac)

2. kolo

(Odžaci) Tekstilac 2:1 Polet (Sivac)
Tavankut 1:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Sombor) ŽAK 0:1 Srbobran
(Čonoplja) Sloga 4:2 Tisa (Adorjan)
(Apatin) Mladost Apa 3:0 Vrbas
(Bečej) Bečej 1918 6:0 Subotica
(Turija) Mladost 4:2 Radnički (Sombor)
(Prigrevica) Bratstvo 1946 7:2 Bačka (Pačir)

3. kolo

(Pačir) Bačka 3:1 Tekstilac (Odžaci)
(Sombor) Radnički 0:1 Bratstvo 1946 (Prigrevica)
Subotica 1:0 Mladost (Turija)
Vrbas 2:4 Bečej 1918 (Bečej)
(Adorjan) Tisa 1:0 Mladost Apa (Apatin)
Srbobran 3:0 Sloga (Čonoplja)
(Srpski Miletić) Zadrugar 5:0 ŽAK (Sombor)
(Sivac) Polet 1:3 Tavankut

4. kolo

(Odžaci) Tekstilac 1:4 Tavankut
(Sombor) ŽAK 4:2 Polet (Sivac)
(Čonoplja) Sloga 2:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Apatin) Mladost Apa 2:1 Srbobran
(Bečej) Bečej 1918 1:0 Tisa (Adorjan)
(Turija) Mladost 3:6 Vrbas
(Prigrevica) Bratstvo 1946 1:0 Subotica
(Pačir) Bačka 0:0 Radnički (Sombor)

5. kolo

(Sombor) Radnički 1:1 Tekstilac (Odžaci)
Subotica 4:1 Bačka (Pačir)
Vrbas 1:1 Bratstvo 1946 (Prigrevica)
(Adorjan) Tisa 1:2 Mladost (Turija)
Srbobran 0:2 Bečej 1918 (Bečej)
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:1 Mladost Apa (Apatin)
(Sivac) Polet 1:0 Sloga (Čonoplja)
Tavankut 1:0 ŽAK (Sombor)

6. kolo

(Odžaci) Tekstilac 2:0 ŽAK (Sombor)
(Čonoplja) Sloga 1:0 Tavankut
(Apatin) Mladost Apa 0:0 Polet (Sivac)
(Bečej) Bečej 1918 5:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Turija) Mladost 2:4 Srbobran
(Prigrevica) Bratstvo 1946 1:1 Tisa (Adorjan)
(Pačir) Bačka 3:2 Vrbas
(Sombor) Radnički 0:1 Subotica

7. kolo

Subotica 4:0 Tekstilac (Odžaci)
Vrbas 0:1 Radnički (Sombor)
(Adorjan) Tisa 3:0 Bačka (Pačir)
Srbobran 1:2 Bratstvo 1946 (Prigrevica)
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:2 Mladost (Turija)
(Sivac) Polet 1:3 Bečej 1918 (Bečej)
Tavankut 1:0 Mladost Apa (Apatin)
(Sombor) ŽAK 1:1 Sloga (Čonoplja)

8. kolo

(Odžaci) Tekstilac 1:5 Sloga (Čonoplja)
(Apatin) Mladost Apa 2:1 ŽAK (Sombor)
(Bečej) Bečej 1918 1:1 Tavankut
(Turija) Mladost 5:2 Polet (Sivac)
(Prigrevica) Bratstvo 1946 1:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Pačir) Bačka 0:1 Srbobran
(Sombor) Radnički 0:2 Tisa (Adorjan)
Subotica 2:1 Vrbas

9. kolo

Vrbas 5:0 Tekstilac (Odžaci)
(Adorjan) Tisa 2:0 Subotica
Srbobran 2:0 Radnički (Sombor)
(Srpski Miletić) Zadrugar 6:1 Bačka (Pačir)
(Sivac) Polet 0:3 Bratstvo 1946 (Prigrevica)
Tavankut 2:0 Mladost (Turija)
(Sombor) ŽAK 1:0 Bečej 1918 (Bečej)
(Čonoplja) Sloga 5:0 Mladost Apa (Apatin)

10. kolo

(Odžaci) Tekstilac 0:4 Mladost Apa (Apatin)
(Bečej) Bečej 1918 2:0 Sloga (Čonoplja)
(Turija) Mladost 1:0 ŽAK (Sombor)
(Prigrevica) Bratstvo 1946 5:0 Tavankut
(Pačir) Bačka 0:3 Polet (Sivac)
(Sombor) Radnički 1:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
Subotica 1:1 Srbobran
Vrbas 3:2 Tisa (Adorjan)

11. kolo

(Adorjan) Tisa 3:0 Tekstilac (Odžaci)
Srbobran 2:2 Vrbas
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:0 Subotica
(Sivac) Polet 2:2 Radnički (Sombor)
Tavankut 2:1 Bačka (Pačir)
(Sombor) ŽAK 0:2 Bratstvo 1946 (Prigrevica)
(Čonoplja) Sloga 3:2 Mladost (Turija)
(Apatin) Mladost Apa 2:0 Bečej 1918 (Bečej)

12. kolo

(Odžaci) Tekstilac 0:2 Bečej 1918 (Bečej)
(Turija) Mladost 1:2 Mladost Apa (Apatin)
(Prigrevica) Bratstvo 1946 1:0 Sloga (Čonoplja)
(Pačir) Bačka 4:1 ŽAK (Sombor)
(Sombor) Radnički 1:0 Tavankut
Subotica 3:0 Polet (Sivac)
Vrbas 3:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Adorjan) Tisa 2:0 Srbobran

13. kolo

Srbobran 7:2 Tekstilac (Odžaci)
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:1 Tisa (Adorjan)
(Sivac) Polet 2:0 Vrbas
Tavankut 2:2 Subotica
(Sombor) ŽAK 2:1 Radnički (Sombor)
(Čonoplja) Sloga 3:0 Bačka (Pačir)
(Apatin) Mladost Apa 1:2 Bratstvo 1946 (Prigrevica)
(Bečej) Bečej 1918 2:1 Mladost (Turija)

14. kolo

(Odžaci) Tekstilac 2:2 Mladost (Turija)
(Prigrevica) Bratstvo 1946 1:0 Bečej 1918 (Bečej)
(Pačir) Bačka 1:0 Mladost Apa (Apatin)
(Sombor) Radnički 1:2 Sloga (Čonoplja)
Subotica 4:0 ŽAK (Sombor)
Vrbas 2:1 Tavankut
(Adorjan) Tisa 3:3 Polet (Sivac)
Srbobran 2:1 Zadrugar (Srpski Miletić)

15. kolo

(Srpski Miletić) Zadrugar 1:0 Tekstilac (Odžaci)
(Sivac) Polet 0:1 Srbobran
Tavankut 3:3 Tisa (Adorjan)
(Sombor) ŽAK 1:1 Vrbas
(Čonoplja) Sloga 1:0 Subotica
(Apatin) Mladost Apa 0:1 Radnički (Sombor)
(Bečej) Bečej 1918 5:0 Bačka (Pačir)
(Turija) Mladost 0:2 Bratstvo 1946 (Prigrevica)

16. kolo

(Odžaci) Tekstilac 0:2 Bratstvo 1946 (Prigrevica)
(Turija) Mladost 0:3 Bačka (Pačir)
(Bečej) Bečej 1918 4:0 Radnički (Sombor)
(Apatin) Mladost Apa 3:1 Subotica
(Čonoplja) Sloga 3:0 Vrbas
(Sombor) ŽAK 2:1 Tisa (Adorjan)
Tavankut 1:0 Srbobran
(Sivac) Polet 4:3 Zadrugar (Srpski Miletić)

17. kolo

(Sivac) Polet 1:3 Tekstilac (Odžaci)
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:1 Tavankut
Srbobran 1:1 ŽAK (Sombor)
(Adorjan) Tisa 2:2 Sloga (Čonoplja)
Vrbas 2:3 Mladost Apa (Apatin)
Subotica 0:2 Bečej 1918 (Bečej)
(Sombor) Radnički 0:2 Mladost (Turija)
(Pačir) Bačka 0:2 Bratstvo 1946 (Prigrevica)

18. kolo

(Odžaci) Tekstilac 0:0 Bačka (Pačir)
(Prigrevica) Bratstvo 1946 1:0 Radnički (Sombor)
(Turija) Mladost 3:1 Subotica
(Bečej) Bečej 1918 0:0 Vrbas
(Apatin) Mladost Apa 1:2 Tisa (Adorjan)
(Čonoplja) Sloga 4:1 Srbobran
(Sombor) ŽAK 1:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
Tavankut 3:1 Polet (Sivac)

19. kolo

Tavankut 2:1 Tekstilac (Odžaci)
(Sivac) Polet 3:2 ŽAK (Sombor)
(Srpski Miletić) Zadrugar 0:1 Sloga (Čonoplja)
Srbobran 1:2 Mladost Apa (Apatin)
(Adorjan) Tisa 1:0 Bečej 1918 (Bečej)
Vrbas 1:3 Mladost (Turija)
Subotica 1:1 Bratstvo 1946 (Prigrevica)
(Sombor) Radnički 2:0 Bačka (Pačir)

20. kolo

(Odžaci) Tekstilac 2:0 Radnički (Sombor)
(Pačir) Bačka 2:1 Subotica
(Prigrevica) Bratstvo 1946 2:0 Vrbas
(Turija) Mladost 1:0 Tisa (Adorjan)
(Bečej) Bečej 1918 0:0 Srbobran
(Apatin) Mladost Apa 1:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Čonoplja) Sloga 6:2 Polet (Sivac)
(Sombor) ŽAK 1:0 Tavankut

21. kolo

(Sombor) ŽAK 0:0 Tekstilac (Odžaci)
Tavankut 0:1 Sloga (Čonoplja)
(Sivac) Polet 2:1 Mladost Apa (Apatin)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:0 Bečej 1918 (Bečej)
Srbobran 1:1 Mladost (Turija)
(Adorjan) Tisa 2:3 Bratstvo 1946 (Prigrevica)
Vrbas 3:1 Bačka (Pačir)
Subotica 0:0 Radnički (Sombor)

22. kolo

(Odžaci) Tekstilac 2:1 Subotica
(Sombor) Radnički 0:1 Vrbas
(Pačir) Bačka 1:2 Tisa (Adorjan)
(Prigrevica) Bratstvo 1946 6:0 Srbobran
(Turija) Mladost 2:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bečej) Bečej 1918 7:1 Polet (Sivac)
(Apatin) Mladost Apa 2:1 Tavankut
(Čonoplja) Sloga 2:1 ŽAK (Sombor)

23. kolo

(Čonoplja) Sloga 8:1 Tekstilac (Odžaci)
(Sombor) ŽAK 2:2 Mladost Apa (Apatin)
Tavankut 2:2 Bečej 1918 (Bečej)
(Sivac) Polet 0:1 Mladost (Turija)
(Srpski Miletić) Zadrugar 0:1 Bratstvo 1946 (Prigrevica)
Srbobran 1:2 Bačka (Pačir)
(Adorjan) Tisa 2:1 Radnički (Sombor)
Vrbas 2:2 Subotica

24. kolo

(Odžaci) Tekstilac 2:0 Vrbas
Subotica 1:2 Tisa (Adorjan)
(Sombor) Radnički 0:2 Srbobran
(Pačir) Bačka 0:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Prigrevica) Bratstvo 1946 13:0 Polet (Sivac)
(Turija) Mladost 4:1 Tavankut
(Bečej) Bečej 1918 3:2 ŽAK (Sombor)
(Apatin) Mladost Apa 1:4 Sloga (Čonoplja)

25. kolo

(Apatin) Mladost Apa 3:1 Tekstilac (Odžaci)
(Čonoplja) Sloga 2:1 Bečej 1918 (Bečej)
(Sombor) ŽAK 1:1 Mladost (Turija)
Tavankut 1:3 Bratstvo 1946 (Prigrevica)
(Sivac) Polet 1:1 Bačka (Pačir)
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:2 Radnički (Sombor)
Srbobran 5:1 Subotica
(Adorjan) Tisa 3:2 Vrbas

26. kolo

(Odžaci) Tekstilac 1:0 Tisa (Adorjan)
Vrbas 2:1 Srbobran
Subotica 1:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Sombor) Radnički 3:1 Polet (Sivac)
(Pačir) Bačka 3:2 Tavankut
(Prigrevica) Bratstvo 1946 3:0 ŽAK (Sombor)
(Turija) Mladost 0:2 Sloga (Čonoplja)
(Bečej) Bečej 1918 4:1 Mladost Apa (Apatin)

27. kolo

(Bečej) Bečej 1918 3:0 Tekstilac (Odžaci)
(Apatin) Mladost Apa 2:1 Mladost (Turija)
(Čonoplja) Sloga 3:1 Bratstvo 1946 (Prigrevica)
(Sombor) ŽAK 0:0 Bačka (Pačir)
Tavankut 5:1 Radnički (Sombor)
(Sivac) Polet 0:3 Subotica
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:0 Vrbas
Srbobran 1:2 Tisa (Adorjan)

28. kolo

(Odžaci) Tekstilac 5:3 Srbobran
(Adorjan) Tisa 5:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
Vrbas 6:2 Polet (Sivac)
Subotica 1:0 Tavankut
(Sombor) Radnički 1:0 ŽAK (Sombor)
(Pačir) Bačka 0:6 Sloga (Čonoplja)
(Prigrevica) Bratstvo 1946 3:1 Mladost Apa (Apatin)
(Turija) Mladost 2:3 Bečej 1918 (Bečej)

29. kolo

(Turija) Mladost 1:2 Tekstilac (Odžaci)
(Bečej) Bečej 1918 1:1 Bratstvo 1946 (Prigrevica)
(Apatin) Mladost Apa 1:2 Bačka (Pačir)
(Čonoplja) Sloga 0:0 Radnički (Sombor)
(Sombor) ŽAK 1:1 Subotica
Tavankut 5:0 Vrbas
(Sivac) Polet 1:4 Tisa (Adorjan)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:0 Srbobran

30. kolo

(Odžaci) Tekstilac 2:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
Srbobran 9:0 Polet (Sivac)
(Adorjan) Tisa 5:0 Tavankut
Vrbas 1:2 ŽAK (Sombor)
Subotica 2:2 Sloga (Čonoplja)
(Sombor) Radnički 3:0 Mladost Apa (Apatin)
(Pačir) Bačka 0:4 Bečej 1918 (Bečej)
(Prigrevica) Bratstvo 1946 3:0 Mladost (Turija)