Sport > Tabele > Međuopštinska liga (2012/2013)

Poz. Tim Utakmica Pob. Ner. Por. Golovi GR Bodova
1 OFK Odžaci 26 18 7 1 84:19 +65 0 61
2 ŽAK (Sombor) 26 18 5 3 83:20 +63 0 59
3 Terekveš (Svilojevo) 26 17 6 3 77:22 +55 0 57
4 Rusin (Ruski Krstur) 26 16 5 5 68:31 +37 0 53
5 Rastina 1918 26 14 4 8 53:35 +18 0 46
6 Aleksa Šantić 26 11 4 11 45:47 -2 0 37
7 Dunav (Bački Monoštor) 26 10 6 10 49:46 +3 0 36
8 Lipar 26 9 7 10 49:48 +1 0 34
9 Panonija (Lalić) 26 8 3 15 55:76 -21 0 27
10 OFK Metalac (Sombor) 26 7 5 14 32:61 -29 0 26
11 Dinamo (Sonta) 26 7 4 15 37:57 -20 0 25
12 Jedinstvo (Kolut) 26 5 4 17 35:96 -61 0 19
13 Jedinstvo (Ribarevo) 26 4 5 17 25:61 -36 0 17
14 OFK Šikara (Sombor) 26 5 1 20 28:101 -73 0 16

1. kolo

(Bački Monoštor) Dunav 1:2 Aleksa Šantić
(Sombor) OFK Metalac 1:1 Lipar
(Kolut) Jedinstvo 3:2 Panonija (Lalić)
OFK Odžaci 5:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Svilojevo) Terekveš 6:1 Dinamo (Sonta)
Rastina 1918 2:6 ŽAK (Sombor)
(Sombor) OFK Šikara 0:4 Rusin (Ruski Krstur)

2. kolo

Aleksa Šantić 1:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Sombor) ŽAK 3:0 OFK Šikara (Sombor)
(Sonta) Dinamo 0:0 Rastina 1918
(Ribarevo) Jedinstvo 0:3 Terekveš (Svilojevo)
(Lalić) Panonija 0:5 OFK Odžaci
Lipar 2:0 Jedinstvo (Kolut)
(Bački Monoštor) Dunav 3:1 OFK Metalac (Sombor)

3. kolo

(Sombor) OFK Metalac 1:2 Aleksa Šantić
(Kolut) Jedinstvo 2:2 Dunav (Bački Monoštor)
OFK Odžaci 3:0 Lipar
(Svilojevo) Terekveš 2:1 Panonija (Lalić)
Rastina 1918 3:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Sombor) OFK Šikara 1:0 Dinamo (Sonta)
(Ruski Krstur) Rusin 1:1 ŽAK (Sombor)

4. kolo

Aleksa Šantić 0:0 ŽAK (Sombor)
(Sonta) Dinamo 0:3 Rusin (Ruski Krstur)
(Ribarevo) Jedinstvo 1:1 OFK Šikara (Sombor)
(Lalić) Panonija 3:1 Rastina 1918
Lipar 3:1 Terekveš (Svilojevo)
(Bački Monoštor) Dunav 1:4 OFK Odžaci
(Sombor) OFK Metalac 1:3 Jedinstvo (Kolut)

5. kolo

(Kolut) Jedinstvo 1:1 Aleksa Šantić
OFK Odžaci 5:0 OFK Metalac (Sombor)
(Svilojevo) Terekveš 3:1 Dunav (Bački Monoštor)
Rastina 1918 1:2 Lipar
(Sombor) OFK Šikara 6:1 Panonija (Lalić)
(Ruski Krstur) Rusin 3:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Sombor) ŽAK 9:0 Dinamo (Sonta)

6. kolo

Aleksa Šantić 5:2 Dinamo (Sonta)
(Ribarevo) Jedinstvo 3:4 ŽAK (Sombor)
(Lalić) Panonija 2:8 Rusin (Ruski Krstur)
Lipar 3:2 OFK Šikara (Sombor)
(Bački Monoštor) Dunav 1:1 Rastina 1918
(Sombor) OFK Metalac 0:4 Terekveš (Svilojevo)
(Kolut) Jedinstvo 1:2 OFK Odžaci

7. kolo

OFK Odžaci 2:0 Aleksa Šantić
(Svilojevo) Terekveš 8:1 Jedinstvo (Kolut)
Rastina 1918 3:0 OFK Metalac (Sombor)
(Sombor) OFK Šikara 2:3 Dunav (Bački Monoštor)
(Ruski Krstur) Rusin 2:1 Lipar
(Sombor) ŽAK 4:1 Panonija (Lalić)
(Sonta) Dinamo 1:1 Jedinstvo (Ribarevo)

8. kolo

Aleksa Šantić 2:1 Jedinstvo (Ribarevo)
(Lalić) Panonija 4:2 Dinamo (Sonta)
Lipar 1:1 ŽAK (Sombor)
(Bački Monoštor) Dunav 1:2 Rusin (Ruski Krstur)
(Sombor) OFK Metalac 4:1 OFK Šikara (Sombor)
(Kolut) Jedinstvo 1:3 Rastina 1918
OFK Odžaci 1:1 Terekveš (Svilojevo)

9. kolo

(Svilojevo) Terekveš 3:1 Aleksa Šantić
Rastina 1918 0:0 OFK Odžaci
(Sombor) OFK Šikara 5:0 Jedinstvo (Kolut)
(Ruski Krstur) Rusin 7:0 OFK Metalac (Sombor)
(Sombor) ŽAK 3:1 Dunav (Bački Monoštor)
(Sonta) Dinamo 2:0 Lipar
(Ribarevo) Jedinstvo 1:1 Panonija (Lalić)

10. kolo

Aleksa Šantić 3:0 Panonija (Lalić)
Lipar 6:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Bački Monoštor) Dunav 0:0 Dinamo (Sonta)
(Sombor) OFK Metalac 1:2 ŽAK (Sombor)
(Kolut) Jedinstvo 0:7 Rusin (Ruski Krstur)
OFK Odžaci 3:2 OFK Šikara (Sombor)
(Svilojevo) Terekveš 4:1 Rastina 1918

11. kolo

Rastina 1918 0:0 Aleksa Šantić
(Sombor) OFK Šikara 0:5 Terekveš (Svilojevo)
(Ruski Krstur) Rusin 1:1 OFK Odžaci
(Sombor) ŽAK 8:0 Jedinstvo (Kolut)
(Sonta) Dinamo 5:0 OFK Metalac (Sombor)
(Ribarevo) Jedinstvo 2:1 Dunav (Bački Monoštor)
(Lalić) Panonija 0:4 Lipar

12. kolo

Aleksa Šantić 1:2 Lipar
(Bački Monoštor) Dunav 4:0 Panonija (Lalić)
(Sombor) OFK Metalac 2:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Kolut) Jedinstvo 1:2 Dinamo (Sonta)
OFK Odžaci 1:1 ŽAK (Sombor)
(Svilojevo) Terekveš 2:2 Rusin (Ruski Krstur)
Rastina 1918 7:0 OFK Šikara (Sombor)

13. kolo

(Sombor) OFK Šikara 3:2 Aleksa Šantić
(Ruski Krstur) Rusin 1:0 Rastina 1918
(Sombor) ŽAK 1:1 Terekveš (Svilojevo)
(Sonta) Dinamo 0:3 OFK Odžaci
(Ribarevo) Jedinstvo 5:1 Jedinstvo (Kolut)
(Lalić) Panonija 4:2 OFK Metalac (Sombor)
Lipar 3:3 Dunav (Bački Monoštor)

14. kolo

Aleksa Šantić 1:2 Dunav (Bački Monoštor)
Lipar 0:1 OFK Metalac (Sombor)
(Lalić) Panonija 8:1 Jedinstvo (Kolut)
(Ribarevo) Jedinstvo 2:1 OFK Odžaci
(Sonta) Dinamo 1:0 Terekveš (Svilojevo)
(Sombor) ŽAK 1:2 Rastina 1918
(Ruski Krstur) Rusin 2:0 OFK Šikara (Sombor)

15. kolo

(Ruski Krstur) Rusin 3:2 Aleksa Šantić
(Sombor) OFK Šikara 0:6 ŽAK (Sombor)
Rastina 1918 2:1 Dinamo (Sonta)
(Svilojevo) Terekveš 1:0 Jedinstvo (Ribarevo)
OFK Odžaci 5:1 Panonija (Lalić)
(Kolut) Jedinstvo 3:2 Lipar
(Sombor) OFK Metalac 1:1 Dunav (Bački Monoštor)

16. kolo

Aleksa Šantić 1:0 OFK Metalac (Sombor)
(Bački Monoštor) Dunav 2:1 Jedinstvo (Kolut)
Lipar 1:1 OFK Odžaci
(Lalić) Panonija 2:2 Terekveš (Svilojevo)
(Ribarevo) Jedinstvo 0:2 Rastina 1918
(Sonta) Dinamo 7:0 OFK Šikara (Sombor)
(Sombor) ŽAK 3:0 Rusin (Ruski Krstur)

17. kolo

(Sombor) ŽAK 5:0 Aleksa Šantić
(Ruski Krstur) Rusin 4:0 Dinamo (Sonta)
(Sombor) OFK Šikara 1:0 Jedinstvo (Ribarevo)
Rastina 1918 3:0 Panonija (Lalić)
(Svilojevo) Terekveš 4:0 Lipar
OFK Odžaci 4:2 Dunav (Bački Monoštor)
(Kolut) Jedinstvo 2:2 OFK Metalac (Sombor)

18. kolo

Aleksa Šantić 6:2 Jedinstvo (Kolut)
(Sombor) OFK Metalac 0:0 OFK Odžaci
(Bački Monoštor) Dunav 0:2 Terekveš (Svilojevo)
Lipar 1:3 Rastina 1918
(Lalić) Panonija 9:1 OFK Šikara (Sombor)
(Ribarevo) Jedinstvo 1:5 Rusin (Ruski Krstur)
(Sonta) Dinamo 0:1 ŽAK (Sombor)

19. kolo

(Sonta) Dinamo 3:0 Aleksa Šantić
(Sombor) ŽAK 6:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Ruski Krstur) Rusin 2:1 Panonija (Lalić)
(Sombor) OFK Šikara 1:5 Lipar
Rastina 1918 5:1 Dunav (Bački Monoštor)
(Svilojevo) Terekveš 9:0 OFK Metalac (Sombor)
OFK Odžaci 11:0 Jedinstvo (Kolut)

20. kolo

Aleksa Šantić 0:2 OFK Odžaci
(Kolut) Jedinstvo 2:2 Terekveš (Svilojevo)
(Sombor) OFK Metalac 0:1 Rastina 1918
(Bački Monoštor) Dunav 5:0 OFK Šikara (Sombor)
Lipar 1:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Lalić) Panonija 0:4 ŽAK (Sombor)
(Ribarevo) Jedinstvo 2:1 Dinamo (Sonta)

21. kolo

(Ribarevo) Jedinstvo 1:3 Aleksa Šantić
(Sonta) Dinamo 2:3 Panonija (Lalić)
(Sombor) ŽAK 5:0 Lipar
(Ruski Krstur) Rusin 2:1 Dunav (Bački Monoštor)
(Sombor) OFK Šikara 1:3 OFK Metalac (Sombor)
Rastina 1918 5:3 Jedinstvo (Kolut)
(Svilojevo) Terekveš 1:1 OFK Odžaci

22. kolo

Aleksa Šantić 0:2 Terekveš (Svilojevo)
OFK Odžaci 4:0 Rastina 1918
(Kolut) Jedinstvo 4:1 OFK Šikara (Sombor)
(Sombor) OFK Metalac 3:0 Rusin (Ruski Krstur)
(Bački Monoštor) Dunav 1:0 ŽAK (Sombor)
Lipar 2:1 Dinamo (Sonta)
(Lalić) Panonija 0:0 Jedinstvo (Ribarevo)

23. kolo

(Lalić) Panonija 7:3 Aleksa Šantić
(Ribarevo) Jedinstvo 3:3 Lipar
(Sonta) Dinamo 1:6 Dunav (Bački Monoštor)
(Sombor) ŽAK 2:1 OFK Metalac (Sombor)
(Ruski Krstur) Rusin 4:1 Jedinstvo (Kolut)
(Sombor) OFK Šikara 0:9 OFK Odžaci
Rastina 1918 1:2 Terekveš (Svilojevo)

24. kolo

Aleksa Šantić 3:1 Rastina 1918
(Svilojevo) Terekveš 8:0 OFK Šikara (Sombor)
OFK Odžaci 6:2 Rusin (Ruski Krstur)
(Kolut) Jedinstvo 1:3 ŽAK (Sombor)
(Sombor) OFK Metalac 2:2 Dinamo (Sonta)
(Bački Monoštor) Dunav 1:0 Jedinstvo (Ribarevo)
Lipar 2:3 Panonija (Lalić)

25. kolo

Lipar 2:3 Aleksa Šantić
(Lalić) Panonija 2:3 Dunav (Bački Monoštor)
(Ribarevo) Jedinstvo 2:3 OFK Metalac (Sombor)
(Sonta) Dinamo 2:0 Jedinstvo (Kolut)
(Sombor) ŽAK 2:3 OFK Odžaci
(Ruski Krstur) Rusin 0:1 Terekveš (Svilojevo)
(Sombor) OFK Šikara 0:4 Rastina 1918

26. kolo

Aleksa Šantić 3:0 OFK Šikara (Sombor)
Rastina 1918 2:1 Rusin (Ruski Krstur)
(Svilojevo) Terekveš 0:2 ŽAK (Sombor)
OFK Odžaci 2:1 Dinamo (Sonta)
(Kolut) Jedinstvo 1:0 Jedinstvo (Ribarevo)
(Sombor) OFK Metalac 3:0 Panonija (Lalić)
(Bački Monoštor) Dunav 2:2 Lipar