Sport > Tabele > Područna liga (2012/2013)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 PIK (Prigrevica) 30 28 2 0 92:18 +74 0 86
2 OFK Mladost APA (Apatin) 30 19 6 5 68:19 +49 0 63
3 Zadrugar (Srpski Miletić) 30 13 7 10 54:34 +20 0 46
4 BSK (Bački Brestovac) 30 12 4 14 62:57 +5 0 40
5 Hajduk (Stapar) 30 12 4 14 48:61 -13 0 40
6 Polet (Karavukovo) 30 12 3 15 58:51 +7 0 39
7 Kula 30 11 6 13 54:54 0 0 39
8 Borac (Bački Gračac) 30 11 6 13 51:63 -12 0 39
9 Kordun (Kljajićevo) 30 10 9 11 30:44 -14 0 39
10 Sloga (Čonoplja) 30 11 6 13 35:62 -27 0 39
11 Omladinac (Deronje) 30 10 8 12 47:38 +9 0 38
12 Graničar (Gakovo) 30 12 2 16 59:79 -20 0 38
13 Omladinac (Bukovac) 30 12 1 17 53:63 -10 0 37
14 Graničar (Riđica) 30 10 5 15 38:62 -24 0 35
15 Mladost (Kruščić) 30 10 4 16 50:61 -11 0 34
16 Radnički (Ratkovo) 30 8 5 17 43:76 -33 0 29

1. kolo

(Prigrevica) PIK 3:0 Kordun (Kljajićevo)
(Bački Brestovac) BSK 1:1 Omladinac (Deronje)
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:1 Borac (Bački Gračac)
(Ratkovo) Radnički 0:0 Graničar (Riđica)
(Stapar) Hajduk 2:1 Omladinac (Bukovac)
(Čonoplja) Sloga 1:5 Mladost (Kruščić)
(Karavukovo) Polet 1:3 OFK Mladost APA (Apatin)
(Gakovo) Graničar 4:2 Kula

2. kolo

(Kljajićevo) Kordun 3:2 Kula
(Apatin) OFK Mladost APA 0:0 Graničar (Gakovo)
(Kruščić) Mladost 3:2 Polet (Karavukovo)
(Bukovac) Omladinac 4:1 Sloga (Čonoplja)
(Riđica) Graničar 4:2 Hajduk (Stapar)
(Bački Gračac) Borac 2:1 Radnički (Ratkovo)
(Deronje) Omladinac 0:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Prigrevica) PIK 1:0 BSK (Bački Brestovac)

3. kolo

(Bački Brestovac) BSK 1:1 Kordun (Kljajićevo)
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:3 PIK (Prigrevica)
(Ratkovo) Radnički 2:5 Omladinac (Deronje)
(Stapar) Hajduk 0:1 Borac (Bački Gračac)
(Čonoplja) Sloga 3:0 Graničar (Riđica)
(Karavukovo) Polet 2:4 Omladinac (Bukovac)
(Gakovo) Graničar 3:0 Mladost (Kruščić)
Kula 0:0 OFK Mladost APA (Apatin)

4. kolo

(Kljajićevo) Kordun 0:5 OFK Mladost APA (Apatin)
(Kruščić) Mladost 1:0 Kula
(Bukovac) Omladinac 3:4 Graničar (Gakovo)
(Riđica) Graničar 3:2 Polet (Karavukovo)
(Bački Gračac) Borac 3:0 Sloga (Čonoplja)
(Deronje) Omladinac 0:1 Hajduk (Stapar)
(Prigrevica) PIK 5:0 Radnički (Ratkovo)
(Bački Brestovac) BSK 4:1 Zadrugar (Srpski Miletić)

5. kolo

(Srpski Miletić) Zadrugar 3:1 Kordun (Kljajićevo)
(Ratkovo) Radnički 1:3 BSK (Bački Brestovac)
(Stapar) Hajduk 1:2 PIK (Prigrevica)
(Čonoplja) Sloga 1:0 Omladinac (Deronje)
(Karavukovo) Polet 2:2 Borac (Bački Gračac)
(Gakovo) Graničar 3:0 Graničar (Riđica)
Kula 1:3 Omladinac (Bukovac)
(Apatin) OFK Mladost APA 0:0 Mladost (Kruščić)

6. kolo

(Kljajićevo) Kordun 1:0 Mladost (Kruščić)
(Bukovac) Omladinac 1:2 OFK Mladost APA (Apatin)
(Riđica) Graničar 1:1 Kula
(Bački Gračac) Borac 6:2 Graničar (Gakovo)
(Deronje) Omladinac 0:1 Polet (Karavukovo)
(Prigrevica) PIK 4:2 Sloga (Čonoplja)
(Bački Brestovac) BSK 6:1 Hajduk (Stapar)
(Srpski Miletić) Zadrugar 6:0 Radnički (Ratkovo)

7. kolo

(Ratkovo) Radnički 1:0 Kordun (Kljajićevo)
(Stapar) Hajduk 2:4 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Čonoplja) Sloga 0:2 BSK (Bački Brestovac)
(Karavukovo) Polet 1:4 PIK (Prigrevica)
(Gakovo) Graničar 4:3 Omladinac (Deronje)
Kula 4:0 Borac (Bački Gračac)
(Apatin) OFK Mladost APA 6:0 Graničar (Riđica)
(Kruščić) Mladost 1:2 Omladinac (Bukovac)

8. kolo

(Kljajićevo) Kordun 1:0 Omladinac (Bukovac)
(Riđica) Graničar 4:0 Mladost (Kruščić)
(Bački Gračac) Borac 0:2 OFK Mladost APA (Apatin)
(Deronje) Omladinac 3:1 Kula
(Prigrevica) PIK 4:0 Graničar (Gakovo)
(Bački Brestovac) BSK 2:0 Polet (Karavukovo)
(Srpski Miletić) Zadrugar 4:0 Sloga (Čonoplja)
(Ratkovo) Radnički 2:2 Hajduk (Stapar)

9. kolo

(Stapar) Hajduk 2:0 Kordun (Kljajićevo)
(Čonoplja) Sloga 2:2 Radnički (Ratkovo)
(Karavukovo) Polet 0:3 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Gakovo) Graničar 1:2 BSK (Bački Brestovac)
Kula 0:3 PIK (Prigrevica)
(Apatin) OFK Mladost APA 4:0 Omladinac (Deronje)
(Kruščić) Mladost 4:4 Borac (Bački Gračac)
(Bukovac) Omladinac 2:1 Graničar (Riđica)

10. kolo

(Kljajićevo) Kordun 1:0 Graničar (Riđica)
(Bački Gračac) Borac 5:2 Omladinac (Bukovac)
(Deronje) Omladinac 4:0 Mladost (Kruščić)
(Prigrevica) PIK 1:0 OFK Mladost APA (Apatin)
(Bački Brestovac) BSK 1:0 Kula
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:0 Graničar (Gakovo)
(Ratkovo) Radnički 0:2 Polet (Karavukovo)
(Stapar) Hajduk 1:3 Sloga (Čonoplja)

11. kolo

(Čonoplja) Sloga 1:1 Kordun (Kljajićevo)
(Karavukovo) Polet 0:1 Hajduk (Stapar)
(Gakovo) Graničar 3:1 Radnički (Ratkovo)
Kula 0:3 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Apatin) OFK Mladost APA 1:0 BSK (Bački Brestovac)
(Kruščić) Mladost 1:2 PIK (Prigrevica)
(Bukovac) Omladinac 4:3 Omladinac (Deronje)
(Riđica) Graničar 2:1 Borac (Bački Gračac)

12. kolo

(Kljajićevo) Kordun 1:1 Borac (Bački Gračac)
(Deronje) Omladinac 2:0 Graničar (Riđica)
(Prigrevica) PIK 3:1 Omladinac (Bukovac)
(Bački Brestovac) BSK 3:6 Mladost (Kruščić)
(Srpski Miletić) Zadrugar 0:0 OFK Mladost APA (Apatin)
(Ratkovo) Radnički 3:1 Kula
(Stapar) Hajduk 4:2 Graničar (Gakovo)
(Čonoplja) Sloga 2:0 Polet (Karavukovo)

13. kolo

(Karavukovo) Polet 5:1 Kordun (Kljajićevo)
(Gakovo) Graničar 1:1 Sloga (Čonoplja)
Kula 0:3 Hajduk (Stapar)
(Apatin) OFK Mladost APA 6:0 Radnički (Ratkovo)
(Kruščić) Mladost 2:3 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bukovac) Omladinac 2:0 BSK (Bački Brestovac)
(Riđica) Graničar 2:3 PIK (Prigrevica)
(Bački Gračac) Borac 2:0 Omladinac (Deronje)

14. kolo

(Kljajićevo) Kordun 1:1 Omladinac (Deronje)
(Prigrevica) PIK 2:0 Borac (Bački Gračac)
(Bački Brestovac) BSK 3:0 Graničar (Riđica)
(Srpski Miletić) Zadrugar 3:0 Omladinac (Bukovac)
(Ratkovo) Radnički 2:1 Mladost (Kruščić)
(Stapar) Hajduk 1:2 OFK Mladost APA (Apatin)
(Čonoplja) Sloga 2:0 Kula
(Karavukovo) Polet 5:3 Graničar (Gakovo)

15. kolo

(Gakovo) Graničar 1:0 Kordun (Kljajićevo)
Kula 1:0 Polet (Karavukovo)
(Apatin) OFK Mladost APA 2:0 Sloga (Čonoplja)
(Kruščić) Mladost 3:4 Hajduk (Stapar)
(Bukovac) Omladinac 6:1 Radnički (Ratkovo)
(Riđica) Graničar 0:2 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bački Gračac) Borac 1:4 BSK (Bački Brestovac)
(Deronje) Omladinac 0:1 PIK (Prigrevica)

16. kolo

(Kljajićevo) Kordun 1:1 PIK (Prigrevica)
(Deronje) Omladinac 2:0 BSK (Bački Brestovac)
(Bački Gračac) Borac 1:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Riđica) Graničar 1:1 Radnički (Ratkovo)
(Bukovac) Omladinac 3:1 Hajduk (Stapar)
(Kruščić) Mladost 0:0 Sloga (Čonoplja)
(Apatin) OFK Mladost APA 2:0 Polet (Karavukovo)
Kula 4:0 Graničar (Gakovo)

17. kolo

Kula 0:0 Kordun (Kljajićevo)
(Gakovo) Graničar 2:4 OFK Mladost APA (Apatin)
(Karavukovo) Polet 3:0 Mladost (Kruščić)
(Čonoplja) Sloga 0:0 Omladinac (Bukovac)
(Stapar) Hajduk 2:1 Graničar (Riđica)
(Ratkovo) Radnički 0:1 Borac (Bački Gračac)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:0 Omladinac (Deronje)
(Bački Brestovac) BSK 1:3 PIK (Prigrevica)

18. kolo

(Kljajićevo) Kordun 3:1 BSK (Bački Brestovac)
(Prigrevica) PIK 2:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Deronje) Omladinac 5:0 Radnički (Ratkovo)
(Bački Gračac) Borac 2:1 Hajduk (Stapar)
(Riđica) Graničar 2:1 Sloga (Čonoplja)
(Bukovac) Omladinac 3:1 Polet (Karavukovo)
(Kruščić) Mladost 5:2 Graničar (Gakovo)
(Apatin) OFK Mladost APA 4:1 Kula

19. kolo

(Apatin) OFK Mladost APA 3:0 Kordun (Kljajićevo)
Kula 2:1 Mladost (Kruščić)
(Gakovo) Graničar 5:4 Omladinac (Bukovac)
(Karavukovo) Polet 4:0 Graničar (Riđica)
(Čonoplja) Sloga 1:0 Borac (Bački Gračac)
(Stapar) Hajduk 0:3 Omladinac (Deronje)
(Ratkovo) Radnički 0:5 PIK (Prigrevica)
(Srpski Miletić) Zadrugar 0:0 BSK (Bački Brestovac)

20. kolo

(Kljajićevo) Kordun 0:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Bački Brestovac) BSK 2:3 Radnički (Ratkovo)
(Prigrevica) PIK 6:0 Hajduk (Stapar)
(Deronje) Omladinac 0:0 Sloga (Čonoplja)
(Bački Gračac) Borac 1:2 Polet (Karavukovo)
(Riđica) Graničar 1:2 Graničar (Gakovo)
(Bukovac) Omladinac 1:2 Kula
(Kruščić) Mladost 1:2 OFK Mladost APA (Apatin)

21. kolo

(Kruščić) Mladost 3:0 Kordun (Kljajićevo)
(Apatin) OFK Mladost APA 4:0 Omladinac (Bukovac)
Kula 4:1 Graničar (Riđica)
(Gakovo) Graničar 5:2 Borac (Bački Gračac)
(Karavukovo) Polet 4:1 Omladinac (Deronje)
(Čonoplja) Sloga 1:4 PIK (Prigrevica)
(Stapar) Hajduk 1:5 BSK (Bački Brestovac)
(Ratkovo) Radnički 2:0 Zadrugar (Srpski Miletić)

22. kolo

(Kljajićevo) Kordun 2:0 Radnički (Ratkovo)
(Srpski Miletić) Zadrugar 0:2 Hajduk (Stapar)
(Bački Brestovac) BSK 2:4 Sloga (Čonoplja)
(Prigrevica) PIK 1:0 Polet (Karavukovo)
(Deronje) Omladinac 4:1 Graničar (Gakovo)
(Bački Gračac) Borac 2:3 Kula
(Riđica) Graničar 0:0 OFK Mladost APA (Apatin)
(Bukovac) Omladinac 0:2 Mladost (Kruščić)

23. kolo

(Bukovac) Omladinac 0:3 Kordun (Kljajićevo)
(Kruščić) Mladost 1:4 Graničar (Riđica)
(Apatin) OFK Mladost APA 8:0 Borac (Bački Gračac)
Kula 0:0 Omladinac (Deronje)
(Gakovo) Graničar 0:3 PIK (Prigrevica)
(Karavukovo) Polet 6:1 BSK (Bački Brestovac)
(Čonoplja) Sloga 2:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Stapar) Hajduk 2:0 Radnički (Ratkovo)

24. kolo

(Kljajićevo) Kordun 1:1 Hajduk (Stapar)
(Ratkovo) Radnički 5:1 Sloga (Čonoplja)
(Srpski Miletić) Zadrugar 0:0 Polet (Karavukovo)
(Bački Brestovac) BSK 3:1 Graničar (Gakovo)
(Prigrevica) PIK 5:1 Kula
(Deronje) Omladinac 1:1 OFK Mladost APA (Apatin)
(Bački Gračac) Borac 3:1 Mladost (Kruščić)
(Riđica) Graničar 2:0 Omladinac (Bukovac)

25. kolo

(Riđica) Graničar 0:0 Kordun (Kljajićevo)
(Bukovac) Omladinac 0:1 Borac (Bački Gračac)
(Kruščić) Mladost 0:0 Omladinac (Deronje)
(Apatin) OFK Mladost APA 1:2 PIK (Prigrevica)
Kula 7:4 BSK (Bački Brestovac)
(Gakovo) Graničar 2:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Karavukovo) Polet 2:1 Radnički (Ratkovo)
(Čonoplja) Sloga 2:1 Hajduk (Stapar)

26. kolo

(Kljajićevo) Kordun 4:1 Sloga (Čonoplja)
(Stapar) Hajduk 1:1 Polet (Karavukovo)
(Ratkovo) Radnički 7:1 Graničar (Gakovo)
(Srpski Miletić) Zadrugar 2:4 Kula
(Bački Brestovac) BSK 1:2 OFK Mladost APA (Apatin)
(Prigrevica) PIK 3:0 Mladost (Kruščić)
(Deronje) Omladinac 2:0 Omladinac (Bukovac)
(Bački Gračac) Borac 2:3 Graničar (Riđica)

27. kolo

(Bački Gračac) Borac 3:1 Kordun (Kljajićevo)
(Riđica) Graničar 2:1 Omladinac (Deronje)
(Bukovac) Omladinac 0:3 PIK (Prigrevica)
(Kruščić) Mladost 3:2 BSK (Bački Brestovac)
(Apatin) OFK Mladost APA 1:0 Zadrugar (Srpski Miletić)
Kula 2:2 Radnički (Ratkovo)
(Gakovo) Graničar 3:2 Hajduk (Stapar)
(Karavukovo) Polet 7:0 Sloga (Čonoplja)

28. kolo

(Kljajićevo) Kordun 2:1 Polet (Karavukovo)
(Čonoplja) Sloga 2:1 Graničar (Gakovo)
(Stapar) Hajduk 2:2 Kula
(Ratkovo) Radnički 4:2 OFK Mladost APA (Apatin)
(Srpski Miletić) Zadrugar 1:2 Mladost (Kruščić)
(Bački Brestovac) BSK 5:1 Omladinac (Bukovac)
(Prigrevica) PIK 5:1 Graničar (Riđica)
(Deronje) Omladinac 2:2 Borac (Bački Gračac)

29. kolo

(Deronje) Omladinac 4:0 Kordun (Kljajićevo)
(Bački Gračac) Borac 1:5 PIK (Prigrevica)
(Riđica) Graničar 3:2 BSK (Bački Brestovac)
(Bukovac) Omladinac 3:1 Zadrugar (Srpski Miletić)
(Kruščić) Mladost 3:1 Radnički (Ratkovo)
(Apatin) OFK Mladost APA 1:2 Hajduk (Stapar)
Kula 6:0 Sloga (Čonoplja)
(Gakovo) Graničar 3:4 Polet (Karavukovo)

30. kolo

(Kljajićevo) Kordun 1:0 Graničar (Gakovo)
(Karavukovo) Polet 0:3 Kula
(Čonoplja) Sloga 1:0 OFK Mladost APA (Apatin)
(Stapar) Hajduk 3:1 Mladost (Kruščić)
(Ratkovo) Radnički 1:3 Omladinac (Bukovac)
(Srpski Miletić) Zadrugar 6:0 Graničar (Riđica)
(Bački Brestovac) BSK 1:1 Borac (Bački Gračac)
(Prigrevica) PIK 3:0 Omladinac (Deronje)