Sport > Tabele > Vojvođanska futsal liga (2013/2014)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Srbobran 18 17 0 1 121:29 +92 0 51
2 Šampion (Subotica) 18 13 2 3 84:44 +40 0 41
3 Telep (Novi Sad) 18 12 1 5 107:52 +55 -3 34
4 Apa futsal (Apatin) 18 9 2 7 66:68 -2 0 29
5 Kepa-9 (Stajićevo) 18 10 1 7 104:68 +36 -3 28
6 Sombor 18 6 4 8 61:68 -7 0 22
7 Kruna (Novi Sad) 18 6 2 10 41:77 -36 -3 17
8 Sremski vitezovi (Irig) 18 3 6 9 42:84 -42 -3 12
9 BSK (Bački Brestovac) 18 2 1 15 59:124 -65 -1 6
10 Bačka (Bačka Palanka) 18 1 3 14 40:111 -71 -3 3

1. kolo

(Novi Sad) Kruna 4:1 Sremski vitezovi (Irig)
(Subotica) Šampion 3:0 Kepa-9 (Stajićevo)
(Bački Brestovac) BSK 4:13 Telep (Novi Sad)
Sombor 1:8 Srbobran
(Bačka Palanka) Bačka 4:4 Apa futsal (Apatin)

2. kolo

(Irig) Sremski vitezovi 1:2 Apa futsal (Apatin)
Srbobran 8:1 Bačka (Bačka Palanka)
(Novi Sad) Telep 9:5 Sombor
(Stajićevo) Kepa-9 20:0 BSK (Bački Brestovac)
(Novi Sad) Kruna 3:6 Šampion (Subotica)

3. kolo

(Subotica) Šampion 3:3 Sremski vitezovi (Irig)
(Bački Brestovac) BSK 5:8 Kruna (Novi Sad)
Sombor 3:5 Kepa-9 (Stajićevo)
(Bačka Palanka) Bačka 2:8 Telep (Novi Sad)
(Apatin) Apa futsal 2:5 Srbobran

4. kolo

(Irig) Sremski vitezovi 0:5 Srbobran
(Novi Sad) Telep 5:3 Apa futsal (Apatin)
(Stajićevo) Kepa-9 3:0 Bačka (Bačka Palanka)
(Novi Sad) Kruna 1:3 Sombor
(Subotica) Šampion 7:5 BSK (Bački Brestovac)

5. kolo

(Bački Brestovac) BSK 4:5 Sremski vitezovi (Irig)
Sombor 3:3 Šampion (Subotica)
(Bačka Palanka) Bačka 4:4 Kruna (Novi Sad)
(Apatin) Apa futsal 4:6 Kepa-9 (Stajićevo)
Srbobran 5:3 Telep (Novi Sad)

6. kolo

(Irig) Sremski vitezovi 2:2 Telep (Novi Sad)
(Stajićevo) Kepa-9 5:3 Srbobran
(Novi Sad) Kruna 0:0 Apa futsal (Apatin)
(Subotica) Šampion 6:1 Bačka (Bačka Palanka)
(Bački Brestovac) BSK 3:5 Sombor

7. kolo

Sombor 3:3 Sremski vitezovi (Irig)
(Bačka Palanka) Bačka 8:3 BSK (Bački Brestovac)
(Apatin) Apa futsal 3:2 Šampion (Subotica)
Srbobran 5:1 Kruna (Novi Sad)
(Novi Sad) Telep 6:5 Kepa-9 (Stajićevo)

8. kolo

(Irig) Sremski vitezovi 6:6 Kepa-9 (Stajićevo)
(Novi Sad) Kruna 0:5 Telep (Novi Sad)
(Subotica) Šampion 2:4 Srbobran
(Bački Brestovac) BSK 5:7 Apa futsal (Apatin)
Sombor 7:7 Bačka (Bačka Palanka)

9. kolo

(Bačka Palanka) Bačka 2:6 Sremski vitezovi (Irig)
(Apatin) Apa futsal 4:2 Sombor
Srbobran 12:2 BSK (Bački Brestovac)
(Novi Sad) Telep 0:5 Šampion (Subotica)
(Stajićevo) Kepa-9 15:3 Kruna (Novi Sad)

10. kolo

(Irig) Sremski vitezovi 3:4 Kruna (Novi Sad)
(Stajićevo) Kepa-9 4:5 Šampion (Subotica)
(Novi Sad) Telep 6:4 BSK (Bački Brestovac)
Srbobran 7:2 Sombor
(Apatin) Apa futsal 6:3 Bačka (Bačka Palanka)

11. kolo

(Apatin) Apa futsal 5:4 Sremski vitezovi (Irig)
(Bačka Palanka) Bačka 1:12 Srbobran
Sombor 3:4 Telep (Novi Sad)
(Bački Brestovac) BSK 10:6 Kepa-9 (Stajićevo)
(Subotica) Šampion 11:2 Kruna (Novi Sad)

12. kolo

(Irig) Sremski vitezovi 0:3 Šampion (Subotica)
(Novi Sad) Kruna 3:0 BSK (Bački Brestovac)
(Stajićevo) Kepa-9 4:3 Sombor
(Novi Sad) Telep 22:2 Bačka (Bačka Palanka)
Srbobran 8:2 Apa futsal (Apatin)

13. kolo

Srbobran 18:0 Sremski vitezovi (Irig)
(Apatin) Apa futsal 3:0 Telep (Novi Sad)
(Bačka Palanka) Bačka 5:7 Kepa-9 (Stajićevo)
Sombor 6:1 Kruna (Novi Sad)
(Bački Brestovac) BSK 3:7 Šampion (Subotica)

14. kolo

(Irig) Sremski vitezovi 0:0 BSK (Bački Brestovac)
(Subotica) Šampion 4:3 Sombor
(Novi Sad) Kruna 3:0 Bačka (Bačka Palanka)
(Stajićevo) Kepa-9 5:3 Apa futsal (Apatin)
(Novi Sad) Telep 2:5 Srbobran

15. kolo

(Novi Sad) Telep 12:0 Sremski vitezovi (Irig)
Srbobran 4:2 Kepa-9 (Stajićevo)
(Apatin) Apa futsal 3:0 Kruna (Novi Sad)
(Bačka Palanka) Bačka 0:3 Šampion (Subotica)
Sombor 4:1 BSK (Bački Brestovac)

16. kolo

(Irig) Sremski vitezovi 2:2 Sombor
(Bački Brestovac) BSK 3:0 Bačka (Bačka Palanka)
(Subotica) Šampion 9:6 Apa futsal (Apatin)
(Novi Sad) Kruna 0:2 Srbobran
(Stajićevo) Kepa-9 0:4 Telep (Novi Sad)

17. kolo

(Stajićevo) Kepa-9 9:3 Sremski vitezovi (Irig)
(Novi Sad) Telep 6:1 Kruna (Novi Sad)
Srbobran 4:2 Šampion (Subotica)
(Apatin) Apa futsal 7:6 BSK (Bački Brestovac)
(Bačka Palanka) Bačka 0:3 Sombor

18. kolo

(Irig) Sremski vitezovi 3:0 Bačka (Bačka Palanka)
Sombor 3:2 Apa futsal (Apatin)
(Bački Brestovac) BSK 1:6 Srbobran
(Subotica) Šampion 3:0 Telep (Novi Sad)
(Novi Sad) Kruna 3:2 Kepa-9 (Stajićevo)