Sport > Tabele > Bačka liga (2014/2015)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 TSC (Bačka Topola) 30 23 6 1 72:20 +52 0 75
2 OFK Odžaci 30 22 4 4 74:28 +46 0 70
3 Subotica 30 17 5 8 60:31 +29 0 56
4 Srbobran 30 16 5 9 51:29 +22 0 53
5 Tisa (Adorjan) 30 15 7 8 52:31 +21 0 52
6 Zadrugar (Srpski Miletić) 30 14 7 9 56:33 +23 0 49
7 Vrbas 30 14 5 11 52:42 +10 0 47
8 OFK Mladost Apa (Apatin) 30 12 7 11 42:40 +2 0 43
9 Polet (Sivac) 30 12 1 17 41:51 -10 0 37
10 Mladost (Turija) 30 10 6 14 49:55 -6 0 36
11 Tavankut 30 10 6 14 36:48 -12 0 36
12 ŽAK (Sombor) 30 9 7 14 34:50 -16 0 34
13 Bačka (Pačir) 30 8 6 16 39:71 -32 0 30
14 Jadran (Feketić) 30 8 3 19 36:61 -25 0 27
15 Preporod (Novi Žednik) 30 5 5 20 26:69 -43 0 20
16 Borac (Bački Gračac) 30 4 2 24 27:88 -61 0 14

1. kolo

Srbobran 1:0 ŽAK (Sombor)
(Adorjan) Tisa 2:0 Vrbas
(Feketić) Jadran 1:0 Preporod (Novi Žednik)
(Bački Gračac) Borac 2:3 OFK Odžaci
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:1 Tavankut
(Apatin) OFK Mladost Apa 0:1 TSC (Bačka Topola)
(Pačir) Bačka 0:2 Subotica
(Sivac) Polet 2:0 Mladost (Turija)

2. kolo

(Sombor) ŽAK 2:2 Mladost (Turija)
Subotica 2:0 Polet (Sivac)
(Bačka Topola) TSC 5:0 Bačka (Pačir)
Tavankut 0:0 OFK Mladost Apa (Apatin)
OFK Odžaci 1:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Novi Žednik) Preporod 3:0 Borac (Bački Gračac)
Vrbas 1:0 Jadran (Feketić)
Srbobran 1:0 Tisa (Adorjan)

3. kolo

(Adorjan) Tisa 2:0 ŽAK (Sombor)
(Feketić) Jadran 1:2 Srbobran
(Bački Gračac) Borac 0:1 Vrbas
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:1 Preporod (Novi Žednik)
(Apatin) OFK Mladost Apa 1:3 OFK Odžaci
(Pačir) Bačka 1:0 Tavankut
(Sivac) Polet 0:1 TSC (Bačka Topola)
(Turija) Mladost 1:2 Subotica

4. kolo

(Sombor) ŽAK 1:3 Subotica
(Bačka Topola) TSC 1:0 Mladost (Turija)
Tavankut 1:4 Polet (Sivac)
OFK Odžaci 3:0 Bačka (Pačir)
(Novi Žednik) Preporod 1:5 OFK Mladost Apa (Apatin)
Vrbas 0:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
Srbobran 2:0 Borac (Bački Gračac)
(Adorjan) Tisa 3:1 Jadran (Feketić)

5. kolo

(Feketić) Jadran 3:1 ŽAK (Sombor)
(Bački Gračac) Borac 1:3 Tisa (Adorjan)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:0 Srbobran
(Apatin) OFK Mladost Apa 2:0 Vrbas
(Pačir) Bačka 0:0 Preporod (Novi Žednik)
(Sivac) Polet 1:2 OFK Odžaci
(Turija) Mladost 1:0 Tavankut
Subotica 2:3 TSC (Bačka Topola)

6. kolo

(Sombor) ŽAK 0:0 TSC (Bačka Topola)
Tavankut 0:1 Subotica
OFK Odžaci 7:0 Mladost (Turija)
(Novi Žednik) Preporod 2:0 Polet (Sivac)
Vrbas 6:0 Bačka (Pačir)
Srbobran 1:1 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Adorjan) Tisa 1:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Feketić) Jadran 6:1 Borac (Bački Gračac)

7. kolo

(Bački Gračac) Borac 0:2 ŽAK (Sombor)
(Srpski Miletić) Zadrugar 5:0 Jadran (Feketić)
(Apatin) OFK Mladost Apa 0:0 Tisa (Adorjan)
(Pačir) Bačka 2:1 Srbobran
(Sivac) Polet 1:3 Vrbas
(Turija) Mladost 3:1 Preporod (Novi Žednik)
Subotica 0:1 OFK Odžaci
(Bačka Topola) TSC 0:0 Tavankut

8. kolo

(Sombor) ŽAK 2:1 Tavankut
OFK Odžaci 3:2 TSC (Bačka Topola)
(Novi Žednik) Preporod 0:4 Subotica
Vrbas 2:0 Mladost (Turija)
Srbobran 3:2 Polet (Sivac)
(Adorjan) Tisa 4:1 Bačka (Pačir)
(Feketić) Jadran 0:1 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Bački Gračac) Borac 2:2 Zadrugar (Srpski Miletić)

9. kolo

(Srpski Miletić) Zadrugar 4:0 ŽAK (Sombor)
(Apatin) OFK Mladost Apa 2:1 Borac (Bački Gračac)
(Pačir) Bačka 3:1 Jadran (Feketić)
(Sivac) Polet 0:1 Tisa (Adorjan)
(Turija) Mladost 0:2 Srbobran
Subotica 6:0 Vrbas
(Bačka Topola) TSC 2:1 Preporod (Novi Žednik)
Tavankut 0:3 OFK Odžaci

10. kolo

(Sombor) ŽAK 0:3 OFK Odžaci
(Novi Žednik) Preporod 1:1 Tavankut
Vrbas 1:3 TSC (Bačka Topola)
Srbobran 2:3 Subotica
(Adorjan) Tisa 1:1 Mladost (Turija)
(Feketić) Jadran 2:1 Polet (Sivac)
(Bački Gračac) Borac 3:2 Bačka (Pačir)
(Srpski Miletić) Zadrugar 4:3 OFK Mladost Apa (Apatin)

11. kolo

(Apatin) OFK Mladost Apa 2:0 ŽAK (Sombor)
(Pačir) Bačka 3:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Sivac) Polet 4:0 Borac (Bački Gračac)
(Turija) Mladost 2:2 Jadran (Feketić)
Subotica 2:2 Tisa (Adorjan)
(Bačka Topola) TSC 3:2 Srbobran
Tavankut 2:1 Vrbas
OFK Odžaci 3:1 Preporod (Novi Žednik)

12. kolo

(Sombor) ŽAK 3:1 Preporod (Novi Žednik)
Vrbas 2:1 OFK Odžaci
Srbobran 5:0 Tavankut
(Adorjan) Tisa 3:4 TSC (Bačka Topola)
(Feketić) Jadran 1:2 Subotica
(Bački Gračac) Borac 2:0 Mladost (Turija)
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:0 Polet (Sivac)
(Apatin) OFK Mladost Apa 3:0 Bačka (Pačir)

13. kolo

(Pačir) Bačka 2:2 ŽAK (Sombor)
(Sivac) Polet 0:3 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Turija) Mladost 1:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
Subotica 2:0 Borac (Bački Gračac)
(Bačka Topola) TSC 3:1 Jadran (Feketić)
Tavankut 1:2 Tisa (Adorjan)
OFK Odžaci 3:1 Srbobran
(Novi Žednik) Preporod 1:3 Vrbas

14. kolo

(Sombor) ŽAK 0:0 Vrbas
Srbobran 4:0 Preporod (Novi Žednik)
(Adorjan) Tisa 1:1 OFK Odžaci
(Feketić) Jadran 1:2 Tavankut
(Bački Gračac) Borac 0:6 TSC (Bačka Topola)
(Srpski Miletić) Zadrugar 0:0 Subotica
(Apatin) OFK Mladost Apa 2:1 Mladost (Turija)
(Pačir) Bačka 1:3 Polet (Sivac)

15. kolo

(Sivac) Polet 1:0 ŽAK (Sombor)
(Turija) Mladost 6:0 Bačka (Pačir)
Subotica 0:0 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Bačka Topola) TSC 3:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
Tavankut 4:0 Borac (Bački Gračac)
OFK Odžaci 3:2 Jadran (Feketić)
(Novi Žednik) Preporod 0:3 Tisa (Adorjan)
Vrbas 0:3 Srbobran

16. kolo

(Sombor) ŽAK 0:1 Srbobran
Vrbas 0:0 Tisa (Adorjan)
(Novi Žednik) Preporod 1:0 Jadran (Feketić)
OFK Odžaci 1:2 Borac (Bački Gračac)
Tavankut 1:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bačka Topola) TSC 5:1 OFK Mladost Apa (Apatin)
Subotica 4:0 Bačka (Pačir)
(Turija) Mladost 3:0 Polet (Sivac)

17. kolo

(Turija) Mladost 0:0 ŽAK (Sombor)
(Sivac) Polet 0:0 Subotica
(Pačir) Bačka 0:0 TSC (Bačka Topola)
(Apatin) OFK Mladost Apa 1:2 Tavankut
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:1 OFK Odžaci
(Bački Gračac) Borac 1:1 Preporod (Novi Žednik)
(Feketić) Jadran 0:1 Vrbas
(Adorjan) Tisa 0:1 Srbobran

18. kolo

(Sombor) ŽAK 0:1 Tisa (Adorjan)
Srbobran 0:1 Jadran (Feketić)
Vrbas 4:0 Borac (Bački Gračac)
(Novi Žednik) Preporod 1:3 Zadrugar (Srpski Miletić)
OFK Odžaci 1:0 OFK Mladost Apa (Apatin)
Tavankut 1:1 Bačka (Pačir)
(Bačka Topola) TSC 3:0 Polet (Sivac)
Subotica 2:1 Mladost (Turija)

19. kolo

Subotica 3:0 ŽAK (Sombor)
(Turija) Mladost 0:1 TSC (Bačka Topola)
(Sivac) Polet 0:1 Tavankut
(Pačir) Bačka 1:2 OFK Odžaci
(Apatin) OFK Mladost Apa 2:0 Preporod (Novi Žednik)
(Srpski Miletić) Zadrugar 0:0 Vrbas
(Bački Gračac) Borac 0:1 Srbobran
(Feketić) Jadran 1:0 Tisa (Adorjan)

20. kolo

(Sombor) ŽAK 1:1 Jadran (Feketić)
(Adorjan) Tisa 5:1 Borac (Bački Gračac)
Srbobran 2:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
Vrbas 1:1 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Novi Žednik) Preporod 0:4 Bačka (Pačir)
OFK Odžaci 3:1 Polet (Sivac)
Tavankut 1:1 Mladost (Turija)
(Bačka Topola) TSC 1:0 Subotica

21. kolo

(Bačka Topola) TSC 4:1 ŽAK (Sombor)
Subotica 2:1 Tavankut
(Turija) Mladost 1:4 OFK Odžaci
(Sivac) Polet 1:2 Preporod (Novi Žednik)
(Pačir) Bačka 1:3 Vrbas
(Apatin) OFK Mladost Apa 1:1 Srbobran
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:0 Tisa (Adorjan)
(Bački Gračac) Borac 1:2 Jadran (Feketić)

22. kolo

(Sombor) ŽAK 3:1 Borac (Bački Gračac)
(Feketić) Jadran 0:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Adorjan) Tisa 3:0 OFK Mladost Apa (Apatin)
Srbobran 5:0 Bačka (Pačir)
Vrbas 3:4 Polet (Sivac)
(Novi Žednik) Preporod 2:0 Mladost (Turija)
OFK Odžaci 2:1 Subotica
Tavankut 0:4 TSC (Bačka Topola)

23. kolo

Tavankut 1:1 ŽAK (Sombor)
(Bačka Topola) TSC 1:1 OFK Odžaci
Subotica 5:1 Preporod (Novi Žednik)
(Turija) Mladost 3:2 Vrbas
(Sivac) Polet 1:0 Srbobran
(Pačir) Bačka 0:0 Tisa (Adorjan)
(Apatin) OFK Mladost Apa 1:1 Jadran (Feketić)
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:0 Borac (Bački Gračac)

24. kolo

(Sombor) ŽAK 3:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bački Gračac) Borac 0:1 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Feketić) Jadran 0:1 Bačka (Pačir)
(Adorjan) Tisa 4:0 Polet (Sivac)
Srbobran 2:3 Mladost (Turija)
Vrbas 2:1 Subotica
(Novi Žednik) Preporod 0:2 TSC (Bačka Topola)
OFK Odžaci 4:0 Tavankut

25. kolo

OFK Odžaci 5:0 ŽAK (Sombor)
Tavankut 3:1 Preporod (Novi Žednik)
(Bačka Topola) TSC 2:0 Vrbas
Subotica 0:2 Srbobran
(Turija) Mladost 4:0 Tisa (Adorjan)
(Sivac) Polet 4:1 Jadran (Feketić)
(Pačir) Bačka 8:2 Borac (Bački Gračac)
(Apatin) OFK Mladost Apa 2:0 Zadrugar (Srpski Miletić)

26. kolo

(Sombor) ŽAK 5:0 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Srpski Miletić) Zadrugar 6:1 Bačka (Pačir)
(Bački Gračac) Borac 0:1 Polet (Sivac)
(Feketić) Jadran 0:2 Mladost (Turija)
(Adorjan) Tisa 3:0 Subotica
Srbobran 1:1 TSC (Bačka Topola)
Vrbas 3:1 Tavankut
(Novi Žednik) Preporod 1:1 OFK Odžaci

27. kolo

(Novi Žednik) Preporod 0:3 ŽAK (Sombor)
OFK Odžaci 4:0 Vrbas
Tavankut 1:0 Srbobran
(Bačka Topola) TSC 3:1 Tisa (Adorjan)
Subotica 7:1 Jadran (Feketić)
(Turija) Mladost 9:1 Borac (Bački Gračac)
(Sivac) Polet 4:3 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Pačir) Bačka 3:2 OFK Mladost Apa (Apatin)

28. kolo

(Sombor) ŽAK 1:0 Bačka (Pačir)
(Apatin) OFK Mladost Apa 2:3 Polet (Sivac)
(Srpski Miletić) Zadrugar 8:0 Mladost (Turija)
(Bački Gračac) Borac 5:1 Subotica
(Feketić) Jadran 1:4 TSC (Bačka Topola)
(Adorjan) Tisa 3:2 Tavankut
Srbobran 2:1 OFK Odžaci
Vrbas 6:1 Preporod (Novi Žednik)

29. kolo

Vrbas 5:0 ŽAK (Sombor)
(Novi Žednik) Preporod 1:1 Srbobran
OFK Odžaci 3:1 Tisa (Adorjan)
Tavankut 5:2 Jadran (Feketić)
(Bačka Topola) TSC 3:0 Borac (Bački Gračac)
Subotica 1:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Turija) Mladost 1:3 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Sivac) Polet 2:1 Bačka (Pačir)

30. kolo

(Sombor) ŽAK 3:1 Polet (Sivac)
(Pačir) Bačka 3:3 Mladost (Turija)
(Apatin) OFK Mladost Apa 0:2 Subotica
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:1 TSC (Bačka Topola)
(Bački Gračac) Borac 1:3 Tavankut
(Feketić) Jadran 3:1 OFK Odžaci
(Adorjan) Tisa 3:1 Preporod (Novi Žednik)
Srbobran 2:2 Vrbas