Sport > Tabele > Međuopštinska liga (2013/2014)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Lipar 30 23 6 1 84:21 +63 0 75
2 Mladost (Kruščić) 30 22 1 7 110:33 +77 0 67
3 Terekveš (Svilojevo) 30 21 3 6 77:30 +47 0 66
4 Rusin (Ruski Krstur) 30 17 8 5 72:34 +38 0 59
5 Dunav (Bački Monoštor) 30 16 6 8 70:45 +25 0 54
6 Graničar (Riđica) 30 16 5 9 60:52 +8 0 53
7 Partizan (Kupusina) 30 13 6 11 56:40 +16 0 45
8 OFK Metalac (Sombor) 30 13 5 12 46:34 +12 0 44
9 Jedinstvo 1947 (Kolut) 30 12 6 12 67:66 +1 0 42
10 Radnički 1918 (Ratkovo) 30 10 2 18 52:75 -23 0 32
11 Dinamo (Sonta) 30 10 4 16 42:64 -22 -3 31
12 Aleksa Šantić 30 8 7 15 42:56 -14 -1 30
13 Panonija (Lalić) 30 9 3 18 54:72 -18 -1 29
14 OFK Šikara (Sombor) 30 9 2 19 34:75 -41 0 29
15 Rastina 1918 30 5 3 22 27:119 -92 -1 17
16 Jedinstvo (Ribarevo) 30 2 1 27 16:93 -77 -1 6

1. kolo

Aleksa Šantić 2:2 Rusin (Ruski Krstur)
(Ratkovo) Radnički 1918 0:4 OFK Metalac (Sombor)
(Kupusina) Partizan 3:2 Panonija (Lalić)
(Ribarevo) Jedinstvo 2:4 Graničar (Riđica)
(Kolut) Jedinstvo 1947 5:0 Dinamo (Sonta)
(Sombor) OFK Šikara 1:0 Terekveš (Svilojevo)
(Bački Monoštor) Dunav 4:1 Rastina 1918
Lipar 2:1 Mladost (Kruščić)

2. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 1:3 Mladost (Kruščić)
Rastina 1918 0:3 Lipar
(Svilojevo) Terekveš 0:3 Dunav (Bački Monoštor)
(Sonta) Dinamo 0:2 OFK Šikara (Sombor)
(Riđica) Graničar 0:3 Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Lalić) Panonija 3:1 Jedinstvo (Ribarevo)
(Sombor) OFK Metalac 0:0 Partizan (Kupusina)
Aleksa Šantić 5:1 Radnički 1918 (Ratkovo)

3. kolo

(Ratkovo) Radnički 1918 2:3 Rusin (Ruski Krstur)
(Kupusina) Partizan 2:0 Aleksa Šantić
(Ribarevo) Jedinstvo 0:0 OFK Metalac (Sombor)
(Kolut) Jedinstvo 1947 3:2 Panonija (Lalić)
(Sombor) OFK Šikara 0:3 Graničar (Riđica)
(Bački Monoštor) Dunav 2:0 Dinamo (Sonta)
Lipar 2:1 Terekveš (Svilojevo)
(Kruščić) Mladost 12:1 Rastina 1918

4. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 3:0 Rastina 1918
(Svilojevo) Terekveš 4:1 Mladost (Kruščić)
(Sonta) Dinamo 1:3 Lipar
(Riđica) Graničar 3:3 Dunav (Bački Monoštor)
(Lalić) Panonija 7:0 OFK Šikara (Sombor)
(Sombor) OFK Metalac 1:1 Jedinstvo 1947 (Kolut)
Aleksa Šantić 5:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Ratkovo) Radnički 1918 2:1 Partizan (Kupusina)

5. kolo

(Kupusina) Partizan 1:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:2 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Kolut) Jedinstvo 1947 5:0 Aleksa Šantić
(Sombor) OFK Šikara 0:5 OFK Metalac (Sombor)
(Bački Monoštor) Dunav 3:1 Panonija (Lalić)
Lipar 3:0 Graničar (Riđica)
(Kruščić) Mladost 6:0 Dinamo (Sonta)
Rastina 1918 0:2 Terekveš (Svilojevo)

6. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 1:0 Terekveš (Svilojevo)
(Sonta) Dinamo 4:0 Rastina 1918
(Riđica) Graničar 1:5 Mladost (Kruščić)
(Lalić) Panonija 0:1 Lipar
(Sombor) OFK Metalac 1:1 Dunav (Bački Monoštor)
Aleksa Šantić 6:1 OFK Šikara (Sombor)
(Ratkovo) Radnički 1918 2:1 Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Kupusina) Partizan 3:0 Jedinstvo (Ribarevo)

7. kolo

(Ribarevo) Jedinstvo 0:4 Rusin (Ruski Krstur)
(Kolut) Jedinstvo 1947 3:0 Partizan (Kupusina)
(Sombor) OFK Šikara 1:1 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Bački Monoštor) Dunav 1:0 Aleksa Šantić
Lipar 6:0 OFK Metalac (Sombor)
(Kruščić) Mladost 4:0 Panonija (Lalić)
Rastina 1918 1:2 Graničar (Riđica)
(Svilojevo) Terekveš 3:2 Dinamo (Sonta)

8. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 3:0 Dinamo (Sonta)
(Riđica) Graničar 1:0 Terekveš (Svilojevo)
(Lalić) Panonija 5:2 Rastina 1918
(Sombor) OFK Metalac 0:2 Mladost (Kruščić)
Aleksa Šantić 1:4 Lipar
(Ratkovo) Radnički 1918 1:4 Dunav (Bački Monoštor)
(Kupusina) Partizan 2:0 OFK Šikara (Sombor)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:3 Jedinstvo 1947 (Kolut)

9. kolo

(Kolut) Jedinstvo 1947 3:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Sombor) OFK Šikara 2:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Bački Monoštor) Dunav 3:1 Partizan (Kupusina)
Lipar 3:0 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Kruščić) Mladost 4:0 Aleksa Šantić
Rastina 1918 0:2 OFK Metalac (Sombor)
(Svilojevo) Terekveš 3:2 Panonija (Lalić)
(Sonta) Dinamo 4:1 Graničar (Riđica)

10. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 1:1 Graničar (Riđica)
(Lalić) Panonija 3:0 Dinamo (Sonta)
(Sombor) OFK Metalac 0:1 Terekveš (Svilojevo)
Aleksa Šantić 6:0 Rastina 1918
(Ratkovo) Radnički 1918 3:6 Mladost (Kruščić)
(Kupusina) Partizan 1:1 Lipar
(Ribarevo) Jedinstvo 1:3 Dunav (Bački Monoštor)
(Kolut) Jedinstvo 1947 6:1 OFK Šikara (Sombor)

11. kolo

(Sombor) OFK Šikara 2:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Bački Monoštor) Dunav 2:2 Jedinstvo 1947 (Kolut)
Lipar 3:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Kruščić) Mladost 3:1 Partizan (Kupusina)
Rastina 1918 3:1 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Svilojevo) Terekveš 3:0 Aleksa Šantić
(Sonta) Dinamo 1:0 OFK Metalac (Sombor)
(Riđica) Graničar 3:0 Panonija (Lalić)

12. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 3:2 Panonija (Lalić)
(Sombor) OFK Metalac 1:2 Graničar (Riđica)
Aleksa Šantić 1:0 Dinamo (Sonta)
(Ratkovo) Radnički 1918 3:5 Terekveš (Svilojevo)
(Kupusina) Partizan 0:0 Rastina 1918
(Ribarevo) Jedinstvo 0:4 Mladost (Kruščić)
(Kolut) Jedinstvo 1947 0:0 Lipar
(Sombor) OFK Šikara 1:2 Dunav (Bački Monoštor)

13. kolo

(Bački Monoštor) Dunav 1:1 Rusin (Ruski Krstur)
Lipar 7:0 OFK Šikara (Sombor)
(Kruščić) Mladost 8:1 Jedinstvo 1947 (Kolut)
Rastina 1918 0:2 Jedinstvo (Ribarevo)
(Svilojevo) Terekveš 3:2 Partizan (Kupusina)
(Sonta) Dinamo 2:0 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Riđica) Graničar 1:0 Aleksa Šantić
(Lalić) Panonija 2:0 OFK Metalac (Sombor)

14. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 4:2 OFK Metalac (Sombor)
Aleksa Šantić 2:1 Panonija (Lalić)
(Ratkovo) Radnički 1918 3:0 Graničar (Riđica)
(Kupusina) Partizan 0:2 Dinamo (Sonta)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:2 Terekveš (Svilojevo)
(Kolut) Jedinstvo 1947 2:3 Rastina 1918
(Sombor) OFK Šikara 1:3 Mladost (Kruščić)
(Bački Monoštor) Dunav 2:2 Lipar

15. kolo

Lipar 3:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Kruščić) Mladost 5:0 Dunav (Bački Monoštor)
Rastina 1918 3:2 OFK Šikara (Sombor)
(Svilojevo) Terekveš 4:1 Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Sonta) Dinamo 3:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Riđica) Graničar 3:1 Partizan (Kupusina)
(Lalić) Panonija 3:1 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Sombor) OFK Metalac 0:0 Aleksa Šantić

16. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 0:0 Aleksa Šantić
(Sombor) OFK Metalac 3:0 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Lalić) Panonija 0:3 Partizan (Kupusina)
(Riđica) Graničar 6:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Sonta) Dinamo 4:0 Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Svilojevo) Terekveš 3:0 OFK Šikara (Sombor)
Rastina 1918 1:7 Dunav (Bački Monoštor)
(Kruščić) Mladost 1:2 Lipar

17. kolo

(Kruščić) Mladost 0:1 Rusin (Ruski Krstur)
Lipar 5:0 Rastina 1918
(Bački Monoštor) Dunav 1:2 Terekveš (Svilojevo)
(Sombor) OFK Šikara 1:1 Dinamo (Sonta)
(Kolut) Jedinstvo 1947 2:4 Graničar (Riđica)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:1 Panonija (Lalić)
(Kupusina) Partizan 0:1 OFK Metalac (Sombor)
(Ratkovo) Radnički 1918 3:0 Aleksa Šantić

18. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 2:0 Radnički 1918 (Ratkovo)
Aleksa Šantić 0:4 Partizan (Kupusina)
(Sombor) OFK Metalac 3:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Lalić) Panonija 3:3 Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Riđica) Graničar 4:1 OFK Šikara (Sombor)
(Sonta) Dinamo 1:0 Dunav (Bački Monoštor)
(Svilojevo) Terekveš 2:0 Lipar
Rastina 1918 0:5 Mladost (Kruščić)

19. kolo

Rastina 1918 1:5 Rusin (Ruski Krstur)
(Kruščić) Mladost 1:0 Terekveš (Svilojevo)
Lipar 4:0 Dinamo (Sonta)
(Bački Monoštor) Dunav 3:1 Graničar (Riđica)
(Sombor) OFK Šikara 1:0 Panonija (Lalić)
(Kolut) Jedinstvo 1947 1:2 OFK Metalac (Sombor)
(Ribarevo) Jedinstvo 1:4 Aleksa Šantić
(Kupusina) Partizan 3:2 Radnički 1918 (Ratkovo)

20. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 3:1 Partizan (Kupusina)
(Ratkovo) Radnički 1918 3:0 Jedinstvo (Ribarevo)
Aleksa Šantić 2:2 Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Sombor) OFK Metalac 2:0 OFK Šikara (Sombor)
(Lalić) Panonija 1:6 Dunav (Bački Monoštor)
(Riđica) Graničar 2:2 Lipar
(Sonta) Dinamo 2:1 Mladost (Kruščić)
(Svilojevo) Terekveš 10:0 Rastina 1918

21. kolo

(Svilojevo) Terekveš 2:2 Rusin (Ruski Krstur)
Rastina 1918 3:2 Dinamo (Sonta)
(Kruščić) Mladost 4:0 Graničar (Riđica)
Lipar 3:0 Panonija (Lalić)
(Bački Monoštor) Dunav 0:1 OFK Metalac (Sombor)
(Sombor) OFK Šikara 1:0 Aleksa Šantić
(Kolut) Jedinstvo 1947 2:0 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:1 Partizan (Kupusina)

22. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 6:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Kupusina) Partizan 6:1 Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Ratkovo) Radnički 1918 1:0 OFK Šikara (Sombor)
Aleksa Šantić 2:2 Dunav (Bački Monoštor)
(Sombor) OFK Metalac 0:2 Lipar
(Lalić) Panonija 3:6 Mladost (Kruščić)
(Riđica) Graničar 3:0 Rastina 1918
(Sonta) Dinamo 1:1 Terekveš (Svilojevo)

23. kolo

(Sonta) Dinamo 1:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Svilojevo) Terekveš 4:1 Graničar (Riđica)
Rastina 1918 3:3 Panonija (Lalić)
(Kruščić) Mladost 4:1 OFK Metalac (Sombor)
Lipar 3:0 Aleksa Šantić
(Bački Monoštor) Dunav 7:0 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Sombor) OFK Šikara 2:4 Partizan (Kupusina)
(Kolut) Jedinstvo 1947 4:1 Jedinstvo (Ribarevo)

24. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 4:0 Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Ribarevo) Jedinstvo 2:4 OFK Šikara (Sombor)
(Kupusina) Partizan 2:0 Dunav (Bački Monoštor)
(Ratkovo) Radnički 1918 3:3 Lipar
Aleksa Šantić 0:1 Mladost (Kruščić)
(Sombor) OFK Metalac 3:0 Rastina 1918
(Lalić) Panonija 1:3 Terekveš (Svilojevo)
(Riđica) Graničar 3:2 Dinamo (Sonta)

25. kolo

(Riđica) Graničar 4:2 Rusin (Ruski Krstur)
(Sonta) Dinamo 0:4 Panonija (Lalić)
(Svilojevo) Terekveš 2:0 OFK Metalac (Sombor)
Rastina 1918 3:0 Aleksa Šantić
(Kruščić) Mladost 7:1 Radnički 1918 (Ratkovo)
Lipar 3:1 Partizan (Kupusina)
(Bački Monoštor) Dunav 3:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Sombor) OFK Šikara 3:0 Jedinstvo 1947 (Kolut)

26. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 3:0 OFK Šikara (Sombor)
(Kolut) Jedinstvo 1947 4:2 Dunav (Bački Monoštor)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:2 Lipar
(Kupusina) Partizan 0:0 Mladost (Kruščić)
(Ratkovo) Radnički 1918 5:0 Rastina 1918
Aleksa Šantić 2:2 Terekveš (Svilojevo)
(Sombor) OFK Metalac 5:1 Dinamo (Sonta)
(Lalić) Panonija 1:1 Graničar (Riđica)

27. kolo

(Lalić) Panonija 0:3 Rusin (Ruski Krstur)
(Riđica) Graničar 2:1 OFK Metalac (Sombor)
(Sonta) Dinamo 2:2 Aleksa Šantić
(Svilojevo) Terekveš 5:1 Radnički 1918 (Ratkovo)
Rastina 1918 0:8 Partizan (Kupusina)
(Kruščić) Mladost 6:0 Jedinstvo (Ribarevo)
Lipar 3:0 Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Bački Monoštor) Dunav 3:0 OFK Šikara (Sombor)

28. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 6:0 Dunav (Bački Monoštor)
(Sombor) OFK Šikara 1:3 Lipar
(Kolut) Jedinstvo 1947 6:3 Mladost (Kruščić)
(Ribarevo) Jedinstvo 5:0 Rastina 1918
(Kupusina) Partizan 0:1 Terekveš (Svilojevo)
(Ratkovo) Radnički 1918 5:0 Dinamo (Sonta)
Aleksa Šantić 2:1 Graničar (Riđica)
(Sombor) OFK Metalac 5:1 Panonija (Lalić)

29. kolo

(Sombor) OFK Metalac 0:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Lalić) Panonija 3:0 Aleksa Šantić
(Riđica) Graničar 2:0 Radnički 1918 (Ratkovo)
(Sonta) Dinamo 3:4 Partizan (Kupusina)
(Svilojevo) Terekveš 6:0 Jedinstvo (Ribarevo)
Rastina 1918 2:2 Jedinstvo 1947 (Kolut)
(Kruščić) Mladost 3:0 OFK Šikara (Sombor)
Lipar 3:0 Dunav (Bački Monoštor)

30. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 3:3 Lipar
(Bački Monoštor) Dunav 2:1 Mladost (Kruščić)
(Sombor) OFK Šikara 6:0 Rastina 1918
(Kolut) Jedinstvo 1947 1:3 Terekveš (Svilojevo)
(Ribarevo) Jedinstvo 1:3 Dinamo (Sonta)
(Kupusina) Partizan 1:1 Graničar (Riđica)
(Ratkovo) Radnički 1918 6:0 Panonija (Lalić)
Aleksa Šantić 0:3 OFK Metalac (Sombor)