Sport > Tabele > Područna liga (2013/2014)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 OFK Mladost Apa (Apatin) 30 22 2 6 85:18 +67 0 68
2 OFK Odžaci 30 22 2 6 91:28 +63 0 68
3 Zadrugar (Srpski Miletić) 30 22 2 6 72:26 +46 0 68
4 ŽAK (Sombor) 30 18 7 5 68:30 +38 0 61
5 Borac (Bački Gračac) 30 15 6 9 52:41 +11 0 51
6 Omladinac (Bukovac) 30 15 4 11 63:40 +23 0 49
7 Hajduk (Stapar) 30 13 4 13 43:57 -14 0 43
8 Polet (Karavukovo) 30 10 10 10 37:38 -1 0 40
9 Graničar (Gakovo) 30 12 4 14 57:83 -26 0 40
10 Kula 30 9 7 14 56:67 -11 0 34
11 Kordun (Kljajićevo) 30 9 5 16 41:56 -15 0 32
12 BSK (Bački Brestovac) 30 8 5 17 47:69 -22 0 29
13 Omladinac (Deronje) 30 8 3 19 25:64 -39 0 27
14 Sloga (Čonoplja) 30 6 8 16 30:60 -30 0 26
15 Stanišić 30 7 2 21 38:89 -51 0 23
16 Crvenka 30 6 5 19 41:80 -39 -1 22

1. kolo

(Čonoplja) Sloga 0:1 Kordun (Kljajićevo)
(Sombor) ŽAK 1:0 BSK (Bački Brestovac)
OFK Odžaci 8:0 Omladinac (Deronje)
(Bukovac) Omladinac 2:0 Borac (Bački Gračac)
Crvenka 4:1 Stanišić
(Karavukovo) Polet 0:2 Hajduk (Stapar)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:0 Kula
(Apatin) OFK Mladost Apa 2:0 Graničar (Gakovo)

2. kolo

(Kljajićevo) Kordun 6:0 Graničar (Gakovo)
Kula 0:4 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Stapar) Hajduk 0:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
Stanišić 0:1 Polet (Karavukovo)
(Bački Gračac) Borac 3:2 Crvenka
(Deronje) Omladinac 0:1 Omladinac (Bukovac)
(Bački Brestovac) BSK 0:5 OFK Odžaci
(Čonoplja) Sloga 2:1 ŽAK (Sombor)

3. kolo

(Sombor) ŽAK 3:0 Kordun (Kljajićevo)
OFK Odžaci 9:0 Sloga (Čonoplja)
(Bukovac) Omladinac 3:0 BSK (Bački Brestovac)
Crvenka 3:0 Omladinac (Deronje)
(Karavukovo) Polet 4:0 Borac (Bački Gračac)
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:2 Stanišić
(Apatin) OFK Mladost Apa 7:0 Hajduk (Stapar)
(Gakovo) Graničar 1:2 Kula

4. kolo

(Kljajićevo) Kordun 2:1 Kula
(Stapar) Hajduk 8:2 Graničar (Gakovo)
Stanišić 1:4 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Bački Gračac) Borac 1:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Deronje) Omladinac 0:0 Polet (Karavukovo)
(Bački Brestovac) BSK 2:0 Crvenka
(Čonoplja) Sloga 0:1 Omladinac (Bukovac)
(Sombor) ŽAK 6:0 OFK Odžaci

5. kolo

OFK Odžaci 3:0 Kordun (Kljajićevo)
(Bukovac) Omladinac 2:2 ŽAK (Sombor)
Crvenka 0:0 Sloga (Čonoplja)
(Karavukovo) Polet 2:0 BSK (Bački Brestovac)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:1 Omladinac (Deronje)
(Apatin) OFK Mladost Apa 3:1 Borac (Bački Gračac)
(Gakovo) Graničar 5:3 Stanišić
Kula 1:3 Hajduk (Stapar)

6. kolo

(Kljajićevo) Kordun 0:1 Hajduk (Stapar)
Stanišić 1:1 Kula
(Bački Gračac) Borac 4:0 Graničar (Gakovo)
(Deronje) Omladinac 0:1 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Bački Brestovac) BSK 1:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Čonoplja) Sloga 1:1 Polet (Karavukovo)
(Sombor) ŽAK 8:0 Crvenka
OFK Odžaci 7:2 Omladinac (Bukovac)

7. kolo

(Bukovac) Omladinac 4:0 Kordun (Kljajićevo)
Crvenka 0:3 OFK Odžaci
(Karavukovo) Polet 0:1 ŽAK (Sombor)
(Srpski Miletić) Zadrugar 5:0 Sloga (Čonoplja)
(Apatin) OFK Mladost Apa 3:0 BSK (Bački Brestovac)
(Gakovo) Graničar 6:3 Omladinac (Deronje)
Kula 2:0 Borac (Bački Gračac)
(Stapar) Hajduk 3:1 Stanišić

8. kolo

(Kljajićevo) Kordun 4:2 Stanišić
(Bački Gračac) Borac 2:0 Hajduk (Stapar)
(Deronje) Omladinac 2:1 Kula
(Bački Brestovac) BSK 1:3 Graničar (Gakovo)
(Čonoplja) Sloga 0:0 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Sombor) ŽAK 1:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
OFK Odžaci 3:0 Polet (Karavukovo)
(Bukovac) Omladinac 2:0 Crvenka

9. kolo

Crvenka 0:1 Kordun (Kljajićevo)
(Karavukovo) Polet 4:2 Omladinac (Bukovac)
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:4 OFK Odžaci
(Apatin) OFK Mladost Apa 0:1 ŽAK (Sombor)
(Gakovo) Graničar 3:1 Sloga (Čonoplja)
Kula 3:4 BSK (Bački Brestovac)
(Stapar) Hajduk 1:0 Omladinac (Deronje)
Stanišić 1:3 Borac (Bački Gračac)

10. kolo

(Kljajićevo) Kordun 0:1 Borac (Bački Gračac)
(Deronje) Omladinac 2:0 Stanišić
(Bački Brestovac) BSK 0:1 Hajduk (Stapar)
(Čonoplja) Sloga 2:2 Kula
(Sombor) ŽAK 2:1 Graničar (Gakovo)
OFK Odžaci 1:0 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Bukovac) Omladinac 3:4 Zadrugar (Srpski Miletić)
Crvenka 0:2 Polet (Karavukovo)

11. kolo

(Karavukovo) Polet 2:1 Kordun (Kljajićevo)
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:1 Crvenka
(Apatin) OFK Mladost Apa 3:0 Omladinac (Bukovac)
(Gakovo) Graničar 0:6 OFK Odžaci
Kula 0:4 ŽAK (Sombor)
(Stapar) Hajduk 2:1 Sloga (Čonoplja)
Stanišić 2:1 BSK (Bački Brestovac)
(Bački Gračac) Borac 3:0 Omladinac (Deronje)

12. kolo

(Kljajićevo) Kordun 1:1 Omladinac (Deronje)
(Bački Brestovac) BSK 2:5 Borac (Bački Gračac)
(Čonoplja) Sloga 4:0 Stanišić
(Sombor) ŽAK 1:1 Hajduk (Stapar)
OFK Odžaci 3:0 Kula
(Bukovac) Omladinac 2:1 Graničar (Gakovo)
Crvenka 1:6 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Karavukovo) Polet 1:2 Zadrugar (Srpski Miletić)

13. kolo

(Srpski Miletić) Zadrugar 3:0 Kordun (Kljajićevo)
(Apatin) OFK Mladost Apa 5:0 Polet (Karavukovo)
(Gakovo) Graničar 6:3 Crvenka
Kula 2:2 Omladinac (Bukovac)
(Stapar) Hajduk 2:1 OFK Odžaci
Stanišić 1:1 ŽAK (Sombor)
(Bački Gračac) Borac 3:1 Sloga (Čonoplja)
(Deronje) Omladinac 0:2 BSK (Bački Brestovac)

14. kolo

(Kljajićevo) Kordun 2:2 BSK (Bački Brestovac)
(Čonoplja) Sloga 1:2 Omladinac (Deronje)
(Sombor) ŽAK 2:0 Borac (Bački Gračac)
OFK Odžaci 4:0 Stanišić
(Bukovac) Omladinac 3:0 Hajduk (Stapar)
Crvenka 1:1 Kula
(Karavukovo) Polet 1:1 Graničar (Gakovo)
(Srpski Miletić) Zadrugar 0:0 OFK Mladost Apa (Apatin)

15. kolo

(Apatin) OFK Mladost Apa 5:0 Kordun (Kljajićevo)
(Gakovo) Graničar 1:3 Zadrugar (Srpski Miletić)
Kula 2:2 Polet (Karavukovo)
(Stapar) Hajduk 2:1 Crvenka
Stanišić 1:3 Omladinac (Bukovac)
(Bački Gračac) Borac 1:1 OFK Odžaci
(Deronje) Omladinac 0:3 ŽAK (Sombor)
(Bački Brestovac) BSK 3:0 Sloga (Čonoplja)

16. kolo

(Kljajićevo) Kordun 3:0 Sloga (Čonoplja)
(Bački Brestovac) BSK 1:1 ŽAK (Sombor)
(Deronje) Omladinac 3:0 OFK Odžaci
(Bački Gračac) Borac 2:1 Omladinac (Bukovac)
Stanišić 2:0 Crvenka
(Stapar) Hajduk 1:0 Polet (Karavukovo)
Kula 0:4 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Gakovo) Graničar 3:2 OFK Mladost Apa (Apatin)

17. kolo

(Gakovo) Graničar 1:0 Kordun (Kljajićevo)
(Apatin) OFK Mladost Apa 5:0 Kula
(Srpski Miletić) Zadrugar 5:1 Hajduk (Stapar)
(Karavukovo) Polet 4:0 Stanišić
Crvenka 1:1 Borac (Bački Gračac)
(Bukovac) Omladinac 6:0 Omladinac (Deronje)
OFK Odžaci 6:2 BSK (Bački Brestovac)
(Sombor) ŽAK 2:0 Sloga (Čonoplja)

18. kolo

(Kljajićevo) Kordun 2:2 ŽAK (Sombor)
(Čonoplja) Sloga 0:0 OFK Odžaci
(Bački Brestovac) BSK 3:1 Omladinac (Bukovac)
(Deronje) Omladinac 0:0 Crvenka
(Bački Gračac) Borac 2:0 Polet (Karavukovo)
Stanišić 1:3 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Stapar) Hajduk 0:2 OFK Mladost Apa (Apatin)
Kula 6:0 Graničar (Gakovo)

19. kolo

Kula 4:1 Kordun (Kljajićevo)
(Gakovo) Graničar 3:3 Hajduk (Stapar)
(Apatin) OFK Mladost Apa 7:1 Stanišić
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:0 Borac (Bački Gračac)
(Karavukovo) Polet 2:0 Omladinac (Deronje)
Crvenka 1:2 BSK (Bački Brestovac)
(Bukovac) Omladinac 0:0 Sloga (Čonoplja)
OFK Odžaci 2:1 ŽAK (Sombor)

20. kolo

(Kljajićevo) Kordun 0:2 OFK Odžaci
(Sombor) ŽAK 2:1 Omladinac (Bukovac)
(Čonoplja) Sloga 4:2 Crvenka
(Bački Brestovac) BSK 1:1 Polet (Karavukovo)
(Deronje) Omladinac 0:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bački Gračac) Borac 0:1 OFK Mladost Apa (Apatin)
Stanišić 3:4 Graničar (Gakovo)
(Stapar) Hajduk 2:1 Kula

21. kolo

(Stapar) Hajduk 1:1 Kordun (Kljajićevo)
Kula 2:0 Stanišić
(Gakovo) Graničar 0:0 Borac (Bački Gračac)
(Apatin) OFK Mladost Apa 3:0 Omladinac (Deronje)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:0 BSK (Bački Brestovac)
(Karavukovo) Polet 0:0 Sloga (Čonoplja)
Crvenka 2:2 ŽAK (Sombor)
(Bukovac) Omladinac 0:1 OFK Odžaci

22. kolo

(Kljajićevo) Kordun 1:3 Omladinac (Bukovac)
OFK Odžaci 5:0 Crvenka
(Sombor) ŽAK 1:0 Polet (Karavukovo)
(Čonoplja) Sloga 0:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bački Brestovac) BSK 1:5 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Deronje) Omladinac 0:3 Graničar (Gakovo)
(Bački Gračac) Borac 3:3 Kula
Stanišić 1:3 Hajduk (Stapar)

23. kolo

Stanišić 1:0 Kordun (Kljajićevo)
(Stapar) Hajduk 1:2 Borac (Bački Gračac)
Kula 6:0 Omladinac (Deronje)
(Gakovo) Graničar 4:2 BSK (Bački Brestovac)
(Apatin) OFK Mladost Apa 4:0 Sloga (Čonoplja)
(Srpski Miletić) Zadrugar 4:1 ŽAK (Sombor)
(Karavukovo) Polet 0:1 OFK Odžaci
Crvenka 1:0 Omladinac (Bukovac)

24. kolo

(Kljajićevo) Kordun 4:1 Crvenka
(Bukovac) Omladinac 0:0 Polet (Karavukovo)
OFK Odžaci 1:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Sombor) ŽAK 1:2 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Čonoplja) Sloga 2:0 Graničar (Gakovo)
(Bački Brestovac) BSK 0:1 Kula
(Deronje) Omladinac 2:0 Hajduk (Stapar)
(Bački Gračac) Borac 3:1 Stanišić

25. kolo

(Bački Gračac) Borac 1:0 Kordun (Kljajićevo)
Stanišić 2:1 Omladinac (Deronje)
(Stapar) Hajduk 1:1 BSK (Bački Brestovac)
Kula 5:1 Sloga (Čonoplja)
(Gakovo) Graničar 5:2 ŽAK (Sombor)
(Apatin) OFK Mladost Apa 0:1 OFK Odžaci
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:0 Omladinac (Bukovac)
(Karavukovo) Polet 5:3 Crvenka

26. kolo

(Kljajićevo) Kordun 1:1 Polet (Karavukovo)
Crvenka 2:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bukovac) Omladinac 0:1 OFK Mladost Apa (Apatin)
OFK Odžaci 6:0 Graničar (Gakovo)
(Sombor) ŽAK 5:1 Kula
(Čonoplja) Sloga 3:0 Hajduk (Stapar)
(Bački Brestovac) BSK 6:2 Stanišić
(Deronje) Omladinac 2:1 Borac (Bački Gračac)

27. kolo

(Deronje) Omladinac 2:1 Kordun (Kljajićevo)
(Bački Gračac) Borac 5:2 BSK (Bački Brestovac)
Stanišić 3:1 Sloga (Čonoplja)
(Stapar) Hajduk 0:4 ŽAK (Sombor)
Kula 3:2 OFK Odžaci
(Gakovo) Graničar 0:3 Omladinac (Bukovac)
(Apatin) OFK Mladost Apa 5:1 Crvenka
(Srpski Miletić) Zadrugar 5:0 Polet (Karavukovo)

28. kolo

(Kljajićevo) Kordun 1:4 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Karavukovo) Polet 1:0 OFK Mladost Apa (Apatin)
Crvenka 0:3 Graničar (Gakovo)
(Bukovac) Omladinac 5:1 Kula
OFK Odžaci 2:0 Hajduk (Stapar)
(Sombor) ŽAK 3:1 Stanišić
(Čonoplja) Sloga 2:1 Borac (Bački Gračac)
(Bački Brestovac) BSK 2:0 Omladinac (Deronje)

29. kolo

(Bački Brestovac) BSK 3:4 Kordun (Kljajićevo)
(Deronje) Omladinac 3:1 Sloga (Čonoplja)
(Bački Gračac) Borac 1:1 ŽAK (Sombor)
Stanišić 4:2 OFK Odžaci
(Stapar) Hajduk 1:2 Omladinac (Bukovac)
Kula 3:4 Crvenka
(Gakovo) Graničar 1:1 Polet (Karavukovo)
(Apatin) OFK Mladost Apa 3:0 Zadrugar (Srpski Miletić)

30. kolo

(Kljajićevo) Kordun 4:2 OFK Mladost Apa (Apatin)
(Srpski Miletić) Zadrugar 6:0 Graničar (Gakovo)
(Karavukovo) Polet 2:2 Kula
Crvenka 7:3 Hajduk (Stapar)
(Bukovac) Omladinac 9:0 Stanišić
OFK Odžaci 2:3 Borac (Bački Gračac)
(Sombor) ŽAK 3:1 Omladinac (Deronje)
(Čonoplja) Sloga 3:3 BSK (Bački Brestovac)