Sport > Tabele > Srpska liga Vojvodina (2010/2011)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Donji Srem (Pećinci) 30 18 8 4 49:19 +30 0 62
2 Veternik Viskol 30 16 11 3 51:30 +21 0 59
3 Senta 30 16 7 7 56:24 +32 0 55
4 Radnički (Nova Pazova) 30 16 8 6 44:21 +23 -1 55
5 Cement (Beočin) 30 15 8 7 50:26 +24 0 53
6 ČSK Pivara (Čelarevo) 30 13 9 8 49:33 +16 0 48
7 Dolina (Padina) 30 13 7 10 35:39 -4 0 46
8 Vršac 30 10 12 8 32:31 +1 0 42
9 Tekstilac Ites (Odžaci) 30 10 9 11 42:44 -2 0 39
10 Sloga (Temerin) 30 10 8 12 49:34 +15 0 38
11 Solunac (Rastina) 30 9 7 14 31:42 -11 0 34
12 Mladost (Bački Jarak) 30 10 4 16 37:52 -15 0 34
13 Kikinda 30 8 10 12 34:53 -19 0 34
14 Palić 30 9 6 15 33:40 -7 0 33
15 Mladost (Apatin) 30 2 7 21 20:67 -47 0 13
16 Sloboda (Novi Kozarci) 30 3 3 24 31:88 -57 -1 11

1. kolo

Palić 2:2 Sloboda (Novi Kozarci)
(Pećinci) Donji Srem 2:0 Sloga (Temerin)
(Čelarevo) ČSK Pivara 7:1 Mladost (Apatin)
(Nova Pazova) Radnički 2:0 Vršac
Veternik Viskol 1:0 Tekstilac Ites (Odžaci)
(Rastina) Solunac 1:1 Cement (Beočin)
(Bački Jarak) Mladost 0:3 Dolina (Padina)
Kikinda 0:6 Senta

2. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 1:2 Senta
(Padina) Dolina 2:1 Kikinda
(Beočin) Cement 4:2 Mladost (Bački Jarak)
(Odžaci) Tekstilac Ites 1:0 Solunac (Rastina)
Vršac 2:2 Veternik Viskol
(Apatin) Mladost 0:5 Radnički (Nova Pazova)
(Temerin) Sloga 1:1 ČSK Pivara (Čelarevo)
Palić 1:3 Donji Srem (Pećinci)

3. kolo

(Pećinci) Donji Srem 4:2 Sloboda (Novi Kozarci)
(Čelarevo) ČSK Pivara 5:2 Palić
(Nova Pazova) Radnički 1:0 Sloga (Temerin)
Veternik Viskol 3:2 Mladost (Apatin)
(Rastina) Solunac 3:3 Vršac
(Bački Jarak) Mladost 1:0 Tekstilac Ites (Odžaci)
Kikinda 1:0 Cement (Beočin)
Senta 1:2 Dolina (Padina)

4. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 4:0 Dolina (Padina)
(Beočin) Cement 1:2 Senta
(Odžaci) Tekstilac Ites 0:0 Kikinda
Vršac 1:0 Mladost (Bački Jarak)
(Apatin) Mladost 1:4 Solunac (Rastina)
(Temerin) Sloga 1:1 Veternik Viskol
Palić 0:0 Radnički (Nova Pazova)
(Pećinci) Donji Srem 1:1 ČSK Pivara (Čelarevo)

5. kolo

(Čelarevo) ČSK Pivara 3:2 Sloboda (Novi Kozarci)
(Nova Pazova) Radnički 0:0 Donji Srem (Pećinci)
Veternik Viskol 1:1 Palić
(Rastina) Solunac 2:1 Sloga (Temerin)
(Bački Jarak) Mladost 2:1 Mladost (Apatin)
Kikinda 0:1 Vršac
Senta 4:0 Tekstilac Ites (Odžaci)
(Padina) Dolina 2:1 Cement (Beočin)

6. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 0:2 Cement (Beočin)
(Odžaci) Tekstilac Ites 4:1 Dolina (Padina)
Vršac 1:1 Senta
(Apatin) Mladost 2:2 Kikinda
(Temerin) Sloga 4:0 Mladost (Bački Jarak)
Palić 0:3 Solunac (Rastina)
(Pećinci) Donji Srem 0:2 Veternik Viskol
(Čelarevo) ČSK Pivara 2:0 Radnički (Nova Pazova)

7. kolo

(Nova Pazova) Radnički 5:0 Sloboda (Novi Kozarci)
Veternik Viskol 2:0 ČSK Pivara (Čelarevo)
(Rastina) Solunac 1:1 Donji Srem (Pećinci)
(Bački Jarak) Mladost 2:1 Palić
Kikinda 0:0 Sloga (Temerin)
Senta 3:0 Mladost (Apatin)
(Padina) Dolina 1:0 Vršac
(Beočin) Cement 0:0 Tekstilac Ites (Odžaci)

8. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 1:2 Tekstilac Ites (Odžaci)
Vršac 0:0 Cement (Beočin)
(Apatin) Mladost 0:1 Dolina (Padina)
(Temerin) Sloga 1:1 Senta
Palić 5:2 Kikinda
(Pećinci) Donji Srem 1:0 Mladost (Bački Jarak)
(Čelarevo) ČSK Pivara 5:1 Solunac (Rastina)
(Nova Pazova) Radnički 2:0 Veternik Viskol

9. kolo

Veternik Viskol 2:2 Sloboda (Novi Kozarci)
(Rastina) Solunac 0:1 Radnički (Nova Pazova)
(Bački Jarak) Mladost 0:0 ČSK Pivara (Čelarevo)
Kikinda 1:3 Donji Srem (Pećinci)
Senta 0:0 Palić
(Padina) Dolina 2:1 Sloga (Temerin)
(Beočin) Cement 3:0 Mladost (Apatin)
(Odžaci) Tekstilac Ites 1:2 Vršac

10. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 0:0 Vršac
(Apatin) Mladost 1:1 Tekstilac Ites (Odžaci)
(Temerin) Sloga 4:3 Cement (Beočin)
Palić 2:0 Dolina (Padina)
(Pećinci) Donji Srem 3:1 Senta
(Čelarevo) ČSK Pivara 3:0 Kikinda
(Nova Pazova) Radnički 5:3 Mladost (Bački Jarak)
Veternik Viskol 2:1 Solunac (Rastina)

11. kolo

(Rastina) Solunac 3:1 Sloboda (Novi Kozarci)
(Bački Jarak) Mladost 1:1 Veternik Viskol
Kikinda 0:0 Radnički (Nova Pazova)
Senta 0:0 ČSK Pivara (Čelarevo)
(Padina) Dolina 0:3 Donji Srem (Pećinci)
(Beočin) Cement 1:0 Palić
(Odžaci) Tekstilac Ites 2:1 Sloga (Temerin)
Vršac 2:0 Mladost (Apatin)

12. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 3:0 Mladost (Apatin)
(Temerin) Sloga 3:0 Vršac
Palić 1:0 Tekstilac Ites (Odžaci)
(Pećinci) Donji Srem 2:1 Cement (Beočin)
(Čelarevo) ČSK Pivara 0:0 Dolina (Padina)
(Nova Pazova) Radnički 1:0 Senta
Veternik Viskol 7:0 Kikinda
(Rastina) Solunac 1:1 Mladost (Bački Jarak)

13. kolo

(Bački Jarak) Mladost 2:1 Sloboda (Novi Kozarci)
Kikinda 5:1 Solunac (Rastina)
Senta 4:0 Veternik Viskol
(Padina) Dolina 1:0 Radnički (Nova Pazova)
(Beočin) Cement 3:0 ČSK Pivara (Čelarevo)
(Odžaci) Tekstilac Ites 1:1 Donji Srem (Pećinci)
Vršac 2:1 Palić
(Apatin) Mladost 2:2 Sloga (Temerin)

14. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 0:3 Sloga (Temerin)
Palić 3:0 Mladost (Apatin)
(Pećinci) Donji Srem 3:0 Vršac
(Čelarevo) ČSK Pivara 3:2 Tekstilac Ites (Odžaci)
(Nova Pazova) Radnički 0:0 Cement (Beočin)
Veternik Viskol 1:1 Dolina (Padina)
(Rastina) Solunac 1:0 Senta
(Bački Jarak) Mladost 2:1 Kikinda

15. kolo

Kikinda 2:0 Sloboda (Novi Kozarci)
Senta 5:3 Mladost (Bački Jarak)
(Padina) Dolina 2:0 Solunac (Rastina)
(Beočin) Cement 1:1 Veternik Viskol
(Odžaci) Tekstilac Ites 2:5 Radnički (Nova Pazova)
Vršac 2:0 ČSK Pivara (Čelarevo)
(Apatin) Mladost 0:0 Donji Srem (Pećinci)
(Temerin) Sloga 2:0 Palić

16. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 0:2 Palić
(Temerin) Sloga 0:3 Donji Srem (Pećinci)
(Apatin) Mladost 0:3 ČSK Pivara (Čelarevo)
Vršac 1:1 Radnički (Nova Pazova)
(Odžaci) Tekstilac Ites 1:2 Veternik Viskol
(Beočin) Cement 1:0 Solunac (Rastina)
(Padina) Dolina 0:2 Mladost (Bački Jarak)
Senta 1:1 Kikinda

17. kolo

Senta 5:0 Sloboda (Novi Kozarci)
Kikinda 1:2 Dolina (Padina)
(Bački Jarak) Mladost 1:3 Cement (Beočin)
(Rastina) Solunac 0:0 Tekstilac Ites (Odžaci)
Veternik Viskol 2:1 Vršac
(Nova Pazova) Radnički 2:0 Mladost (Apatin)
(Čelarevo) ČSK Pivara 2:3 Sloga (Temerin)
(Pećinci) Donji Srem 1:0 Palić

18. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 2:1 Donji Srem (Pećinci)
Palić 0:1 ČSK Pivara (Čelarevo)
(Temerin) Sloga 3:0 Radnički (Nova Pazova)
(Apatin) Mladost 0:0 Veternik Viskol
Vršac 2:0 Solunac (Rastina)
(Odžaci) Tekstilac Ites 3:2 Mladost (Bački Jarak)
(Beočin) Cement 2:0 Kikinda
(Padina) Dolina 0:0 Senta

19. kolo

(Padina) Dolina 3:1 Sloboda (Novi Kozarci)
Senta 0:1 Cement (Beočin)
Kikinda 1:1 Tekstilac Ites (Odžaci)
(Bački Jarak) Mladost 1:1 Vršac
(Rastina) Solunac 2:1 Mladost (Apatin)
Veternik Viskol 2:0 Sloga (Temerin)
(Nova Pazova) Radnički 1:0 Palić
(Čelarevo) ČSK Pivara 0:0 Donji Srem (Pećinci)

20. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 1:2 ČSK Pivara (Čelarevo)
(Pećinci) Donji Srem 0:0 Radnički (Nova Pazova)
Palić 0:1 Veternik Viskol
(Temerin) Sloga 1:0 Solunac (Rastina)
(Apatin) Mladost 1:0 Mladost (Bački Jarak)
Vršac 3:1 Kikinda
(Odžaci) Tekstilac Ites 1:4 Senta
(Beočin) Cement 3:1 Dolina (Padina)

21. kolo

(Beočin) Cement 7:0 Sloboda (Novi Kozarci)
(Padina) Dolina 0:0 Tekstilac Ites (Odžaci)
Senta 2:0 Vršac
Kikinda 2:1 Mladost (Apatin)
(Bački Jarak) Mladost 0:2 Sloga (Temerin)
(Rastina) Solunac 0:0 Palić
Veternik Viskol 2:0 Donji Srem (Pećinci)
(Nova Pazova) Radnički 0:1 ČSK Pivara (Čelarevo)

22. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 1:2 Radnički (Nova Pazova)
(Čelarevo) ČSK Pivara 0:0 Veternik Viskol
(Pećinci) Donji Srem 2:0 Solunac (Rastina)
Palić 0:2 Mladost (Bački Jarak)
(Temerin) Sloga 1:2 Kikinda
(Apatin) Mladost 0:2 Senta
Vršac 1:1 Dolina (Padina)
(Odžaci) Tekstilac Ites 2:3 Cement (Beočin)

23. kolo

(Odžaci) Tekstilac Ites 3:0 Sloboda (Novi Kozarci)
(Beočin) Cement 0:0 Vršac
(Padina) Dolina 3:0 Mladost (Apatin)
Senta 1:0 Sloga (Temerin)
Kikinda 4:1 Palić
(Bački Jarak) Mladost 0:1 Donji Srem (Pećinci)
(Rastina) Solunac 1:0 ČSK Pivara (Čelarevo)
Veternik Viskol 0:3 Radnički (Nova Pazova)

24. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 1:3 Veternik Viskol
(Nova Pazova) Radnički 2:0 Solunac (Rastina)
(Čelarevo) ČSK Pivara 2:1 Mladost (Bački Jarak)
(Pećinci) Donji Srem 4:0 Kikinda
Palić 1:2 Senta
(Temerin) Sloga 0:0 Dolina (Padina)
(Apatin) Mladost 1:3 Cement (Beočin)
Vršac 2:2 Tekstilac Ites (Odžaci)

25. kolo

Vršac 3:0 Sloboda (Novi Kozarci)
(Odžaci) Tekstilac Ites 3:0 Mladost (Apatin)
(Beočin) Cement 2:1 Sloga (Temerin)
(Padina) Dolina 2:3 Palić
Senta 1:0 Donji Srem (Pećinci)
Kikinda 0:0 ČSK Pivara (Čelarevo)
(Bački Jarak) Mladost 0:1 Radnički (Nova Pazova)
(Rastina) Solunac 1:3 Veternik Viskol

26. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 1:3 Solunac (Rastina)
Veternik Viskol 3:0 Mladost (Bački Jarak)
(Nova Pazova) Radnički 0:0 Kikinda
(Čelarevo) ČSK Pivara 1:4 Senta
(Pećinci) Donji Srem 2:0 Dolina (Padina)
Palić 0:0 Cement (Beočin)
(Temerin) Sloga 0:0 Tekstilac Ites (Odžaci)
(Apatin) Mladost 0:0 Vršac

27. kolo

(Apatin) Mladost 5:1 Sloboda (Novi Kozarci)
Vršac 2:1 Sloga (Temerin)
(Odžaci) Tekstilac Ites 2:1 Palić
(Beočin) Cement 1:1 Donji Srem (Pećinci)
(Padina) Dolina 2:1 ČSK Pivara (Čelarevo)
Senta 2:2 Radnički (Nova Pazova)
Kikinda 2:2 Veternik Viskol
(Bački Jarak) Mladost 2:0 Solunac (Rastina)

28. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 3:4 Mladost (Bački Jarak)
(Rastina) Solunac 1:1 Kikinda
Veternik Viskol 1:0 Senta
(Nova Pazova) Radnički 3:0 Dolina (Padina)
(Čelarevo) ČSK Pivara 3:0 Cement (Beočin)
(Pećinci) Donji Srem 4:2 Tekstilac Ites (Odžaci)
Palić 2:0 Vršac
(Temerin) Sloga 1:1 Mladost (Apatin)

29. kolo

(Temerin) Sloga 11:0 Sloboda (Novi Kozarci)
(Apatin) Mladost 0:2 Palić
Vršac 0:1 Donji Srem (Pećinci)
(Odžaci) Tekstilac Ites 4:3 ČSK Pivara (Čelarevo)
(Beočin) Cement 3:0 Radnički (Nova Pazova)
(Padina) Dolina 3:3 Veternik Viskol
Senta 1:0 Solunac (Rastina)
Kikinda 2:1 Mladost (Bački Jarak)

30. kolo

(Novi Kozarci) Sloboda 1:2 Kikinda
(Bački Jarak) Mladost 2:1 Senta
(Rastina) Solunac 1:0 Dolina (Padina)
Veternik Viskol 1:0 Cement (Beočin)
(Nova Pazova) Radnički 0:2 Tekstilac Ites (Odžaci)
(Čelarevo) ČSK Pivara 0:0 Vršac
(Pećinci) Donji Srem 2:0 Mladost (Apatin)
Palić 2:1 Sloga (Temerin)