Sport > Tabele > Srpska liga - Vojvodina (2012/2013)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 Dolina (Padina) 30 17 7 6 55:28 +27 0 58
2 Sloga (Temerin) 30 15 8 7 48:25 +23 0 53
3 Radnički (Sremska Mitrovica) 30 14 7 9 43:28 +15 0 49
4 Dunav (Stari Banovci) 30 13 7 10 33:38 -5 0 46
5 ČSK (Čelarevo) 30 12 9 9 32:19 +13 0 45
6 Radnički (Šid) 30 14 3 13 41:39 +2 0 45
7 Senta 30 12 8 10 35:31 +4 0 44
8 Tekstilac (Odžaci) 30 13 4 13 37:38 -1 0 43
9 Radnički (Sombor) 30 14 2 14 32:38 -6 -1 43
10 Dinamo (Pančevo) 30 12 6 12 36:37 -1 0 42
11 Mladost (Bački Jarak) 30 11 6 13 29:30 -1 0 39
12 Palić 30 12 3 15 36:40 -4 0 39
13 Jedinstvo (Stara Pazova) 30 8 9 13 25:43 -18 0 33
14 Cement (Beočin) 30 8 6 16 34:52 -18 0 30
15 Srem (Sremska Mitrovica) 30 5 14 11 24:40 -16 -1 28
16 Bačka Topola 30 6 9 15 23:37 -14 0 27

1. kolo

(Sremska Mitrovica) Srem 1:0 Cement (Beočin)
(Čelarevo) ČSK 0:1 Radnički (Šid)
(Stara Pazova) Jedinstvo 0:1 Palić
(Odžaci) Tekstilac 1:0 Sloga (Temerin)
(Bački Jarak) Mladost 0:0 Bačka Topola
(Sombor) Radnički 2:0 Dunav (Stari Banovci)
(Pančevo) Dinamo 1:1 Dolina (Padina)
Senta 1:0 Radnički (Sremska Mitrovica)

2. kolo

(Beočin) Cement 1:3 Radnički (Sremska Mitrovica)
(Padina) Dolina 1:0 Senta
(Stari Banovci) Dunav 3:2 Dinamo (Pančevo)
Bačka Topola 1:0 Radnički (Sombor)
(Temerin) Sloga 2:1 Mladost (Bački Jarak)
Palić 1:0 Tekstilac (Odžaci)
(Šid) Radnički 4:1 Jedinstvo (Stara Pazova)
(Sremska Mitrovica) Srem 0:0 ČSK (Čelarevo)

3. kolo

(Čelarevo) ČSK 6:1 Cement (Beočin)
(Stara Pazova) Jedinstvo 1:1 Srem (Sremska Mitrovica)
(Odžaci) Tekstilac 2:1 Radnički (Šid)
(Bački Jarak) Mladost 0:1 Palić
(Sombor) Radnički 1:2 Sloga (Temerin)
(Pančevo) Dinamo 0:2 Bačka Topola
Senta 0:0 Dunav (Stari Banovci)
(Sremska Mitrovica) Radnički 0:0 Dolina (Padina)

4. kolo

(Beočin) Cement 1:2 Dolina (Padina)
(Stari Banovci) Dunav 2:1 Radnički (Sremska Mitrovica)
Bačka Topola 0:0 Senta
(Temerin) Sloga 1:0 Dinamo (Pančevo)
Palić 0:3 Radnički (Sombor)
(Šid) Radnički 2:1 Mladost (Bački Jarak)
(Sremska Mitrovica) Srem 0:0 Tekstilac (Odžaci)
(Čelarevo) ČSK 0:0 Jedinstvo (Stara Pazova)

5. kolo

(Stara Pazova) Jedinstvo 0:1 Cement (Beočin)
(Odžaci) Tekstilac 0:1 ČSK (Čelarevo)
(Bački Jarak) Mladost 2:0 Srem (Sremska Mitrovica)
(Sombor) Radnički 1:0 Radnički (Šid)
(Pančevo) Dinamo 1:2 Palić
Senta 0:0 Sloga (Temerin)
(Sremska Mitrovica) Radnički 2:0 Bačka Topola
(Padina) Dolina 3:0 Dunav (Stari Banovci)

6. kolo

(Beočin) Cement 2:0 Dunav (Stari Banovci)
Bačka Topola 0:1 Dolina (Padina)
(Temerin) Sloga 0:0 Radnički (Sremska Mitrovica)
Palić 2:2 Senta
(Šid) Radnički 3:0 Dinamo (Pančevo)
(Sremska Mitrovica) Srem 2:0 Radnički (Sombor)
(Čelarevo) ČSK 1:0 Mladost (Bački Jarak)
(Stara Pazova) Jedinstvo 2:1 Tekstilac (Odžaci)

7. kolo

(Odžaci) Tekstilac 2:1 Cement (Beočin)
(Bački Jarak) Mladost 2:0 Jedinstvo (Stara Pazova)
(Sombor) Radnički 0:1 ČSK (Čelarevo)
(Pančevo) Dinamo 1:1 Srem (Sremska Mitrovica)
Senta 4:1 Radnički (Šid)
(Sremska Mitrovica) Radnički 3:2 Palić
(Padina) Dolina 0:2 Sloga (Temerin)
(Stari Banovci) Dunav 2:0 Bačka Topola

8. kolo

(Beočin) Cement 2:0 Bačka Topola
(Temerin) Sloga 4:0 Dunav (Stari Banovci)
Palić 2:2 Dolina (Padina)
(Šid) Radnički 1:0 Radnički (Sremska Mitrovica)
(Sremska Mitrovica) Srem 1:0 Senta
(Čelarevo) ČSK 4:0 Dinamo (Pančevo)
(Stara Pazova) Jedinstvo 2:0 Radnički (Sombor)
(Odžaci) Tekstilac 1:0 Mladost (Bački Jarak)

9. kolo

(Bački Jarak) Mladost 2:0 Cement (Beočin)
(Sombor) Radnički 0:2 Tekstilac (Odžaci)
(Pančevo) Dinamo 1:1 Jedinstvo (Stara Pazova)
Senta 1:0 ČSK (Čelarevo)
(Sremska Mitrovica) Radnički 3:1 Srem (Sremska Mitrovica)
(Padina) Dolina 2:0 Radnički (Šid)
(Stari Banovci) Dunav 1:0 Palić
Bačka Topola 2:0 Sloga (Temerin)

10. kolo

(Beočin) Cement 1:1 Sloga (Temerin)
Palić 1:0 Bačka Topola
(Šid) Radnički 2:1 Dunav (Stari Banovci)
(Sremska Mitrovica) Srem 0:1 Dolina (Padina)
(Čelarevo) ČSK 0:0 Radnički (Sremska Mitrovica)
(Stara Pazova) Jedinstvo 1:4 Senta
(Odžaci) Tekstilac 1:0 Dinamo (Pančevo)
(Bački Jarak) Mladost 1:0 Radnički (Sombor)

11. kolo

(Sombor) Radnički 2:0 Cement (Beočin)
(Pančevo) Dinamo 1:1 Mladost (Bački Jarak)
Senta 2:0 Tekstilac (Odžaci)
(Sremska Mitrovica) Radnički 3:0 Jedinstvo (Stara Pazova)
(Padina) Dolina 2:0 ČSK (Čelarevo)
(Stari Banovci) Dunav 3:3 Srem (Sremska Mitrovica)
Bačka Topola 0:0 Radnički (Šid)
(Temerin) Sloga 4:0 Palić

12. kolo

(Beočin) Cement 2:1 Palić
(Šid) Radnički 2:0 Sloga (Temerin)
(Sremska Mitrovica) Srem 2:2 Bačka Topola
(Čelarevo) ČSK 2:0 Dunav (Stari Banovci)
(Stara Pazova) Jedinstvo 0:3 Dolina (Padina)
(Odžaci) Tekstilac 2:1 Radnički (Sremska Mitrovica)
(Bački Jarak) Mladost 3:2 Senta
(Sombor) Radnički 2:0 Dinamo (Pančevo)

13. kolo

(Pančevo) Dinamo 3:2 Cement (Beočin)
Senta 1:0 Radnički (Sombor)
(Sremska Mitrovica) Radnički 3:0 Mladost (Bački Jarak)
(Padina) Dolina 3:1 Tekstilac (Odžaci)
(Stari Banovci) Dunav 1:1 Jedinstvo (Stara Pazova)
Bačka Topola 1:0 ČSK (Čelarevo)
(Temerin) Sloga 1:1 Srem (Sremska Mitrovica)
Palić 1:0 Radnički (Šid)

14. kolo

(Beočin) Cement 2:0 Radnički (Šid)
(Sremska Mitrovica) Srem 4:3 Palić
(Čelarevo) ČSK 0:1 Sloga (Temerin)
(Stara Pazova) Jedinstvo 1:0 Bačka Topola
(Odžaci) Tekstilac 1:2 Dunav (Stari Banovci)
(Bački Jarak) Mladost 2:1 Dolina (Padina)
(Sombor) Radnički 1:1 Radnički (Sremska Mitrovica)
(Pančevo) Dinamo 2:0 Senta

15. kolo

Senta 0:1 Cement (Beočin)
(Sremska Mitrovica) Radnički 3:1 Dinamo (Pančevo)
(Padina) Dolina 4:0 Radnički (Sombor)
(Stari Banovci) Dunav 1:0 Mladost (Bački Jarak)
Bačka Topola 2:2 Tekstilac (Odžaci)
(Temerin) Sloga 1:1 Jedinstvo (Stara Pazova)
Palić 0:1 ČSK (Čelarevo)
(Šid) Radnički 2:1 Srem (Sremska Mitrovica)

16. kolo

(Beočin) Cement 0:0 Srem (Sremska Mitrovica)
(Šid) Radnički 0:0 ČSK (Čelarevo)
Palić 0:1 Jedinstvo (Stara Pazova)
(Temerin) Sloga 2:1 Tekstilac (Odžaci)
Bačka Topola 2:0 Mladost (Bački Jarak)
(Stari Banovci) Dunav 1:0 Radnički (Sombor)
(Padina) Dolina 0:0 Dinamo (Pančevo)
(Sremska Mitrovica) Radnički 1:0 Senta

17. kolo

(Sremska Mitrovica) Radnički 5:1 Cement (Beočin)
Senta 1:0 Dolina (Padina)
(Pančevo) Dinamo 2:3 Dunav (Stari Banovci)
(Sombor) Radnički 1:0 Bačka Topola
(Bački Jarak) Mladost 0:0 Sloga (Temerin)
(Odžaci) Tekstilac 2:1 Palić
(Stara Pazova) Jedinstvo 3:0 Radnički (Šid)
(Čelarevo) ČSK 1:0 Srem (Sremska Mitrovica)

18. kolo

(Beočin) Cement 0:0 ČSK (Čelarevo)
(Sremska Mitrovica) Srem 0:2 Jedinstvo (Stara Pazova)
(Šid) Radnički 1:1 Tekstilac (Odžaci)
Palić 3:1 Mladost (Bački Jarak)
(Temerin) Sloga 0:1 Radnički (Sombor)
Bačka Topola 0:1 Dinamo (Pančevo)
(Stari Banovci) Dunav 0:0 Senta
(Padina) Dolina 1:1 Radnički (Sremska Mitrovica)

19. kolo

(Padina) Dolina 2:1 Cement (Beočin)
(Sremska Mitrovica) Radnički 2:0 Dunav (Stari Banovci)
Senta 3:2 Bačka Topola
(Pančevo) Dinamo 1:0 Sloga (Temerin)
(Sombor) Radnički 0:3 Palić
(Bački Jarak) Mladost 3:0 Radnički (Šid)
(Odžaci) Tekstilac 3:0 Srem (Sremska Mitrovica)
(Stara Pazova) Jedinstvo 0:0 ČSK (Čelarevo)

20. kolo

(Beočin) Cement 0:0 Jedinstvo (Stara Pazova)
(Čelarevo) ČSK 2:0 Tekstilac (Odžaci)
(Sremska Mitrovica) Srem 1:0 Mladost (Bački Jarak)
(Šid) Radnički 7:1 Radnički (Sombor)
Palić 1:3 Dinamo (Pančevo)
(Temerin) Sloga 2:0 Senta
Bačka Topola 0:0 Radnički (Sremska Mitrovica)
(Stari Banovci) Dunav 2:1 Dolina (Padina)

21. kolo

(Stari Banovci) Dunav 0:0 Cement (Beočin)
(Padina) Dolina 5:2 Bačka Topola
(Sremska Mitrovica) Radnički 2:0 Sloga (Temerin)
Senta 2:1 Palić
(Pančevo) Dinamo 2:0 Radnički (Šid)
(Sombor) Radnički 2:0 Srem (Sremska Mitrovica)
(Bački Jarak) Mladost 1:1 ČSK (Čelarevo)
(Odžaci) Tekstilac 2:0 Jedinstvo (Stara Pazova)

22. kolo

(Beočin) Cement 3:2 Tekstilac (Odžaci)
(Stara Pazova) Jedinstvo 0:0 Mladost (Bački Jarak)
(Čelarevo) ČSK 1:1 Radnički (Sombor)
(Sremska Mitrovica) Srem 0:0 Dinamo (Pančevo)
(Šid) Radnički 1:0 Senta
Palić 0:1 Radnički (Sremska Mitrovica)
(Temerin) Sloga 3:1 Dolina (Padina)
Bačka Topola 3:0 Dunav (Stari Banovci)

23. kolo

Bačka Topola 2:2 Cement (Beočin)
(Stari Banovci) Dunav 1:1 Sloga (Temerin)
(Padina) Dolina 2:0 Palić
(Sremska Mitrovica) Radnički 2:1 Radnički (Šid)
Senta 3:1 Srem (Sremska Mitrovica)
(Pančevo) Dinamo 1:0 ČSK (Čelarevo)
(Sombor) Radnički 4:0 Jedinstvo (Stara Pazova)
(Bački Jarak) Mladost 2:0 Tekstilac (Odžaci)

24. kolo

(Beočin) Cement 1:2 Mladost (Bački Jarak)
(Odžaci) Tekstilac 3:0 Radnički (Sombor)
(Stara Pazova) Jedinstvo 0:3 Dinamo (Pančevo)
(Čelarevo) ČSK 5:1 Senta
(Sremska Mitrovica) Srem 0:0 Radnički (Sremska Mitrovica)
(Šid) Radnički 2:4 Dolina (Padina)
Palić 0:2 Dunav (Stari Banovci)
(Temerin) Sloga 2:2 Bačka Topola

25. kolo

(Temerin) Sloga 3:2 Cement (Beočin)
Bačka Topola 0:2 Palić
(Stari Banovci) Dunav 2:1 Radnički (Šid)
(Padina) Dolina 1:1 Srem (Sremska Mitrovica)
(Sremska Mitrovica) Radnički 0:3 ČSK (Čelarevo)
Senta 1:1 Jedinstvo (Stara Pazova)
(Pančevo) Dinamo 3:0 Tekstilac (Odžaci)
(Sombor) Radnički 1:0 Mladost (Bački Jarak)

26. kolo

(Beočin) Cement 0:1 Radnički (Sombor)
(Bački Jarak) Mladost 1:2 Dinamo (Pančevo)
(Odžaci) Tekstilac 1:1 Senta
(Stara Pazova) Jedinstvo 2:3 Radnički (Sremska Mitrovica)
(Čelarevo) ČSK 0:0 Dolina (Padina)
(Sremska Mitrovica) Srem 1:1 Dunav (Stari Banovci)
(Šid) Radnički 1:0 Bačka Topola
Palić 2:1 Sloga (Temerin)

27. kolo

Palić 3:0 Cement (Beočin)
(Temerin) Sloga 3:0 Radnički (Šid)
Bačka Topola 0:0 Srem (Sremska Mitrovica)
(Stari Banovci) Dunav 2:0 ČSK (Čelarevo)
(Padina) Dolina 2:1 Jedinstvo (Stara Pazova)
(Sremska Mitrovica) Radnički 1:2 Tekstilac (Odžaci)
Senta 0:0 Mladost (Bački Jarak)
(Pančevo) Dinamo 2:1 Radnički (Sombor)

28. kolo

(Beočin) Cement 2:1 Dinamo (Pančevo)
(Sombor) Radnički 1:0 Senta
(Bački Jarak) Mladost 2:1 Radnički (Sremska Mitrovica)
(Odžaci) Tekstilac 1:5 Dolina (Padina)
(Stara Pazova) Jedinstvo 2:1 Dunav (Stari Banovci)
(Čelarevo) ČSK 3:0 Bačka Topola
(Sremska Mitrovica) Srem 1:4 Sloga (Temerin)
(Šid) Radnički 1:0 Palić

29. kolo

(Šid) Radnički 4:2 Cement (Beočin)
Palić 1:1 Srem (Sremska Mitrovica)
(Temerin) Sloga 4:0 ČSK (Čelarevo)
Bačka Topola 0:1 Jedinstvo (Stara Pazova)
(Stari Banovci) Dunav 1:0 Tekstilac (Odžaci)
(Padina) Dolina 2:0 Mladost (Bački Jarak)
(Sremska Mitrovica) Radnički 1:2 Radnički (Sombor)
Senta 2:0 Dinamo (Pančevo)

30. kolo

(Beočin) Cement 3:4 Senta
(Pančevo) Dinamo 2:0 Radnički (Sremska Mitrovica)
(Sombor) Radnički 4:3 Dolina (Padina)
(Bački Jarak) Mladost 2:1 Dunav (Stari Banovci)
(Odžaci) Tekstilac 3:0 Bačka Topola
(Stara Pazova) Jedinstvo 1:4 Sloga (Temerin)
(Čelarevo) ČSK 0:2 Palić
(Sremska Mitrovica) Srem 0:3 Radnički (Šid)